Jump to content

Legion kibeszélő

Milan
 Share

Recommended Posts

Az nem igazán lejáratás, ha működik a dolog és megcsinálják neki.  Ha én így tudnék lejáratni....

• Dislike 1
  • Picard Facepalm 1

Ekkor: 2021. 05. 28. ekkor: 16:47, Zajosprücsök írta:

Te miért nem lövöd már fejbe magad? Arról pofázol, hogy mekkora szar a szerver meg, hogy leszarod a wowot, de ha bejön Legion akkor visszajössz, mert hát a régi ismerősök meg, hogy nincs időd csak ezért nem tolod eredetin, de lefogadom, hogy minden nap visszajössz ide a fórumra, hogy hátha írt valaki valahova valamit, amit jól meglehet köpködni és jól lelehet írni, hogy a szerver mekkora szar meg, hogy téged mennyire nem érdekel a wow. De ha Legion jön, akkor visszajössz, aztán ugyanúgy epét okádsz ide, ha valami nem úgy működik, ahogy akarod, hogy mekkora szar a szerver. Hát öreg, az eszed miatt biztos nincsenek irigyeid.

Mióta leírtam azt a kommentet amire reagáltál, és én most a tiédre reagálok, fent se voltam a fórumon, de még a Tauri oldalán se. A szeróra meg kb 3 éve heti 3x fel nézek. Utóbbi 2-3 hónapban meg 2 hetente 1 órát max, ez nagyon max...az LK miatt játszottam még a szerón, mivel annak lőttek. Sőt úgy az egész szervernek, sok értelme nincs játszani, max afk zni ahogy a realmok fele teszi azt minden nap...Az meg hogy, minek kommentelek még ide? Mert unom magam, és imádom mikor a vérpistikék fel húzzák magukat egy hsz en :) Amúgy kb 10 éve még elég fajintos szerver volt ez, csak sajnálom hogy így le lett lakkva a hozzád hasonló 10 éves gyerekek miatt+ hogy TT a PvP T kb le szarta/szarja (Lk S realmen playereknek lett kiadva a PvP fejlesztése) De ez köz tudott annak aki régóta játszik a szerveren. És annak hogy 5 évig bent van egy kieg...Legionra se igen nézek már vissza, ha már így fel hoztad mert az ott lévő ismerőseim java épp most költözik eredetire, ahogy ősszel majd én is ;) Majd pár hét múlva még erre járok meg nézem mit okoskodtál itt össze, puszika :)

1 órája, Phalanx írta:

Az nem igazán lejáratás, ha működik a dolog és megcsinálják neki.  Ha én így tudnék lejáratni....

Neked inkább az értőolvasást kéne valahogy magadra erőltetned ha már az ufóleső harvardon ez nem fért bele a tananyagba.

Csodás logikád alapján ha idejárok anyázni a fejlesztőket hogy legionben mindenki 1000res concordancel kezdjen, és ha elérem hogy úgy kerüljön be akkor én nem egy büdös paraszt voltam.(ergo nem járattam le magam)

???

Edited by Pallesz
  • Like 1
  • Picard Facepalm 1

..... pallókon stealthelő frostmagek jöhetnek...........

• Roll Safe 1

Ekkor: 2021. 05. 28. ekkor: 22:48, Waycrest írta:

Jah meg a soulbind? Az is mi a fasz már? Meg a retkes covenant abilityk határoznak meg mindent. 

Szia! Nem tudom mióta wowozol de engedd meg hogy elmagyarázzam hogy a wow úgy működik hogy minden kiegben van egy meta. Jelenleg ez a soulbind és a "retkes covenant" abilityk. Bfa-ba ez helyett corruption volt, legionbe pedig a legendaryk (asszem). Remélem segíthettem! :)

Ekkor: 2021. 06. 01. ekkor: 12:08, Bigax írta:

Mióta leírtam azt a kommentet amire reagáltál, és én most a tiédre reagálok, fent se voltam a fórumon, de még a Tauri oldalán se. A szeróra meg kb 3 éve heti 3x fel nézek. Utóbbi 2-3 hónapban meg 2 hetente 1 órát max, ez nagyon max...az LK miatt játszottam még a szerón, mivel annak lőttek. Sőt úgy az egész szervernek, sok értelme nincs játszani, max afk zni ahogy a realmok fele teszi azt minden nap...Az meg hogy, minek kommentelek még ide? Mert unom magam, és imádom mikor a vérpistikék fel húzzák magukat egy hsz en :) Amúgy kb 10 éve még elég fajintos szerver volt ez, csak sajnálom hogy így le lett lakkva a hozzád hasonló 10 éves gyerekek miatt+ hogy TT a PvP T kb le szarta/szarja (Lk S realmen playereknek lett kiadva a PvP fejlesztése) De ez köz tudott annak aki régóta játszik a szerveren. És annak hogy 5 évig bent van egy kieg...Legionra se igen nézek már vissza, ha már így fel hoztad mert az ott lévő ismerőseim java épp most költözik eredetire, ahogy ősszel majd én is ;) Majd pár hét múlva még erre járok meg nézem mit okoskodtál itt össze, puszika :)

12 éve játszom a szerveren, tehát két évesen kezdtem akkor. Jó vagyok

Valahogy soha sem értettem,  hogy az itteni moderátor pozíció miért nincs óvónői végzettséghez kötve...

• Dislike 1
  • LUL 1
  • Picard Facepalm 1

Azért, mert a hozzád hasonló commentelők még a bölcsödei szintet sem ütik meg, óvónői végzettséget elvárni badarság lenne...

• Like 1
  • LUL 1
  • Picard Facepalm 1
  • PogChamp 1

6 órája, Phalanx írta:

Valahogy soha sem értettem,  hogy az itteni moderátor pozíció miért nincs óvónői végzettséghez kötve...

Nem kéne moderalni ha nem pattognál egész nap a forumon, ugyanis te vagy az egyetlen aki itt veri a nyálát egész nap.

• Love 1
  • Tell Me More 1

Nekem úgy tűnik, hogy  néhány szélsőséges esettől eltekintve nem sok dolguk van. A 2-3 évvel ezelőtti állapotokhoz képest olyan mintha nem is lennének ;)

Edited by Phalanx

most így eszembe jutott mennyire kiborított egy játékost még 10+ évvel ezelõtt az hogy én ~14 évesen wowozok (ez egy lvl 255 TBC pvp szerver volt), még az ottani haverjaimra is rá whispelt hogy miért barátkoznak egy x y z-vel

azon kívül még néha-néha beszólt nekem whispben passzív aggresszívan, vagy egyenesen leszidott ami után rögtön ignore listára tett

ezt minek hívják?

Minek moderálni, amikor alig 10 ember van itt? :D Mindenki ismer mindenkit, ez egy falu.

• Like 1
  • LUL 1
  • Picard Facepalm 1
  • Roll Safe 1
  • Feels Bad Man 2

Ekkor: 2021. 05. 25. ekkor: 10:51, Chris írta:

Mielőtt durva összeesküvés elméletek mennek:

Már év elején le lett tisztázva, hogy én  február vége felé nekiállok legionnek (neki is álltam),  majd május környékén szépen elkezdenek csatlakozni a többiek.

Semmi más nem áll a háttérben.

Azért ez így kemény mert tavaly február-március környékén be lett jelentve, ergo a tényleges fejlesztés 1 évvel később kezdődött.Gondolom eddig csak előkészületek voltak. Magyarul a tényleges Legion fejlesztés 5 hónapja megy.   Így már érthető hogy miért volt ez a nagy csönd. 

• Like 1
  • Picard Facepalm 2
  • Roll Safe 1

Ekkor: 2021. 06. 02. ekkor: 20:13, Ay-wod írta:

Szia! Nem tudom mióta wowozol de engedd meg hogy elmagyarázzam hogy a wow úgy működik hogy minden kiegben van egy meta. Jelenleg ez a soulbind és a "retkes covenant" abilityk. Bfa-ba ez helyett corruption volt, legionbe pedig a legendaryk (asszem). Remélem segíthettem! :)

Nem corruption volt hanem a Heart of Azeroth és úgy voltak képességeid. De azokat bármikor váltogathattad és nem voltak ennyire meghatározóak. Most meg nem mehetsz át tankból healbe mert covenantot kell váltanod ahhoz hogy passzoljon minden. Szar az egész. Hát bukás volt ezt mindenki aláírja. Rohadtul elvakultnak kell lenni ahhoz hogy valaki szeresse az SL-t.

• Dislike 1

8 órája, Waycrest írta:

Nem corruption volt hanem a Heart of Azeroth és úgy voltak képességeid. De azokat bármikor váltogathattad és nem voltak ennyire meghatározóak. Most meg nem mehetsz át tankból healbe mert covenantot kell váltanod ahhoz hogy passzoljon minden. Szar az egész. Hát bukás volt ezt mindenki aláírja. Rohadtul elvakultnak kell lenni ahhoz hogy valaki szeresse az SL-t.

Spoiler

offtopic

BFA alatt

1. contentben az azerite armor volt a borrowed power

Irtó nagy szerencse kellett hogy meglegyen a bis (volt class aminek a bis setje nem is eshetett mythic ilvlben) amíg hónapokkal később nem rakták be rá a currencyt.
A traiteket annyira váltottad kényedre kedvedre amennyire goldmiliomos voltál ugyanis ha hetente párszor váltottál aréna meg offspec miatt gyorsan felszaladt több százezer goldra egy-egy "talentváltás"

2. ilyen az essencek voltak amit már tényleg tudtál váltogatni  viszont egy-egy esszence annyira broken volt h 10-20 % troughputot adott illetve a megszerzésük sem volt a legsimább(heló 300 island exp)

3. amikor már azt hitted nem lehet fokozni az egymásra épülő szarságokat jött a corruption ami annak ellenére, hogy elég "fun" tudott lenni mondjuk kulcsozásnál, teljesen szétbaszta a játékot és ott is hónapokat kellett várni amig bekerült egy currency és ha addig nem esett ki ami kellett semmit sem ért a karaktered

Minden contentben több hónapnyi grind meg timegatelt character power volt.

Nekem abból van elegem hogy a blizzard szándékosan szar rendszereket vezet be majd amikor lapasodoik a content meg unsubolnak az emberek, akkor kezdi el berakni ezeket a qol dolgokat. Nem túl fair üzleti modell. Bár lehet én csinálom rosszul és nem a patch első hónapjában kellene teperni hanem a végén és 50x könnyebb lenne az élet. 

Edited by Pallesz
offtopic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 10 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...