Jump to content
Csan

Gatherer database

Recommended Posts

Sziasztok!

Adnék egy esélyt ennek, hogy épp olvassa olyasvalaki is, akinek a Gatherer addon használazával minél több taurisrealmes ore vagy herb van pingelve (nem csak pandáriás), tárolva az adatbázisában. Ezt az adatbázist szeretném elkérni :)

• Like 1

köszönöm :)) a poszt kíírásakor hasonló dolog járt a fejemben egy jó adatbázis előállítására, viszont ilyen professzionálisan nem tudtam megközelíteni :D

Hát nem tudom, de ami shooton szerepel vein annak a töredéke van meg ingame... néhány anyaggal kb 10% van meg csak ingame ....

Úgy tudom pandárián random spawnolnak a veinek, herbek. Tehát amiket jelez az addon azokon a helyeken lehet, de nem biztos hogy amikor te nézed, akkor ott is lesz.

4 perce, selfcontroll írta:

Úgy tudom pandárián random spawnolnak a veinek, herbek. Tehát amiket jelez az addon azokon a helyeken lehet, de nem biztos hogy amikor te nézed, akkor ott is lesz.

a pandarian kívüliekre gondoltam

12 órája, Rezso írta:

Ezt amit fent linkeltetek, hová kell bemásolni?

Nem tudom, hogy a Gatherer acc wide vagy karakterenként működik, de leírtam mind két eshetőséget

World of Warcraft(Ahová telepítve van a játék)\WTF\accod neve\SavedVariables vagy World of Warcraft(Ahová telepítve van a játék)\WTF\accod neve\karaktered neve\SavedVaribles

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...