Jump to content
crawen

Topic of the Year és Phalanx-díj, 2k17

Recommended Posts

Hölgyek-urak,

Újabb év végéhez érkeztünk, ami egyben azt is jelenti hogy már-már a hagyományoknak megfelelően díjazásra kerülnek az év felhasználói a Phalanx-díjjal, illetve megválasztjuk az év topicját is egy füst alatt. Mivel év közben platformot váltottunk, az idei egy nagyon speciális szavazás lesz, mivel a régi fórumról is várunk jelölteket topicok, de felhasználók formájában is.

A jelölés menete végtelenül egyszerű: Mindössze a topic nevére és URL-jére van szükségünk, ha esetleg gondolod, indoklást is mellékelhetsz (sőt, légyszi). Felhasználók esetén értelemszerűen csak a névre és az indoklásra van szükség.

Az eddigi díjazottak:

• Topicok
  • Felhasználók
    • dugesz
    • Harcifruzsina

A jelölteket 2017. december 31., éjfélig adhatjátok le, utána 2018. január 9-ig tart a szavazás, elvégzem a papírmunkát és kb két nap után várhattok eredményeket.

Az idei nyeremények között szerepel egy eredeti rókafarkas kulcstartó, illetve egy minőségi Penis infortunatus lateris sinistri póló.

Link: https://goo.gl/forms/dwNgMRSGjWQGzF4m2

Edited by crawen
hopsz
  • Like 2

Phalanxot lehet nevezni? Azért az az 'augusztus eleji/július végi' akciója eléggé nagy buli volt :D

Topic: 

Edit: btw most látom a hszei törölve lettek

Indok: "a downvote kétélű fegyver, vigyázz"

Edited by Executor Clolarion
Szerkesztěs
  • Like 1
  • Dislike 1

Először is csak rejtve, másodszor pedig második éve magyarázom hogy phalanxot nem lehet nevezni, mert akkor fixen ő vinné

Idén toronymagas esélyes az a topic, két ezüstérem után lehet hogy idén meglesz az az arany is, bár ez azt is jelenti hogy nem sikerült jobbat összehozni ami valahol szomorú. Aztán persze még a vanillás topicban látok némi reményt, meg van még egy-két jobbféle topic a régi fórumon is.

12 hours ago, Avaren said:

Topic:

A kiválasztott.

pont ezt akartam jelolni most hogy megirtam a wall of textet ujra :D megtisztelo hogy az en hszem jelenik meg a beagyazasban : S

Edited by Petykó
  • Like 1

Szeretném indítványozni az Amaterasu külön díj bevezetését vagy az említett személy kitüntetését!

Azért vannak még páran, akik kétségbeesetten próbálják elnyerni valamelyik nagy értékű jutalmat. Jelölöm @Desmund felhasználót Phalanx-díjra, pusztán ezért a topicért megérdemli (aztán hogy a topic esélyes lesz-e, vagy sem, azt majd meglátjuk), de az egyéb aktivitása se semmi.

Edited by Aithne

Az esszerutlen javaslatokat huzom le, mert lehet hogy amikor kitalalod, a lelkesedes miatt jo otletnek es kivitelezhetonek tunik, de a gyakorlatban elrugaszkodott es kivitelezhetetlen, vagy epp ertelmetlen. Van egy alapveto vizio a jovorol a csapat elott, es ezt a viziot folosleges bolygatni, mar csak azert is mert az adatgyujtes, eszkozfejlesztes es egyebek mind-mind abba az iranyba mentek es mennek, hogy ez a jovokep teljesulhessen, atirni az egesz utemtervet folosleges es iszonyatosan sok extra terhet pakolna a fejlesztokre.

Én a "Higi a legjobb fejlesztő" kijelentés után élek a gyanúperrel, hogy ez csak egy troll

#qrvakapufelfele #5horsemangoldshireben #brawlers #guild #egy #kalapszar

Edited by Denial
  • Hide the pain 1
  • Woah 1

Topic : MOP HC Guild Progress

Jelölt: saját magam

U.i: fényezzétek tovább a TT himbilimbit és dugjátok fel a Vanilla szervert crawen seggébe

• Confused Nick Young 1

Nem én osztom a díjat és még a nevemet is az engedélyem nélkül használják. Ebből adódóan nincs összeférhetetlenség.

• Like 2
  • Dislike 1

Aztakurva most aztán megkaptam :D a rajongóid meg nyálcsorgatva várják mit tudnak tetszikelni, kár hogy a szar ömlik a pofádból :D

Ne csodálkozz azok után amilyen stílusban kommunikálsz.  Talán nem csak bennem alakult ki olyan kép rólad, hogy olyan ember vagy, aki egyszer jutott ki a betonos útig. felkiáltott, hogy hülyeség, majd megfordult és elindult visszafelé.

Tapasztalataim szerint a kulturált beszéd már félsiker, és abba sem tudnak belekötni amikor a valós mondanivalóddal már sarokba is szorítottad őket.  ;)

• Like 4
  • Thanks 1

Mindenkivel úgy beszélek, ahogy megérdemli :D Na jó, a munkahelyemen nem mindenkivel.. :D Mert tudod, azért fölöttem is vannak. 

• Like 1
  • The fuck is this 1

1 órája, Jesus írta:

Mindenkivel úgy beszélek, ahogy megérdemli :D

Mi is csak azért beszélünk veled így, mert többet nem érsz :) 

2 hours ago, Jesus said:

Mindenkivel úgy beszélek, ahogy megérdemli :D Na jó, a munkahelyemen nem mindenkivel.. :D Mert tudod, azért fölöttem is vannak. 

gondolom nekem ezert vannak "rajongoim" neked meg nincsenek :S

• Like 2

3 órája, crawen írta:

Persze felfelé nyalsz, lefelé taposol, érthető hozzáállás (:

Ez a Te hozzáállásod, ezért vagy ott, ahol. ;) 

46 perce, Petykó írta:

gondolom nekem ezert vannak "rajongoim" neked meg nincsenek :S

Nekem nincs szükségem rajongókra :D 

15 órája, CooperX írta:

Azért a HC progress topic elég keményen megdolgozik a díjért. :)

Már az sem az mint régen. :D Azért wotlkban, de még cata elején is sokkal durvább volt.

1 órája, Avaren írta:

lf szavazás

Gondolom furán hangzik számodra, de az emberek többségének van élete, ellentétben veled. És crawennek is van nyílván jobb dolga mint Tauri fórumon magadfajta gyökerek faszságait összegyűjteni és táblázatba foglalni. De neked olyan fontos hogy te nyerd meg a díjat, és elmondhasd magadról hogy címeres idióta vagy (nem mintha valakinek nem lett volna nyílvánvaló eddig).

• Like 2
  • Dislike 1
  • Tell Me More 1
  • Feels 1

2 órája, Executor Clolarion írta:

crawennek is van nyílván jobb dolga

Konstans szoporoller ejszakas muszaknak hivjak

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...