Jump to content
Avaren

MoP Guild Progress Topic

Recommended Posts

1 perce, Lore írta:

és az hol a raidet PTRen tesztelők hibája, azért hülye ne legyél már pls

Hát pl azért mert nem reportolták, hogy van ilyen, "azért hülye ne legyél már pls"

4 órája, Jesus írta:

Ezeket a bugokat egyébként sem azok a guildek találták meg, akik vagy rámentek az RF-re, vagy már az első héten full hc-t ütöttek, hanem az ilyen kis szar casual guildek, mint Amáék etc. 

Na kivancsi leszek, lesz-e ebbol flamewarr xD

• Like 1

14 órája, Lore írta:

első héten üthető volt többek számára is, nem úgy mint ToES vagy HoF..

Azért ne felejtsük el, hogy MSV a legkönyebb insta a 3 közül, jó hogy azt ütötték többen. A másik két instából is csak Sha of Fear volt üthetetlen az elején, de azon meg a fix sem segített 2 guildet kivéve senkinek, amég nem lett overgearelve meg fullra upgradelve mindenki.

12 órája, Lore írta:

azt hogy a szerverek fele lebugolta a 3/4 HCt ne nézd már progressnek pls

Miért? Volt, akik 4/4 hc-t és kitudja hány HoF hc-t bugoltak le és hirdették magukat szerver first killer guildnek. 

• Like 1

8 órája, Tauri User! írta:

Btw. Van guild aki ugy farmolja Ambert, hogy napi 5-6x leüti , ugyan azzal a karival xDDDDD

Azt hogyan? :OOO

57 perce, Frazzyx írta:

Lehet már tudni mikor lesz ToT? Csak mert mi addig kioffoljuk a wowot. Köszi az értelmes infót.

CM ha jön oda még hébe-hóba felnézünk majd páran, de ToT bejelentéséig nem igazán látjuk értelmét az aktív raidelésnek.

• Feels Bad Man 1

ToT-ról valami bővebb infót toljon már valaki. Azt már tudjuk, hogy nyár...(viszont azt nem, hogy melyik nyár) A bossok állapota érdekelne, Isle of Thunder, stb stb. 

best private server btw

@Jesus
ToT progress afaik: Jin'rokh & Horridon "100%", Council 20% (?), Ra-den "100%", Lei Shen 75% (a 100%-okat úgy nézzétek, hogy 0 tesztelés, dmgek sincsenek belőve tshootot elnézve, Ra'den nek lootja sincs stb)
IoT: múlthéten talán azt hallottam hogy p2 és adatgyűjtésnél tart Kimbatt, azóta biztos haladt vele

am ha nem akarjátok hogy fake infok keringjenek vmi mod is válaszolhatna az ilyen kérdésekre, mert ha vki nem lesi IRC-et 24/7 nem tud semmit szokás szerint

Edited by Asgaard

Ugyanaz a helyzet, hangyaf*sznyi időm sincs rá. Mellesleg motivációm sincs rá, hogy megcsináljam. Nincs értelme, mert ugye kitérdekel? :D

8 perce, Leo írta:

Ugyanaz a helyzet, hangyaf*sznyi időm sincs rá.

Valahogy én is így állok a sajátunkkal annyi, hogy nekünk a stream miatt fent van twitch vod ként.

2 perce, Jesus írta:

@Avarenés a CM hogy áll? 3 hete mondták, hogy 2 hét és bent lesz :)9_9

Még mindig rengeteg bug van ami CM-el kapcsolatos csak elég felnézni Bug Trackere amíg nem lesz javítva az összes jelentett bug addig nem fog bekerülni.

Hát a CM úgy néz ki, hogy én végig teszteltem videók alapján amit tudtam megcsináltattam, de szerencsére van itt olyan player/playerek akik eredetin látták is így ő vagy ők több mindent tudnak róla, hogy minek hogy kéne mennie. Ennek meg az az egyetlen hátránya, hogy tovább tart mire megcsinálják. A 2 hét pedig akkor lett még ígérve amikor csak az én reportjaim voltak. Már csak arra kell várni, hogy kész legyen minden report a háttér rész már kész van.

38 perce, bugaterasu írta:

Racsi te vagy az? :D Azért Avaritia és Athenae idejében ilyen nem volt :D

Ez egy random normos raid amin volt a Milán, nem Insanes és még csak nem is a Milán rekteli be a srácot a videón, de tényleg nem volt az ő idejükben sem ilyen meg most sem :)

Az a klipp egy random raidről van amire elment Milán a 20. altjával, és nem ő beszél benne. FYI

well dama megelőzött :(

Edited by Asgaard
  • Putin Approves 1

2 órája, Milan írta:

LUL vki kajak azt hitte, hogy ez én vagyok? FeelsBad

Mekkora mém lett a klippből , pedig csak @Jackcarver streamjére lett belinkelve. :D 

flat,900x900,070,f.u1.jpg

Edited by Purrmode

Ez jogos, de miért csinálnék magamról lejárató klippet? :D

whatever, am kár tagadni h rager kiddo vagyok

Edited by Milan
  • Tell Me More 1

57 perce, Milan írta:

Ez jogos, de miért csinálnék magamról lejárató klippet? :D

whatever, am kár tagadni h rager kiddo vagyok

Milan “ user disconnected from the channel” hangal kezdi a tiltelest if you know what I mean :D

Edited by Purrmode

5 hours ago, crawen said:

image.png.0a296a7022af1e910ad8185896c4ba61.png

Az összesen 30k+ flysprays reportból jó ha 1k van assignolva dehát valamibe bele kell kötni :>

Ha megnézed azt a reportot ott az volt a status, hogy "Assigned" viszont az, hogy kinek volt kiosztva "No-one" volt ezért kommenteltem. :D Mondjuk lezárás után már lehet nem látszik. :S Meg azóta talán már ezek a hobbi modok is kaptak jogot, így kiírná Bliser nevét.

Edited by Asgaard
typo
  • Tell Me More 1

WTB info CM, Isle of Thunder illetve ToT pontos bekerüléséről, az ilyen "soon", meg "hamarosan" meg "majd amikor kész lesz" dolgokat hanyagoljuk már. Ja és lehetőleg valaki kék nevű válaszoljon már, ne ilyen random bekönyörögtem magam a TT-be ember, ty. Valamint jó lenne ha lenne olyan felület, ahol látható, hogy %-osan mely bossok hol tartanak, stb. Ha nem is naponta, de legalább 2-3 naponta lenne frissítve. Ja, amúgy hamarosan ünnepelünk... Nemsokára 1 éves lesz az első content 9_9:/

Edited by Jesus

[2018|Feb|06 16:44:41] <mib_hovnqm> kb mikor lesz season end pvp-ben?
12[2018|Feb|06 16:44:46] <Chris> ha 2 wow acc volt bnet accodon
[2018|Feb|06 16:44:53] <Chris> mib_hovnqm: ~aprilis

És ugye amikor jön új pvp season akkor jön majd 5.2 is.

Bocsánat, de válaszolna egy kék nevű emberke is, aki nem crawen?? Btw mivel én főállásban dolgozom xy helyen, ha nem teljesítem vagy nem végzem el a munkám a határidő végéig, kibasznak mint macskát szarni. Sőt, akkor is kőkeményen lebasztak, ha nem tudom megmondani, hogy a munkámmal mikorra tudok végezni. :)

off:// De ez nem egy olyan munkahely.

Ez a TT saját munkahelye, itt ők szabhatják meg mikor készülnek el 1-1 feladattal (vagy amikor kész lesz), nincs kiszabott időpont, mivel saját maguknak dolgoznak és nem a főnöknek, mivel saját maguk a főnökség is. 

• Putin Approves 1

@Darkpepp majd ha már nem lesz célközönség, mert mindenki elhúzza innen a csíkot akkor lehet majd vakargatni a buksit. Hétvégi plafon 1600 player szám elég gyenge és ha megnézitek ha nem is hétről hétre, de hónapról hónapra egyre kevesebb a player. Ha saját magam főnöke lennék még ha csak mellék kereset lenne is a TT akkor is hajtanám a dolgokat, mivel ebből lenne pénzem.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now