Jump to content
Avaren

MoP Guild Progress Topic

Recommended Posts

Ajjaj. Hazaér az ember 1,5 hét után és fogad itt egy komment áradat. Már hiányzott.
Ugyan itt a Pandemonium szerdánként 19.30 körüli kezdettel maximum 23.00 órai befejezéssel HoF+ToES 25HC-t árul hetente 1-2 embernek adott talentjére kieső összes loottal együtt. További infók nálam privátban itt fórumon. Vagy in game Plausz vagy Jádenwágen karaktereknél! ;)

• Putin Approves 2

Plausz, vehetted volna a fáradtságot, hogy legalább kamuból kiírod, hogy goldért boostolunk, így most egyértelmű, hogy kurvázni akarsz belőle.

• Feels Bad Man 1

Hali, 

végigolvasva ezt a sok semmirevaló trashtalkot, talán lehetne a ténylegesen idevaló dolgokat is közölni annak a pár megmaradt érdeklődőnek a szerveren aki még itt van és szeret/ne raidelni normálisan,vagy csak szimplán rövid helyzetjelentést kapni.

Szóval kezdetnek mondjuk updatelhetnéd Avaren a HC progress táblázatot , aktualizálva a jelenleg is HC aktív 10/25 guildekre, hogy aki idetéved ebbe a topicba lényeges infót is kaphasson a szokásos szardobálás helyett. Tauri Alli oldalról és WoD-ról nem tudok nyilatkozni nincs pontos rálátásom, hogy álltok ott ezért hasznos lenne ha valaki aki naprakész a témában összeírná egy kommentbe, mi is a jelenlegi helyzet.

Tauri Horda oldalon jelenleg is AKTÍV HC guildek listája:         /  bármi változást/javítást/videólinket/raidnapokat beleírok edit formájában hogy a topic szerkesztőjének már ne kelljen ezzel szórakoznia, próbáljatok meg objektíven és konstruktívan hozzáállni a dolgokhoz ti is. 

10HC: 

Insane             ToES 4/4HC (11.12/17) HoF 6/6HC (12.10/17)

Conclusion     ToES 4/4HC (?) HoF 6/6HC (17.11/17)

Cradle              ToES 4/4HC (13.01/18) HoF 6/6HC (31.12/17)

Dark Synergy   ToES 3/4HC (?) HoF6/6HC (?)

Unbound HoF 6/6 HC-t és ToES 3/4 HC

White Angels   ??

Immortal Souls    ToES 3/4hc HoF 6/6HC

Wake me up clanga ??

25HC

Dream Paragon   ToES 4/4HC (01.28)  HoF 6/6HC (11.25.)

Nem szeretnék senkit kihagyni, írjátok le kérlek kommentben hogy is álltok a többi guildben az aktuális héttel (2018 6.hét) bezárólag /, akár a baráti/casual guildekből is.

Pacsi

Edited by Irelea

1 órája, Irelea írta:

Hali, 

végigolvasva ezt a sok semmirevaló trashtalkot, talán lehetne a ténylegesen idevaló dolgokat is közölni annak a pár megmaradt érdeklődőnek a szerveren aki még itt van és szeret/ne raidelni normálisan,vagy csak szimplán rövid helyzetjelentést kapni.

Szóval kezdetnek mondjuk updatelhetnéd Avaren a HC progress táblázatot , aktualizálva a jelenleg is HC aktív 10/25 guildekre, hogy aki idetéved ebbe a topicba lényeges infót is kaphasson a szokásos szardobálás helyett. Tauri Alli oldalról és WoD-ról nem tudok nyilatkozni nincs pontos rálátásom, hogy álltok ott ezért hasznos lenne ha valaki aki naprakész a témában összeírná egy kommentbe, mi is a jelenlegi helyzet.

Tauri Horda oldalon jelenleg is AKTÍV HC guildek listája:         /  bármi változást/javítást/videólinket/raidnapokat beleírok edit formájában hogy a topic szerkesztőjének már ne kelljen ezzel szórakoznia, próbáljatok meg objektíven és konstruktívan hozzáállni a dolgokhoz ti is. 

10HC: 

Insane             ToES 4/4HC HoF 6/6HC

Conclusion     ToES 4/4HC HoF 6/6HC

Cradle              ToES 4/4HC HoF 6/6HC

Dark Synergy   ToES 3/4HC HoF6/6HC

White Angels   ??

Wake me up clanga ??

25HC

Dream Paragon   ToES 4/4HC HoF 6/6HC 

Nem szeretnék senkit kihagyni, írjátok le kérlek kommentben hogy is álltok a többi guildben az aktuális héttel (2018 6.hét) bezárólag /, akár a baráti/casual guildekből is.

Pacsi

Pls minket se felejtsetek ki :D Unbound ugyan úgy 10 HC-n minden héten tolja HoF 6/6 HC-t és ToES 3/4 HC-t illetve most hétvégén már Sha of Fear HC-t fogjuk nyomni.

@Irelea ez ilyen "leöltük horda oldalon egyedüliként sha 25 hct BTW" szagú lmao
DP killről van/lesz videó amúgy?

@Jackcarver streameled majd a sha tryokat? kíváncsi lennék mit alkotsz bindek nélkül :D 

Nekem olyan javaslatom lenne, hogy a felsorolásban a killek dátuma is legyen odaírva.

• Like 1

2 órája, Asgaard írta:

@Jackcarver streameled majd a sha tryokat? kíváncsi lennék mit alkotsz bindek nélkül :D 

Nekem olyan javaslatom lenne, hogy a felsorolásban a killek dátuma is legyen odaírva.

Aha fogom :D Főképp ha azt vesszük, hogy most fogjuk másodjára próbálni tuti minőségi stream lesz :D

Edited by Jackcarver
extra

3 órája, Asgaard írta:

Hali, igen van videó róla több PoWből is, rákérdezek majd Leonál mi van már velük. Pont a 100. 25hc nekifutásra-ra lett meg, de megérte minden egyes próbálkozást beleölni, rendes nosztalgia hangulat volt az a 2 hét :D

Az a timer pedig jó ötlet.

Milan:  Alapból nem vagyok nagy fórumos, viszont érdekelt hogy haladnak máshol is az emberek ezzel a féreg bossal, szívnak-e esetleg ők is egészséges mértékben/ farmtime megy már hetek óta ésatöbbifinomság

Edited by Irelea

Na mivel éppen úgy kaptam már csak az adatokat, hogy nem volt benne dátum így nem kezdtem nyomozó munkába, hogy akkor most ki hogy mit mikor. Throne of Thunder-től rendesen fogom vezetni, saját elképzelés alapján és semmi képpen nem akarom elkülöníteni a 25-ös guildeket a 10-esektől. Sajnos vagy nem sajnos (kinek mi) a jelenlegi szabadidőmet lefoglalja az, hogy teszteljem a CM dungeon-öket, mivel azon kívül, hogy PTR buffal állítgatnak be emberek rekordokat mást nem csinálnak.

Ha bárki szeretné jelezni, hogy a guildjével lement xy boss akkor nyugodtan tegye meg itt kommentben vagy írjon rám fórumon és beleírom.

@Asgaard A videó "készülőben" (még nem töltöttem le laptopra, ott vannak gmailen Narma felvételei xd). Blood Dk és Elem sámi PoV. Nem lesz vmi hűdenagy dolog, de szabad óráimban majd megcsinálom. Nem valami izgalmas ezekből a szemszögökből a fight. + balfasz vagyok a vegashoz (is). 

Már csak azért is összefogom vágni a vidit, mert ugyanaz a healer 2x is halt emerge-ben (amiben a 100 try alatt kb senki sem). Ééééégjen csak a bőr az arcáról. :D

Összegezve ezen kívül: az első huddle-ben halt egy warrink, aki a fight végéig hullaként meredt rá a bossra. A huddle háromszor is 3 healert "fogott meg". 'Ellett baszva a labdázás is 1x (3.cr). Kb.ennyi történt emlékeim szerint. Lehet feltöltöm a nyers fájlt TS-el együtt. Az az igazi :D

Nem verjük a mellkasunkat amúgy, hogy 25HC-zunk. Máshogy fogalmazva, nem hasonlítjuk össze egy 10HC-val. Mindkettőnek megvannak a maga nehézségei, de ez már egy párszor kilett vesézve az előző topicokban.

@Milan Egyáltalán nem bújkáltunk, ha erre gondoltál. Ha érdekel, még azt is lepittyegem ide, hogy miért nem ment le eddig (/mi tartott ilyen sokáig). Az előző topicban is mindig jeleztem commentben az aktuális állásunkat, egyedül Sha HC-t nem. Mailben írtam @Avaren-nek. (Ingame akartam, amikor leütöttük, csak elvonták a figyelmemet)

Mondjuk az időpontoknak több értelme lenne, ha tényleg azt adnád meg amikor le lett ütve. LUL

edit: Bár lehet, hogy akkor is le volt ütve, csak nem először :thinking:

Edited by Surfingbirdz

Az időpontal az a probléma, hogy a guildek nagy része nem jelzi ha levertek valamit, csak azok akik szeretnék hogy kikerüljön a guildjük neve ide, ha pedig csak ezek lennének kint, hitelességét vesztené a topic. 

Úgy gondolom nem a topic tulajának a feladata utánanézni mindig hogy melyik guild éppen mit ütött le, és mikor.

Másik dolog meg, nem értem miért kell kitenni hogy valaki bugolta-e a bosst vagy sem. Kicsit olyan mintha előítéletes, és/vagy részrehajló lenne a topictulaj. Legalábbis nekem ezt sugallja, de ez már csak személyes vélemény.

Edited by Kuahga

20 órája, Irelea írta:

Légyszi minket hagyjatok ki ebből, nem véletlenül nem írtam ide a progress-t eddig, majd amikor mindent leütöttünk legit, bugmentes módon (thx tauri), fix teammel akkor én dobok ide egy kommentet, addig nem látom sok értelmét a dolognak.

9 órája, Kuahga írta:

Az időpontal az a probléma, hogy a guildek nagy része nem jelzi ha levertek valamit, csak azok akik szeretnék hogy kikerüljön a guildjük neve ide, ha pedig csak ezek lennének kint, hitelességét vesztené a topic. 

Úgy gondolom nem a topic tulajának a feladata utánanézni mindig hogy melyik guild éppen mit ütött le, és mikor.

Személy szerint Nefarian óta nem láttam értelmét annak, hogy bármit kéne írjak ezekről/kértem ezt a többiektől is, mégis mindig ott volt, hogy mit, mikor ütöttünk. Akit érdekel valami utána néz, akit meg nem, az nem. A topic pedig sosem volt "hiteles", ez, és az ehhez hasonló topicok sosem azt a szerepkört töltötték be, amiért nyitva lettek, kivéve ha a flame volt a cél :o Persze ha nem lenne ez, akkor lenne más, ahol ugyanúgy menne a faszméregetés/köpködés :) 

@Avaren, kérlek írd át, hogy minden eddigi 25 HoF kill bugos volt, a Reunited az első guild, amelyik exploit nélkül végig tudta ütni. Köszi! /s

Edit: RF-et nem kértek esetleg a TT-től érte?

Edited by Jeadnef
  • LUL 2

1 perce, Jeadnef írta:

A Reunited képes utazni az időben az egyetlen magyarázat, ami választ adhat a kérdésedre.

Btw én  a Reus killekre gondoltam hogy exploit volt eddig xD doesnt matter 

• Picard Facepalm 1

Reunited? :D Tegnap msv hc-n az elem shamanotok spirit kingsen úgy beleburstölt a shieldbe, hogy le is wipeoltunk miatta, majd rögtön le is leave-elte a raidet. MSV-vel sincsenek tisztában, nem még hof-al :D

Ekkor: 2018. 02. 09. ekkor: 19:37, Asgaard írta:

Nos mint láthattad volt stream :D ami meglepett, hogy sokkal jobban ment első ránézésre mint ahogy vártam :D

13 perce, Jackcarver írta:

Nos mint láthattad volt stream :D ami meglepett, hogy sokkal jobban ment első ránézésre mint ahogy vártam :D

Aah az a stream valami csoda volt, élvezet volt nézni ahogy bindek nélkül  kikattolja a srác a 8as action bart, majd 1-2spellt book-bol tol xD de legalább a mounton volt egy F2es bind ha jol láttam :D : D

@Jackcarver Néha belenéztem, de ez a stream quality elég gyászos, szerintem beszélj még Milan-nal, aztán shadowplay helyett OBS-ben állítsd be rendesen.
Voltak érdekes dolgok pl hogy azt hittétek hogy a haste buff megmarad p2-ben vagy hogy 50%-on megy át a boss. Azt hinné az ember hogy ha kint van ennyi eredetis/tauris videó azért megnéztek párat. :D (pro tipp: az egyik healer legyen a fő labdázós akire mindig visszadobjátok, ami pár tryt láttam volt hogy bejött az rng és 2 healetek volt fearbe és meghalt ember mire kidobtátok őket)

Nem tudom hány %-ig jutottatok el, de majd nálatok is az lesz, mint Crawenéknél, hogy amíg nincs meg a terem közepe fiesta az addozás a végén. 

ja meg a bindelés még mindig kiéget

Edited by Asgaard

38 perce, Jackcarver írta:

Amúgy megmondom őszintén, én a bindek nélküli monkodban kellemeset csalódtam. Igen, elég vicces mikor spellbookból kattolsz dolgokat, meg ahogy vársz az egérrel h lekattold action barról. Nyilván bindekkel sokkal gyorsabban tudnál reagálni dolgokra, de ettől függetlenül (annak ellenére, hogy nem néztem meg a geared) szerintem egész jó dps-t kihoztál abból a ww-ből.

Ja igen, azt az OBS-t meg próbáld ki, aztán ha kell valami, szívesen segítek a streammel kapcsolatban.

Nalunk ossze kellett rakni egyesevel minden reszet a fightnak, ugyhogy ha mar az megvan nagyjabol akkor mar elorebb vannak mint mi az elso ~20 tryunkon

Spoiler

Bar szerintem osszesen a tiz emberbol egy nezett videot de azt is csak atfutotta

5 perce, crawen írta:

Nalunk ossze kellett rakni egyesevel minden reszet a fightnak, ugyhogy ha mar az megvan nagyjabol akkor mar elorebb vannak mint mi az elso ~20 tryunkon

Mondjuk Crawen, az elején leszögezném h #nooffense, DE elég sokan voltak a chaten, akik nem csak trollkodtak, hanem segíteni is próbáltak. Nem tudom mennyi volt a raideken az átlag itemleveletek, de az a sha hc kb. olyan volt mintha ~3 dps-sel ütnétek. Ha próbáltunk segíteni (tedd középre a jeleket, slowold az addokat) mindig válaszolt valaki önfejűen, hogy: "nem lehet", "nem számítanak a jelek annyit" (közben meg az egész addwave el volt csúszva). Így persze, hogy sokkal több try-t vertetek bele, mint amennyiből lemehetett volna itemupgrade-del a nyakatokban. Egyébként Jackék időarányosan szerintem sokkal jobban állnak, mint ti anno. Mégegyszer azért leírom, hogy tényleg ne vedd támadásnak, de az, hogy ennyi try kellett nektek bele ilyen gearrel, az javarészt csak rajtatok múlt, méghozzá legfőképpen azért, mert a raidetekben kb. mindenki SOKKAL többet ki tudna hozni a classból, amivel játszik.

On 2018. 02. 09. at 6:10 PM, Irelea said:

Insane             ToES 4/4HC (11.12/17) HoF 6/6HC (12.10/17)

Mondjuk úgy gondoltam, hogy ne fake news legyen ha már kiír vki vmit. LUL

Spoiler

Nálunk ToES 4/4 HC:

• Raid 1: 2017.11.04
  • Raid 2: 2017.12.15 
  • Raid 3: 2018.01.28

HoF 6/6 HC: 2017.10.01

• Thanks 1
  • Putin Approves 1

1 órája, Milan írta:

Mondjuk Crawen, az elején leszögezném h #nooffense, DE elég sokan voltak a chaten, akik nem csak trollkodtak, hanem segíteni is próbáltak. Nem tudom mennyi volt a raideken az átlag itemleveletek, de az a sha hc kb. olyan volt mintha ~3 dps-sel ütnétek. Ha próbáltunk segíteni (tedd középre a jeleket, slowold az addokat) mindig válaszolt valaki önfejűen, hogy: "nem lehet", "nem számítanak a jelek annyit" (közben meg az egész addwave el volt csúszva). Így persze, hogy sokkal több try-t vertetek bele, mint amennyiből lemehetett volna itemupgrade-del a nyakatokban. Egyébként Jackék időarányosan szerintem sokkal jobban állnak, mint ti anno. Mégegyszer azért leírom, hogy tényleg ne vedd támadásnak, de az, hogy ennyi try kellett nektek bele ilyen gearrel, az javarészt csak rajtatok múlt, méghozzá legfőképpen azért, mert a raidetekben kb. mindenki SOKKAL többet ki tudna hozni a classból, amivel játszik.

Igen tudom hogy segitettek, meghozza nem is keveset. A legnagyobb problema a jelekkel volt, vagyis nem tudom hogy osszefugg-e, ma este megyunk es meglatjuk. A dps pedig... Nos igen az olyan amilyen. Amikor elemsamannal fixen top3ban vagyok az szerintem sem feltetlenul egeszseges, +60 ilvlben is utilitynek vittek sooban, de a 128 try pontosan arra volt eleg hogy a kevesbe gearelt dpsek is megtanuljak hogy tudnak egy olyan szintet hozni ami eleg arra hogy lemenjen a boss.

• Thanks 1

7 órája, bugaterasu írta:

Reunited? :D Tegnap msv hc-n az elem shamanotok spirit kingsen úgy beleburstölt a shieldbe, hogy le is wipeoltunk miatta, majd rögtön le is leave-elte a raidet. MSV-vel sincsenek tisztában, nem még hof-al :D

Healbotxx, ugye? Próbaidős rangon van nálunk, de a mi raidünkön se teljesített valami jól, szóval vele ne jellemezd a többi részét :D

• Hide the pain 1

Van olyan agyhalott degenerált, aki még mindig képes hc boost-ért többszáz ezer goldot adni ?? xD csuda egy világot élünk :D ezzelba contenttel ugyis megy a süllyesztőbe a szerver, hova annyi achi xD

Edited by Tauri User!
  • Picard Facepalm 1
  • Tell Me More 1
  • The fuck is this 1

55 perce, Tauri User! írta:

Van olyan agyhalott degenerált, aki még mindig képes hc boost-ért többszáz ezer goldot adni ?? xD csuda egy világot élünk :D ezzelba contenttel ugyis megy a süllyesztőbe a szerver, hova annyi achi xD

Hát a szerver nem éppen megy süllyesztőbe mikor throne of thunder mist of pandaria legjobb raidje sokak szerint. Acsiknak mindig is volt értéke taurin ez nem fog megváltozni sohase.

23 perce, Jackcarver írta:

Hát a szerver nem éppen megy süllyesztőbe mikor throne of thunder mist of pandaria legjobb raidje sokak szerint. Acsiknak mindig is volt értéke taurin ez nem fog megváltozni sohase.

Mist of pandaria egy content,  SoO-ra gondoltam. Mivel a kreditnek nincs értéke, mert annó az is bugolta a több száz ezer kreditet, aki nem akarta, és több millió kredit fan forgalomban, így az achi sem ér sokat. Lásd , egy full achis karakter veszel 100k kreditért

1 órája, Tauri User! írta:

ezzelba contenttel ugyis megy a süllyesztőbe a szerver

Ez a kijelentés minden content alatt előjön, aztán valahogy mégis létezik még a szerver.

hát tekintve hogy a szerverhosztingba nem hiszem hogy mostanában interballisztikus rakéták csapódnának, a szerver valószínűleg nem is megy sehova, max a playerek, akiknek a több mint fele el is tűnt wotlk óta...

Edited by Lore

53 perce, wtmalex írta:

Ez a kijelentés minden content alatt előjön, aztán valahogy mégis létezik még a szerver.

Wotlk óta süllyed a szerver, ha megnézed alig van játékos. Elmegy 2-3aktív guild még ennek a kiegnek a végén. Aztán scriptelhettek a casual achizgató, random bóklászó jómadaraknak 3-4éven leresztül egy kieget, amig fel nem nőnek ők is :)

Azért a szeró még mindig tartja az átlag 2k playert ami nem jó de nem is vészesen rossz. Aki elmegy innen vagy elment az se azért, mert felnőtt, hanem megunták a kieget vagy éppen a bugogat. Làsd pl Racsiékat, ugyanúgy wowoznak. Mi is már csak szerintem azért vagyunk itt, mert rohadt jó a társaság a klánon belül, eredetire meg rohadtul nincs ideje egyikünknek se (család/egyetem/meló). Arra meg tauri tökéletes, hogy kicsit kioffoljuk magunkat. Viszont a playerszámot lehetne valahogy gyarapítani.... Tudom lerágott csont ez a téma is, de ha már mopba ilyen pangás van mi lesz WoD-ba ahol a garrisonodba töltötted a fél életedet a masik felét meg tanaanba? O.o

Jó, nyilván van visszaesés LK-hoz képest, de az már 6 milló szor ki lett tárgyalva. Mopba szerintem sokkal inkább elkezdett lassan nőni a player szám mint csökkenteni. Ja és természetesen azt sose nézi meg az adott "szakértő", hogy éppen farm content van meg ugyan azt a season-t lehet "újrajátszani".

nem csak LKhoz képest, még Catához képest is...

ami pedig nagyobb baj (legalábbis szerintem), hogy nem a casualok fogynak, hanem az upper tieres pve/pvp playerek, elég csak a progress topicokra ránézni...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now