Jump to content

Instant Max lvl, Max gear ,Fun szerver (arena&bg)

Speedee
 Share

Jó lenne egy Instant szeró minden elérhető gearrel?  

24 members have voted

1. 1. Jó lenne egy Instant szeró minden elérhető gearrel?

• Igen, fasza lenne!
      9
    • Nem, szar lenne!
      15

Recommended Posts

Szevasztok! Egy olyan kérdéssel, ötlettel fordulnék a nagyérdeműhöz ,hogy még miért nem jött létre egy instant maxlvl minden elérherő pvp,pve gearrel? Egy arena illetve bg orientált szerver. Nem titok AT utánzatra gondolok a régi Abyssal ki ,hogy ismeri. Szerintem ez egy nagyon vonzó szerver lenne mindenki számára aki már 10 évet wowozott(újaknak is persze) utána már a fejlődés nem köti le meg persze a sok idő amit bele kell ölni egy maxos gear, lvl eléréséhez és mondjuk több karakterrel is szeretne játszani. Persze ott a wod de tudjuk,hogy nem ilyen. Szerintem sok játékost vonzana ahogy AT is tette annó. A vezetőségnek is gondolom megfordult már a fejében egy ilyen szerver. A kérdés akkor ,hogy miért nem valósult még meg? egy nagyon régi player gondolatai ,üdv:D

Ez volt az egyik felvetett ötlet pár éve a wod átalakítására, akkor ki lett jelentve, hogy biztosan nem csinálnak instant maxlvl szerót belőle, ekkor lett az a döntés hogy ingyen boost lesz a szerón 4(?) karira.

Ez az instant szerver félig pvp lenne ( tehát a mai WoD) aminek semmi értelme. 

Fullos PVE gearnek meg szintén nincs értelme, főleg ha járni nem tudsz..

ennyi erővel ott egy sima rf azt hello. 

Én adnám. Azzal nem feltétlen értek egyet, hogy ez a pve gearekre is vonatkozzon. Én élvezem a lassú gearügyi fejlődést ami a pve-t illeti. Taurin pve-zek, wodon pvp-zek. Viszont mikor pvp-hez van kedvem, a tököm kivan azzal, hogy a karaktert fel kell húzni 90-ig manuálisan, majd mehetek a fostos gearemmel szivatni magamat és másokat arénán/bg-n. Nyilván anyagi megfontolások állnak a dolog hátterében, hogy a wod egy fél-pvp szerver maradt. Sacc 16 éve wowozok, ki vagyok égve mint a cigicsikk, de mégis nagyobb kedvel kezdenék bele egy új karakterbe és mennék arénára vagy bg-re, ha tudnám, hogy előtte nem kell heteket szívnom. Szerintem van még ezzel így jónéhány öreg player.

20 órája, Sontii írta:

Én adnám. Azzal nem feltétlen értek egyet, hogy ez a pve gearekre is vonatkozzon. Én élvezem a lassú gearügyi fejlődést ami a pve-t illeti. Taurin pve-zek, wodon pvp-zek. Viszont mikor pvp-hez van kedvem, a tököm kivan azzal, hogy a karaktert fel kell húzni 90-ig manuálisan, majd mehetek a fostos gearemmel szivatni magamat és másokat arénán/bg-n. Nyilván anyagi megfontolások állnak a dolog hátterében, hogy a wod egy fél-pvp szerver maradt. Sacc 16 éve wowozok, ki vagyok égve mint a cigicsikk, de mégis nagyobb kedvel kezdenék bele egy új karakterbe és mennék arénára vagy bg-re, ha tudnám, hogy előtte nem kell heteket szívnom. Szerintem van még ezzel így jónéhány öreg player.

Sokan kérték már, de szerencsére vannak itt még igazi hősök, akik megmentik a pvet a hozzánk hasonlóktól, és megnéztem dalaranban, van rajtuk köpönyeg! Engedd el szerintem, számtalanszor kérve lett már, süket fülekre találtunk minden alkalommal, ez most sem lesz másképp.

Addig lenne ezeknek piaca, amég blizz nem csinál egy wotlk classicot, de nézd meg EU régióban tbc classicban párhuzamosan megy 300 AV -> ez legalább 12 000 embert jelent, aki csak AV-n van, az egész wotlk privát szeró közösség nincs ekkora létszámú. még valószínűleg az oroszokkal sem, akiket nem fogsz kirobbantani a saját szervereikről.

Örülnék neki ha sikerülne, de sajnos kétlem, hogy a megfelelő helyen kéred ezt.

Segítettem is volna szívesen megcsinálni mindent, az árakat stb-t belőni, de rajtam kívül senki nem akart foglalkozni ezzel.

Látod, egyből jönnek bölcs megboldogult honfitársaink és belénk állnak, semmi értelme pedáloznod.

• Like 2

Komoly javaslatokat a javaslatokba szokás nyitni nem az offba...

• Dislike 1
  • Pusheen Blush 1

Phalanx ha nem tudsz értelmeset vagy legalább konstruktívat hozzászólni, egyszerűen ne szólj hozzá.

Parancsolj, ez egy kvázi full pvp battle szerver lenne, de kinek?  Aki vevő a Tauri like pvp-re és még itt van az, el van a mostani realmeken. A minden apróság miatt hisztiző rinyagépek, ha be is néznek, akkor is  csak egy darabig, utána jön a nagyjelenet, szarozás, lelépés. Szerintem még annyi potenciál sincs benne mint a Crystalsongban.

Akit a wow-ból kizárólag a pvp érdekel annak ott a wod.  Akiben nincs elég kitartás, hogy maxra húzza a karit 1-2 nap alatt,  abban ahhoz sem lesz, hogy hosszabb távon is velünk maradjon...

• Like 1

Kinek? Hát aki wodon játszik azoknak. Nem kéne új realmet indítani csak a kezdőhelyekre berakni egy npc-t amin kiválasztod hogy 60/70/90-re akarsz-e ugrani egyből. Minimum ennyi, meg esetleg egy max pvp gear vendor. Nem hiszem, hogy olyan bevételkiesést jelentene a karakter adás-vételből vagy lvl boostból elmaradó haszon hogy belerokkanjon a cég. Ellenben sokkal élhetőbb hely lehetne.

Hidd el aki tizenéve wowozik és nem az az élvezet neki hogy még  mindig csodálja a faszán működő questeket annak az a pár nap is kedvét szegheti amit az értelmetlen karakterhúzással tölt. Nyilván aki már elment azt ez nem hozza vissza de az egy másik történet.

1, Egy olyan realmre lehet leggyorsabban ráunni ahol minden ingyen van.

2, A karakter kereskedelem addig lehetett jó buli, amíg nem volt levelboost és befektetési buborék.

3, Egy élhető helyhez csak annyi kell,  játszható legyen(önállóan, minimális support segítséggel) és alacsony legyen a mások kárára élvezkedők aránya.

4, 15+ év wow-val a hátam mögött nekem nincs bajom a questeléssel, még ha egy-két megyét nem is annyira kedvelek.

• Like 1

Akik wodon játszanak nem véletlenül játszanak ott. Nekik már nincs kedvük questelgetni meg repuzgatni meg proffokra farmolni miegyéb. Ők azt akarják, hogy belogolnak és már mehet is az eksön. Ők nem azért játszanak mert olyan élvezetes nekik a karakterhúzás meg a kalandozgatás. Nyilván nincs statisztikám de van egy nagyon erős a gyanúm, hogy wodon azok a playerek játszanak akik már 10+ éve wowoznak, nem balfaszok hanem tudják mi fán terem a játék. Ez azthiszem az aréna laddereken is tökéletesen látszik.

Hagy ne mutassam be, hogy ez az mmorpg sok másikkal ellentétben nem a levelingben merül ki, hanem akkor kezdődik a játék miután meglépted a maxot. Ők/mi, egyszerűen nem akarunk karaktert húzni hanem megcsinálni a karaktert, belogolni és menni a dolgunkra. Itt szó sincs már arról, hogy unalom meg ilyenek. Mi max abba ununk bele, hogy nincs meghallgatva a szavunk, nincs a véleményünkre adva, megtűrt kisebbségként vagyunk számontartva.

• Like 1

A játék lvl1-en kezdődik,  a fejlődés ugyan olyan része mint a maxlvl.  Ha nem lenne,  akkor alapból hiányozna , vagy épp a Blizzard vette volna ki a játékosok tömeges felháborodásának hatására.  Amit szorzóként ismerünk csak törtszerveres találmány, ami a korai szerverek készültségi szintjének kompenzálására szolgált.  A mai fejlettségi szinten már teljesen felesleges lenne,  egyedüli célja a lustább emberek megfogása maradt.

• Like 1

8 perce, Phalanx írta:

A játék lvl1-en kezdődik,  a fejlődés ugyan olyan része mint a maxlvl.  Ha nem lenne,  akkor alapból hiányozna , vagy épp a Blizzard vette volna ki a játékosok tömeges felháborodásának hatására.

Ezt most úgy mondod, mintha nem lenne character boost retailen már évek óta.

A lusták lehúzása még nem a fejlődés kivétele, csak kiskapu.

• Pusheen Blush 1

Persze, de az választható. Arról nem is beszélve, hogy ki is kell szedni(inkább altoknak jut) és még egy 2x-es szorzóhoz képest is eltörpül egy "teljes set" hatása.

Edited by Phalanx

Két napot (taurin max 1 hét) rászánni arra, hogy kihúzz egy karakter max szintre azért, hogy aztán évekig (ha nem akarsz játszani vele, akkor miért szinteled ki?) játszhass egy karakterrel nem kéne, hogy probléma legyen. Tényleg sírásnak hangzik ez a "legyen gear, legyen max level" dolog. Minek játszol, ha mindent megkapsz? Van heirloom, exp potion, van rá lehetőség, hogy gyorsabban haladj. Szerintem. (Ha rajtam múlt volna, akkor rég egybehúztam volna mind a 3 mop realmot és 1 szeres szorzón mindenki szenvedje csak ki azt amit elakar érni. De meg vannak a crossrealm előnyei.) Azt viszont, hogy pve kezdő geart adjanak arra egy nagy nemet kell, hogy mondjak, nem lenne fair a crossrealmon a másik realm játékosaival szemben. Nem mintha a pvp gear fair lenne.

Edited by Metalshadow
added content

17 órája, Metalshadow írta:

Azt viszont, hogy pve kezdő geart adjanak arra egy nagy nemet kell, hogy mondjak, nem lenne fair a crossrealmon a másik realm játékosaival szemben. Nem mintha a pvp gear fair lenne

Fair lenne, WoDon is a pvp vendor ha ezek után ezek a realmek nem crossrealm rendszerbe működnének, mert ugye milyen alapon....   Bár ez alapvetően pvpbe érezhető igazságtalanság de hát igen pvpt hagyjuk is..... 

Én azt a logikát nem értem az egész felvetésbe hogy PVE gear vendor.  Ha idő hiány miatt, akkor a 4 órás raidet hogy játssza végig valaki, és ha meg az nem gond, akkor ott a 4 wodos ingyen boost azt WoD Pve ujra feléledhet. 

Ez a PVE vendoros dolog nem értem 

Ui: TESZTELÉS jeleggel, bár ezt meg aki 4 karival 587be van lefog hurrogni, de PTRen lenne minden hc/hc wf itemmel vendor azt adnám. 

Én az előző "próbálkozásomnál" már feladtam ezt az egészet de azért szeretnék hozzá szólni. Itt a crossrealm nem oszt nem szoroz már, csak wodosok pvpznek tauri/evermoononosok nagy része csak wintradel. Meg mondtam már akkor hogy ez azért kell hogy talán akik még vannak itt playerek azok itt is maradjanak esetleg 1-2 ember vissza jöjjön még különben halott lesz a season. (fun fact: halott a season senki se játszik már kb)

• Like 1

Ekkor: 2021. 05. 29. ekkor: 13:49, Phalanx írta:

1, Egy olyan realmre lehet leggyorsabban ráunni ahol minden ingyen van.

2, A karakter kereskedelem addig lehetett jó buli, amíg nem volt levelboost és befektetési buborék.

3, Egy élhető helyhez csak annyi kell,  játszható legyen(önállóan, minimális support segítséggel) és alacsony legyen a mások kárára élvezkedők aránya.

4, 15+ év wow-val a hátam mögött nekem nincs bajom a questeléssel, még ha egy-két megyét nem is annyira kedvelek.

Neked még amúgy soha sem esett le hogy amit gondolsz az nem szent és nem minden player gondolja úgy? A poszt készítője AT-hoz hasonlót említett ahol több player volt sokkal mint most taurin, tehát lenne rá (lett volna) igény ha időben készítik el de sajnos az olyan emberek miatt akik nem tudnak előre haladni, mint te aki a pvp gear kiszedését olyan megpróbáltatásnak állítod be mint lefutni a maratont oda vissza 10x. 

Mindenkinek lehet véleménye, de az mindenképpen a javamra írandó, hogy nem ugrok a másik torkának(és nem is próbálom más irányból hátba szúrni), ha eltér az enyémtől ;)

• The fuck is this 1

4 órája, Phalanx írta:

Mindenkinek lehet véleménye, de az mindenképpen a javamra írandó, hogy nem ugrok a másik torkának(és nem is próbálom más irányból hátba szúrni), ha eltér az enyémtől ;)

"Mindenkinek lehet véleménye" de ahogy eddig láttam bárki aki nem értett veled egyet vagy nem elég tapasztalt vagy csak szimplán hülye  ¯\_(ツ)_/¯

• Picard Facepalm 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 4 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...