Ugrás a tartalomra
TauriWoW Community
crawen

Topic of the Year és Phalanx-díj, 2k17

Recommended Posts

crawen    100

Hölgyek-urak,

Újabb év végéhez érkeztünk, ami egyben azt is jelenti hogy már-már a hagyományoknak megfelelően díjazásra kerülnek az év felhasználói a Phalanx-díjjal, illetve megválasztjuk az év topicját is egy füst alatt. Mivel év közben platformot váltottunk, az idei egy nagyon speciális szavazás lesz, mivel a régi fórumról is várunk jelölteket topicok, de felhasználók formájában is.

A jelölés menete végtelenül egyszerű: Mindössze a topic nevére és URL-jére van szükségünk, ha esetleg gondolod, indoklást is mellékelhetsz (sőt, légyszi). Felhasználók esetén értelemszerűen csak a névre és az indoklásra van szükség.

Az eddigi díjazottak:

• Topicok
  • Felhasználók
    • dugesz
    • Harcifruzsina

A jelölteket 2017. december 31., éjfélig adhatjátok le, utána 2018. január 7-ig tart a szavazás, elvégzem a papírmunkát és kb két nap után várhattok eredményeket.

Az idei nyeremények között szerepel egy eredeti rókafarkas kulcstartó, illetve egy minőségi Penis infortunatus lateris sinistri póló.

• Like 2

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Phalanxot lehet nevezni? Azért az az 'augusztus eleji/július végi' akciója eléggé nagy buli volt :D

Topic: 

Edit: btw most látom a hszei törölve lettek

Indok: "a downvote kétélű fegyver, vigyázz"

Módosítva Executor Clolarion által
Szerkesztěs

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
crawen    100

Először is csak rejtve, másodszor pedig második éve magyarázom hogy phalanxot nem lehet nevezni, mert akkor fixen ő vinné

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
crawen    100

Idén toronymagas esélyes az a topic, két ezüstérem után lehet hogy idén meglesz az az arany is, bár ez azt is jelenti hogy nem sikerült jobbat összehozni ami valahol szomorú. Aztán persze még a vanillás topicban látok némi reményt, meg van még egy-két jobbféle topic a régi fórumon is.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Petykó    106
12 hours ago, Avaren said:

Topic:

A kiválasztott.

pont ezt akartam jelolni most hogy megirtam a wall of textet ujra :D megtisztelo hogy az en hszem jelenik meg a beagyazasban : S

Módosítva Petykó által
  • Like 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Aithne    5

Azért vannak még páran, akik kétségbeesetten próbálják elnyerni valamelyik nagy értékű jutalmat. Jelölöm @Desmund felhasználót Phalanx-díjra, pusztán ezért a topicért megérdemli (aztán hogy a topic esélyes lesz-e, vagy sem, azt majd meglátjuk), de az egyéb aktivitása se semmi.

Módosítva Aithne által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Des    1

Köszi @Aithne :D Szerintem logikus amit írtam és sok problémát megoldana. Sok playernél az a megoldás hogy itthagyja a szervert mondván hogy kőkorszaki és semmi új nincs benne vagy jelenleg azzal az indokkal hogy kevés a player vagy hogy nem hív be a BG-se. Én legalább leírtam az ötletem. Az meg hogy Higinek írom érthető, ahogy olvastam Crawen minden javaslatra negatívan reagál és értelmetlenné teszi vele az egész javaslatok topicot. 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
crawen    100

Az esszerutlen javaslatokat huzom le, mert lehet hogy amikor kitalalod, a lelkesedes miatt jo otletnek es kivitelezhetonek tunik, de a gyakorlatban elrugaszkodott es kivitelezhetetlen, vagy epp ertelmetlen. Van egy alapveto vizio a jovorol a csapat elott, es ezt a viziot folosleges bolygatni, mar csak azert is mert az adatgyujtes, eszkozfejlesztes es egyebek mind-mind abba az iranyba mentek es mennek, hogy ez a jovokep teljesulhessen, atirni az egesz utemtervet folosleges es iszonyatosan sok extra terhet pakolna a fejlesztokre.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Denial    25

Én a "Higi a legjobb fejlesztő" kijelentés után élek a gyanúperrel, hogy ez csak egy troll

#qrvakapufelfele #5horsemangoldshireben #brawlers #guild #egy #kalapszar

Módosítva Denial által
  • Hide the pain 1
  • Hűha 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Jesus    21

Topic : MOP HC Guild Progress

Jelölt: saját magam

U.i: fényezzétek tovább a TT himbilimbit és dugjátok fel a Vanilla szervert crawen seggébe

• Confused Nick Young 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Jesus    21

Aztakurva most aztán megkaptam :D a rajongóid meg nyálcsorgatva várják mit tudnak tetszikelni, kár hogy a szar ömlik a pofádból :D

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Phalanx    49

Ne csodálkozz azok után amilyen stílusban kommunikálsz.  Talán nem csak bennem alakult ki olyan kép rólad, hogy olyan ember vagy, aki egyszer jutott ki a betonos útig. felkiáltott, hogy hülyeség, majd megfordult és elindult visszafelé.

Tapasztalataim szerint a kulturált beszéd már félsiker, és abba sem tudnak belekötni amikor a valós mondanivalóddal már sarokba is szorítottad őket.  ;)

• Like 1
  • Köszi 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Jesus    21

Mindenkivel úgy beszélek, ahogy megérdemli :D Na jó, a munkahelyemen nem mindenkivel.. :D Mert tudod, azért fölöttem is vannak. 

• The fuck is this 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Petykó    106
2 hours ago, Jesus said:

Mindenkivel úgy beszélek, ahogy megérdemli :D Na jó, a munkahelyemen nem mindenkivel.. :D Mert tudod, azért fölöttem is vannak. 

gondolom nekem ezert vannak "rajongoim" neked meg nincsenek :S

• Like 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Jesus    21
3 órája, crawen írta:

Persze felfelé nyalsz, lefelé taposol, érthető hozzáállás (:

Ez a Te hozzáállásod, ezért vagy ott, ahol. ;) 

46 perce, Petykó írta:

gondolom nekem ezert vannak "rajongoim" neked meg nincsenek :S

Nekem nincs szükségem rajongókra :D 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Tarko    3
15 órája, CooperX írta:

Azért a HC progress topic elég keményen megdolgozik a díjért. :)

Már az sem az mint régen. :D Azért wotlkban, de még cata elején is sokkal durvább volt.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot és jelentkezz be a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Új fiók létrehozása

Regisztrálj új fiókot egyszerűen!

Új fiók létrehozása

Bejelentkezés

Van már fiókod? Jelentkezz be itt.

Jelentkezz be most