Jump to content

Balance

Juliánusz
 Share

Recommended Posts

sziasztok most nézem hogy nem igazán van balance az allisok és hordások között, mikor játszottam kb 800-900 hordással több volt mint allis most meg látom hogy 18 hordás és 23 allis van fent mégis hol van a balance? hol vannak a hordásoknak a buffok amik allinak voltak?

Edited by Juliánusz

Ha a botokra gondolsz, azok most 7/24-ben az everlolt támogatják. Az alis buff meg megvan minden realmen, ahogyan mindig is, csak hát ekkora Horda erőfölénynél már az is kevés...

Hmm, ez tűrhetetlen, be is adok egy petíciót az etióp esélyegyenlőségi ombudsmannak

• LUL 1
  • Tell Me More 1

1 órája, Juliánusz írta:

mikor játszottam kb 800-900 hordással több volt mint allis
18 hordás és 23 allis van fent 

xdxdxdxdxd.png

• LUL 2

nemtudom  felhuztam nyitáskor egy huntert pvp-zni szerettem volna ótvarbugos volt és gondoltam várom amig lesz olyan bugmentes a pvp mint annó de úgy néz ki bug maradt játékos nem amúgy nem fer mert most is kevesebb hordás van mint allis online és zavar hogy félreillent balance ellenére is a több létszámú félnél van a bonus persze ettől még nem megyek vissza játszani :D

11 órája, Juliánusz írta:

nemtudom  felhuztam nyitáskor egy huntert pvp-zni szerettem volna ótvarbugos volt és gondoltam várom amig lesz olyan bugmentes a pvp mint annó de úgy néz ki bug maradt játékos nem amúgy nem fer mert most is kevesebb hordás van mint allis online és zavar hogy félreillent balance ellenére is a több létszámú félnél van a bonus persze ettől még nem megyek vissza játszani :D

Annyira fölösleges az a realm, hogy kár is rajta játszani xd Mikor indult rögtön mentem az okádék mop rol oda, volt rajta 2-3 ezer játékos. A realm indulása előtt volt egy szavazás a fórumon pve v PvP legyen, az utóbbira került a voks többsége. Erre fel kb a szerver 80% szart a PvP re a fejlesztőkkel együtt, mindenki bele volt buzulva a 10 éves instákba, úgy hogy annó 5 évig bent volt a Taurin Lk... :D a külföldiek jórésze el is húzta a belét az aréna wintraderek miatt, a kurva szar resilence S egyéb finomságok miatt. Most kb ott maradtak a pve nyomik akik azért versenyeznek ( 80 player ) hogy ki üt ki egy 10 éves raidet hamarabb  :( WoD kb dettó ugyan ez, ha nem lenne cr már ott se lenne még az a 200 player se, Reborn realmet anno offolták mert CSAK 3-400 ember játszott rajta, nah ezzel a felfogással a Taurit, a crystalsongon, és a WoD ot is lehetne zárni :D A komolyabb játékosok akiket még érdekel a wow világa, el húztak eredetizni, ezt tudom neked is javasolni...

Amíg nem veszi el a fejlesztési időt a menet közben létkérdéssé vált Legion-től nyugodtam maradhat, nem sok vizet zavar...

• Like 1

2 órája, Bigax írta:

Annyira fölösleges az a realm, hogy kár is rajta játszani xd Mikor indult rögtön mentem az okádék mop rol oda, volt rajta 2-3 ezer játékos. A realm indulása előtt volt egy szavazás a fórumon pve v PvP legyen, az utóbbira került a voks többsége. Erre fel kb a szerver 80% szart a PvP re a fejlesztőkkel együtt, mindenki bele volt buzulva a 10 éves instákba, úgy hogy annó 5 évig bent volt a Taurin Lk... :D a külföldiek jórésze el is húzta a belét az aréna wintraderek miatt, a kurva szar resilence S egyéb finomságok miatt. Most kb ott maradtak a pve nyomik akik azért versenyeznek ( 80 player ) hogy ki üt ki egy 10 éves raidet hamarabb  :( WoD kb dettó ugyan ez, ha nem lenne cr már ott se lenne még az a 200 player se, Reborn realmet anno offolták mert CSAK 3-400 ember játszott rajta, nah ezzel a felfogással a Taurit, a crystalsongon, és a WoD ot is lehetne zárni :D A komolyabb játékosok akiket még érdekel a wow világa, el húztak eredetizni, ezt tudom neked is javasolni...

A wod ideje leáldozott. Szóval akár lehetne is character transfer Taurira, ahogy már egyszer be lett ígérve annó 2019-ben. (vagy 20-ban?)

Ekkor: 2021. 06. 25. ekkor: 8:27, Phalanx írta:

Amíg nem veszi el a fejlesztési időt a menet közben létkérdéssé vált Legion-től nyugodtam maradhat, nem sok vizet zavar...

Nem arra értem, hogy fölösen megy, tőlem mehet 8 realm is, de minek 50 emberért...erre írtam hogy fölös ott játszani, nincs kb semmi, órák alatt jön össze egy raid 2 frakcióból, PvP már kb se mennyire nincs. Egy hulladék fun szerverek 10x többen játszanak, egy MMORPG amiben nincs player kb halott. Ezt már sok fele le írtam. Egy BF vagy CoD stb multi játékot se azért játszom hogy magam legyek bent egy szerveren. És a Crystalsong kb ezt az érzést kelti. Van fent 50-80 ember annak a fele afk a többiek meg mint a droidok...WoD dettó ugyan ez, azt is csak a cr tartsa életben, de kb a Taurit is, mert ott se lenne semmi jóformán a cross nélkül...Erősen gyúrni kéne arra a Legionra a TT neki már vagy 2 éve.

Cross  nélkül itt már rég nem lenne semmi, még az Evermoon is elhalt volna néhány hónap  után a Tauri ah nélkül, mivel képtelenek voltak saját működőképes gazdaságot építeni.  A cross útjára lépett  a TT  sokféle igényt ki lehet vele elégíteni és embert becsábítani/megtartani, de ha valamelyik elemét kiveszed az a többire is negatív hatással van.

• Like 1

Ha nem csak botok, akkor valószínűleg folyamatosan cserélődik a népesség.

Evermoonnal semmi baj nem volt, csak nagyon lassan jöttek a raidek. Ha lehetett volna darálni a szervert még most is meglenne a létszám. De taurin mindig a lassúság miatt unnak rá csoportok/guildek.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...