Jump to content
Avaren

MoP Guild Progress Topic

Recommended Posts

2 minutes ago, Winkoo said:

Pusztán elméletileg megkérdezlek, ha vagyok olyan jó, hogy egy második email címet is tudok regisztrálni gmailen, és ezzel második accountot kreálni a szerveren, arra átmozgatom a karim, várok 4 napot, és aztán visszamozgatom az eredeti accountomra, csak nem a WoD-ra, hanem Taurira, mi fog történi? a karim átkerült WoD-ról Taurira? Mert ha igen akkor karakter transfer lehetőséged van, az hogy mennyire tartom jogosnak a 2szeri fizetést, meg a 4 nap pihit, más kérdés, de ha tényleg akarnád, meg tudnád így oldani?

teljes sületlenség amit beszélsz, tauri/evermoon és wod között egyik irányba sincs karakter transfer...

1 órája, Lore írta:

teljes sületlenség amit beszélsz, tauri/evermoon és wod között egyik irányba sincs karakter transfer...

Sose próbáltam, és a szerver infók között sem olavstam ilyet, akkor így értem, de ezesetben meg rossz oldalról közelítitek meg, mert ha a toborzásnak a szerver fentartásájoz szükséges bevételek biztosítása a célja, akkor ha a fizetős cross szerver transzfert kéritek, hogy oldják meg, azzal a jelenlegi userszám mellett is tudnák növelni a bevételt, biztosítva a szerver üzemeltetését. Azaz egyszerre lenne mindkét félnek hasznos a kérés, és nagyobb eséllyel lenne belőle megvalósítás.

• Picard Facepalm 1

Eddig se bevétel szerzésről szólt a kérdés, hanem egyszerűen a WoD -> Tauri, Evermoon transzfer lehetőségről. 

TT - t ha csak a pénzszerzés mozgatná, még halom mountot beraktak volna Vip panelre stb. ( nem bánnam van 80k kredit amit a jelenlegi panelen nem sokra költenék el )

De lassan tényleg úgy tűnik kommentekből, hogy:

- Egy része a játékosoknak a nem blizzilike, full bugos szaron játszana

- egy része WoD-nak átmigrálna, mert nincs raidre ember

- egy része maradna, mert kidob 1 malac 50k goldot és megvan a goldja raidre, ja bár nincs raidre ember

- vannak a Taurisok, meg akik szorgalmaznák akár merge-t is az egységes populáció érdekébe

- vannal az irigyek, akiknek a 10k achis karaktere többet ér, mint a 10k achis WoDos karakter

- vannak olyanok, mint én akit így se úgy se izgat kinek mennyi achija meg mountja van, mert a magam karakterével törődök ( bár a Tauris csak az Invi Mimi megléte után értékes hozzáállás rám is rámragadt, de kezdem már levetkőzni )

Igazából eredetizni nem fogok már, ée kb Tauri  csődig max itt fogom tolni casualba és ennyi.  

Utolsó kommentem szerintem, lehet gondolkozni akkor mi a megoldás.

• Like 1

Ugyancsak sajnálom, hogy csak most reagálok, egész előző héten (még hétvégén is), cross -os memória lék okát kerestük. Vasárnapra meg lett az összes úgy néz ki, tegnap jött rám magánéletben a hideg zuhany, próbálok értelmes választ adni mindenre, ha nem sikerül előre is bocsi.

1. Ezt a dolgot külön topicba kellene folytatni.
2. WoD <-> Tauri merge: Sajnos kizárt még mindig, ezzel több probléma van. Ugye a jelen formában azt akarják, mint, ami evermoon és tauri között van, extrákkal, ez eddig oké is lenne, de a probléma ott kezdődik, hogy a teljes karaktert nem vihetjük át, alapanyagok elvétele, gold limitáció, repuk, mountok, szakmák csökkentése stb kellene. Ez hatalmas munkát jelent, ismétlem HATALMAS. Arról nem is beszélve, hogy hamarosan ugrunk legionre, ott még több spellt/itemet kell összeszedni, hogy mit vegyünk el. Ez 1 embernek több hetes meló, majd jönnek, amire nem gondoltunk stb. Vagy az egész wod-ot visszük, vagy nem viszünk semmit. WoD-ot nem akarjuk megszüntetni (néha én is játszok rajta, látom a különbséget), sokak kedvence még mindig, sokan csak azért nem játszanak már rajta, mert kevesebben vannak. Szerintem még mindig az lenne a legjobb, ami fel lett vetve, hogy lehessen invelni raidre.
3. Teljes mértékben elkanyarodtunk a témától, illetve 1 dolgot kiszedtünk a sok probléma közül. Az egész taurit kellene floodhírdetni mindenhol, valahogy a régebbi játékosokat visszacsábítani stb. Erre is kellene valami megoldást szülni.
4. Fentebb láttam azt a raid create cuccot, ami freakzen van, de hogy akadályoznád meg, hogy telefloodoljanak mindent?:)
5. Ne indítsunk egy FRESH wotlk szervert?:D
6. Legion classok már tesztelhető állapotban vannak, hamarosan indítunk egy legion teszt realmet is. Nem tudom, hogy az mennyire fog változtatni a dolgokon.
7. Igyekszünk mindenre megoldást találni, de a segítséget nem utasítjuk el.
8. A lvl 85 boost lesz hamarosan, de nem fog járni új accounthoz, hiszen akkor azt csinálnák, hogy folyamatosan új acc és hoznák is létre. Én arra gondoltam, hogy VIP panelen lenne egy jelképes összegért az első alkalom, a több meg drágább, így megakadályozva, hogy floodolva lennének az új 85-ös karakterek.

Röviden ennyi, remélem nem hagytam ki semmit.

@Chris

Idézet

4. Fentebb láttam azt a raid create cuccot, ami freakzen van, de hogy akadályoznád meg, hogy telefloodoljanak mindent?:)

Ezzel a dologgal az van hogy nem tudja telefloodolni, mert  erre nem tud senki írni (mint.pl a world vagy trade chanel) csak a commandokkal tud benne ténykedki és az alapján hírdet! alapból a legutolsó parancsa [ raid lfm (tank, dps) ] jelenik meg, de az is min.  60 secenként lehetséges. Ha valaki spammelni akar így már eleve nem tud! Plusz ehhez hozzájön, hogy  egy ember kreaál egy raidet és elrontja vagy csak trollkodni akar 10perc után tudsz újra raidet csinálni....ezek már elég jól levédik ezt. Még kihagytam azt és az is nagyon jó dolog benne hogy ha kész a raidet, akkor egy másik command [ .raid teleport] az adott insta elé rakja a teamet. De ha szükséges tudunk benne segíteni vagy jobban elmagyarázni esetleg készítünk akkor egy videót róla hogy is megy ez :)

Örülök, hogy mint lehetőség mérlegeltek...nagyon nagy dolog lenne a szerver életében egy ilyen :)

2 órája, Chris írta:

Aki már egyszer végig progresselte/pvpzte a wotlk-t annak nem lesz kedve mégegyszer a nulláról nekiállni karaktert húzni, honort/reput/rhckat akármit farmolgatni meg hetente raidre járni, mert pvphez is kell a pve gear. Szóval a playerek nagy része nem foglalkozna vele, aki igen, az is tauri/evermoon/wodról menne át és még ha jönne is olyan wotlk-zni aki eddig nem játszott itt, azzal sem lenne kisegítve egyik mopos szerver sem.

Amin én játszanék (talán): Olyan wotlk-s instant 80-as szerver, ahol a létező összes itemet kiveszed a vendorból(pvp, hc pve is), összerakod a karaktered, bebindeled, odasétálsz az npchez és bejoinolsz arénázni (és be is hív). Soloq 3v3 nem ártana az ilyen szerverhez mondjuk. Szerintem ilyen szerver nem nagyon van, mert mindenhol honort kell farmolni, meg hetekig arénázni kell, hogy legyen geared. Szóval ha normálisan meg lenne hirdetve, biztos lenne jó pár pvp player aki szerint wotlk óta egy hányinger a pvp és szivesen kipróbálna egy ilyen szervert, ha normálisan működnek rajta a classok meg nem kell túl sok energiát belefektetni abba, hogy tudjon arénázni.

• Like 1

4 órája, Chris írta:

Lehet én gondolom rosszul, de ez szerintem arra szolgált reakcióként, hogy valaki említette Milcsit, aki már kitudja hányadik éve Wotlk-ban űzi az ipart. 

Hát én megpróbáltam megint, valószínűleg többször nem fogom. Eddig is minden jól ment.

Topicot hamarosan frissítem nem kell fosni.

• Feels Bad Man 3
  • Feels 1

@Chris Én csak Christől szeretnék választ kapni, hogy tovább lesz-e esetleg költve ez a dolog, lesz róla még szó, vagy lőjem le magam, az ötlettel együtt. Ha már foglalkoztam a dologgal egy keveset, legalább legyen valami végleges vélemény a témáról. Csak azért kérdezem, mert akkor nem áltatom magam, hogy talán lehet róla szó. Ha pedig még is, akkor van több ötletem is, pontosabbak is, és azokból is tudnék kiemelni nagyon sok előnyt, persze az egész e köré épül.

• Like 1

1 órája, Madcuzbad írta:

Most ebből a mondatomból megint sokan magukra veszik majd, hogy szarozom az ötletüket, és hogy a féltucat mennyiségű merge-t támogató ember véleményét semmibe veszem, remélem azért közülük is lesz olyan, aki megérti, hogy csak a véleményemet akartam kifejteni, miután tovább gondoltam ezt az egészet és utána kérdeztem néhol.

Igazad van, így ahogy leírtad nekem is tisztább az egész. 

Akkor csak a Cross raid kell, illetve nem tudom ez az eredetileg MoPos feature, a cross zonázás megoldható?

• Thanks 1

Úgy hiszem, hogy a cross zonázás dolog, az pedig már egy olyan helyzetet tenne lehetővé, amit régen, még jóval régebben, amikor felvetettem ismijeim előtt, vagy csak úgy random unalmamban ezt az xraid ötletet, akkor azt a visszajelzést kaptam, hogy így mi értelme lenne a külön realmeknek. Na most egy ilyen helyzetben ahová mára jutottunk, ez egy kézenfekvő megoldás lenne, és nem érzem úgy, hogy openworld értelmetlenné válna az emberek számára a saját szeretetett szerverük, viszont a Cross zonás dolognál már ezt érzem, az meg már egy picit túllő a célon, persze helyzetfüggő mihez kell folyamodni szerintem.

36 perce, Madcuzbad írta:

@Chris Én csak Christől szeretnék választ kapni, hogy tovább lesz-e esetleg költve ez a dolog, lesz róla még szó, vagy lőjem le magam, az ötlettel együtt. Ha már foglalkoztam a dologgal egy keveset, legalább legyen valami végleges vélemény a témáról. Csak azért kérdezem, mert akkor nem áltatom magam, hogy talán lehet róla szó. Ha pedig még is, akkor van több ötletem is, pontosabbak is, és azokból is tudnék kiemelni nagyon sok előnyt, persze az egész e köré épül.

UPDATE: Ha érdekel esetleg valakit, a fentebb lévő regényemre, és esetleg számít is valamit, 10-20 akár 20+ like-t összetudok szedni WOD-os oldalról csak persze, nem nagyon tudok most kiemelni olyat, aki nem támogatná ezt, azok közül akiket ismerek. Persze csak szemléltetésképp hogy nem egy ember, önkívületi állapotában írt faszsága.

• Like 1

Csak egy kicsit a fellendítés, népszerűsítés dologhoz pár gondolat. 

Számtalan olyan barátom van, akivel még az egyetem kezdetén, sőt, még gimi alatt kezdtünk el játszani. Sokan vannak olyanok, akik közben lemorzsolódtak, abbahagyták, eredetire mentek, más privát/tört szerverre mentek, amikor éppen bejött egy új tartalom oda. Ők többnyire a WotLK alatt voltak végig aktívak. Mára elvégeztük az egyetemet, azonban ha ennyi idő távlatából megkérdezem őket, hogy srácok, mit gondoltok a Tauriról, jön a válasz: "az egy bughalmaz, nem megyek oda (vissza)!". 

Látatlanban, tesztelés nélkül, x content távlatából is ez a kép maradt meg bennük - hiába, a magyar a prekoncepciók foglya.  Nekiállhatok bizonygatni, hogy de emberek, ez nem így van, egy színvonalas, nagyrészt blizzlike szerverré* nőtte ki magát, a válasz: ez?! Nézz már rá, se egy FB poszt, se egy tweet, semmi. Hát milyen szerver lehet ez? 

Sajnos, mára odáig jutottunk, hogy az emberek nagy részének a döntéshozatali folyamataiban aktív szerepet játszik az adott termék/szolgáltatás megjelenése a szociális médiában. 

Ez Tauri esetén miért is gond? Felmentem a gyakorikerdesek-re, beírtam a Tauri és egyéb releváns címszavakat, gondoltam megnézzük, mi az általános vélemény. Nem kell sok ész hozzá, hogy kitaláld: nagy részt a szervert gyalázó, lehúzó, sokszor alaptalan dolgok voltak leírva.

A Facebookos részben szintén igazuk van az embereknek, egyszerűen nincs aktívan kezelve a felület - ami a mai fogyasztók körében óriási negatívum. Nem, nem kell az "oszd meg és nyerj retek mountot, X kreditet, ölelést Christől" típusú napi flame, mert az hosszútávon kontraproduktív lesz. Ellenben, régebben volt egy olyan kezdeményezés, -ami még gyerekcipőben el is halt-, hogy kiraktatok lore/game fact dolgokat, ami ugyan nem hirdette a szervert, de mégis vonzó volt, látszott, hogy az oldal aktív akar lenni a szociális médiában is, van akarat, és nem lebeg a langyos lében. Ugyanígy mehetne a szerkesztői napló -elvileg erre is volt kísérlet, hogy újraindul, majd 3 hónap után meghalt megint-, a nagyobb fejlesztések tervei, a komolyabb fixekről infó, stb. 

Lehetnének kisebb teaserek, mondjuk az új (régi) scenariokat illetően, (khm, mikor lesz bent Unga Ingoo és Brewmoon?), képek az 5.3-as / következő tartalomból, a fejlesztések menetéről és így tovább. 

Véleményem szerint kellene egy olyan ember, (nem, nem jelenlegi TT tag, mert azért mindenkinek van egy stílusa!), aki a TT-től teljesen független. Hm, ez rossz megfogalmazás volt. Nyilván egyeztet Chrissel, de nem vesz részt aktívan a fejlesztésben, nem felelős a discordért/IRC-ért/fórumért.

Így csökkenthető lenne az emberekre nehezedő teher, nem kellene a fejlesztőknek plusz feladatokat a vállukra venniük, ellenben az emberekben az a kép maradna meg, hogy van egy aktív közösségi médiás megjelenése a szervernek. 

Ugyanígy ez az ember válaszolhatna, cáfolatot adhatna mondjuk a GYK-n és egyéb fórumokon megjelenő hamis, a Taurit (valótlanul!) negatívan feltüntető hozzászólásokra. Valid érvekkel,  bizonyítékokkal alátámasztva, igényesen megfogalmazva. 

Nyilván olyan embert kell megbízni ezzel a munkával és felelősséggel, aki (ezt teheti lazán Tauri társadalmi munkában, értsd: ingyen!) képes egy koherens mondatot leírni, rendelkezik általános iskolában szerzett nyelvtani ismeretekkel és érdemben van ideje foglalkozni az üggyel.  

*= olvastam ezt a trashes, hagyjuk ki a felét dolgos hsz-t... Bár ne tettem volna. Többen is kifejtettük korábban, hogy az a kevés ember, vagy annak a kevés embernek egy szignifikáns hányada, aki sok-sok éve kitart a szerver mellett, azért teszi, mert nívósan vannak megoldva nem csupán a raidek, hanem a tartalom nagyobbik része úgy en bloc. Szerinted, azon kevesek közül, akik a mai napig aktívan raidelnek és esetleg részt vettek/vennének az RF versenyben is, mennyinek lesz kedve egy ilyen raidbe menni - heti rendszerességgel? 

A Tauri varázsa -a megcsappant játékosszámot tekintve pláne- éppen azon (is) nyugszik, hogy mennyire blizzlike egy szerver. Nyilván azon kívül, hogy aki beleölt 8-9 évet, vérző szívvel hagyná itt a karakterét. 

Edited by Orsforizs
Elgépelés.
  • Like 7
  • Feels 1
  • The fuck is this 1

11 órája, Orsforizs írta:
Idézet

Véleményem szerint kellene egy olyan ember, (nem, nem jelenlegi TT tag, mert azért mindenkinek van egy stílusa!), aki a TT-től teljesen független. 

Idézet

Nyilván olyan embert kell megbízni ezzel a munkával és felelősséggel, aki (ezt teheti lazán Tauri társadalmi munkában, értsd: ingyen!) képes egy koherens mondatot leírni, rendelkezik általános iskolában szerzett nyelvtani ismeretekkel és érdemben van ideje foglalkozni az üggyel.  

Drága Orsforizs barátom, azt hiszem megnyerted a saját projektedet. Munkára fel! :)

• Like 1
  • PogChamp 1

Üdv. Gondoltam, mint egy fix WoD-os progress player én is álláspontot foglalok és kifejtem a véleményemet.

- Cross raid: Ez az ötlet nagyon tetszik, viszont azt tegyük hozzá, hogy ez a progress guildeket nem vinné előbbre mivel tapasztalataim szerint a progress guildek nem nagyon invelnek raidre randomokat.

-Általam kigondolt megoldás amely, talán minden szempontból kedvező.

- Ezt az xraid-et tényleg bevezetni ugye Cross realm-es chattel, DE ez szerintem akkor lenne 100%-ban hasznos, hogy ha például WoD player mehetne Tauris, illetve Evermoonos guildbe és ugyanez fordítva.

- Hogy miért is lenne ez jó?

Tudom, ez elsőre nagyon elképzelhetetlennek látszik a guild bank miatt (azt, hogy ez a "feature" megvalósítható e azt nem tudom).

Kb 5 hónapja játszok ezen a szerveren, mindössze 5 hónap alatt kb egy olyan 25-30 valamilyen szinten RAID képes embereket láttam, hogy abbahagyják, mert nincs hova menniük illetve nem találnak maguknak megfelelő guildet. Szerintem ezt a problémát a Cross guild és Channel orvosolná.

Edited by Vazz
  • Like 2
  • Woah 2
  • PogChamp 1

őszintén szólva ezt a cross server guildet nem hinném, hogy meg akarnák csinálni vagy egyáltalán meg tudják e, de ha lenne realmok közti channel, akkor meg lehetne oldani úgy is, hogy custom channel-t csinálna magának minden guild és taurin/evermoonon/wodon is megcsinálják ugyan azt a guildet többször, effektíven ha tudnak együtt raidelni és ugyan azt a channelt látják, akkor olyan, mintha cross server guild lenne

• Dislike 2

WoD karakter klónozása taurira. Aki akar jön, aki nem az nem. El kéne már engedni ezt a "én nem azért játszok wodon, hogy 2 hónapig repuzzak és szakmázzak" dolgot. 

Kevesebb embert vesztene a közösség, ha drasztikusan, egyoldalúan átmigrálnátok a WoD játékos bázisát Taurira, mint az egyéni transfer lehetőséggel. 

• LUL 1
  • Picard Facepalm 1
  • Kappa 1
  • Tell Me More 1

Leave, szerintem te nagyon nem érted miért Wod-os a Wod-os PVE player, és a fentebbi regényszerű kommentem első bekezdését, ha elolvasod akkor ott kitértem arra, hogy ha már több oldalon keresztül a Wodról van szó, és annak jövőjéről, akkor ne Taurisként és ne is globálisan nézd már a problémát kérlek, vagy akkor nyissál egy másik Topic-ot ahol kifejtheted, hogy a napi 200 playerből kb 100 ( most csak mondtam számokat ) véleményét hogy és miként szarnád le, akik nem támogatnák ezt a dolgot annyira Wod-on ( teszem hozzá megint, én nem feltétlen tartozok közéjük, bár nézem én is inkább azt előbb, amit a klánban akar az a közösség akikkel játszok ).

Igen ha kimondottan WoD-s player szemszögéből nézzük, lehet valaki csak raidelni szeret, de mellette a farmolás gold / repu amit Taurin blizzlikeként kell tolni, nem fér bele az idejébe.

Tehát hiába mondtuk sokan, valószínűleg a Taurira transzfer is csak egy pár embert érintene, de maga a játékstílus, vagy a ráfordítható idő szempontjából nem lenne megoldás a többieknek. Persze ez érthető is

• Like 1

@Madcuzbad értem amit mondasz...de ahogy korábban szó volt róla, még az Xraidnek sincs értelme. Vagy össze lesz olvasztva a két szerver, vagy marad wodon 1 , Taurin meg 2 progress guild. Ez probléma nem a wodról szól, hanem arról,hogy mondjuk 1 év múlva lesz-e értelme bossokat írni Chriséknek. Ne beszéljünk már úgy erről a dologról, mintha a népességszám csökkenése csak WoD-on lenne probléma...

• Like 3

Igazad van, de én úgy érzem Wodról volt szó most és az Xraid, Xchannel még mindig nagy előny lenne Tauris szinten is szerintem, szóval igyekeztem nem csak részrehajlóan ötletelni, de én csak jót akarok, nem csak a Wod-nak, Taurinak is, mert szeretem a szerót, és ha már feljött ez az ötletelés dolog gondoltam támogatom ezt a dolgot, és igazából még most se értem, hogy a jelenlegi helyzetben miért ne kaphatna egy esélyt. Még klánok is lehetnének gbank nélkül ahogy olvastam, bár szerintem sokak még ezt is elengednék, csak legyen opció raidelni, akár klánon belül.

Edited by Madcuzbad

Egy kérdés a TT felé: Tudom nagy munka meg nincs ember, de nem lehetne végre úgy fixelni a fajváltást, szerver váltást és minden vipes funkciót, hogy ne vegye le a heti ID-t? Bár lehet ez már az új tóri ahol funolni meg bugolni lehet csak ha így van akkor szóljatok és nem csak titokba használja ki a szerver egy része...

Edit: és ugye én vagyok feltüntetve úgy, hogy szítom a lázadást meg apám*****, amikor csak annyit várnék el, hogy több év után ne legyen a számba szarva.

Edited by Avaren
  • Feels 1
  • Woah 1

Több oldalnyi ötletelés után sem írt még senki, hogy "igen ez jó ötlet, jó út, amin el lehet indulni". Ugyan ez a bug vonatkozik szerintem a conquest cap-re is. 

5 perce, Leave írta:

Ugyan ez a bug vonatkozik szerintem a conquest cap-re is.

Nem vonatkozik rá. Viszont az insta ID-s dolgot kimondottan nagy meló fixelni.

persze hogy nagy meló kérjük meg a playereket hogy ne használják ki addig amíg nincs kijavítva és akkor meg is oldottuk a problémát

Az exploit lehetőség fixelésével kapcsolatban igazat adok neked,  de amilyen magas lóról követeled az nem biztos, hogy gyorsít a dolgon.  ;)

• Like 1
  • Picard Facepalm 1
  • Roll Safe 1
  • Woah 1

Nekem aztán tökmind1, hogy mikor fixelik ki már régen elvettem a remény arról, hogy valaha normálisan lesz kezelve a szerver ilyen olyan baja, nem én akarok ebből megélni...

• Pusheen Blush 1

1 órája, Phalanx írta:

Az exploit lehetőség fixelésével kapcsolatban igazat adok neked,  de amilyen magas lóról követeled az nem biztos, hogy gyorsít a dolgon.  ;)

Te kirívóan hülye vagy.

• Like 1
  • Dislike 1
  • Tell Me More 1
  • Pusheen Blush 2
  • Woah 2

Ekkor: 2018. 01. 28. ekkor: 21:46, Avaren írta:

2018.07.04 // Jelenlegi hét: #15 //

13. Ra-den:

• Bad Choice | Tauri | Alliance | 10man | 2018.09.27. - week #12 - video

12. Lei Shen:

• Bad Choice | Tauri | Alliance | 10man | 2018.09.26. - week #12 - video

10. Iron Qon:

• The Blacksteel Legion | Tauri | Horde | 10man | 2018.10.14. - week #14

9. Dark Animus:

• Dark Synergy | Tauri | Horde | 10man | 2018.10.11. - week #14
  • Crøwd Cøntrøll | WoD | Horde | 10man | 2018.10.14. - week #14

7. Durumu the Forgotten:

• The Blacksteel Legion | Tauri | Horde | 10man | 2018.10.14. - week #14

6. Ji-kun:

• Team Work | Tauri | Horde | 10man | 2018.10.11. - week #14

5. Megaera:

• The Blacksteel Legion | Tauri | Horde | 10man | 2018.10.06. - week #13

3. Council of Elders:

• The Black Steel Legion | Tauri | Horde | 10man | 2018.10.11. - week #14

2. Horridon:

1. Jin'rokh the Breaker:

• Clarity | Tauri | Alliance | 10man | 2018.09.29. - week #12

update

• Like 1

A TT részéről valami infó jöhetne, hogy ami itt folyt az elmúlt pár oldalon, arról ők maguk beszéltek-e, ötleteltek-e!? Mert kezd az egész a feledés homályába veszni... Ahogy általában szokott lenni...

• Thanks 1

Hát ugye. Volt róla szó, de már senkit nem érdekel. Elmondta gondját baját pár illető, azt annyi. Lehet ezért van csak 1000 player csúcsidőben a szerveren? :O 

10 órája, Leave írta:

Had ne menjünk újra bele, hogy a 2000 is édes kevés :)

Miért is édes kevés? Egy olyan szerveren ahol elsősorban magyar a használt nyelv, ez egyáltalán nem rossz. Ránéztem pár nemzetközi toplistás szerverre, jelenleg nem is nagyon vannak értékelhető látszámban MoP szerveren playerek, ez még kimagaslónak is mondható.

Ha visszaolvasol meglátod azt, hogy miért kevés a 2 ezer fő 3(!) külön szerveren, túl sok értelmét nem látom, hogy megint elkezdjük a "sírást", amikor egyértelműsítve lett, hogy le van szarva a véleményünk.

5 órája, Winkoo írta:

jelenleg nem is nagyon vannak értékelhető látszámban MoP szerveren playerek

Az a baj, hogy tényleg sokak számára nem jön be annyira MoP mivel nem tudnak kapcsolódni a keleti kultúrához. Remélhetőleg majd legion változást hozz magával és lesznek többen bár van egy sejtésem, hogy több lesz a player de azok akik akarnak is raidelni létszámban nem igen fognak nőni.

• Like 2
  • LUL 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now