Jump to content

Crystalsong dropp

Mod
 Share

Recommended Posts

Sziasztok. Elöljáróban annyit szeretnék kérdezni a játékos közönségtől hogy általános ez a szerencsétlen dropp rate ami a szerveren van vagy csak szerény csapatomat tiszteli meg. Mióta nyitva áll Ulduar folyamatosan heti szinten ütve van 25-ösön. Nem akarok arra kitérni hogy a fragment nem esik, mert "mázli" faktor, és 3hét alatt egy sem esett ( 30boss 0fragment). Az jobban érdekelne hogy mi ez a félelmetes agis mail loot tenger amiben fürdik a szerver? Nem látok lassan vadászt mert mind 3hét alatt ctfben volt jóformán. Yoggsaron daggerja 3 hónap alatt egyszer pottyant, vezaxxxból a flare még Nem esett, cloth loot az utóbbi 4hétben 2volt. Hodir hc staff és Auriaya kardja még a sok hónap alatt egyszer sem esett. 

API-ról lekérdezhető minden raid minden lootja, TauriBayen írja is, publikusan elérhető az infó hogy konkrétan melyik item hányszor esett összesen bárkinek, és nagyon jól látszik belőle hogy R N G.

• Woah 1

Látom nem új probléma ez, hónapokkal ezelőtt is gáz volt a drop, rng-n simán lehetne pöckölni keveset legyen sikerélmény ennek a minimális játékosnak aki még itt próbál lavírozni.

Szorzót a lootra!  Úgy is annyira custom már az a realm, hogy szerintem már senki nem  bírná ki röhögés nélkül ha blizzlikenak lenne nevezve.

Az egész realm kb fölösen megy már. Szombat délután 110 online annak a fele is afk... Vicc az egész. Lassan bekerülhetne egy kampány mód a játékba mert ennek már kb köze nincs az MMORPG hez. PvP nincs nagyjából este van 1-2 team arénán, BG ugyan csak nincs ha van is be hív 3 embert. Nem PvE zek mert anno 5 évig bent volt LK, de úgy látom ez se megy valami fényesen :D Komolyan az ilyen Crystalsong meg WoD realmek helyet sőt még a Taurit is ide sorolnám már fasznak foglalkoztok. Csináljátok a Legiont, itt a jó idő nyitnak kifele mindenhol, még ennyi player se lesz mint most :D

• Like 1

Fölösnek nem fölös, de az érdeklődők hiánya és extra dolgok( pl. cross fraction guild, transmog) miatt már teljesen  komolytalanná vált az egész.

19 órája, Phalanx írta:

Fölösnek nem fölös, de az érdeklődők hiánya és extra dolgok( pl. cross fraction guild, transmog) miatt már teljesen  komolytalanná vált az egész.

Pont erre céloztam. Egy realmra pl Evermoon vagy a sima Tauri maradna meg csak dosztt elég lenne...egy realmon lenne legalább az a 2-2600 ember. Adott egy hatalmas fantasy világ amiben lehet botorkálni, World PvP zni együtt fejlődni stb stb. Ez fogott meg anno gyerekként a wowban. Random találkoztam akármelyik helyen 4-5 fejlődövel pl Rebornon anno Barrensben, aztán jött pár 70 es allis és crossroadsban emlékszem össze gyült vagy 25-30 fejlődő player hogy le verjük őket 12-60 lvl töl kezdve voltak ott hordások. Az ilyen élmények miatt jó egy MMORPG játék szerintem. És ehez nem 200 player kell egy realmon. Nem az hogy heti 1x felmegy az ember be hívja DF le tolja 10p alatt a dungeont is. Bár ebben a Blizzard is hibás. Szarrá butítota a játékot. Vaníla+ bc N még oda kellett mászni az instákhoz, Peted etetni stb stb.Egy csomó kis játékélményhez hozzá adó dolog amit már ki szedtek belőle sajna...

• Like 1

Nagyon mellé lőttél, itt a wotlk custom realm a téma. A mopos realmeken egész más a helyzet, eltérő realmek, eltérő igényű játékosoknak.

Ekkor: 2021. 05. 01. ekkor: 14:15, Phalanx írta:

Szorzót a lootra!  Úgy is annyira custom már az a realm, hogy szerintem már senki nem  bírná ki röhögés nélkül ha blizzlikenak lenne nevezve.

Hát igen, ezt a szervert már nem menti meg semmi, fejlesztők lehet abba bíznak, hogy ha jön icc az talán bevonz még pár embert.Legion sztem meg nagy falat egy tört szervernek szinte nem is találni normálisan működőt, viszont van egy bfa szerver ami nagyon jól működik és játszanak is 2-3 ezren rajta, gondolom próbáltátok már.

• LUL 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...