Jump to content

Tauri realm statisztika 2.0

naomek
 Share

Recommended Posts

Persze, pl. hogy az SQL szerver nagyon nem szerette azt az oldalt.

• Dislike 1

Valószínűleg az armoryt sem nagy bírhatja. Bár ha csak naponta egyszer-kétszer frissülne az annyira nem is fájna neki...

• Like 1

• 8 months later...

Nem teljesen tudom/értem, hogy miért nem lehetséges az oldal létrehozása, de nem lehetne valami kompromisszumos megoldást találni rá?

Valami olyan megoldás, ami mondjuk nem szinkronizál a szerverrel percenként/óránként/hetenként, hanem mondjuk havonta, két havonta 1x vagy akár később egyszer lenyomtok egy lekérdezést mondjuk csak a top 100-ra, illetve csak evermoon/tauri realmokra.

Community szempontjából fontos dolog ez mint a tauri progress, mert lehet másokkal versenyezni és elismerést szerezni a többi player szemében. Örülnék, ha akár csak egy fapados verzió születne, hasonló akár mint az aréna toplista kigyűjtő.

http://devil.tauri.hu/~chris/s15_3/?realm=Area 52&type=1

Egy hasonló se lenne lehetséges?

Edited by Juggernautz

On 2/21/2021 at 9:39 AM, naomek said:

Nem lehetne EZT az oldalt frissíteni, illetve kibővíteni Crystalsong realmmel is?

https://wotlk.tauribay.tk/characters/achievement?gear_score_range[]=2000&gear_score_range[]=6000&page=1&per_page=15&sort_by[]=achievement_points&sort_by[]=gear_score&sort_desc[]=true&sort_desc[]=true

ezen tudod megnezni az achikat

Ekkor: 2021. 02. 21. ekkor: 9:44, Aithne írta:

Sajnos nem megoldható.

hehe

• LUL 1
  • PogChamp 1

2 perce, lolqq írta:

hehe

Lett egy jó ötletem, így is 3 nap volt összerakni, hogy ne akadjon be a login fél órára.

Ekkor: 2021. 11. 11. ekkor: 7:45, Chris írta:

Ma/Holnap kész.

Nagyon jó, végre közelebb kerültem Wódanazhoz :D... Érdekes lenne még egy account össz hks lista, de az gondolom nem fér bele 

• Thanks 1

Azzal nyilvánosságra kerülnének az acc nevek. Az 12345 jelszavas Pistikék legnagyobb bánatára. :/

12 perce, Phalanx írta:

Azzal nyilvánosságra kerülnének az acc nevek. Az 12345 jelszavas Pistikék legnagyobb bánatára. :/

Acc név helyett az adott accon legtöbb hkval rendelkező kari neve kerülhetne oda.

Accszintű acsi/hk összesítésre lehetne oszlop, hogy "account szinten ennyi acsipontja van valakinek", Chris eredetileg az acsisat akarta implementálni, és háromszor szopta keresztbe magát mire rájött hogy eleve ingame is szar pár dolog. HK-t acc szinten összesíteni nem tudom mennyivel lenne egyszerűbb.

• Like 1

Azért nem kell ilyen negatívnak lenni! Máskor is előfordult már, hogy összehozott számodra elképzelhetetlen dolgokat....

• LUL 2

Lehet, de ha feladja hogy ő erre most nem basz el több időt, azzal nem tudok mit kezdeni én sem.

• Like 1

Ezek a listák inkább szomorúvá tesznek, mikor látja az embera jobbnál jobb parlagon heverő karikat:/

• Pusheen Blush 1
  • Feels Bad Man 1

Nem akarok semminek az elrontója lenni de nem sok értelmét látom a HK nézegetésnek amikor ki/be logolásnál újra hozzáadódott a karin eredetileg lévő hk mennyiség a karakterhez azt 2p alatt kiszedted a 250k hks acsit.

(Köpködés előtt én jogyerek voltam nekem nincs meg, de kitudja hány embernél van fals adat. Ráadásul ez csak egy a sok lehetőség közül ami elszállhatott az évek alatt)

Le vagy maradva, azokat már az elkészült toplistának is hoznia kell. Azóta a téma már az acc szintű f*szméregetésnél jár...

Arra írtam, hogy kár accszintű  hk/acsi összeadásával kínlódni, mert úgysem lesz jó..

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 3 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...