Ugrás a tartalomra
TauriWoW Community
Domnus

Javaslat Vanilla szerver elnéptelenedés ellen erőforrások nélkül

Recommended Posts

Domnus    0

Sziasztok!

Megértem, hogy nem akartok erőforrásokat rászánni a vanilla szerverre, de mivel jelenleg a piacon több tucat vanilla szerver üzemel amelyek közül több is 1000+ online játékosbázissal rendelkezik ( vagy akár 8000+ ), több 1x XP szorzós vanillának nem sok értelme van. Viszont ha ezt az XP rátát feldobnátok mondjuk egy 10x-esen  biztos vagyok benne több ember aki még akár nem is vanillázott csatlakozna a szerverre, viszont ezzel a 100 online játékossal 1x szorzón lvl 60-on semmilyen élet nem lesz.

Remélem megfontoljátok, nemhiszem hogy sok idő/munka lenne megdobni az XP szorzót.

UI.: Elég érdekesnek találtam  amikor nyitottam egy ingame ticketet, csatolom a képet, hogy miröl is van szó.

kok.png

Módosítva Domnus által
  • Pusheen Blush 1
  • Hnng 1
  • WTF 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
crawen    100

Tisztázzunk pár dolgot:

- Az hogy a tauris vanilla nem saját core, az elejétől tény volt. Az Elysiumos coret hegesztették össze hogy menjen a tauris rendszerekkel, de ez egy nap alatt kész volt, és soha senki nem is titkolta hogy nem saját core.
- Az ingame ticketeket nem fogja megnézni senki, mert nincs rá szerveroldalon support.
- Nem komoly és main projektnek indult a realm, hanem az egyik fejlesztő hobbiból csinálta hogy legyen.
- Aki vanillázni akar, többnyire azt hozza fel a többi kiegészítő ellen, hogy semmilyen sikerélményt nem biztosít az, hogy felfejlődött a max szintre. Most akkor döntsük már el hogy nagyon hardcoreok akarunk lenni vagy csak kicsit :D

• Like 3
  • Feels Bad Man 1
  • WTF 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0

Igazából a felfejlődés sikerélménye akkor nyilvánul meg igazán ha több emberrel játszol és elismerést kapsz a többi játékostól.

De ha mégis valakinek ez a sikerélmény hogy 100 emberrel felmegy lvl 60ig, akkor akár lehetne berakni egy commandot / NPC-t, ahol saját magad állíthatod az XP szorzót mondjuk 1-10-es skálán. így aki 1x szorzón szeretne fejlődni az is megteheti, aki pedig szeretne lvl 60on progresselni akár de nem akar egy 100fős szerveren 6-10nap played-et kidobni az ablakon hogy utána 5db 60assal játszon az is megteheti.

Így mindenki nyer. :D 

Módosítva Domnus által
  • Haha 1
  • Mesélj még 1
  • WTF 1
  • Hűha 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Letonge    1

Hali támogatom Domnus ötletét.

Ha 1x es szerveren szeretnék játszani akkor nyílván olyanra megyek ahol van népesség és lehet rendesen progresselni, viszont ezzel a 10x es szorzóval szívesen játszanék taurin. Valószínűleg több embert is csábítana a szerverre és talán összejönne egy fix csapat akikkel lehetne raidelni is. A mostani 200 online emberrel a raidelés lehetősége ki van zárva mivel ennek a 200 embernek a nagy része nem fogja 60-ra felhúzni a karakterét.

Szerintem egy próbát mindenképpen megérne ez a 10x-es XP növelés.

• Putin Approves 1
  • WTF 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Phalanx    49

Szerintem egy ilyen szerver addig buli amíg fejlődsz, hiába tűnik nehéznek. Amíg fejlődés közben jóban van az ember bárkivel és olyan jó a hangulat amit például a Taurin nem találsz meg, addig max lvl-en előjönnek a viszályok. Egyfelől ha valami nem ment le, akkor rögtön a másikat hibáztatni érte(mert te ugye jó vagy csak a másik szúrhatta el), ha meg lement akkor loot-on is össze lehet veszni.

Széthúzás , kivételezés, marakodás, a másik kizsákmányolására irányuló trükkök és már oda is a játék varázsa...

• Picard Facepalm 1
  • WTF 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0

Ezért lehetne lehetőséget adni arra, hogy aki akar nagyobb szorzón fejlődjön, a másik meg 1x-esen akár.

Ha ez így marad ahogy most semmilyen élmény nem lesz fejlődni a másik 3 emberrel együtt egy üres szerveren bárhogy nézzük...

• Dislike 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0
6 perce, Phalanx írta:

Szerintem egy ilyen szerver addig buli amíg fejlődsz, hiába tűnik nehéznek.

Ezzel nem tudok egyetérteni, a vanilla varázsa nem a lvlingben merül ki, sőt csak lvl 60-on kezdődik az igazi móka.

Ezt személyes tapasztalatból írom, 4 éve vanilla szervereken játszok körülbelül 10 karaktert vittem fel lvl 60ig, nincs bajom a lvlinggel de az még csak a kezdet

Módosítva Domnus által
  • Dislike 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Letonge    1

Valakinek a fejlődés az élmény a vanillában, viszont vannak olyanok is azoknak az az élmény ha leütik mondjuk Ragnarost meg Nefariant, és szerintem tőlük sem kéne elvenni a  lehetőséget, hogy ezt magyarokkal együtt taurin csinálják.

Módosítva Letonge által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0
10 órája, wtmalex írta:

http://www.mmo-champion.com/forums/363-Classic-WoW-General-Discussions

Érdemes beleolvasni 1-2 topicba, hogy miket akarnak egyesek ettől a Classic WoW-tól, röhej. 

(5 percnél tovább nem ajánlott böngészni tho, agyfasz az egész)

mmo-champion communitytől nem is vártam mást. vicc

• Dislike 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Dave    40

Nekem az tetszik, amikor a fószer objektívan, a fröcsögést mellőzve és a tényekre szorítkozva leírja, hogy aki anno nem játszott vele, miben számíthat másra, mi az, amit ő személyesen szeretett benne, mi az, amit nem, erre rögtön a torkának ugranak hogy "ha nem tetszik ne jáccáitt".

Módosítva Dave által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Des    1
Idézet

Nekem az tetszik, amikor a fószer objektívan, a fröcsögést mellőzve és a tényekre szorítkozva leírja, hogy aki anno nem játszott vele, miben számíthat másra, mi az, amit ő személyesen szeretett benne, mi az, amit nem, erre rögtön a torkának ugranak hogy "ha nem tetszik ne jáccáitt".

Crawen is ilyen. Elküld mindenkit a Tauriról nehogy csinálnia kelljen valamit :D

• Dislike 1
  • Köszi 1
  • Mesélj még 1
  • Hűha 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Denial    25
4 hours ago, Letonge said:

na GM válaszolt már vagy mivan? Lesz 10x es xp és mehetünk játszani vagy szartok bele?

Vanillát akarsz vagy funszervert?

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
crawen    100

Aztan a kovetkezo az lesz hogy legyen AH minden fovarosban amik persze ossze vannak kotve, aztan lehessen barhonnan joinolni bgre, ne legyen pvp rank decay, legyen class balance, ne kelljen scholomanceba lejarni potit gyartani GYEREKEK TISZTA FORRADALMI

• Feels 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0

Lehet viccelődni meg majomkodni, de 100 online játékossal itt maximum levelingelni lehet, a vanilla meg bármit is gondoltok nem a levelingről szól. Még egy 5 fős dungeonre se lenne elég ember 60on nemhogy raidelni vagy akár PVP-re. 

Én nem funservert akarok kifejezetten, hanem lehetőséget hogy taurin vanillázhassak, az meg nem merül ki abban, hogy felmegyek lvl 60ig és hagyom az egészet utána.

Persze lehet azzal jönni, hogy blabla nincs erőforrás, hobbiból csinálta egy fejlesztő, attól ennek így még semmi értelme, és 5perc lenne berakni egy XP parancsot, vagy akár annyi se

Módosítva Domnus által
  • Like 1
  • Mesélj még 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0

Csak úgy a semmiből nem fog idejönni 5-600 ember amikor másik vanilla szervereken több ezren vannak. Minek jönnének ide ha full ugyanaz az egész csak player nélkül?

• Mesélj még 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0
1 órája, Phalanx írta:

Csábíts ide még 5-600 playert és talán még egy jobb core-t is elkezdenek fejleszteni hozzá.;)

a core-al amúgy meg semmi baj nincs nem kell random faszságokat írkálni kösz

Módosítva Domnus által
  • Mesélj még 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Phalanx    49

Már 50 player-nél is szaggat kicsit, néha másodpercekre beáll.  Ez egyszerűen túl alacsony létszám, hogy gyenge hardverre lehessen fogni. A Taurin is akad  ilyen, legutóbb Pandaria megnyitása után volt de megoldották.  Biztos vagyok benne, hogy más téren is tudnának rajta javítani, de ahhoz az kellene, hogy legyen sok player, hogy megérje befektetni a munkaórákat.

• Dislike 1
  • Mesélj még 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0

Most komolyan mindenki ide jár hozzászólásokat gyűjteni?  Phalanx-al az élen, életem legnagyobb faszságai között olvasom azt  amit erre a fórumra fröcsögsz

Módosítva Domnus által
  • Hnng 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Denial    25

Crawen afaik ha megszakad se tud xp szorzót állítani, szóval amellett, hogy ostoba vagy, még nem is jó embert hibáztatsz xD

Egyébként épkézláb érvet nem láttam még itt a szorzó emelése mellett, azon kívül, hogy a legtöbb vanilla realmen 1x van. Más mint a többi != jobb mint a többi.

• Like 1
  • Dislike 1
  • Köszi 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0
Éppen, Denial írta:

Crawen afaik ha megszakad se tud xp szorzót állítani, szóval amellett, hogy ostoba vagy, még nem is jó embert hibáztatsz xD

Egyébként épkézláb érvet nem láttam még itt a szorzó emelése mellett, azon kívül, hogy a legtöbb vanilla realmen 1x van. Más mint a többi != jobb mint a többi.

Most vagy nem tudsz olvasni vagy simán agyhalott vagy. 100 online játékossal vanillán ahol legalább 6 nap played felhúzni egy karit mégis hogy lehetne bármit is csinálni lvlingen kívül? sose lesz elég ember lvl 60on leütni akár egy Scholomancet. De ezt már fentebb leírtam de úgylátom kurvára értelmetlen bármit is írni erre a szarra mert mindenki kurva nagy retardált

• Like 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0

Arról meg senki nem beszélt, hogy Crawen rakja fel az XP szorzót, vagy ha komolyan vetted Letonge full capslockos trollkodását akkor ott már bajok vannak

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
wtmalex    32

Meg lett mondva már az elején, hogy az egész szerver csak hobbi-alapon létezik, semmi komoly céllal. Arról nem mi tehetünk, hogy ezt nem bírod megérteni/felfogni.

• Haha 1
  • Mesélj még 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0

Igen hobbi alapon létezik csak úgy és ezért van bejelentve a főoldalon, hogy ráadásul kiegeken végig fog menni az egész. Úgyhogy nem értem az miért lenne jó bárkinek is hogyha 3hét múlva 8ember játszana rajta

123wtf.png

Módosítva Domnus által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
crawen    100

Dehat nehogymar en jojjek ide faszsagot magyarazni, erted. Az ironia szazmeteres szinarany szobra ez a topic tokkal-vonoval es ugy erzem sok ilyet fogunk meg latni ha kijon retail classic csak azt majd bnet forumokon :D

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
crawen    100

Igen ki lett irva hogy ne kapjunk napi 350 kerdest hogy most ezzel a vanillaval mi lesz meg honnan kell klienst szedni, igy gyorsabb

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0

A szerver ahogy te is megerősítetted úgy ahogy van át lett másolva az egész a  light's hope-tól, mégis mi a büdös fasznak játszanék itt akkor ha ugyanaz az egész csak ez teljesen halott? Szóval legyen akkor hobbi vagy nevezhetitek bárminek, de ennyi idő alatt amig leirtad  a 4-5 hozzászólásodat Crawen mondjuk szólhattál is volna az illetékesnek hogy bassza fel a szorzókat de inkább itt fröcsögsz mint a többi majom

Módosítva Domnus által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Domnus    0

De látom  nincs semmi  értelme bármit is írnom,  csak a geci hülye kifogásokkal jönnek az emberek

Módosítva Domnus által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Letonge    1

GYERTEK xxxxxxxxxx RA xxxxxxx A NEVEM ADOK 1GOLDOT MINDENKINEK CSICSKÁK

Módosítva crawen által
Koszi hogy adtal ra okot, arc vagy!
  • Pusheen Blush 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Denial    25

Neked Lipótmezőn volna a helyed, nem Light's Hope-on, egyikőtök sem bír épkézláb érvet előhúzni magából, csak fröcsögtök itt össze-vissza, hogy kell a highrate, mert halottszerver, közben semmi biztosíték nincs rá, hogy az utópisztikus vanilla funszerver elképzelésteken bárki játszana egy hétnél tovább. Az meg, hogy kihal, gecire nem a ti problémátok, csak sértődött picsák módjára cryoltok itt, mert nem az van, amit ti akartok. Hát az ilyen "emberek" jobb is, ha eltakarodnak minél messzebbre.

Módosítva Denial által
  • Like 1
  • Picard Facepalm 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot és jelentkezz be a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Új fiók létrehozása

Regisztrálj új fiókot egyszerűen!

Új fiók létrehozása

Bejelentkezés

Van már fiókod? Jelentkezz be itt.

Jelentkezz be most