Ugrás a tartalomra
TauriWoW Community
Vultron

Mikortól várható Legion??

Recommended Posts

Vultron    0

Egyébként. minden tiszteletem a szerkesztőké, mert nagyon jól összehozták. Voltam már pár másik szerveren és hát azok teljesen bug-osak voltak, úh gratula hozzá.

Viszont olvastam , hogy fogyatkoznak itt taurin a játékosok. Nem gondoljátok, hogy azért lehet, mert sok másik privát szerveren már Legion van és azért pártolnak el?

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
3 órája, Vultron írta:

Nem gondoljátok, hogy azért lehet, mert sok másik privát szerveren már Legion van és azért pártolnak el?

Persze, minden bizonnyal bughalmazzal szeretnének játszani és szeretnének fizetni is azért hogy egyáltalán tudjanak fejlődni, ugyanis a küldik nem működnek. Nyílván ez csábítja el játékosok tömegeit a Tauriról  ¯\_(ツ)_/¯

• Like 3
  • Dislike 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Balu    18
5 órája, Vultron írta:

Egyébként. minden tiszteletem a szerkesztőké, mert nagyon jól összehozták. Voltam már pár másik szerveren és hát azok teljesen bug-osak voltak, úh gratula hozzá.

Viszont olvastam , hogy fogyatkoznak itt taurin a játékosok. Nem gondoljátok, hogy azért lehet, mert sok másik privát szerveren már Legion van és azért pártolnak el?

Nem privát szerverre mennek el a játékosok, hanem eredetire, vagy teljesen abba hagyják a wowot.

• Köszi 1
  • Kappa 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Scytha    0

A raid contentet szerették az emberek, a többi tennivaló sem volt olyan vészes csak kevés, aztán az lett a vége, hogy afk-ol az ember a Garrisonban két raid között. Ki tudja van e elég manpower összeszerelni Legiont mire nagyon ráunnak az emberek WOD-ra, ha van akkor jóféle.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot és jelentkezz be a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Új fiók létrehozása

Regisztrálj új fiókot egyszerűen!

Új fiók létrehozása

Bejelentkezés

Van már fiókod? Jelentkezz be itt.

Jelentkezz be most