Jump to content

Shadowlands után vége?

Serigala
 Share

Recommended Posts

Nemrég allottam egy pletykát miszerint shadowlands után valszeg nem lesz több kieg, classicot meg elviszik wotlk-ig és ott megállnak. Emellett még a Kaliforniai Blizzard-fiaskó is komolynak tűnik.
Tud valaki valamit ennek a pletykának az alapjairól?

• Tell Me More 1
  • Feels Bad Man 1

Wotlk után minden kiegészítőnél mondogatják az emberek hogy a következő lesz az utolsó. Nincsen semmi alapja. A további kiegészítők sorsát az dönti el hogy a játék nyereséges-e a cég számára.

Edited by Pallesz
  • Like 3

A Blizzard már a második hulladék kieget szállítja zsinórban, ergo  kifogytak a normális ötletekből. A vezetés viselkedése a legrosszabb törtszervereket idézi, avagy a lényeg, hogy  lehúzzunk titeket, kaptok amit kaptok, mivel mi tudjuk mi kell nektek, a tardok sírását meg lesz*rjuk.  Jól elásták magukat, csoda kellene, hogy kimásszanak a gödörből.

A sebzett vadra meg ugrik a közösségi média , mert a gyűlölet az jó, és több a bevétel is ha több a néző.

• Dislike 1
  • LUL 1
  • Picard Facepalm 2
  • Tell Me More 1

Nekem teljesen mindegy lenne amúgy hogy mi lenne a storyja a következő patchnek, csak legyen normálisan megcsinálva, legyen benne kreativitás raidek téren, pvpbe meg ne legyen valami ultra broken a másik pedig használhatatlan szar. 

Most hogy jobban belegondolok retail hasonlít a taurira lol (no offense) 

Edited by Ay-wod
  • PogChamp 1

Miért ne hasonlítana, ugyanaz a játék. PvP balance sose volt, viszont az is elmondható hogy minden class játszható highraten, csak ezt törtön 100 aktív játékossal soha nem fogják reprodukálni. Aki akar hacsak rövidtávon is talál minőségi contentet a játékban, de hosszútávon főleg régi játékosoknak unalmas már a játék.

Jó lenne ha kialakulna egy új iparági standard az mmoknál, mert a jelenleg minden kint lévő vagy béta játék több sebből vérzik.

• Picard Facepalm 1

Hát MOP előtt TBC-ben játszottam egészen komolyan véve a 2v2 arena-t (btw, vannak Rebornos 2v2 logok TBC időből?:D) és akkor még eléggé kiegyensúlyozottnak tűnt, vagy csak az idő szépíti meg.

5 órája, Pallesz írta:

Miért ne hasonlítana, ugyanaz a játék. PvP balance sose volt, viszont az is elmondható hogy minden class játszható highraten, csak ezt törtön 100 aktív játékossal soha nem fogják reprodukálni. Aki akar hacsak rövidtávon is talál minőségi contentet a játékban, de hosszútávon főleg régi játékosoknak unalmas már a játék.

Jó lenne ha kialakulna egy új iparági standard az mmoknál, mert a jelenleg minden kint lévő vagy béta játék több sebből vérzik.

9 órája, Pallesz írta:

A retailos mop/wod/legion pvp volt a legjobb szerintem csak tört szervereken nem tudták megcsinálni. A baj az hogy a tauris mop nem a retailos mopra hasonlít hanem a retailos bfa/shadowlandsre. Amúgy dk most egy játszhatatlan szutyok retailon, szal nem minden jó ott se. 

Amondó vagyok hogy go FFXIV

Ma reggeli hír hogy leállt a munka a blizzard háza táján, tüntetés megy és bezárták a stúdiókat. Nice, mi lesz itt még......

Én is gondolkodom egy ideje azon, hogy szervezek egy tüntetést Chris ablaka elé hajnal 3 körüli időpontban. Csak hát korábban kijárási korlátozások voltak, manapság meg még éjszaka is qrva meleg  van, így valószínűleg őszre tolódik a dolog...

Részletkérdés, ennél még az is jelentősebb gond, hogy lesz e itt még élő ember a botokon kívül, hogy ne csak a helyben toborzott csövesekre keljen alapozni. 9_9

• Picard Facepalm 1
  • Woah 1
  • The fuck is this 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 5 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...