Jump to content
Avaren

MoP Guild Progress Topic

Recommended Posts

Avarennek.

Mi (Conclusion) 2018. 01. 22.-én ütöttük le Sha of Feart hc-n először.
Így az első oldalon a sorrend változik. Cradle utáni helyre kerülünk. 

@Lore Ez meg elég egyértelmű, hogy azért égnek ki hamarabb, mert több ideig tart egy-egy farm időszak nálunk mint másoknál, így elég gyorsan unalomba tud fulladni a kontent ami azért nem változik olyan gyorsan. Amúgy meglepődnél ha tudnád mennyi értelmes player van hulladék guildbe és, hogy vannak casual playerek akik mertnek segítséget kérni másoktól, hogy jobbak legyenek.

tekintve hogy eredetin 10x annyi player van mint itt, és én magam is találkoztam jópár olyannal, akinek csak bíztatás kellett hogy merjen guildet váltani/járjon utána jobban, nem kell bemutatni :D

edit: ettől független nem biztos hogy mindenki tanítható...

Edited by Lore

1 órája, Tauri User! írta:

Naaa, úgylátom sikerült találni 9értelmes playert az 50ből, akik le carryzik a leadnek. Hajrá hajrá, most már minden casuak guildnek esélye van a Fearless-re!!

IMG_20180212_151623.png

Reunited, Unholy Souls ékes példa :) Btw nem ők azok, akik úgy hirdetnek Tgf-et, hogy heti 11 raid? 

Edited by bugaterasu

tekintve hogy a szerver nagyobb része 3 hónapnál több ideig csámcsogott rajta, a példa szerint igenis nagy tudás kell hozzá

1 órája, Lore írta:

tekintve hogy a szerver nagyobb része 3 hónapnál több ideig csámcsogott rajta, a példa szerint igenis nagy tudás kell hozzá

Addig tartott kifarmolni a geart amiben lelehet facerollolni a bosst

Rohadt nehéz dpselni kiállni a fearből (bár néha addon miatt beszopja az ember) és dodgeolni az addok spelljét. P2-be meg felállni, spoutnál arrébb menni két lépést, a fearből meg kidobálni az embert.... 

2 órája, Side írta:

Rohadt nehéz dpselni kiállni a fearből (bár néha addon miatt beszopja az ember) és dodgeolni az addok spelljét. P2-be meg felállni, spoutnál arrébb menni két lépést, a fearből meg kidobálni az embert.... 

Hááát nem tudom kinek van benne 100+ try. Ez biztos azért van mert easy a boss ;)  (by 271 stack)

Azért van nekünk is 100+ try benne mivel a TT mythic Sha-t rakott be és a fixre is másfél hónapot kellett várni :) Érdekes fix után második pullra felüdt a boss.....

7 órája, Tauri User! írta:

Hááát nem tudom kinek van benne 100+ try. Ez biztos azért van mert easy a boss ;)  (by 271 stack)

Hogy jön Sidehoz meg a 100+tryhoz a 271 stack? :confused:

Vagy ez egy ama idézet volna?

Edited by Milan

@Milan sehogy xD.

@bugaterasu senki nem veri a mellét rá szimplán hasonlat a 2. pull mivel gondolom tudod, hogy az akkor tryoló guildeknek miért van benne 100+ try..... de csak, hogy megértsd ha “normálisan” be rakták volna livera egyik klánnak se okozott volna nagy kihîvást.

9 órája, Side írta:

Azért van nekünk is 100+ try benne mivel a TT mythic Sha-t rakott be és a fixre is másfél hónapot kellett várni :) Érdekes fix után második pullra felüdt a boss.....

Azért ha benne van 100+ try majd lesz valami fixelve amitől könnyebb lesz akkor persze, hogy a sok-sok tapasztalat meg egy könnyebb boss biztosan hamarabb fog megfeküdni.

23 perce, Tauri User! írta:

Akinek kell, az tudja jl, hogy hogyan kapcsolódik a kettő ;)

Nem szerencsés mondjuk bekokainozva kezdeni a napot :ph34r: Amaterasu meg egy-két allis csoda guildel ellentétben nekünk megtalálható a videó a sha killünkről, amin látszik, hogy van-e Side-on msv buff vagy nincs. Egyébként azóta is a legtöbb raidünk streamelve van. Keress rá nyugodtan akármelyikre és nézegetsd a buffokat, sőt ha szeretnéd keresd meg az embereket armoryn és nézd meg melyik nap járunk MSVbe és melyik nap TOESbe ;)

1 órája, Tauri User! írta:

Akinek kell, az tudja jl, hogy hogyan kapcsolódik a kettő ;)

Azért szeretném, ha elmagyaráznád. Ha másért ne, legalább magad miatt. Talán úgy majd nem tűnsz ekkora idiótának. Ki tudja...

16 perce, Tauri User! írta:

Like i said, akinek kell tudnia , az tudja. 

De ha csak idiota vagyok, hova ez a lázadás brudda, calm down.

1. Sem Side, sem pedig az insane többi tagja soha nem ment msv stackkel Sha-ra. Ez látható mind az rf videon es az utána következő twitch VOD-okon.

2. Nem azt mondtam, hogy idiota vagy, csak, hogy annak tűnsz. Erre sikerült újra ráerősítened.

3.0
nézzétek vissza Tauri User! kommentjeit, nagyon képben van az illető, nem tudom minek reagáltok rá egyáltalán :D 
lehetne már valami új dolog amin lehet csámcsogni, mert kezd unalmas lenni, hogy hetente ugyan azok a körök vannak lefutva

Edited by Asgaard

Ooh Mr AssGuard, a segglllukak védelmezője folyton barking de sosem harap. Köszi, hogy figyelemmel kséred a kommentjeimet xD

Egyébként, ha nincs benne igazság, min vagytok fennakadva ? Dobok egy kis csontot aztán jöttök 3an ugatni xD pont amire számtottam.

• Tell Me More 1
  • Roll Safe 1
  • Woah 1

Nem látott még értelmes lockot dpselni aztán már azthiszi bugol az ember #Kappa Ez kb olyan mikor Damát vádolták, hogy bugos sh-val, mert sh-val “nem lehet ilyen dpst tolni” JK

1 órája, Side írta:

Nem látott még értelmes lockot dpselni aztán már azthiszi bugol az ember #Kappa Ez kb olyan mikor Damát vádolták, hogy bugos sh-val, mert sh-val “nem lehet ilyen dpst tolni” JK

Öööm, nem Téged vádollak xD

Btw.. láttam normális lockot dpselni, mely neve Lotta. Csak oda írtam egy megjegyzést, nem értem, hogy miért azt szűrted le, hogy személy szerint téged érint xD

Edited by Tauri User!

Nem kell azért vádaskodni alaptalan szarokkal, illetve célozgatni erre-arra csak azért, mert más már hónapok óta farmolja Sha-t, nektek meg most sikerült geart szedni rá hogy lemenjen @Tauri User!... :( 

Másik meg, hogy szerintem hónapok óta az összes raidünk streamelve is van, hogy ha valaki fogást keres nézheti minden héten szerdán kb. 19.45től. ;)

33 perce, Plausz írta:

Másik meg, hogy szerintem hónapok óta az összes raidünk streamelve is van, hogy ha valaki fogást keres nézheti minden héten szerdán kb. 19.45től. ;)

Stream a legtisztább ha valami van úgyis szólnak ha nincs akkor meg nincs mibe belekötniük.

• Like 1

Ava az uram! felhasználó sose volt fórumon aktív és azon kívül, hogy poén volt az egész tudom, hogy ki volt és nem kell komolyan venni.

Spoiler

Nem a tóri júzser

:thinking: komolyan gondolta @Jesus vagy csak rafkós :thinking:

thinking_man_PNG11595.png

Edited by Avaren

10 órája, Zajosprücsök írta:

Tauri User! szerintem most bukott le, hogy ő igazából a sokat "méltatott" Exoduus lel

szerintem ez eddig is nyilvánvaló volt mindenki számára xD

1 órája, Side írta:

@bugaterasu ilyenre van igény alliba? O.o

Ha lenne nem itt hirdetnék LUL

40 perce, Milan írta:

Lehet nekünk is kéne csinálni.

Úgysem fizetnek annyit hogy ~20 felé szétosztva megérje szenvedni vele. Majd jön a challange mode :)

39 perce, Surfingbirdz írta:

Majd jön a challange mode :)

Háát. Ki tudja, hátha challenged mode lesz majd és mindenki megcsinálja. :S

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now