Jump to content
Avaren

MoP Guild Progress Topic

Recommended Posts

Ilyen alapon a karakter kereskedelmet is fel kéne számolni mert semmi sem garantálja azt, hogy olyan szinten fog tudni vele játszani a vevő mint az előtte levő tulajdonos és ezzel a te bg-det fogja elrontani. 

16 órája, Lore írta:

hát ha téged a fejlődés tanított meg játszani a karaktereddel, akkor te igen nagy hős lehetsz (segítek, azért mert régebben a max lvlen használandó abilityk 2/3át 55+on tanultad ki vagy akkor tudtad kitalentelni -> lásd assa rugó, amivel talán 40ig vagy meddig fejelted a sinister strikeot, hogy aztán utána ne is használd soha többet azzal a karakterrel azon a talenten, envenom is high level ability volt etc)

Mert az envenom és eviscerate aztán annyira különbözik? Azzal hogy az eviscerate-t megszokod, hogy hova bindelted, mikor éri meg nem maxos comboval is elnyomni, stb, ezek attől nem fognak sokat változni, hogy a physical damageből poioson damage lesz.

Tehát te olyan pro vagy, hogy tök ismeretlen karival, tök ismeretlen spelleket rutinból használsz rögtön azután, hogy elhelyezted őket az action barodon? Aki meg nem fogyatékos, és tényleg tud játszani, annak nem kihívás 90re húzni egy karit WoD-on, igaz, a gearelésbe bele kell ölnie 6-8 órát, de az sem vészes (és ez alatt 25k honorról beszélek (ami kb az alap honoros gear), kényelmes PVE farmolással), tehát nem értem a problémát, ha tényleg pro vagy, miért olyan lényeges az instant 90-es gear-es kari? Aki meg nem pro, igenis kicsit szokja a kariját, amíg felhúzza 90re. Ne BG-ben keresgélje a spellbookban hogy mik is vannak, mert még az action bárra se tette ki.

• Like 3

16 órája, Avaren írta:

Ilyen alapon a karakter kereskedelmet is fel kéne számolni mert semmi sem garantálja azt, hogy olyan szinten fog tudni vele játszani a vevő mint az előtte levő tulajdonos és ezzel a te bg-det fogja elrontani. 

A karakter kereskedelemeben annyival másabb a helyzet, hogy amiért ténylegesen fizetsz is, azt másképp kezeled, mint a totál ingyenes karit. Persze itt is előfordulhat, hogy felkészületlenül bejoinol akárhova is, de mndenképp kisebb létszámban fog előforulni, mint ha ingyen generálhatsz ilyen karikat.

Annyira értelmetlen az egész vita attól függetlenül, hogy lesz-e wodos merge, TB úgyis lesz akkor meg ugyan úgy szét fogják baszni a bg "élményedet". Nem fog egy új pvp player ~10 óra gameplay-t beleölni egy karakterbe azért, hogy megnézze, hogy milyen a szerver inkább elmegy másik konkurens szerverre és ott játszik mert nem kell több órát beleölnie, hogy játsszon. A véleményemet meg inkább el se mondom az ilyen BG playerekre mert megint kapnám a mute-ot/ban-t fórumról.

22 perce, Winkoo írta:

Mert az envenom és eviscerate aztán annyira különbözik? Azzal hogy az eviscerate-t megszokod, hogy hova bindelted, mikor éri meg nem maxos comboval is elnyomni, stb, ezek attől nem fognak sokat változni, hogy a physical damageből poioson damage lesz.

Külön gomb, sokan észre se veszik, hogy megkapják. Vagy feleslegesnek tartják és nem használják. Ezeket nem fogják fejlődés közben megtanulni, főleg nem 15-szörös xp-nél.

Most hogy elég nagy falatot tesz ki az evermoon a "közösségből" a pvp szerverről őket is megkérdezném egyébként. (és így minden sorosissztáni országba is eljuthat a hír a legmodernebb kommunikációs forma a szájhagyomány útján)

1 órája, deepsany írta:

Külön gomb, sokan észre se veszik, hogy megkapják. Vagy feleslegesnek tartják és nem használják. Ezeket nem fogják fejlődés közben megtanulni, főleg nem 15-szörös xp-nél.

Annyira nem külön gomb, hogy konkrétan még az /cast eviscerate macro is envenomként fog megjelenni / működni, mert ténylegesen azt a skillt írja felül.

Személyes kedvencem ez a kurva nagy hülyeség hogy egyesek szerint az ember leveling közben tanul meg játszani, aki nyomorult az 400 nap gametime után is az lesz, ezen nem fog változtatni semmi

• Like 2

34 perce, panzergodx írta:

Személyes kedvencem ez a kurva nagy hülyeség hogy egyesek szerint az ember leveling közben tanul meg játszani, aki nyomorult az 400 nap gametime után is az lesz, ezen nem fog változtatni semmi

Hát pedig lényegesen többet tanul az ember fejlődés közben mint utána. Az más kérdés, hogy mikor éri el azt a "szintet" amikor te már adsz a véleményére. Nem is értem hogy kerül ide az, hogy ki mennyire tud játszani a karakterével. Teljesen irreleváns szerintem. Óvakodjunk attól, hogy néhány celeb véleményét készpénznek vegyük. Ott van amit Surfing írt: "NORMÁLISAN" játszott cc teameknek idő előtt meg kell ölni valakit. Mennyi player is van akkor akik így játszanak? 5? 10? 30? Mindenki más meg cumizza a 40 perces meccseket, vagy nem is joinol, hogy az a pár fő úgy arénázhasson ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Nem azt mondom, hogy ez legyen így, de ha nagy változás lesz szerintem arról mindenkit meg kellene kérdezni nem csak azt aki rátalál a fórumra.

• Like 1

2 hours ago, Winkoo said:

Tehát te olyan pro vagy, hogy tök ismeretlen karival, tök ismeretlen spelleket rutinból használsz rögtön azután, hogy elhelyezted őket az action barodon? Aki meg nem fogyatékos, és tényleg tud játszani, annak nem kihívás 90re húzni egy karit WoD-on, igaz, a gearelésbe bele kell ölnie 6-8 órát, de az sem vészes (és ez alatt 25k honorról beszélek (ami kb az alap honoros gear), kényelmes PVE farmolással), tehát nem értem a problémát, ha tényleg pro vagy, miért olyan lényeges az instant 90-es gear-es kari? Aki meg nem pro, igenis kicsit szokja a kariját, amíg felhúzza 90re. Ne BG-ben keresgélje a spellbookban hogy mik is vannak, mert még az action bárra se tette ki.

Egyrészt, ebből látszik hogy Cata előtt nem igen húztál karit (átalakul az evisc envenommá, ez konkrétan mint olyan nem is létezett a játékban mop vagy cata előtt xd). Arról nem is beszélve, hogy evisceratet egyik talenten se nyomtál sose 3cpn, míg envenom buffot világ életedben tartani akartad mindenáron (azaz 3cpn is simán beletoltad az envenomot a targetbe). Ezt például kurvára nem feljődés közben tanulod meg :D. Guide olvasása nélkül ez nem igen ötlik a fejedbe (vagy lehet te vagy reckful reborn aki rogue godként kezdett el játszani, ki tudja)

Másrészt 8 karit húztam fel 80-85-90re taurin, másik 11et eredetin 100-110-re, annak ellenére hogy aki ismer, tudja hogy a karihúzás nekem aztán igazán nem a szívem csücske, és mindegyiknél max arra tanított meg a fejlődés, hogy Borean Tundra meg ICC a wow két legnagyobb AIDS fejlődős zónája, főleg mikor csóró vagy és nincs pénzed northern flyingra...

Harmadrészt, mivel a későbbi kiegekben annyira gyors lett a fejlődés loomok nélkül is, egyszerűen NEM lehet 1-90 lvling alatt megtanulni játszani egy classal, csak neked nem sikerült a hsz lényegét értelmezni (és lehet hogy wodon játszottam, de azért én legalább ahelyett hogy a mellem verem hogy 1x rate superiority baby, bejártam anno irodalomórára, és olvasás mellett szövegértést is tanultam...)

Edited by Lore
  • Tell Me More 1
  • Woah 1

Most nem értem, hogy kanyarodtatok el a szerver és szerverek problémájától ide, de mind1.

Szóval az elmúlt 2 oldal intenzív brainstormingja után esetleg egy Kék poszt, arról hogy változik-e valami ( transzfer lehetőség ) ?

41 perce, Lore írta:

Egyrészt, ebből látszik hogy Cata előtt nem igen húztál karit (átalakul az evisc envenommá, ez konkrétan mint olyan nem is létezett a játékban mop vagy cata előtt xd). Arról nem is beszélve, hogy evisceratet egyik talenten se nyomtál sose 3cpn

Egyébként húztam akkor is karit, de az mit számít a mostani működésében? mert már nem úgy működik, mint akkor.  És hogy nyomsz-e 3 cp-s evist vagy sem, az sem jelent semmit, mert az envenomot sem a damage-ért nyomod el a példádban, hanem mert tudod hogy a side effectje hasznos, amit szintén csak rutinból fogod tudni, az instant 90-es nem fogja így használni elsőre.

41 perce, Lore írta:

Harmadrészt, mivel a későbbi kiegekben annyira gyors lett a fejlődés loomok nélkül is, egyszerűen NEM lehet 1-90 lvling alatt megtanulni játszani egy classal

Honnan jött ez a 1-90 késöbbi kiegben?  A mindenkori aktuális max level meg közel ugyanannyi idő lesz későbbi kiegben is, mivel a korábbi kiegeken gyorsít annyit a Blizzard, hogy összeségében az új contenttel együtt kb ugyanannyi idő legyen, mint előtte (ezért ment egyre lejebb a mountok szintje, vagy ezért lehet már BC elejétől repülni, nem csak a végétől stb).

Azaz mivel 1-60-ra vanillában, 1-70-re BC-ben, 1-80-ra LK-ban, 1-85-re Catában és 1-90-re MoP contentben megközelítőleg ugyanannyi idő eljutni, az azt is jelenti hogy ugyanannyi időd van rutint szerezni a kariddal is pusztán levelinggel.

nem, közel sem, és mivel fogalmad sincs miről beszélsz, inkább nem is próbálkozom veled megértetni.

17 perce, Lore írta:

nem, közel sem, és mivel fogalmad sincs miről beszélsz, inkább nem is próbálkozom veled megértetni.

Kár, pedig kifejezetten szórakoztató, mikor a 2010-12 közötti Cata élményeit meséli valaki, akinek az aláírásában benne van a link, amiből kiderül, hogy 2015 óta van karija eredetin :)

• Confused Nick Young 1

attól még taurin végig játszotta lk-t és catát ez elég nobrain dolog volt de amúgy légyszíves ne ezen vergődjetek más célja van most a topicnak.

Ekkor: 2018. 10. 05. ekkor: 16:08, Sontii írta:

Hát pedig lényegesen többet tanul az ember fejlődés közben mint utána. Az más kérdés, hogy mikor éri el azt a "szintet" amikor te már adsz a véleményére. Nem is értem hogy kerül ide az, hogy ki mennyire tud játszani a karakterével. Teljesen irreleváns szerintem. Óvakodjunk attól, hogy néhány celeb véleményét készpénznek vegyük. Ott van amit Surfing írt: "NORMÁLISAN" játszott cc teameknek idő előtt meg kell ölni valakit. Mennyi player is van akkor akik így játszanak? 5? 10? 30? Mindenki más meg cumizza a 40 perces meccseket, vagy nem is joinol, hogy az a pár fő úgy arénázhasson ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Nem azt mondom, hogy ez legyen így, de ha nagy változás lesz szerintem arról mindenkit meg kellene kérdezni nem csak azt aki rátalál a fórumra.

Teljesen mindegy, mert ha hasonló tehetséggel megáldott emberek ellen játszol, akkor is léteznek dampener compok meg léteznek cc compok. Nem számít, hogy te is mindent jól csinálsz meg az enemy is, vagy te is mindent elrontasz meg az enemy is, akkor is ha x% dampeningel kezdődik a meccs, a dampener comp lesz előnyben (jelentősen). Ha szar unalmas compot játszol, amivel az a célod egész meccsen, hogy idegesítsd az ellenfelet, húzd az időt meg szaladgálj a fal körül és ne csinálj semmit, akkor meg is érdemled, hogy minden meccsed 40 perces legyen, sőt örülj, hogy egyáltalán ratinget kapsz az ilyenért, mert annyi ésszel, ami egy dampener comphoz kell, lkban vagy catában 1 darab meccset nem nyertél volna az egész season alatt. 

Leveling: Igen megtanulsz játszani valamennyire leveling közben, kipróbálgatod a spelljeid, kitalálsz nekik bindeket, megszokod, rájösz a combokra/trükkökre amiket lehet tolni nagyjából, valami rutint szerzel. Nyilván ha teljesen fogalmatlan vagy a játékról nem world firstöt ütő mythic raider leszel a leveling végére, de valamennyivel jobb leszel magadhoz képest. Ettől függetlenül a fejlődés nagyrészt teljesen felesleges és unalmas, teljesen érthető, hogy ha valakinek a mindennapi dolgai után/mellett nincs ideje/kedve ilyesmivel húzni az időt. Akár tetszik akár nem, ha az ember pvpzni szeretne megtanulni, először bgre fog bemenni, teljesen függetlenül attól, hogy előtte csapkodta-e a farkasokat leveling közben vagy nem. Nyilván nem fun teljesen fogalmatlan emberekkel egy csapatban játszani, de nem tudod elkerülni, hogy legyenek ilyenek a játékban. Eredetin is a playerek nagyrésze teljesen világtalan, meg taurin is, örülj neki ha te nem vagy az.

Wod merge: Valószínűleg mind2 szerveren jobb helyzetbe kerülnének a pve guildek, ha lehetővé lenne téve valamilyen formában, hogy áthozd a karaktered wodról. Érthető, hogy szeretnének az emberek azzal a karakterrel játszani, amibe sok időt öltél, ezért valami megoldás jó lenne, persze meghatározott feltételekkel, azokat a dolgokat megtartva a karakteren, amibe tényleg sok időt beleöltél (és nem azt nevezed sok időnek, hogy odamentél leütöttél 2 farkast, hogy kirepuzz valamit). Nyilván senkit nemérdekel a mopos daily questes repu meg a mountok amik azokból jönnek, de ha lehetne én is szivesen "kiwodoznám" a mainemre az insane titlet meg a conqueror repukat stb, amihez taurin soha nem volt kedvem/erőm hozzákezdeni. Ha nagyon szeretnél átkerülni taurira a saját karaktereddel, akkor bevállalod azt, hogy eltünnek a karakterről azok a dolgok, amiért wodon tényleg semmit nem kellett tenni. Ez így korrekt azokkal szemben akik taurin kezdek játszani, és ők is sok időt öltek azokba a dolgokba, amit más wodon ingyen megkapott. A feltételeket ki kell dolgozni, meg rendesen át kell beszélni, azonban magát az ötletet csak a leveling miatt szerintem nem kellene elvetni. Tegyük fel lenne taurin x kreditért karakter boost level85re, wodról pedig jóval több lenne áthozni a karaktered, mint taurira boostolni egy újat, akkor az exploitok nagy része elkerülhető lenne, akinek meg tényleg olyan karaktere van, amit nem szeretne a kuka alján hagyni, az valószínűleg megengedheti magának, hogy kifizesse a transfert. 

Aki sajnálja az energiát belefektetni a levelingbe, az nem is gondolja annyira komolyan, hogy játszon, csak jön kipróbálja, és pár nap múlva le is fog lépni. Ellenben azok lesznek azok, akik "jószándékú" blessing of protectiont nyomnak a flag carrierre (akár tudatlanságból, akár rutintalanságból, mert mellényólt a billen), és elveszti a csapat emiatt az egész BG-t, vagy épp pánikol és a vanisht nyom sprint helyett, a zászlóval (szintén rutintaanság miatt). És ezek azok a mozdulatok, amivel akár a régóta itt játszókat is demotiválhatod annyira, hogy inkább ne aktívkodjon egy ideig, és ezt biztos hogy el akarják kerülni. Az ilyenek beengedésével meg mindig mérlegelni kell, mert ő valószínűleg nem lesz már itt jövő héten, mivel ez csak MoP content, az ilyen ingyenélő, akit csak a free kari vonz képes játszani a bugos legion szerveren is, és át fog menni akármit csinálsz. Amiért kicsit sem dolgozol meg, értékelni sem fogod annyira.

Mennyi playert szeretnétek bevonzani ezzel a toborzással? Nálatok is hasonló a helyzet playerszámban, mint az eredetin volt? arányokban elöző kiegehkhez képest.

• LUL 1
  • The fuck is this 1

5 órája, Surfingbirdz írta:

Wod merge: Valószínűleg mind2 szerveren jobb helyzetbe kerülnének a pve guildek, ha lehetővé lenne téve valamilyen formában, hogy áthozd a karaktered wodról. Érthető, hogy szeretnének az emberek azzal a karakterrel játszani, amibe sok időt öltél, ezért valami megoldás jó lenne, persze meghatározott feltételekkel, azokat a dolgokat megtartva a karakteren, amibe tényleg sok időt beleöltél (és nem azt nevezed sok időnek, hogy odamentél leütöttél 2 farkast, hogy kirepuzz valamit). Nyilván senkit nemérdekel a mopos daily questes repu meg a mountok amik azokból jönnek, de ha lehetne én is szivesen "kiwodoznám" a mainemre az insane titlet meg a conqueror repukat stb, amihez taurin soha nem volt kedvem/erőm hozzákezdeni. Ha nagyon szeretnél átkerülni taurira a saját karaktereddel, akkor bevállalod azt, hogy eltünnek a karakterről azok a dolgok, amiért wodon tényleg semmit nem kellett tenni. Ez így korrekt azokkal szemben akik taurin kezdek játszani, és ők is sok időt öltek azokba a dolgokba, amit más wodon ingyen megkapott. A feltételeket ki kell dolgozni, meg rendesen át kell beszélni, azonban magát az ötletet csak a leveling miatt szerintem nem kellene elvetni. Tegyük fel lenne taurin x kreditért karakter boost level85re, wodról pedig jóval több lenne áthozni a karaktered, mint taurira boostolni egy újat, akkor az exploitok nagy része elkerülhető lenne, akinek meg tényleg olyan karaktere van, amit nem szeretne a kuka alján hagyni, az valószínűleg megengedheti magának, hogy kifizesse a transfert. 

Aki ott játszik az azért is teszi pl. mert nincs ideje/kedve/akarta grindolni fun repukat. Vegyék el tőlük/tőlünk a vendoros mountokat amik úgymond "legacy" darabok (amani warbear- az eredeti, mercidrake, zebra stb amik azóta vippanelen vannak), de pl zulian tiger is sok embernek van. Oké anno vendorban volt, de igy viszont nem is kellett lemennie kifarmolni, mint pl. anno ahogy én is megtettem tauris karimmal. Viszont nem is szeretném, hogy elvegyék. Ugyanúgy proff... kihúztam vendorból, mert lehetőség volt rá, de nyilván ha rá lettem volna kényszerülve akkor kihúzom normális módon. Vegyék el a goldot, mert az jelentős különbség, abba is belemennék, hogy pl. a feastes achikat is elvegyék amik repu alapúak (Insane pl.), de pl. egy Conquerort semmivel sem könnyebb wodon húzni. Talán wotlkban volt utoljára könnyebb. Illetve ha már mergelik a szerót, húzzanak meg egy vonalat a karakterek kreálását tekintve, de azért fizessen a player, hogy átvigye a karakterét? Természetesen X számú kari után oké, de első nagyon max. második kariért itt sem kéne kérni kreditet. Valamennyire szerver érdeke is lenne a merge.

Lenne pár ötlet, ami megfontolandó mindenki számára!

Én csak nagyon ritkán írok és inkább olvasgatok, de mostanság már azt sem mert sok az olyan hozzászóló aki tényleg csak a saját érdekét hajlandó csak képviseli vagy csak trollkodik, bármelyik realmen vagy oldalon gameljen. Fel kéne ismerni a lehetőséget abban, hogy a Tauri Team (TT) is észrevette, hogy valami nem megy és hajlandó mindenre ami mindenkinek érdeke lenne egy közös metszésponton, erről mondjuk (mint anno Reborn migrációnál)  egy közös megbeszélést javasolnék értelmes régi és még működő guild vezetőkkel, officerekkel, régi tagokkal akik tisztelik még ezt a szervert mert ők látják mi volt és van most, talán ők tudják jobban megítélni nem részrehajlóan hogy mi lenne a szervernek a legjobb. Ezzel most nem elítélem az új játékosokat csak ők jobban nézik mi a nekik jó és leszarják mi jó a másiknak. Tény az hogy fogy a szerver, elmennek az értelmes játékosok eredetire vagy más tört szerverre! Ezt meg kéne fogni! Valóban nem kellene annyira Blizzlike szervert csinálni belőle hisz ők is hibáznak sok dologban (Ha jól emlékszem akkor a Method-nak van egy videója ahol ezt részletesen taglalja mit szart el a blizzard és mit kellett volna másképp csinálnia). A TT nek is időnként bizony meg kéne kérdeznie mi a jó a játékosoknak és nem feltétlen az amit ők kitalálnak. Szó volt már arról is, hogy az ember szükös időkeretét bárhol játszon jókedvel el tudja tölteni. Ez a ToT és SoO nem épp idő barát. Úgy gondolom hogy a trasht is lehetne hanyagolni, egy 10+ bossos raiden, ahol ilyen sok boss mellé irgalmatlanul sok és jelentéktelen trasht kapunk (max. az achit adó trasheket vagy körülötte lévő trash még megér egy scriptet )+ a TT-nek sem kéne a srcipteléssel szarakodni és rögtön felére csökkenne a raid time (sok esetben több idő trasheleni mint boss ölni). Voltam másik tört szerveren ahol MoP elején megkérdezték szavazást illetően PvP vagy PvE beállítás legyen...az emberek szavaztak..PvE lett és működik..fölfogták azt hogy sokkal kisebb területbe szűkül a játéktér és bizony baromira nem jó csapkodni a másikat pl qest, vagy egy rare mob közbe, aki meg PvP-zn akar és értelmes az elmegy olyan zónába vagy arénázik...ez a PvP beállítás is csak a retard játékbázist fogják ide. Ez csak első megoldás lenne  a trollkodás megállításába mert van sok ember akit ez bosszant.

Leveling: nekem sem időm sem türelmem nincs 1x szorzóval tolni a karaktert, egy játékos szerintem sem attól lesz jó hogy a spelleket megtanulja, lvl közben nem lesz játékos, csak karakter tulajdonos. Ez csak a karakter kereskedem miatt jó mert van sok játékos aki semmit nem csinál csak ezt, aztán eladja más fizet a szervernek hogy azt a karit megvegye......csak a  szerver eltartásban van szerepe. Szerintem megoldás lehetne egy olyan ami más szerveren is így megy,  hogy mindig az előző content max szintjéig (jelenleg ez lvl 85) lenne mondjuk egy 5-10x-es szorzó és utána 1x-es. De még az is megoldás lenne ha karakter készítésnél ki lehetne választani hogyha valaki Blizzlike-ot akar akkor lehetősége legyen beállítani magának az 1-85 szint szorzóját. De ebbe meg a TT nem megy bele mert azzal azt a kis támogatást is elvesztené..érthető :(

WoD merge: Sokszor tapasztalom hogy mennyire lenézik a WoDosokat...pedig sok (  LFR-en vagy Rhc-n gyakrabban találkozik az ember "hiányos" tudású taurissal mint wodossal ) jó játékos van ott. akik sokszor egyetem, munka, család miatt nem tudnak  minden este vagy annyit ott ülni mint sok tauris. Ha van ideje akár egy délutáni műszak előtt egy raidet tolni a migrálással ez már egy segítség lenne, hisz ha van 5 jó játékos délelőtt wodon és tauriról már csak hozzá lehetne szedni még 5 öt és akkor szÍvesen haladna a csapat, örül a játékos :). Mindenképpen támogatom, goldot már most is csökkenteni lehetne, akkor BM AH is jobb lenne így semmi értelme. Másrészről pedig igen én is csak szűkíteném a migrálható karaktereket pl. 1 egy hónapos karaktert mondjuk igen vigye át kreditért mert ha kipattant már ez a topik akkor gondolom sok élelmes már  wodon sokadik karit kezdte el húzni hogy ha olyan lesz a helyzet akkor ebből jó kis hasznot csináljon. Legyen 2 ingyen átvihető karakter de min. 6 vagy 9 hónapos (mondtam egy példát) lvl 90 es, a többiért meg toljon kredót.

Chat: Másik öreg hiba a taurin, hogy nincsenek ráerőltetve az emberek a közös chat csatorna használatra, ami mondjuk igen csak jól működik wodon, viszont ha valaki mondjuk taurin szakmázik és el kell menjen a világ másik végére dudvát szedni akkor nem látja (nem láthatja a Trade vagy a LocalDefense chat-et) és sok esetben lemarad vagy éppen nem indul el az adot raid vagy bármi más mert sokan nem tudnak róla, vagy ez által rá van kényszerítve a játékos hogy AFK-oljon a nagyvárosokba ha. Itt a Trade chanel csak adok veszekre lehetne használni és ha nem vagyok kÍváncsi, hogy XY milyen tescos karit akar eladni akkor kikapcsolom, viszont raidet keresek akkor ne keljen visszatekerni tököm tudja meddig mert a hírdetés elviszi. Ha meg ott a World akkor mindenki od zavarnék beszélgetni és raidet hírdetni, erre meg lehetne kérni pár tősgyökeres játékost hogy felügyelje ezt biztos vannak olyanok!

Közös chat, raid finder: sokan tudjuk van más tört szerver is ahol ez már kifinomult és cata óta már hibátlanul működik! itt ugye cross realmen gondolkodunk így taurin wodon és evermoonon is olvasható ez nem lehet írni rá de parancsokkal kezelhető, ezt kellene megvalósítani itt is! egy adott játékos de.10 kor szeretne raidelni egy toest letolni csak nincs ember rá, a következőt teszi. egy parancsal létrehoz egy raidet. (.raid create TOES 10HC) ekkor elkészül a raid és megjelenik ezen a chanelen (második kép) meg lehet adni milyen Ilvl kérsz (az alatt nem is enged a rendszer joinolni) és azt is hogy mi kell amit folyamatosan módosíthatsz (tank, heal vagy dps....szöveg ekkor: .raid lfm xxx (tank, heal)) ekkor csak az adott roll beállítással enged a teambe (első kép), továbbiakban meg tudod nézni a végén lévő kóddal (.raid info XXX) hogy milyen karakterek vannak bent és olyat viszel ami ott nincs. a joinoláshoz meg csak baromi egyszerűen beírod .raid join xxx és bent vagy a teamben..hajrá. ugyanez működik PvP oldalon is.

Ha ezeket átgondoljuk, és csak egy része kerülne megvalósításra már sikerrel megyünk a változás felé, de ha majd ebbe is belekötünk akkor csak lejtőn haladunk továbbra is!

Köszönöm a figyelmet!

raidfinder.jpg

raid flex.jpg

Arena.jpg

Edited by Nagyfaterbä
  • Like 5
  • Woah 1
  • The fuck is this 1

@Nagyfaterbä  

Én továbbra is azt mondom, ezt a ne maradjon blizzlike szerver, meg vegyük ki a trasht, mert csak bossok legyenek meg ilyen hülyeségeket azért felejtsétek el. Mert akkor kb én is abbahagynám a játékot. A blizzlike része szerintem a legjobban értékelhető része a szervernek, ha funolni akarna az ember elmenne máshova.

• Tell Me More 1

15 perce, TDavid írta:

@Nagyfaterbä  

Én továbbra is azt mondom, ezt a ne maradjon blizzlike szerver, meg vegyük ki a trasht, mert csak bossok legyenek meg ilyen hülyeségeket azért felejtsétek el. Mert akkor kb én is abbahagynám a játékot. A blizzlike része szerintem a legjobban értékelhető része a szervernek, ha funolni akarna az ember elmenne máshova. 

Az elég szomorú ezt mondtam hogy ne sajátodként kezeld már...veled ellentétbe én csomó embert tudok aki utálja + ehez azért hozzájön hogy a trasht hányan végig afkolják! Meg megkérdezném mit élvezel benne, akkor te sem a progressért jársz raidre hanem a treashért :)? Szerinted a trashtől lesz blizlike egy szerver....ha meg eredeti scriptet akarsz ott az eredeti :). És igen  el lehet menni más tört szeróra kb. trash nélküli bossokal találkozol. De ha annyi ember a trashért van itt mint te akkor miért van egyre kevesebb ember..nem értem

De kb erről beszéltem az elején hogy megint nem a megoldás van előtted hanem az hogy hogyan tudok belekötni ami nekem nem jó!

Edited by Nagyfaterbä

11 perce, Nagyfaterbä írta:

De ha annyi ember a trashért van itt mint te akkor miért van egyre kevesebb ember..nem értem

Hát az szinte egészen biztos, hogy nem azért mennek el az emberek mert a minden boss előtt trashel találkozol :D

• Thanks 1
  • Woah 2

Most erre csak azt tudom mondani, aki afk-olja trasht, az minek is játszik?  illete megvan akkor a válaszod, miért megy le egy raid 5 óra alatt 3 helyett ^^

• Picard Facepalm 1
  • Confused Nick Young 1

1 órája, Nagyfaterbä írta:

Én csak nagyon ritkán írok és inkább olvasgatok

Tartsd meg a jó szokásodat!

• Like 2
  • LUL 6
  • Hide the pain 1
  • Roll Safe 1
  • Woah 1
  • The fuck is this 2
  • PogChamp 1

a karakterhuzás igazán izgalmas és szórakoztató főleg amikor 40x megcsinálod ugyanazokat a loreokat /főleg, ha már megjártál 15 szervert/  lásd phalanx.

trashelés tökre fun, arena que elé is bekéne rakni egy 5 fős bg-t npc-k ellen, hogy "kitrasheld" a ratinget.

az emberek azt tolják, ami honorálja őket valamivel, párszor leütik aztán megunják és várják a következő raidet, jogosan több éves lemaradással- idő hiányában a fejlődés csak lassítja mindezt, mondjuk milcsinek tetszett a tauris contentlassítás és még mindig wotlk-t üti immáron kb 8-ik éve, az instákban való trashelés szintén lassító tényező, aminek a végén eljutsz egy üthetetlen bosshoz. tök fun, érthetetlen, hogy miért van ilyen kevés ember már a szerveren.

a karakterek mára már elértéktelenedtek, vagy épp többszörösen túlértékeltek, jónéhány wodos karakterbe/accountba többször annyi munka van, mint a taurin felbukkanó fostos hulladékokban, amik az emberek szerint ugyanannyit, vagy még többet érnek a hirdetésekben.

• Angry 1
  • Hide the pain 1

@cica01    Nem tudom, kb mintha nem is olvastátok volna a fórum előzményeit. És valóban a legnagyobb baj a trash? Ingyen loot nem kéne?

Sajnos ha tört szerverezel, akkor vedd figyelembe, hogy akár 40x szervert meg fogsz járni mire találsz egy véglegeset, ezzel szembe mondjuk van előnye eredetinek, ahol megmarad a karaktered.  De nem kevés szerver régen komplett szerver Wipe-t csinált, mondván utána kevesebb bug lesz, azok az emberek mit éltek át szerinted? (vanilla idők)

4 perce, TDavid írta:

@cica01    Nem tudom, kb mintha nem is olvastátok volna a fórum előzményeit. És valóban a legnagyobb baj a trash? Ingyen loot nem kéne?

Sajnos ha tört szerverezel, akkor vedd figyelembe, hogy akár 40x szervert meg fogsz járni mire találsz egy véglegeset, ezzel szembe mondjuk van előnye eredetinek, ahol megmarad a karaktered.  De nem kevés szerver régen komplett szerver Wipe-t csinált, mondván utána kevesebb bug lesz, azok az emberek mit éltek át szerinted? (vanilla idők)

szeretem az ingyen lootot, wotlk volt a kedvencem(:

neked/nektek nem esik le az, hogy azok a wodosok akik még kitartanak a szerver mellett, nem kapnak támogatást ahhoz, hogy ne álljanak tovább egy másik szerverre emberhiány miatt. vagy akár ők is huzhatnak karaktert szaurin és hátrahagyhatják a több éves karaktereiket, amikkel ugyanúgy meglenne az- legalábbis a nagyrésze-, ami taurin is. és nem, a shared achis szarságok nem ugyanazok, mintha a "kedvenc" és első karaktereddel játszol ténylegesen.

• Like 1

Előző 3-4 oldal összefoglalva: minden szar ami engem nem érdekel, és mindenki, akit nem az érdekel, ami engem, ugyancsak egy szar. gj guys

• Like 4
  • Woah 3

Nem csak az elmúlt 3-4 oldal, mondhatni erről szól a Tauri története. Lényegi különbség, hogy régebben megbeszéltük a  dolgokat és sültek ki belőle jó dolgok. Manapság sajnos a megmondó emberek vannak preferálva, ami miatt úgy tűnik, hogy a felszínen minden szép és jó, de még is hullik szét a hely.

összefoglalva legyen character transfer lehetőség wod-ról tauri-ra az előzményekben már leírt szabályok szerint (a szerver meg maradhat, csak esélyt adjatok azoknak akik át akarnak jönni)

Karakter transzfer lehetőség van, csak fizetős.

Még ha bele is mennek a fejlesztők egy ingyenes transzferbe, erős megkötések kellenének rá, mint pl:

• Accountonként max egyszer vehető igénybe (a szíved csücske karaktert át tudod vele mozgatni, a népvándorlás már fizetős)
  • Átmozgatás után jó hosszú ideig nem lehet a karaktert másik accountra mozgatni (gyak nem adhatod el, a számodra oly fontos karidat egy jó ideig)
  • A WoD-os karakter játékidejét meghaladó Tauris karakterrel nem rendelkezhetsz (ez nem feltétlen lényeges, de ha van Taurin jobb karija, nem látom értelmét egy ingyenes lehetőségnek)

Biztos vannak még kiskapuk, amiket be kellene zárni, de ilyen feltételekkel akik át szeretnének jutni WoD-ról Taurira, azoknak megfelelne? ha igen akkor fejlesztők részéről is kellene egy válasz, hogy ilyesmi részükről is szóbajöhet-e?

2 órája, wtmalex írta:

Előző 3-4 oldal összefoglalva: minden szar ami engem nem érdekel, és mindenki, akit nem az érdekel, ami engem, ugyancsak egy szar. gj guys

Az ilyen mondatokat az olyan casual szarok mondják, mint te vagy/voltál a szerveren.

• Woah 1

6 perce, Leave írta:

Az ilyen mondatokat az olyan casual szarok mondják, mint te vagy/voltál a szerveren.

Azért elég sokan így kommentelnek.

19 perce, Leave írta:

The Butthurt is strong with this one.

• Woah 2

Szóval az összes negatívum eddig annyi, hogy a bg részleg szarabb lesz? Csak mert ez pl akkor is megfog történni ha TB újra elindul. Amiket eddig olvastam itt mindenki bele egyezne mert látja, hogy jobb lenne tőle, akkor nem értem miért kell úgy feltüntetni az egészet, hogy semmit nem csináltuk csak vergődtünk mint hal a szatyorban. Inkább haladhatnánk előre a témában ha végre a TT is adna valami életjelet magáról.

• Like 1

Nem fogják fel, hogy a WoD-os PvE guildek és PvE beállítottságú playerek benne lennének a transferben. A WoD-os PvP meg eddig is arról szólt, hogy lefosott gearben járnak bg-zni az emberek. 

13 órája, Phalanx írta:

Nem csak az elmúlt 3-4 oldal, mondhatni erről szól a Tauri története. Lényegi különbség, hogy régebben megbeszéltük a  dolgokat és sültek ki belőle jó dolgok. Manapság sajnos a megmondó emberek vannak preferálva, ami miatt úgy tűnik, hogy a felszínen minden szép és jó, de még is hullik szét a hely.

Még el is hinném, ha nem te írnád. 

6 perce, Leave írta:

Nem fogják fel, hogy a WoD-os PvE guildek és PvE beállítottságú playerek benne lennének a transferben. A WoD-os PvP meg eddig is arról szólt, hogy lefosott gearben járnak bg-zni az emberek. 

Végülis a 2v2 ladderen a top 10-ből csak 7 WoD-os, de tényleg arról szól itt a pvp ...

12 órája, panducimonk írta:

nincs...

Pusztán elméletileg megkérdezlek, ha vagyok olyan jó, hogy egy második email címet is tudok regisztrálni gmailen, és ezzel második accountot kreálni a szerveren, arra átmozgatom a karim, várok 4 napot, és aztán visszamozgatom az eredeti accountomra, csak nem a WoD-ra, hanem Taurira, mi fog történi? a karim átkerült WoD-ról Taurira? Mert ha igen akkor karakter transfer lehetőséged van, az hogy mennyire tartom jogosnak a 2szeri fizetést, meg a 4 nap pihit, más kérdés, de ha tényleg akarnád, meg tudnád így oldani?

• Confused Nick Young 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...