Jump to content

Legion kibeszélő

Milan
 Share

Recommended Posts

Vannak emberek akiket nem érdekel az eredeti, mivel jobban tetszik nekik a tört szerverek egyedi hangulata. A minőséget tekintve helyi viszonylatban játszható, új tartalom bekerülése utáni zűrös időszakok eredetin is vannak, de itt igazi bugtenger az előző wolk óta nem volt. A pvp-sek meg  túlérzékenyek, bármi apróságot ami akadályozza őket képesek világvégének magyarázni, ezért annyira nem mérvadóak....

• Like 1
  • Dislike 2
  • Thanks 1
  • Picard Facepalm 1

a tauri nem olyan törött szerver, sokkal rosszabb a cirkuszban, ahol a megszakadt szerver a kataklizmán játszott, és egyetlen kivágott jelenetet sem látott, oké, egy megszakadtat, és maguk a küldetések is így működnek. tauri szinte minden küldetés nagyon jól működik a kalózkiszolgálóhoz készített pandaria-kivágásokban, és a kataklizma görbül, de egy kalóz számára ez még túl jó is, a küldetésláncok többsége normális

Edited by qqggff
  • Confused Nick Young 1

9 órája, Phalanx írta:

Vannak emberek akiket nem érdekel az eredeti, mivel jobban tetszik nekik a tört szerverek egyedi hangulata.

Hagyjuk már ezt a faszsagot xd , ez annyira szar szöveg. Két oka volt hogy gyerekkoromban nem rolloltam át eredetire, alig tudtam angolul + csóró koporsó voltam, az elsőt viszonylag gyorsan felhúztam, a második csak néhány év múltán teljesült. Aztán hello warlords of draenor, legion pre order stb.

Ne adjuk már itt élő a nagy önfeláldozót h azért jatszok tört szerveren mert imádom szopatni saját magam 500 másik magyar kovács janossal és ez milyen jó.

Tessék félre rakni 1 heti nyomorult cigaretta árát és meg tanulni ennyit angolul hogy hi, lfg, lfm aztán menni tovább ha már nem elég annyi amit a tauri nyújtani tud (hozzáteszem az egy halál természetes és jó dolog ha idővel változnak az ember igényei és többet akar, viszont az már ultra gáz h itt sír valaki folyamat mert egy f2p dolog nem halad és miez már) 

• Like 5
  • Dislike 1

Hagyjuk mar ezt a hulyeseget is, hogy az nem megy eredetire akinek nincs penze meg nem tud angolul, konkretan ahogy jonnek az uj kiegek a jatek szinvonala ugy csokken, meg nem szol masrol, mint az aktualis faszsag farmolasarol, kis wq itt ott, igaz cataban 5k goldert megvehetted flyt es tudtal repulni mindenhol de 8 evvel kesobb menj csak wind riderrel, meg gyalogolj a mawban, kieg vegen meg kiacsizhatod a flyt is. :ASD 

Megvettem anno mopot, olyan szar volt, hogy a 30 napot nem birtam vegigjatszani, legkozelebb bfa volt az amit hajlando voltam kiprobalni, belogoltal aztan lehetett szivni magni faszabol az azeritet, pvp jatszhatatlanul szar, egyeduli pozitivum a mythic + volt, annyira tetszett, hogy 3x megvettem a jatekot a boost miatt, (ami dragabb mint maga a jatek xd) mert a karihuzastol viszont elhanyom magam, csak hat attol mert elvileg milliok jatszanak egy szint utan ugyanolyan buszmegallo cosplay mint egy 200 fos privatszerver, ha nem volt premade akkor tankra volt, hogy 1 orat kellett varni, ha meg talaltunk sokszor a vilagat nem tudta, aztan a jol megerdemelt varakozas jutalma egy 5 perces wipefeszt volt ami utan lehetett is keresni a kovetkezo teamet, hurra eljen az eredeti! 

Shadowlands meg hasonlo szinvonalasra sikeredett, nyomasd a torghastot, kihivas nulla, de cserebe olyan erzes mintha a fogad huznak, meg mire vegzel a kedved elmegy mindentol, na gyerunk a mawba gyalogosan toljunk csak le 4-5 dailyt, sikerult es meg nem logoltal ki, mehetnek a varva vart world questek, micsoda intenziv jatekelmeny, ja hogy legendary power nelkul szart nem ersz, irany az 5 fos 2 mob dobja az egesz instaban 1% esellyel, kozben meg mas kaszt megveszi 1k honorert? Mi ez a szar ember, pedig penz van meg angoltudas is..

Edited by fekalo

Most őszintén trial of crusadert farmolni jobb lesz néhány hónap múlva? Vagy végtelen artifact powert /néhány év múlva hehe/, ha ennyire nem tetszik semmi akkor el kéne gondolkozni azon hogy ez talán nem a te játékod. De nem, sírjunk inkább együtt hogy minden aspectből egy szar a játék, aztán ugyanazzal a lendülettel kattintsunk rá find group gombra. Nettó képmutatás. 

Milyen netto kepmutatas? Taurira iden 3x logoltam be talan, neha feljarok olvasni a vergodest, meg a forumbohoc phalanxon rohogni, a rendkivul szinvonalas ervedre reagaltam csak, akarmikor mehettem volna eredetire, anno ott volt arena tournament, legjobb wow playerekkel egy szerveren lehetett arenazni, nem kellett farmolni mellette semmi szart, valaszthattam, hogy jatszok azzal, vagy nyomkodok mopon 5 gombot es meg fizetek is erte, mert ugye eredeti milyen jo. xd

• Like 1

Nem pénz kérdése(talán már kéthavi is kijönne egy napi minimálbérből manapság :) ), akad  némi nyelvtudás is, nem bagózom(hülyék adója), az antiszociális multikultiból bőven elég nekem ami a cross realmen megy, nem akarom, hogy az egész játék ilyen legyen.

• Picard Facepalm 1

12 órája, Phalanx írta:

A pvp-sek meg  túlérzékenyek, bármi apróságot ami akadályozza őket képesek világvégének magyarázni, ezért annyira nem mérvadóak....

Szépen leírtad a playerek felét. Ilyen erőből a pve-sek meg akik a nagyjából jól működő questeken hüledeznek balfasz igénytelen noobok. Mit sem számít, hogy még ennyi év mop után is tele a játék meg kasztok bugokkal, a mobok útvonalválasztása meg kész röhej. Lényeg, hogy a harminchatodik alt karid is fel tudja szedni a növényt a földről majd leadni az npc-nek, maxlvl-ig ámulni, hogy milyen jók a questek, aztán meg is állt a játék. Mehet a következő kari.

25 perce, Phalanx írta:

nem bagózom(hülyék adója)

Sokmindenre rá lehetne ezt verni. Lényeg, hogy az a tökéletes életmód amit te csinálsz. Jó érzés neked az emberek felének odaszólni?

Most tényleg azt próbálod beadni, hogy a játékosok/emberek fele mögötted áll? 9_9

(ha valami csoda folytán igaz is lenne, akkor is csak az egyik fele)

Nem az a lényeg a játék pvp vagy pve részével játszanak-e többen. Engem csak az zavar, hogy a vitából, vagy a beleszólási lehetőségéből csípőből kizárod a playerek egyik részét.

Ha akarnám sem tudnám korlátozni a másikat az álláspontja képviseletében. :)

Szerintem nem valószínű. A "normál" széria dögrováson van, csoda kellene neki, a túléléshez. A classic meg egy-egy kieg rajongóit fogja meg, a felgyorsítása kevesebb potenciális fizetővendéget jelentene. Mire meg elérné a legiont a normálnak már vége lesz, a classiknak meg nem biztos, hogy marad annyi rajongója, hogy  elégé nyereséges legyen a fenntartáshoz.

Ha továbbra is mmo vonalon akarnak "alkotni", akkor valami teljesen új kell, ami még akkor elindul amikor a wow még megyeget,  a későbbiekben meg átveszi a helyét.

• Picard Facepalm 1

Nagyon temeted itt a blizzardot phalanx jo infok lehetnek a fejedben mint kb mint az észak koreai tv adás.

Csatolok egy képet hogy mennyi volt az activision-blizzard tavalyi(rekord) árbevétele forintban.(8 milliárd USD)

Spoiler

763d053443a8b546f2eaff9168278634.png

Volt egy korábbi wowheades cikk amiben látszott hogy mennyi pénzt hoztak a játékok egyenként a legnagyobb a cod volt talán de a wow is a csúcson jár pénztermelésben. Bárki aki arról beszél hogy nem lesz több kieg mert haldoklik a játék egy idióta, többször is lenyilatkozták hogy amikor kiadnak egy kiegészítőt a háttérben már a következőn dolgoznak és az azt követő is megvan koncepció szinten.

Aztsem értem hogy a párszáz fős törtökre írod hogy minden fasza a 200.000 es napi onlineos classikra meg írod hogy "egy-egy kieg rajongói jáccanak és kevés lesz az.

Aki azt írja h a jelenlegi kieg grindfest volt ahol 2 hét játék után lényegében raidképes volt a karid szerintem max casual szinten játszott az összes kieggel eddig.

Hameg tudsz arénázni arról ne is beszéljünk hogy mythic geart kiszeded honorból ha megvan a ratinged.

Nagy playerekkel most is tudsz játszani, kedves topic alapitonk milán ott sikoltozott dcn h a thyrazzal tolja az arénát meg a ziqoék ellen.

Edited by Pallesz
  • Like 3

Nem Blizzardot temetem, hanem wow-ot mint terméket ami elöregedett és nem találják megoldást a felpörgetésére. Ezt pedig nem fogják  elismerni, mert akkor a részvényesek a vezetés lecserélését követelnék. Megy a terelés amíg valami jobbal elő nem tudnak állni, vagy sarokba szorulnak.(Jön a fizu, több lesz a végkielégítés a végén, miért is szúrnának ki magukkal a vezetők)

A classic vonal a nosztalgiára épül,  biztos van egy olyan függő csoport akik bármit, csak ne shitlandet alapon több kieget is végigtol. Meg mellette akik a régen imádtam most újra letolom aztán pá alapon működik. Soha nem fog akkorára nőni, hogy leválthassa a normál vonalat.

Edit:

Azzal ugye tisztában vagy, hogy  az árbevétel nem egyenlő a tiszta nyereséggel, és azt a bevételt nem csak a wow termelhette ki magában.

Edited by Phalanx
  • Feels Bad Man 1

Végülis mennyivel, jobb egy 100-500 fős szerón bohóckodni mint eredetin bug mentesen játszani, ott ahol az MMORPG még az. Mert nem a városokban afk zik mindenki, lehet minden nap új emberekkel találkozni, fejlődni stb. Ezért MMORPG, egy multi játék virtuális világban. De a Taurin kb magam játszok, az online fele pl crystalsongon WoD ón Taurin afk zik egy városban vagy hirdetni jár fel...Eredetin ráadásul ott van most a BC, jobb kieg nem is kell, aztán jön az LK. Én se dohányzom de kb a havi eredeti árát el szórom süteményre, meg csokira mert édesszájú vagyok.( Nem vagyok kövér :) ) Ha még komolyan érdekelne a wow meg időm is úgy lenne akkor már rég ott játszanék. De ősszel már meg is sasolom szerintem :) Taurira meg max Legion miatt néznék vissza, a régi ismerősök miatt.

Edited by Bigax
.

Az eredeti bug mentessége szerintem  vitatható dolog.  Én napi szinten Taurizom, olyan nagy afk-zás nincsen, én is szinte csak akkor vagyok Og-ban ha dolgom van ott, vagy épp ott várom, hogy hívjon a df, amúgy szinte mindig a terepen ügy intézek.  Ember meg van mindenfelé, mert aki még itt van az mind dolgozik valamin, nincs ideje a passzív played farmra.

• Picard Facepalm 1

1 órája, Pallesz írta:

Aki azt írja h a jelenlegi kieg grindfest volt ahol 2 hét játék után lényegében raidképes volt a karid szerintem max casual szinten játszott az összes kieggel eddig.

Hameg tudsz arénázni arról ne is beszéljünk hogy mythic geart kiszeded honorból ha megvan a ratinged.

Nagy playerekkel most is tudsz játszani, kedves topic alapitonk milán ott sikoltozott dcn h a thyrazzal tolja az arénát meg a ziqoék ellen.

Jo hat te biztos baromi nagy hc player vagy, anno gyerekkent amikor ujdonsag volt meg kepes volt az ember idot olni bele, belefertek ezek, de 20xra vegigfutni ugyanazokat a koroket nem sok embert kot le, nem az a cel, hogy melo utan induljon a mawban a masodik muszak, az ember szorakozni akar, lehet valakinek olyan alacsony az ingerkuszobe meg olyan igenytelen, hogy az animafarmolasra elvez, wotlkban ha arenazni akartal afkoltal 3-4 napot bgn meg kihuztad a kiegratinget aztan onnantol igazabol csak arenaznod kellett, arena szerveren meg pvevel se kellett szorakozni ha nem akartal, semmi borrowed power, legendary recept meg hasonlo faszsag, ami nelkul szart nem er a karaktered. Arrol ne is beszeljunk, hogy a pvp egy majomparade mar reges reg ota, de hat biztos van akit lekot, meg felveri az 50% winrates 3k ratingre, csak nem ertem miert hiszi azt barki, hogy azert nem jatszanak az emberek eredetin mert nem tudnak angolul (lol, ragnaroson meg nyelvvizsgat szkennelve is kernek premadebe gondolom) es nincs ra penzuk, nem pedig azert mert szar.

17 perce, Phalanx írta:

Az eredeti bug mentessége szerintem  vitatható dolog.  Én napi szinten Taurizom, olyan nagy afk-zás nincsen, én is szinte csak akkor vagyok Og-ban ha dolgom van ott, vagy épp ott várom, hogy hívjon a df, amúgy szinte mindig a terepen ügy intézek.  Ember meg van mindenfelé, mert aki még itt van az mind dolgozik valamin, nincs ideje a passzív played farmra.

Nem afk? Meg mikor ment a szerver is 75%afkolt városokban. Heti 1x elment raidelni amúgy meg szenvedett arénában néha, hogy ahol catában bejött a fire mage azt elbugolta a combut vége volt a matchnek... Jah kurvára nem afkolda tauri... 

Edited by Tarko
AC

Engem se köt le már, meg el is fogadom hogy neked mi lenne az ideális helyzet, ettől még amit írtam valós és nem flegmázásnak szántam.

3 perce, Tarko írta:

Nem afk? Meg mikor ment a szerver is 75%afkolt városokban. Heti 1x elment raidelni amúgy meg szenvedett arénában néha, hogy ahol catában bejött a fire mage azt elbugolta a combut vége volt a matchnek... Jah kurvára nem afkolda tauri... 

Már nem "afkolda" a Tauri,  akinek nincs dolga bent, az  be sem logol.

(A jelen állapotokról beszélünk nem arról mi volt régen)

A crystalsongos téma hamar lecsenget (Wotlk), nem tudom miért nem csak én, más is 1 honap alatt beleunt. 

Most BC classicot tolom/tolnám csak nincs időm rá de eddig a fejlodgetessel, proff huzassal is jobban éreztem magam benne mint taurizzak jelenleg. 

Sztem Wotlk / Cata simán lesz még eredetin, bár én a MoPot se temetném, mint a panda gyűlölő nemzeti orkalisták. 

Társaságot kell keresni, az adja meg a játék élményét, ha nincs 1 guilded akivel raiden kívül is beszéltek 3 szót, akkor valszeg unalmas és szar a game

• Like 1

Ekkor: 2021. 05. 25. ekkor: 8:16, Phalanx írta:

"egyhülyeség"

Rajtad meglátszik hogy örök életedben tauriztál nem pedig wowoztál amúgy.

• Like 4
  • Picard Facepalm 1

Ekkor: 2021. 05. 25. ekkor: 21:13, Darkpepp írta:

Vagy éppen a kedvelt Legionnal. :D 

Elég nagy porbléma lehet nálad ha a SL egy grind, mert éppenhogy SL-ben nem kell igazán gyűjtögetni semmit.

A folyamatos Torghast meg a Renown gyűjtés mi a faszom neked? Annyi a különbség hogy SL-ben tényleg szar maradsz ha ezeket nem szerzed meg. És nincs kedvem kötelezően grindolni hetekig. A torghast meg rohadt unalmas meg az egész maw. Hülye gyerek.... Játszottál te már SL-ben? 

• Dislike 1
  • LUL 2
  • Woah 1

Ekkor: 2021. 05. 27. ekkor: 14:18, Bigax írta:

Végülis mennyivel, jobb egy 100-500 fős szerón bohóckodni mint eredetin bug mentesen játszani, ott ahol az MMORPG még az. Mert nem a városokban afk zik mindenki, lehet minden nap új emberekkel találkozni, fejlődni stb. Ezért MMORPG, egy multi játék virtuális világban. De a Taurin kb magam játszok, az online fele pl crystalsongon WoD ón Taurin afk zik egy városban vagy hirdetni jár fel...Eredetin ráadásul ott van most a BC, jobb kieg nem is kell, aztán jön az LK. Én se dohányzom de kb a havi eredeti árát el szórom süteményre, meg csokira mert édesszájú vagyok.( Nem vagyok kövér :) ) Ha még komolyan érdekelne a wow meg időm is úgy lenne akkor már rég ott játszanék. De ősszel már meg is sasolom szerintem :) Taurira meg max Legion miatt néznék vissza, a régi ismerősök miatt.

Te miért nem lövöd már fejbe magad? Arról pofázol, hogy mekkora szar a szerver meg, hogy leszarod a wowot, de ha bejön Legion akkor visszajössz, mert hát a régi ismerősök meg, hogy nincs időd csak ezért nem tolod eredetin, de lefogadom, hogy minden nap visszajössz ide a fórumra, hogy hátha írt valaki valahova valamit, amit jól meglehet köpködni és jól lelehet írni, hogy a szerver mekkora szar meg, hogy téged mennyire nem érdekel a wow. De ha Legion jön, akkor visszajössz, aztán ugyanúgy epét okádsz ide, ha valami nem úgy működik, ahogy akarod, hogy mekkora szar a szerver. Hát öreg, az eszed miatt biztos nincsenek irigyeid.

• Like 1
  • Feels 1

6 órája, Waycrest írta:

A folyamatos Torghast meg a Renown gyűjtés mi a faszom neked? Annyi a különbség hogy SL-ben tényleg szar maradsz ha ezeket nem szerzed meg. És nincs kedvem kötelezően grindolni hetekig. A torghast meg rohadt unalmas meg az egész maw. Hülye gyerek.... Játszottál te már SL-ben? 

Képzeld cata vége óta folyamatosan vagyok offin… (jelenleg is)

Torghastba utoljára még kieg elején léptem be, kiszedtem a 235-s legót, azóta be se tettem a lábam mert minek?! Amúgy a legót tudod pótolni sima gear-rel is, annyi pluszt nem ad.

Renown-t meg csak 1x kell felhúzni 40-re (feltéve ha nem 12 karit húzol, de az altokkal még könnyebb renown-t húzni mivel minden szír szar ad +1 upgradet), majd 80-ra 9.1-től, de ezek nem kötelezőek, mivel nem kellenek se raidhez se mythic+-hoz.

maw-t is csak max repuig kell húzni, aztán oda se kell beraknod a lábad, én is meg csomó ember is csak a heti questeket csináltam/ták meg amik 800 reput adtak, oda se járok le már hónapok óta.

Anima powert se kötelező farmolni mivel csak a városod upgrade-jéhez kell, és az se kötelező fel uppolni. Nekem is csak a portál van meg, meg a többiből az 1. a többit xarom le.

Szóval megkérdem, akkor mi is a kötelező?! Jah ebben a kiegben SEMMI! ( hülye gyerek)

Edited by Darkpepp
  • Like 1
  • Dislike 1

17 perce, Darkpepp írta:

Képzeld cata vége óta folyamatosan vagyok offin… (jelenleg is)

Torghastba utoljára még kieg elején léptem be, kiszedtem a 235-s legót, azóta be se tettem a lábam mert minek?! Amúgy a legót tudod pótolni sima gear-rel is, annyi pluszt nem ad.

Renown-t meg csak 1x kell felhúzni 40-re (feltéve ha nem 12 karit húzol, de az altokkal még könnyebb renown-t húzni mivel minden szír szar ad +1 upgradet), majd 80-ra 9.1-től, de ezek nem kötelezőek, mivel nem kellenek se raidhez se mythic+-hoz.

maw-t is csak max repuig kell húzni, aztán oda se kell beraknod a lábad, én is meg csomó ember is csak a heti questeket csináltam/ták meg amik 800 reput adtak, oda se járok le már hónapok óta.

Anima powert se kötelező farmolni mivel csak a városod upgrade-jéhez kell, és az se kötelező fel uppolni. Nekem is csak a portál van meg, meg a többiből az 1. a többit xarom le.

Szóval megkérdem, akkor mi is a kötelező?! Jah ebben a kiegben SEMMI! ( hülye gyerek)

Tipikus retkes kocka vagy. Ezek mind kötelezőek de könnyen pofázik az akinek volt ehhez idegzete. Én kb behánytam az egész rendszertől meg 10 haveromból 9 ugyan ez és volt 1 olyan aki azt mondta amit te. Az emberek többsége rühelli az SL-t. Ennyi. Szarabb mint a Bfa. Pandánál azért jobb de a többi kiegnél nem. Jah meg a soulbind? Az is mi a fasz már? Meg a retkes covenant abilityk határoznak meg mindent. 

• Like 1
  • Dislike 4
  • Picard Facepalm 1

Neked lehet kötelezőek de mindenki tudja, hogy nem azok, ha egyáltalán nem csinálod se leszel hátrányban, de ha nem tetszik fasznak játszol vele te gyökér. 
Soulbind megint olyan, hogy 1x összeállítod utána hozzá se kell nyúlj.

BFA-ban se volt kötelező ap-t farmolni, sőt Legionban se volt kötelező ap-t farmolni, én se farmoltam mégse voltam annyira lemaradva mint aki éjjel nappal farmolta.

Senki nem rühelli csak te, mert egy hisztis pöcs vagy.

Menj legózni  a gyerek szóbába az való neked akkor.

• Like 1
  • Dislike 1

1 órája, Waycrest írta:

Tipikus retkes kocka vagy.

Egy wowos fórumon retkes kockának nevezni valakit.

wew lad

• Love 1
  • Thanks 1
  • Woah 1

Ilyen sok accot  megszállni egyszerre?  Ennyi ember nem fordulhat ki magából hirtelen.... 9_9

Posted (edited)
11 órája, Waycrest írta:

Az emberek többsége rühelli az SL-t. Ennyi. Szarabb mint a Bfa. Pandánál azért jobb de a többi kiegnél nem. Jah meg a soulbind? Az is mi a fasz már? Meg a retkes covenant abilityk határoznak meg mindent. 

Ennél a résznél azért körbenéztem a szobámban. Kíváncsi voltam, hol vannak a kandikamerák, mert eskü kiköptem a levesem. 

Ui: ezen vélemények után szerintem sokan kíváncsiak lennénk egy rio/wcl/checkpvp linkre, mert rohadjak meg, de ilyet még nem hallottam

Edited by Milan
  • Like 1
  • LUL 1

Jó, de te a legionos world questekről sem hallottál még. Ha ilyen emberek tesztelgetik a helyi legiont, igen sok melója lesz azoknak, akik rászánják majd magukat a valódi nyilvános ptr-re.

3 órája, Phalanx írta:

Jó, de te a legionos world questekről sem hallottál még. Ha ilyen emberek tesztelgetik a helyi legiont, igen sok melója lesz azoknak, akik rászánják majd magukat a valódi nyilvános ptr-re.

Ez ma nem az a nap. Pontosan tudod, hogy rajtad kívül (gondolom te sem, csak jó poén akart lenni, de ne ma) senki nem vette komolyan, mikor azt írtam, hogy Legion-ben nincsenek world questek, ha jól emlékszem, pont egy olyan ember kifigurázása volt a cél, aki a mopos "grind" miatt jajdokolt éppen. 

A ringbe lépni nem kötelező, de aki belép, annak el kell fogadnia, hogy nem csak adhat hanem kaphat is az ember. A kettős mérce meg egy kihasználható gyengeség, ezért szélszerűbb egyformán kezelni minden embert, attól függetlenül, hogy a témában  egyetértesz e a másikkal vagy sem.

• Hide the pain 1
  • Picard Facepalm 1
  • The fuck is this 1

SL elso contentjevel az az egyetlen baj, hogy masfel honapja veget kellett volna, hogy erjen. De egyatalan nem szar. Torghastot honapok ota nem kell csinalni, twisting corridort 2 het alatt kenyelmesen be lehetett fejezni, viszont ha kiesett a Hunt eventbol a mount, es nem vagy mount gyujto akkor nem is kellett a twisting corridort megcsinalni. Aki minimum 14es weekly kulcsokat tud utni meg leuti a HC raidet annak nem kell world bosst utni hetente, nem kell callingot csinalnia (max ha gold kell, de mar a hulye is tud boostolni es az jobban megeri). A daily maw content az max 30-35 perc ha nagyon chillesbe mount nelkul csinalod. Viszont pl en aprilis kozepere kiszedtem mindent a mawbol ugy, hogy 1 hettel kesobb kezdtem a kieget, elbasztam csomo stygiat szar itemek socketelesere a progress legelejen ahelyett, hogy conduitot upgradeltem volna az elejen es sorolhatnam. Szoval a content grind resze annak is aki nem tryhardba csinalta veget ert bo 1 honapja, a torghast meg 2-3 honapja.

Ne felejtsuk el, hogy elso contentjeben jarunk SL-nek. Sokkal jobb  volt Legion elso contentje, meg BFA elso contentje is mint SL elso contentje. (ja nem)

• Like 2

Ahogy haladunk előre a kiegekben, releasekor/új contentkor egyre többet kell grindolni, viszont kb 4-6 hét után (attól függ ki hogy tolja meg az elejét) már raidlog szimulátor az egész, kivétel persze ha PvPzni akarsz/altot húzol/achizol etc, de hát az ugye mindig is úgy ment. A rengeteg catch up mechanika miatt egy frissen dingelt kari kb 1-2 hét alatt 50ről mythic raid ready lehet simán.

A probléma inkább az SL első contentjével hogy túl hosszú lesz/lett, a PTR alapján vmikor augusztusban jön majd a 9.1, addigra az is CE/CTF lesz aki most áll neki az endbosst progresselni...

• Like 2

Szerintem 9.1 előbb is jött volna, de valszeg BC Classic miatt tolták el a release-t.

Nem tudom mekkora overlap van a 2 dev team között, viszont a 9.1 még közel sincs készen, tesztelni is alig lehetett új contentet május közepéig.

Inkább csak nagyon lassú lett vmiért a 9.1 developmentje, amit azért nem értek mert 9.0-ához nem kell akkora ráncfelvarró patch mint anno Legion v BFA első patche volt...

Látták a visszaesést és megijedtek, hogy ha gyengére sikerül akkor nagy bukta lesz. Próbálnak csodát tenni, de nem lehet egyszerű feladat...

• Picard Facepalm 2
  • PogChamp 1

A korona miatt csúsztak meg, a 9.0 is alig készült el a megjelenés eltolásával is.

• Picard Facepalm 1

Nope, arra fogták. A Final Fantasy azóta 2 nagy content patchet adott ki úgy, hogy kb ugyan akkor jelent meg az új kieg, mint a wow. Egyszerűen csak basztak rendes tempóban dolgozni (meg ha nem kéne minden systemet 3x reworkolni mielőtt kikerül livera, lehet nem kéne 12k dev óra egy 0.1es patchhez)

• Like 3

Ekkor: 2021. 05. 29. ekkor: 10:38, Milan írta:

Ennél a résznél azért körbenéztem a szobámban. Kíváncsi voltam, hol vannak a kandikamerák, mert eskü kiköptem a levesem. 

Ui: ezen vélemények után szerintem sokan kíváncsiak lennénk egy rio/wcl/checkpvp linkre, mert rohadjak meg, de ilyet még nem hallottam

Azt tudod hogy ez az a srác aki fél évig anyázta a deveket hogy legyen a wotlk szeron (ami egyébként egy elavult szar és nem hajlando rajta játszani) transmog.

"nemleges választ nem fogadok el"

és társai.

Az ember már annyiszor lejáratta magát nem lehet már komolyan venni semmit amit ír.

• LUL 2

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 5 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...