Jump to content

Legion kibeszélő

Milan
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

Mivel láttam, hogy még nem volt hasonló topic (nem, engem nem érdekel, hogy mikor lesz, illetve, hogy lesz-e), ezért gondoltam megkérdem, hogy a kedves játékos pajtásaim miért várják leginkább a légiót? Mi az, ami leginkább felcsigáz titeket az "új" kieggel kapcsolatban? Mit gondoltok magáról az expansion-ről? Nem olyan generic válaszokra vagyok kíváncsi, hogy "Unalmas MoP", "Kell valami új", kíváncsi volnék, van-e valakinek valami speciális élménye vagy indoka, amiért megéri itt ülnie és várnia. Legfőképpen azért érdekel, mert szerintem a Legion content elég jó, viszont semmi extra MoP-hoz képest. A class design nem jobb, a raidek -szerintem- nem jobbak, sőt a PvP sem. Ki hogy látja ezt a dolgot?

• Love 2
  • Pusheen Blush 1

Az átalános válasz pedig adott, hogy már unom a mop-ot. Azért is esik nehezemre felhúzni a 33- karimat, mert pár nap élvezetes fejlődés után megint Pandarián kötnék ki, amivel már tele a tököm, a mop-os instáktól/napizástól meg már hányingerem van. ezért inkább inkább a meglévő karijaim old content-beli hiányosságait pótolgatom, amivel el  tudok lenni még pár hónapig.

Ezt leszámítva, hogy miben lenne nekem jó a legion?

1, Qrva sok új tartalom, ami ennyi karival lekötne 3-4 évre, ráadásul sokkal szólózhatóbb kieg, kevésbé akadályoznának a kezdők és az önelégült  progressz guildek tagjai.

2, Nincs pvp gear, gear scaling van, bármikor beugorhatok bg-re lazítani egy kicsit  ilvl hátrány nélkül

3, Gyakorlatilag játék közben fejleszted a fegyvered

4, Fejlettebb ui, transmog,  tárolási/kezelési rendszerek

5,Qrva sok minden szólózhatóvá válik

6, A class hall/garrison üzleti lehetőségei

7, A mai szinthez közelebbi színvonalú grafika.

8, Letisztultabb gearelődési rendszer.

9: Demon hunter

10, Több karakter/realm  accountonként.

11, Magasabb goldcap-ek

Ami nem tetszik benne:

1, A hunter  spec-eket  túlságosan széthúzták:

MM: pet nélküli céllövölde

SV: melee hunter  pettel !!!

BM:  céllövölde két pettel, amikor a  Tauri még egy évtized után sem tökéletesítette a peteket/guardianokat (útvonal választás, stance beragadás)

2. A ww monk végképp dual wieldes lesz, pedig meg van a feelingje a staffos mókának is

Edit:

Folyamatosan bővítgetve  amikor épp eszembe jut valami.

Edited by Phalanx
  • Like 4

Nekem a küldik és az új zónák tetszettek. Nem beszélve a mythic+-ról. Sőt, az eddigi kiegekben talán Legionban vannak a legjobb és legszebb, úgymond legizgalmasabb insták. Bár SoO-ba Norushen és Siegecrafter is odaver... Suramar-t kiküldizni pedig... Na igen :)

Rugóként az outlaw speccet varom, ez a kalozkodós style fun lehet.  Nem játszottam vele soha, de már a transmog geares móka miatt vatom, mert bank, void store 28as bagekkel minden fullon van, és nincs is meg minden set, szoval ideje lenne már. Meg 2 kiegeszitonyő újdonság az lefoglalna ja ujra mindenkit

• Angry 1
  • Picard Facepalm 1

Személy szerint nekem mindegy melyik másik kieg lenne bent csak már ne a mop...Legional nem sokat játszottam, de nekem tetszett a szebb grafika, új karakter és páncél modellek hogy nem csak kb a karira simúltak. És tetszik ez a BC hangulat ami máig kb a legjobb kieg volt LK mellett. Viszont a holy pala nem jött be amivel eddig végig játszottam a wowban :/ Egy biztos, fellendűlne a szerver szerintem újra az új kiegel és ez mindenki érdeke TT nek és a játékosoknak egyaránt.

Edited by Bigax
..

Meg otf is volt CM goldos móka, amit valszeg a kihagyott kieggel bukni fogunk stb stb 

2 órája, Slayers írta:

Meg otf is volt CM goldos móka, amit valszeg a kihagyott kieggel bukni fogunk stb stb 

Mondjuk az annyira nem nagy veszteség,   a mop-os is csak arra volt jó, hogy a sok beleölt fejlesztési idő ellenére, csupán avarenék csináljanak belőle üzletet.  Valószínűleg kevesebb munkával lehetett volna populárisabbra csinálni,  aminek a története nem forr össze a lehúzás gondolatával.

Az utolsó népszerű kiegészítő amit a Blizzard össze tudott hozni az életben.

Demon Hunter, de valszeg úgyis visszamegyek mage-re egy idõ után, fõleg most hogy meteorokat lehet lehívni meg a spellek is gyönyörüen néznek ki

+minden amit mások is említettek

Spoiler

US-international billentyün nincs hosszú ü

Ami viszont nem tetszik az a sámánnak a villámja, mert kb. ugyanolyan látványos lett legionben mint egy statikus sokk amikor hozzáérsz egy ruhához, fõleg ha szembõl látod az egészet

13 hours ago, wtmalex said:

(másfél óra)

Majd lesz mit hallgatni a háttérben AP farm közben (ha megéljük)

mondjuk a (legion) teszt szerver -ről  mondhatnának már valamit, lesz e év végére vagy valami sajt..

jó lenne olvasgatni a Chris féle sejtéseket ahogy haladnak xD

41 perce, poszeidon írta:

Vannak jól megírt sci-fi regények, inkább azt ajánlanám.

• Picard Facepalm 1

Nekem tetszett a world questezés, tök jó volt látni, amikor egy zónát megcsinálok.

• Like 1
  • Pusheen Blush 1

4 órája, poszeidon írta:

mondjuk a (legion) teszt szerver -ről  mondhatnának már valamit, lesz e év végére vagy valami sajt..

Ilyen dolgok tiltottak ebben a topicban, sajnálom.

• Picard Facepalm 1
  • Feels Bad Man 1

18 órája, Chris írta:

Nekem tetszett a world questezés, tök jó volt látni, amikor egy zónát megcsinálok.

Akkor már csak 2 évet kell várni Legionra? Addigra majd csak elmegy az is aki még itt van...

• Like 1
  • Tell Me More 1

Arra nem vennék mérget, aki már akart az lelépett a Tauriról és a Wodról.  Az idegenek egy darabig még kisegíthetik, de utána már Chrisnek kell zsebből fenntartania mindent. Szóval valószínűleg 2 éven belül Chris is elmegy, és nem pozitív értelemben...

• Feels Bad Man 1

Felmész Lk ra és a szeró fele ami amúgy is olyan sok ( átlag 200-350 ) afk zik dalában vagy orgrimmarban vagy épp ahol megunja a BG re arénára DF re várakozást vagy a raidre...SW be tettünk egy próbát hátha van még world pvp. 2 óra alatt lehet sokat írok ha láttunk ott 6 allist az egész városban. Egy kihalt döglött realm az egész, van pár pve guild akik heti 1x letolják uldut meg aki szervez heti 1x gdkp T és ennyi kb. Legionra kéne nagyon rá állni mert szerinte tényleg max 2 év és kuka az egész szerver. Majd itt maradnak azok akiknek minden mindegy, feljárnak heti 1-2 órát játszani ahogy már most is sokan kb.

Edited by Bigax
.
  • Like 3
  • LUL 1
  • Picard Facepalm 1

12 hours ago, Bigax said:

Legionra kéne nagyon rá állni mert szerinte tényleg max 2 év és kuka az egész szerver. Majd itt maradnak azok akiknek minden mindegy, feljárnak heti 1-2 órát játszani ahogy már most is sokan kb.

Ha nincs új kontent, már az is nagy szó, hogy van akit még le tudnak kötni heti 1-2 órára, azok is inkább a társaság miatt vannak itt már csak.

A 2 év meg egy elég pontos deadline, mivel a BC beta teszt már folyik, szóval LK kb pont 2 év múlva jön eredetin újra, és pár tízezer emberből kicsit könyebb a queue-t összeszedni, és bedobni őket PVP-zni, nem fogod magad halálra unni míg várakozol.

Valószínűleg az eredeti wow-nak már nincs két éve hátra, túl sokszor nyúltak mellé  az elmúlt években. A management és részvényesek örülnek a gyors giccsshop pénznek, de a játékot menthetetlenül kivéreztették, hogy csak erre koncentráltak.  A wotlk-nak amúgy sincs jövője, a legelvetemültebb fanatikust sem köti le 10+ évig, amire jó példa a helyi realm, ami hihetetlenül nagyot zuhant alig néhány hónap alatt. Ha ősszel rátolnak egy icc-t, akkor talán még elvegetálhat év végéig, de utána annyi...

• Dislike 1
  • LUL 2
  • Picard Facepalm 1

54 perce, Phalanx írta:

Valószínűleg az eredeti wow-nak már nincs két éve hátra

-random fórum jancsi 2005-ben, majd 2006-ban, ... , majd 2021-ben.

• Like 3

2005-2006 táján tényleg vicces lett volna, de azóta sokat változott a világ :(

• Kappa 1

Tök mindegy a Blizzardnak. Kiadják 2 év múlva a WOTLK Classicot és mivel a wow pont azt a korosztályt tudta megfogni legjobban akik a vanilla vagy az első két kieg egyikén nevelkedtek így ezek a  classic / retro kiegek sokáig sikeresek lesznek. Megkockáztatom, most a Vanilla Classic a retail bevételéhez közelíthet. Persze ezt nehéz mérni mert egy előfizetésen kapod a kettőt.  Szerintem a Vanilla- TBC Classic - WOTLK Classic hármassal még vígan ellesznek 5-6 évig.  Aztán meg úgyis jönnek új MMO-k, lásd Lord of the Rings MMO, Riot MMO-ja stb. 5-6 év alatt meg simán össze lehet dobni új játékokat. 

Viszont hogy a topichoz is hozzászóljak, miért nem lehetett még mindig összehozni azt a nyüves Legiont? Most már 1-2 éve megy a munka rajta és van egy olyan érzésem hogy pocsékul haladhat a dolog és ezért nem kapunk updatet.  Nyilván nem látok bele a fejlesztők életébe de általánosságban az a  jellemzőbb hogy az utóbbi egy évben sokkal több ideje van az embereknek a pandémia miatt. Home office, részmunkaidő, nem lehet eljárni szórakozni, távoktatás stb. Magyarul ha már úgyis többet vagy otthon akkor most kellene / kellett volna megnyomni a fejlesztést. A wowservers redditen kétnaponta kérdezik, hogy van -e Legion tört valahol mert jönnének játszani. Ugye egy román konkurens szerver volt akik valamennyire értékelhető Legiont raktak össze de ők meg voltak olyan idióták hogy átváltottak BFA-ra. Magyarul most még konkurencia sem lenne. 

És ha már konkurenciáról van szó, az a nagy isteni mázlija van a szervernek, hogy MOP-ból is alig van vagy nincs konkurencia.  Ezért lehet még életben ez a szerver, semmi másért. Hol vannak már azok az idők amikor WOTLK idején egy igazi nagyjátékosnak számított a Tauri? Persze tudom, azóta sok víz lefolyt a Dunán, megváltoztak az emberek preferenciái is, a wow sem olyan népszerű már. Nem ezzel van a  baj hanem azzal hogy sokszor az az érzésem mintha itt visszafele fejlődnénk, lásd wotlk projekt.  Legalább tudnánk a pontos feltételek a Legion kiegészítőhöz hogy mi a tökömért tart eddig. Megcsinálják a WOD-os raideket is? Esetleg megcsinálnak mindent Legionig? Csak Legiont és a fejlődős questeket?   Sok a kérdés, kevés a válasz és már jó ideje csak a bizonytalanság van. 

Edited by Kerül
  • Like 1

Retail bevétele hatványosan több mint a vanilláé a microtranzakciok miatt, wowtoken - store mountok - fajváltás ezek hozzák a legtöbbet.

Erről volt szó a Blizzard bukása című  videóban.  A tartalom gyenge, a játékosszám megzuhant,  ezzel azok száma is akik együtt játszanak a "bálnákkal", hogy ne csak abból álljon a wow-ozásuk, hogy valamely főtéren villognak a frissen vásárolt cuccaikkal. A csak az  eredetit ismerők számára talán újdonság az ilyesmi, de aki már előfordult pár private szerveren az láthatott ilyet, a meglévő milliós játékos szám meg legfeljebb egy kis időt jelenthet még.

2 órája, Kerül írta:

Tök mindegy a Blizzardnak. Kiadják 2 év múlva a WOTLK Classicot és mivel a wow pont azt a korosztályt tudta megfogni legjobban akik a vanilla vagy az első két kieg egyikén nevelkedtek így ezek a  classic / retro kiegek sokáig sikeresek lesznek. Megkockáztatom, most a Vanilla Classic a retail bevételéhez közelíthet. Persze ezt nehéz mérni mert egy előfizetésen kapod a kettőt.  Szerintem a Vanilla- TBC Classic - WOTLK Classic hármassal még vígan ellesznek 5-6 évig.  Aztán meg úgyis jönnek új MMO-k, lásd Lord of the Rings MMO, Riot MMO-ja stb. 5-6 év alatt meg simán össze lehet dobni új játékokat. 

Viszont hogy a topichoz is hozzászóljak, miért nem lehetett még mindig összehozni azt a nyüves Legiont? Most már 1-2 éve megy a munka rajta és van egy olyan érzésem hogy pocsékul haladhat a dolog és ezért nem kapunk updatet.  Nyilván nem látok bele a fejlesztők életébe de általánosságban az a  jellemzőbb hogy az utóbbi egy évben sokkal több ideje van az embereknek a pandémia miatt. Home office, részmunkaidő, nem lehet eljárni szórakozni, távoktatás stb. Magyarul ha már úgyis többet vagy otthon akkor most kellene / kellett volna megnyomni a fejlesztést. A wowservers redditen kétnaponta kérdezik, hogy van -e Legion tört valahol mert jönnének játszani. Ugye egy román konkurens szerver volt akik valamennyire értékelhető Legiont raktak össze de ők meg voltak olyan idióták hogy átváltottak BFA-ra. Magyarul most még konkurencia sem lenne. 

És ha már konkurenciáról van szó, az a nagy isteni mázlija van a szervernek, hogy MOP-ból is alig van vagy nincs konkurencia.  Ezért lehet még életben ez a szerver, semmi másért. Hol vannak már azok az idők amikor WOTLK idején egy igazi nagyjátékosnak számított a Tauri? Persze tudom, azóta sok víz lefolyt a Dunán, megváltoztak az emberek preferenciái is, a wow sem olyan népszerű már. Nem ezzel van a  baj hanem azzal hogy sokszor az az érzésem mintha itt visszafele fejlődnénk, lásd wotlk projekt.  Legalább tudnánk a pontos feltételek a Legion kiegészítőhöz hogy mi a tökömért tart eddig. Megcsinálják a WOD-os raideket is? Esetleg megcsinálnak mindent Legionig? Csak Legiont és a fejlődős questeket?   Sok a kérdés, kevés a válasz és már jó ideje csak a bizonytalanság van. 

Ezekre a gondolatokra hadd reagáljak, nem mindennel értek egyet szvsz.
Nem a Blizzardot fogja tönkrevágni a várható Classic WOTLK, hanem a privát szervereket elsősorban, (valószínűleg már a Classic TBC is belefog köpni a levesükbe rendesen) Vanilla már a mai fejjel nagyon elavult szisztéma, de pl. a Wotlk még mindig fogyasztható kieg, nem véletlenül a legtöbb privát szerver a WOTLK-t preferálja mai napig. Az is kérdéses hogy a COVID járvány végetértével, amikor az oltások révén a Föld civilizált részein kialakul a nyájimmunitás és mindenki mehet oda ahova akar, azt mennyire fogja megérezni a WoW bármelyik világa, mert az 1 éve tartó bezártság kicsit segíti az online világot. Szerintem nagyon, én biztos nem kezdtem volna újra a játékot ha nincs társadalmi bezárkózottság tavaly márciusban.
A bevételi részekben nem az előfizetéseket a legnagyobb tételek, hanem a micro transaction, transfer piac, a WoW is, ha nem is nyíltan, de ráállt egy bálna típusú modellre, mint a hasonló kaliberű multiplayer játékok. Tegyük hozzá rekord bevételeik vannak, ergo a biznisz része jól pörög. A játékosok száma meg kérdéses, de egyébként nincs akkora panasz a SL-re mint pl. a BFA-ra, de én aki már lenyelt pár kiegészítőt már komolytalannak tartom a "Nothing escapes the Maw" kontentet, de ez egyéni véleményem.

S hogy miért nincs konkurens MOP szerver? Mert a MOP egy sz*r kiegészítő ennyi, uncsi kungfu panda kaland a távol-keleten, ez így zanzásítva. Rengeteg újítást, elsőre szimpatikusnak tűnő dolgot raktak bele, de ha megnézed ebből mi sült ki, egy unalmas grindelés a bambuszt zabáló pandák meg társaik kedvéért, miközben az epic hangulatot Illidan, Lich King, Deathwing után az adja hogy ne legyél ne idegbeteg, mert akkor jön a gonosz Sha. Ja és csinálj meg egy rakat napiküldit a ízeltlábúak, majmok, gerinces halak kedvéért, aztán farmvillez egy picit hogy meglegyen a napi material a flaskodra. Tudom, ez sarkítás, és szubjektív vélemény, és a végén azért Garrosht megleckéztetjük, de szvsz. a MOP és a WOD kéz a kézben pályázhatva a legkevesebb WoW-ot tartalmazó kiegészítők listájának élére.

S hol van az a régi idő? 2006-ban indult a Tauri, azóta 2 generáció nőtt fel, ez ilyen egyszerű. Az is szép hogy 15 év után is él a szerver, mégha a tényleges aktivitás kis része maradt csak meg a BC és LK korszakhoz képest. Csinálni viszont egy új LK szervert szerintem is hiba volt, de hát kisírta magának egy rakás ember, akiknek garantálom 90%-a nem játszik ott rendszeresen már.

• Like 2

Ja, annyit kell MoP-on grindolni mint az állat, én is ezért várom annyira Legion-t, lesz végre másra is időm a játékon kívül, meg végre meg szabadulunk a Lorewalker Cho bérenceitől... Engem is nagyon kikészít már ez a kieg egyszerűen. Vagy legyen WoD vagy BC, úgy nyomkodnám Illidan ellen az 1gombos hunter macromat.

• Like 1
  • Love 1

7 órája, Phalanx írta:

Valószínűleg az eredeti wow-nak már nincs két éve hátra, túl sokszor nyúltak mellé  az elmúlt években. A management és részvényesek örülnek a gyors giccsshop pénznek, de a játékot menthetetlenül kivéreztették, hogy csak erre koncentráltak.  A wotlk-nak amúgy sincs jövője, a legelvetemültebb fanatikust sem köti le 10+ évig, amire jó példa a helyi realm, ami hihetetlenül nagyot zuhant alig néhány hónap alatt. Ha ősszel rátolnak egy icc-t, akkor talán még elvegetálhat év végéig, de utána annyi...

Amúgy igaz, nem tudom, láttad-e az új számokat, de az eredetis játékosszám crystalson szintjét súrolgatja. Nagyon durva, taurin többször hív be a raidfinder mint eredetin, még a lockboxokat sem tudom kinyittatni, mert nem találok embert.

1 perce, Phalanx írta:

A grind szempontjából mi a véleményed a Legion world quest-jeiről?

Ne haragudj, de itt valamit nagyon összekeversz, hiszen köztudott, hogy a world questek BfA-ban jöttek be.

• LUL 2
  • Picard Facepalm 1

Ahogy fentebb írták a MoP nak azért nincs konkurense mert egy hányadik kieg. Anno eredetin is itt hagyták abba a legtöbben hivatalos adatok alapján, én meg is értem, hányingerem kajak ha fel megyek ( Lk realm indulása óta fel se mentem) és meg látok egy monkot :D könyvet írhatnék arról mi nem tetszik a mop ban...most meg hogy, már bent van jó ideje még unalmasabb. Nincs már új gladi set amiért arénázni keljen, a titlek re hajtók miatt meg az altok gearelése miatt van még aréna, kb BG is. Raidre is a pve klánokbol szerintem már csak az altjaikal járnak gearelni. 

Azért annyira nem rossz kieg a mop(nem csak saját meglátás, van itt még vagy 2,5k ember aki így lehet vele), csak ennyi év után már kicsit uncsi.. Mint ahogy panderennel kapcsolatos ellenérzéseket sem teljesen értem,  van stílusa, jók az animációk, ha lenne belőle lock és dk akkor tökéletes faj is lehetne.

Akinek meg ilyen cukiság gondjai vannak, annak a  stílusérzékével van a gond mert meg lehet csinálni őket vagányra is:

Spoiler

WoWScrnShot_041021_173145.thumb.jpg.871869f935c754167f3e5cb518c66b9b.jpg

2 órája, Bigax írta:

Ahogy fentebb írták a MoP nak azért nincs konkurense mert egy hányadik kieg. Anno eredetin is itt hagyták abba a legtöbben hivatalos adatok alapján, én meg is értem, hányingerem kajak ha fel megyek ( Lk realm indulása óta fel se mentem) és meg látok egy monkot :D

Mi a baj a monkokkal? Szerintem egész egyedi és fun class, egyáltalán nem sloppy stb.

Jo a MoP csakne 6 évig legyen bent. Az eredetis 2 évente uj kontent sebességet kicsit gyorsnak, a taurist meg lassunak talalom, ha most lenne 4 év után legion az vagy 3 év lenne ideális egy kiegre

9 órája, Phalanx írta:

A grind szempontjából mi a véleményed a Legion world quest-jeiről?

Ha AP-t grindoltál, akkor fél óra volt/nap, de aki progressre grindolta, az dungeont farmolt. Ráadásul a későbbi patchekben jelentősen javítottak rajta, sima mythic progress guildben azzal, hogy letoltam az ap-s wq-kat és a heti 15-ös m+t, kb. az 5. legnagyobb artifact weapon szintem volt. Teljesen opcionális, attól, hogy a top 20 raider guildek 5 karakterrel maxolták hc héten a fegyverüket, még egyáltalán nem kötelező, és tauri szinten elég erős kétségeim vannak, hogy bárki ezt tenné. Azok meg 0-24 Maw of Soulsban voltak, utána meg 3-4 dungeont spameltek.

7 órája, Bigax írta:

Ahogy fentebb írták a MoP nak azért nincs konkurense mert egy hányadik kieg.

Új content érkezésekor mindig nőtt a játékosszám pár hónapra(mai napig így van ez), a nagy zuhanást a 2 éves SoO okozta. Retailen eddig mindenkitől csak dícséretet hallottam MoP-pal kapcsolatban.

17 órája, deepsany írta:

Ha AP-t grindoltál, akkor fél óra volt/nap, de aki progressre grindolta, az dungeont farmolt. Ráadásul a későbbi patchekben jelentősen javítottak rajta, sima mythic progress guildben azzal, hogy letoltam az ap-s wq-kat és a heti 15-ös m+t, kb. az 5. legnagyobb artifact weapon szintem volt. Teljesen opcionális, attól, hogy a top 20 raider guildek 5 karakterrel maxolták hc héten a fegyverüket, még egyáltalán nem kötelező, és tauri szinten elég erős kétségeim vannak, hogy bárki ezt tenné. Azok meg 0-24 Maw of Soulsban voltak, utána meg 3-4 dungeont spameltek.

Új content érkezésekor mindig nőtt a játékosszám pár hónapra(mai napig így van ez), a nagy zuhanást a 2 éves SoO okozta. Retailen eddig mindenkitől csak dícséretet hallottam MoP-pal kapcsolatban.

3 millió elő fizető hagyta ott a játékot a MoP al, WoD al jöttek újra vissza. Nem hiszem, hogy csak a Soo miatt. Az meg, hogy ilyen jól elkelt köszönhető a keleties hangulatnak...Ázsiaiak zabálták a játékot. Nekem akkor is kb máig kukába való az egész kieg, bármelyik jobban bejön.

2 órája, Bigax írta:

3 millió elő fizető hagyta ott a játékot a MoP al, WoD al jöttek újra vissza.

Majd le is léptek azonnal, miután nem volt mit csinálni Warlords of Farmville-ben.

• Like 1
  • LUL 3

Ekkor: 2021. 04. 09. ekkor: 12:18, Phalanx írta:

Kinek? 9_9

A szarkazmus nem jó barátod úgy látom. Bár adhattam volna szarkazmusra utaló jelet. My bad. Irónia az ország neve, ahol az irónok laknak.

• LUL 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 5 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...