Jump to content

barátkozós fonál

Vapid
 Share

Recommended Posts

Már bocsi, de amennyire negatívan állsz a többiekhez, nem is csoda ha nagyobb távolságot tartanak mint amit a covid indokolna... 9_9

Edited by Phalanx

Menjetek szobára! Túl sok itt az értelmileg kiskorú. Még a végén felpörögnek Viktorék, mert valami csúnya dolgot népszerűsítetek...

• Picard Facepalm 1

Attól, hogy számodra csak a kormányközeli média jelenti a fényt, attól meg be kell látnod, hogy azon túl is van élet. Még olvasni is  csak úgy tudod, ha úgy döntesz, hogy megnyitod a linket amiről látszik hova visz. Amíg meg van ez a szabadságod, szerintem egy szavad nem lehet... ;)

A jelenlevők többségének nincs baja az ellenzéki médiával. A jelenlevők többségének még azzal sincs baja, hogy te is ellenzéki médiát olvasol.

A jelenlevőknek azzal van baja, hogy mindenféle kommentár és egyéb hozzáadott tartalom nélkül befosol random topicokba jórészt teljesen érdektelen témájú cikkeket (DAE FACEBOOK BAD?) ellenzéki médiumokból, mindezt pedig jóformán heti rendszerességgel.

• Thanks 1
  • Putin Approves 1
  • Roll Safe 1
  • Feels Bad Man 1

1, Nem létezik olyan, hogy random topic

2, A linkelt anyag maga a tartalom  amiről lehet beszélgetni, ha valaki be akar kapcsolódni.

3, Ha számodra egy téma érdektelen, az nem jelenti azt, hogy másnak is az. Mindenki nevében nem tudsz nyilatkozni, a többség egyet ért velem nagy duma meg egy komolytalan érv.

4, Ha figyelemre vágysz akkor tegyél is érte valami érdekeset. Tudom, hogy a legkényelmesebb a másikat fikázni, de ennél még egy index cikk linkje is érdekesebb lehet. Szóval ha féltékeny vagy a "sikereimre"  akkor csinálj jobbat és te is meg fogod kapni az elismerést.

Amúgy Vapid vs Milan vonalon mi helyzet?

• Dislike 2
  • Confused Nick Young 1

13 órája, Phalanx írta:

Attól, hogy számodra csak a kormányközeli média jelenti a fényt, attól meg be kell látnod, hogy azon túl is van élet. Még olvasni is  csak úgy tudod, ha úgy döntesz, hogy megnyitod a linket amiről látszik hova visz. Amíg meg van ez a szabadságod, szerintem egy szavad nem lehet... ;)

"számodra csak a kormányközeli média jelenti a fényt, attól meg be kell látnod, hogy azon túl is van élet." 

Én magas ívről leszarom a kormányt, meg a politikát, úgyhogy ezt most nagyon mellé lőtted.

"A linkelt anyag maga a tartalom  amiről lehet beszélgetni, ha valaki be akar kapcsolódni."

Most ezt úgy írod, mintha bárki is hozzászólna, és rákattintana egyik-másik linkedre :D
Index-et, telex-et élből meg se nyitom, nem olvasok ilyen oldalakat, ami érdekel, az megtalálható olyan oldalon is, ahol nem kapok agyra instant rákot. 

• Like 2
  • Picard Facepalm 1

Attól, hogy leszarod a politikát még hatással van az életedre. Egyébként a hozzáadott tartalom nélkül megosztott linkekben egyetértünk. Legalább valami véleményt vagy plussz infót írhatna hozzá. Nem mintha annyira érdekelne, hogy Phalanx vagy egyáltalán bármelyikőtök mit gondol a világról vagy 1-1 ügyről, de úgy legalább volna esély valami diskurzusra.

• Like 1

Kuruc.info - Ajvékstop: a hazugsággépezet ugyanúgy elpusztíthatatlan, mint  működtetői - már készül a "másik" Zsindex

Ők aztán olyan fényt hoznak pedig minden goj....magyar ember számára, mint a farizeusok. x) 

• Woah 1

5 órája, Milan írta:

Virágszálak vagytok a fórum búzamezején! 

Egy 14 éves lány most elsírta magát

• Love 1

Amúgy mi a baj a külföldiekkel (no memes) ? Eddigi tapasztalataim szerint sokkal kellemesebb velük játszani/beszélgetni mint a mopos magyar játékosállomány többségével. 

Edited by Milan
  • Like 1

10 perce, Milan írta:

Amúgy mi a baj a külföldiekkel (no memes) ? Eddigi tapasztalataim szerint sokkal kellemesebb velük játszani/beszélgetni mint a mopos magyar játékosállomány többségével. 

4 órája, Milan írta:

Evermoonnak vesznie kell! 

Döntsd már el...

• Dislike 1

11 órája, Phalanx írta:

Döntsd már el...

Az első rész komolyan érdekel, a második meg az evermoon ellenzőinek kifigurázása. Gondoltam el tudod dönteni. 

Naivak,  nem közösítik ki maguk közül a mi kis önjelölt arisztokráciánkat , akik mögöttük bujkálva csinálják a f*szságaikat. Ha nem lennének a sznobjaink, simán vissza lehetne térni a klasszikus  pvp centrikus gyűlölködéshez, visszahozva  a sokat által hiányolt régi szép időket...

• Confused Nick Young 1

Az evermoonosok mögött bujkáló, a taurit tönkretenni akaró maffia nevében közlöm hogy győztél phalanx feladjuk. Túl vastag az alufoliacsákód nem találunk rést a pajzson ami megvédi a törtszerverek becsületét.

Amúgy is unalmas már belenézni minden reggel a tükörbe és azt látni hogy egy sznob vagyok.

Egyetlen motivációnk az volt, hogy irigyek voltunk a sikereidre, valóban nem minden ősmagyar honfi mondhatja el magáról hogy minden nehézség és kihívás ellenére heti rendszerességgel belinkel egy sub 90iq clickbait index cikket. 

Abból is látszik hogy nagyon effektív vagy, nem pazarolsz energiát arra hogy írj valamilyen véleményt, ha úgysem olvassa el senki meg  ha véletlen el is olvasnák a sok éves munkád miatt kerülik hogy hozzád szóljanak mert abból úgyis csak világfájdalom és lesajnálás következik.

• LUL 4

Itt a  szarkazmus nem segít. A szándékos tönkretételre készülőket azok között keresném akik csak a balhé miatt reggelik azt a sok friss rövid életű accot.(vérig sértődött ember van bőven)

A magyarok már átláttak rajtatok ezért kibuliztatok egy friss realmet, az ezzel járó extra támogatással és egy friss naiv plebs-szel,  ami előtt játszhatjátok az eszeteket és igazolásnak használhattok a véleményetekhez miközben nincsenek is  képben a dolgokról csak játszanának.

Nem szánjátok tönkretételnek, csak a saját képetekre próbáljátok formálni a helyet megbontva a private szerverek természetes egyensúlyát. Tökéletes világ már pedig nincsen(nehézségek, konfliktusok nélkül unalomba fullad az egész), ha valamit ennyire az egyik élére állítanak az fel fog borulni.

Ezzel az egyetlen probléma csak az hogy a helyet nem bulizta ki senki, a fejlesztők összedolgoztak korábban már többször is egy másik külföldi privát szerverrel és a közös munka után forrt ki ez az egész migrálás meg külön szerver. Ez mindenki számára friss hír volt mikor bejelentették de az egyik legpozitívabb dolog volt ami az utóbbi 10? évben történt a szerverrel, valószínűleg enélkül már nem is lenne.

Innentől kezdve az egész gondolatmeneted borul.

Edited by Pallesz

10 év? Khm,  ennél még  a cata is nagyobb durranás volt, az előző  wotlkról nem is beszélve mielőtt el nem kezdték a content lassítgatást.

ui:

Jobban belegondolva még pre-wotlk is nagyobb volt, sajnos a régebbiekről nem tudok nyilatkozni mert még csak 12 éve játszom itt.

• Like 1

szia phalanx te skizofrén vagy vagy egyszerűen csak iszonyatosan buta?

• Picard Facepalm 1

Ekkor: 2021. 08. 06. ekkor: 18:36, Phalanx írta:

2, A linkelt anyag maga a tartalom  amiről lehet beszélgetni, ha valaki be akar kapcsolódni.

3, Ha számodra egy téma érdektelen, az nem jelenti azt, hogy másnak is az. Mindenki nevében nem tudsz nyilatkozni, a többség egyet ért velem nagy duma meg egy komolytalan érv.

4, Ha figyelemre vágysz akkor tegyél is érte valami érdekeset. Tudom, hogy a legkényelmesebb a másikat fikázni, de ennél még egy index cikk linkje is érdekesebb lehet. Szóval ha féltékeny vagy a "sikereimre"  akkor csinálj jobbat és te is meg fogod kapni az elismerést.

2. Eddig senkit se láttam aki bekapcsolódott volna a beszélgetésedbe amikor linkelgetted azokat a szarokat. (Prove me wrong)

3. Többség? Egy embert se láttam még aki egyetértene veled.

4. Ez meg a Molnár Krisztiános "irigyek vagytok" szólására emlékeztet lol

Nos, ez még úgy is harmatgyenge, hogy  6 napot gondolkodhattál rajta. ;)

Edited by Phalanx

EMLÉKEZTEK A RÉGI SZÉP IDŐKRE AMIKOR MÉG VOLT ÉLET A TAURIFÓRUMON? XD

• Feels 3

Nem gondolkodtam rajta 6 napot csak nem mindennap itt verem a faszom xd

(Már csak az hogy te minden percben itt vagy Phalanx cringe)

Edited by Ay-wod
  • Feels Bad Man 1

47 perce, Vapid írta:

EMLÉKEZTEK A RÉGI SZÉP IDŐKRE AMIKOR MÉG VOLT ÉLET A TAURIFÓRUMON? XD

Emlékszem,  akkoriban nem volt ennyi lust,a balf*sz troll. Volt kihívás, tudtam rajtuk skillezni, bezzeg a maiak még a saját favicceiket is elröhögik. Gyanítom ott lehet gond, hogy régen  értelmes ember tartotta a pórázt, mai meg tutira elhasalt az iq teszten. :(

Ekkor: 2021. 08. 06. ekkor: 18:36, Phalanx írta:

image.png.70043c662d67ad904a5c6a4e87537fac.png

Thats a nice "siker" u got there

Ekkor: 2021. 08. 06. ekkor: 17:44, Phalanx írta:

Csak nem te is?

XDDDDDDDDDDD.png

• LUL 2
  • Picard Facepalm 1

Az alapján amekkora figyelmet kapok inkább a fordított arány a valószínűbb. Avagy az 1%-ot általában  lesz*rja mindenki, nem csak mondogatja, mintha önmagát kellene győzködnie róla....  9_9

• Picard Facepalm 1
  • Confused Nick Young 1

Azért kapsz ekkora figyelmet mert nem fogod be a szádat soha és szarod a hülyeségeket folyamatosan xd

• Like 1
  • Thanks 1

46 perce, Ay-wod írta:

Azért kapsz ekkora figyelmet mert nem fogod be a szádat soha és szarod a hülyeségeket folyamatosan xd

Péntek óta  nem írtam, ma már summoltak. ;)

Edit:

Ha nem akartok annyit látni akkor nem kellene provokálni sem.

Edited by Phalanx
  • Picard Facepalm 1
  • Roll Safe 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...