Ugrás a tartalomra

Recommended Posts

28 minutes ago, Darkpepp said:

Ha mar kicsit nehezebb egy boss es nem dummy fight maris hulladek. B|

Megszólalt a nagyokos megint, nem a raiddel/dungeonokkal van a gondja az embereknek (a bugokat leszámítva, az meg hogy overtuned egy mythic fight a casualokat nem érinti, ha oda is érnek valamikor addigra szét nerfelik).
Az Azerite system/ap farm, repu farm alton, personal loot only, timegated Warfronts system, unalmas és haszontalan Island Expeditions és a class desing miatt sírnak. A featureök felét beharangozták, hogy mekkora game changing cucc lesz és egy félkész szart kaptak a playerek (amiknek többsége bekerüléskor bugos is volt, beta test btw). 

@Jesus azért sajnálom, hogy nem Legion elején mentek át a guildből az emberek eredetire, mennyivel jobb lett volna. 5845cd230b2a3b54fdbaecf7.png

Módosítva Asgaard által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Abba beleszólni, hogy ki milyen szórakozásra költi a pénzét. 1x
Bár tőled megint nem vár senki többet, gondolom még sosem voltak haverjaid akivel együtt akartál játszani. Mr. egyedül felhúzok egy guildet. 5845cd230b2a3b54fdbaecf7.png

• Hűha 1
  • PogChamp 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
52 perce, deepsany írta:

Nem mindegy, hogy 2 hónap alatt helyrerakják a játékot, vagy 10 éve nem sikerül.

-  Időnkét szinte teljesen lecserélődik az a játék így nehezebb az ügy.

53 perce, Asgaard írta:

Abba beleszólni, hogy ki milyen szórakozásra költi a pénzét. 1x
Bár tőled megint nem vár senki többet, gondolom még sosem voltak haverjaid akivel együtt akartál játszani. Mr. egyedül felhúzok egy guildet. 5845cd230b2a3b54fdbaecf7.png

- Nem szóltam bele,  legfeljebb mosolyogtam egyet

- Sok évnyi wow, sok haver, de szép lassan abbahagyták a játékot(a mostani játékosok meg olyanok amilyenek :( ) . Én még nem, mert jól szórakozom.

56 perce, Avaren írta:

BC és LK mint nehéz content  lul-png.png

- A maga patch-én mindben volt kihívás, legfeljebb így pár kiegészítővel később tűnik olyan  lazának.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
34 perce, Jesus írta:

Mond már el hány karakterrel kell loremastert húzni hogy 25-ös legyen egy guild PLS!! 

Nem olyan nehéz az, perpill alissal a napizásom hoz 2-3m-t, egy mop-os megye kipucolása 8-10m, és most a 22. szinthez 49m kell. (bár catában kicsit trükkösebb volt a cap-ek miatt)

• Hűha 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Amíg guide videok vannak raidhez, nyílván könnyebb a kontent. Bár pro raiderekként meg gyorsabban lemegy, mint egy átlag guilddel. 

Eredetin is voltak a top guildek, meg a többi. Én a többibe voltam, nem hiszem hogy nem volt kihívás raidelni Wotlkba.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
3 órája, TDavid írta:

Amíg guide videok vannak raidhez, nyílván könnyebb a kontent. Bár pro raiderekként meg gyorsabban lemegy, mint egy átlag guilddel. 

Eredetin is voltak a top guildek, meg a többi. Én a többibe voltam, nem hiszem hogy nem volt kihívás raidelni Wotlkba.

Baszhatod a taktikát, ha nem tudják végrehajtani. Eredetin kb. csak a top 20 guildnek kell vele szórakoznia, mert nincsenek túlgearelve, a többieknek kb. csak nem kell elbaszni és lemegy a boss(taktikát meg nyílván az előttük lévőktől szedik).

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Csak a kontent haladáshoz mondanám, anno példaul BT-be mire Illidanig eljutottak meg megölték, az is eltartott jo ideig gondolom, de persze utána már unalomig farmoltál, altokkal stb és vártak SWP-t az emberek. Bár ott ilyen 7/7 nap raidek mentek, jelenleg mennyit szánnak rá a guildek?

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
44 perce, TDavid írta:

jelenleg mennyit szánnak rá a guildek?

Hát mi az elején olyan max 7-ből max 4 napot szántunk egy ID-re. Most meg max 2 nap 3-4 óra egy ID-re többet nem mivel az emberek nem tudnak alkalmazkodni ahhoz, hogy fixen jelen kell nekik lenniük egymás után sokszor. Ami amúgy nem meglepő ha belegondolunk régen kb mindenki középsuliba vagy egyetemre járt most azok akik még mindig játszanak már vagy munka vagy egyetem utolsó szakaszában járnak. Kevésbé flexibilis az emberek beosztása. De ezt csak saját tapasztalatból mondom.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Tényleg van olyan ember, aki munka miatt vagy más fontos tennivaló miatt nem tud raidelni heti 4 napot, de ne mondd már, hogy azok akik rászánnak 2 napot a maines raidre majd még két napot az altos raidre nem tudnának ehelyett inkább 4 napot a mainesre szánni és 0-t az altosra. Valamint taurin sajnos nem szokás, de lehetne azt is csinálni, illetve lehetett, most már késő, hogy ha mondjuk van 15 ember a guildben aki raidképes, akkor nyugodtan lehet raidelni heti 4 napot, mert aki éppen nem ér rá azt pótolni lehet. Ezért is tartottam hatalmas marhaságnak azt amit mi csináltunk, hogy két külön team progressel, ahelyett, hogy csak egy ID lenne. Nem lehet két csapattal progresselni, az szinte nem is egy guildnek számít már. Egyszerűen az emberek nem akarnak szopni és több loot-ot akar mindenki.

• Feels Bad Man 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
10 hours ago, TDavid said:

Bár ott ilyen 7/7 nap raidek mentek, jelenleg mennyit szánnak rá a guildek?

eredetis közösségben jelenleg invalid raidel 5 napot, napi 4 órát progressben, LND 4 napon 4 órát, DTQ 4 napon 3 órát, többi magyar guild meg 3nap 3-4 órát.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hey!
Hűh hát sok minden történt itt míg nem voltam a nyáron meló miatt. Amint látom már hír beérkezett tényleg nem folytatjuk a Tauris "progresst".  Hogy minden félreértést elkerüljünk nem amiatt jutottam/jutottunk erre mert annyira bugos szar lenne a szerver. Fenntartom mai napig azt az álláspontom, hogy a Tauri az egyik legjobb scriptelt privát szerver, de sajnos nincs meg a kapacitásuk hozzá (mint ahogy azt Chris már jó párszor elmondta), hogy megfelelő sebességgel javítsanak és fejlesszenek. Az az álláspontom, hogy nagyon jó volt itt játszani míg tizenévesek voltunk és nem volt pénzünk eredetire, de mivel mindenki dolgozó felnőtt azt a havi 3-4 ezer forintot sokkal rosszabb helyre is el lehet költeni. Továbbá hozzátenném, hogy én még mai napig a társaság miatt szeretek játszani és mivel jó páran ott voltak már eredetin és eszük ágában sem volt visszatérni Taurira nem volt nehéz a döntés,  hogy mit kell tenni. 2 nappal azután, hogy eldöntöttük beindítjuk a klánt Ragnán már 20+ fővel állunk (ez az amit jelenlegi játékosbázis melett minőségi playerekkel nem lehet taurin megcsinálni sajnos) és hamarosan tudunk rendesen setupot is összerakni és raidelni HC-n (ha úgy alakul a dolog akkor heti 2-3 raidnappal mythicen is ha emglesz a gearje a csapatnak).
Sok sikert kívánok mindenkinek a folytatáshoz. Sajnos nem hiszem, hogy valaha a magyar játékosbázis lesz még akkora a Taurin, hogy több klán legyen versenyben egy-egy RF-ért, de az Evermoon még akár sokra is viheti! ;)
Ha esetleg valaki szívesen csatlakozni szeretne hozzánk Ragnán megtalál a klánnév adott!

Üdv,
Plausz

U.I: Grat mindenkinek a killekhez ;)

Módosítva Plausz által
  • Like 6
  • Pusheen Blush 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 01. 28. ekkor: 21:46, Avaren írta:

13. Ra-den:

• Mythic | WoD | Horde | 10man | 2018.09.20. - week #11

12. Lei Shen:

• Mythic | WoD | Horde | 10man | 2018.09.18. - week #10

6. Ji-kun:

• Serenity | Tauri | Horde | 10man | 2018.09.13. - week #10

5. Megaera:

• Dark Synergy | Tauri | Horde | 10man | 2018.09.19. - week #11

2. Horridon:

• Serenity | Tauri | Horde | 10man | 2018.09.12. - week #10

1. Jin'rokh the Breaker:

• Serenity | Tauri | Horde | 10man | 2018.09.20. - week #11

GG boiz 

• Like 1
  • Köszi 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

11. Twin Consorts:

• Crøwd Cøntrøll | WoD | Horde | 10man | 2018.09.17. - week #10
  • Dark Synergy | Tauri | Horde | 10man | 2018.09.21. - week #11

10. Iron Qon:

• Conclusion | Tauri | Horde | 10man | 2018.08.13. - week #5
  • Conclave | WoD | Horde | 10man | 2018.08.28. - week #7

8. Primordius:

• Forgotten Society | WoD | Alliance | 10man | 2018.09.07. - week #9
  • Conclusion | Tauri | Horde | 10man | 2018.09.09. - week #9

6. Ji-kun:

• Conclusion | Tauri | Horde | 10man | 2018.07.29. - week #3

5. Megaera:

• Bad Choice | Tauri | Alliance | 10man | 2018.09.19. - week #11

2. Horridon:

• Conclusion | Tauri | Horde | 10man | 2018.08.08. - week #5
  • The Glory Avangers | Tauri | Horde | 10man | 2018.09.21. - week #11

1. Jin'rokh the Breaker:

• Conclusion | Tauri | Horde | 10man | 2018.07.25. - week #3
  • Conclave | WoD | Horde | 10man | 2018.08.12. - week #5
  • The Glory Avangers | Tauri | Horde | 10man | 2018.09.01. - week #8

update

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

8. Primordius:

• Unbound | Tauri | Horde | 10man | 2018.09.23. - week #11

7. Durumu the Forgotten:

• Cradle | Tauri | Horde | 10man | 2018.09.23. - week #11

update

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Csak azért ment le hc primo, mert ott volt Dhrya, aki tuttommal cradle team 2-es Kappa

Módosítva Damne által
Typo
  • Like 1
  • Hide the pain 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
34 minutes ago, Jesus said:

Hogy hogy a kawaii pandas felvesz casualokat?

a 25 fős raidelés előnyei (ha elvisznek egy "devet" raidre akkor talán megcsinálják 25 hcra is a bossokat 1)

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hozzászólás előtt jelentkezz be

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Jelentkezz be most