Jump to content

MOLY

moly
 Share

Recommended Posts

sziasztok miaz hogy engem le bannoldtok ?? azért mert a tesomat bannoltátok és 1 az  ip vele  énis kaptam a bannt oldjatok már föl pls !!! 

és miaz hogy bannoltok tauriwow oldal chet-röl ??

Edited by moly
  • Tell Me More 2
  • Feels Bad Man 2

Hoyt kébzelik?!+ Mindenképp tegyél följelentést is!

• Like 1
  • Putin Approves 1
  • Pusheen Blush 1
  • Woah 1

Posted (edited)

mokeszlinek hogy kel irni ??

mert mind aithne csináli !

Edited by moly
  • Picard Facepalm 2
  • The fuck is this 1

Még mindig menő ez a duma, hogy egy háztartásban élünk aztán én is bannt kaptam az ip miatt?

de igaz miért kel az ijet is meg szivatni a masik miadt

Ez az Insane bannolos sztori?  Miért nincs ezekről a sztorikrol irva valahol, főoldalon stb??? 

8 órája, Slayers írta:

Miért nincs ezekről a sztorikrol irva valahol, főoldalon stb??? 

Hát feldobná az életet itt az biztos. :D De nem véletlenül nem látják csak modok a csalások és visszaélések szekciót. Egyébként sem büszkesége senkinek, hogy ilyenek is játszanak itt mint op, vagy olyanok akiket dorgálni kell.

Posted (edited)
5 órája, Aithne írta:

Semmi köze az Insanesekhez az illetőnek.

na de aithne mond meg hogy engem miért bannoltatok ??? a molyka123 account mikor semit sem csináldtam

Edited by moly

25 perce, Sontii írta:

Hát feldobná az életet itt az biztos. :D De nem véletlenül nem látják csak modok a csalások és visszaélések szekciót. Egyébként sem büszkesége senkinek, hogy ilyenek is játszanak itt mint op, vagy olyanok akiket dorgálni kell.

Nem büszkeség kérdése a dolog, amíg publikusan ment, addig  a nép is ítélt. Olyan részleteket is meglátva, amiket az ügyintéző nem látott, vagy nem akart meglátni. Miközben a résztvevők haverjai is próbálták befolyásolni/elkenni/szétoffolni a dolgot. 9_9

Az eredeti témára visszakanyarodva, még mindig nem derült ki mi történt konkrétan, így nem is lehet megítélni, hogy együttérezni vagy facepalmozni kellene...

Edited by Phalanx
typo

Azért lettél bannolva mert az accountodat el akartad cserélni ami tilos, ha megpróbálsz belogolni tauri weboldalon ott is kiírja képpel együtt. Csak gondolom lusta szar vagy, arról nem is beszélve hogy akkora gyökér hogy egyből a tesódra kened lol

• Tell Me More 1
  • PogChamp 1

42 perce, Drdx írta:

Azért lettél bannolva mert az accountodat el akartad cserélni ami tilos, ha megpróbálsz belogolni tauri weboldalon ott is kiírja képpel együtt. Csak gondolom lusta szar vagy, arról nem is beszélve hogy akkora gyökér hogy egyből a tesódra kened lol

Te ezt hol olvastad játékosként? 9_9

21 perce, Phalanx írta:

Te ezt hol olvastad játékosként? 9_9

Le írta az account nevét, ha megpróbálsz jelszó nélkül belogolni ki írja neked is. 

10 órája, moly írta:

a molyka123 account mikor.....

Akkor ez egy adatvédelmi probléma(az ilyesmit diszkréten kezelte a cég az elmúlt évtizedben), aminek a létezéséről te tudtál valahonnan...

• Picard Facepalm 1

Milyen adatot védjenek meg ha publikusan ki írja az account nevét?

Bármilyet a nyilvánosságra került account néven  túl.

(Ezekhez az acc tulaján és az adatkezelőn(a cég) túl másnak nem kellene hozzáférnie)

Edited by Phalanx

43 perce, Phalanx írta:

Akkor ez egy adatvédelmi probléma(az ilyesmit diszkréten kezelte a cég az elmúlt évtizedben), aminek a létezéséről te tudtál valahonnan...

Amúgy ez mindig is így volt, ha valakit bannoltak és tudtad az accountját (a régi fórumon sok ilyent lehetett olvasni a Kezelt bejelentések között), akkor megnézhetted, hogy mi a fene történt vele.

Posted (edited)

de akkor meg oldja föl már a tesom ugyis abba hagyta a wowo-t

aithne !

Edited by moly
  • Picard Facepalm 1
  • Pusheen Blush 1

Minden bizonnyal látta, de semmi sem fog történni.  Az az account kapott egy perma bannt, mert megpróbáltad árulni magát az accot...ráadásul tauri csoportban (mint már feljebb is rávilágítottak: tiltott és bann jár érte). A "de a tesóm csinált minden" sem fog megmenteni, független attól, hogy kamu vagy sem... törődj bele, hogy az accot buktad és kezdj szépen egy újat. (Legfeljebb annyiban reménykedhetsz, hogy valamelyik év karácsonyakor megint amnesztiát adnak a bannoltaknak.)

de nem tudtuk aszt mi a tesommal hogy nem lehet accountot cserélni

• Tell Me More 1

A szabályzat nem ismerete nem mentesít a felelősség alól. ¯\_(ツ)_/¯

3 órája, moly írta:

de nem tudtuk aszt mi a tesommal hogy nem lehet accountot cserélni

Szóval ha te droggal kereskedsz de "nEm TuDoD hOgY nEm SzAbAd" akkor nem vonhatnak érte felelősségre? pls

Haha, ez pont olyan, mint Radics Peti facebook idióták sorozata.

Folytasd még kérlek kedves moly, igazán szórakoztató.:D

jo de akkor minek szivat az admin is kériaz emailtmeg minden le adom ast nemold fel a ......

Én nem vagyok benne biztos, hogy le tudod írni az email címedet helyesen.

• LUL 1
  • PogChamp 1

• Aithne locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...