Jump to content
Sign in to follow this  
Phalanx

wow machinima

Recommended Posts

Phalanx nem gondolod, hogy ha valakit érdekelnek az ilyenek (meglepődnék) az megtalálja anélkül is, hogy te ide komment nélkül csak behajítod? Ez tipikus ugyan az mintha macskás videókat küldözgetnél az ismerőseidnek. Inkább ossz meg valami index cikket, ezeket az őrültségeket meg nézd magadban csendben és ne áruld el senkinek :D

• Thanks 1
  • Picard Facepalm 1

A nézettségi adatok alapján van érdeklődés. Ha nem a kultúra érdekel, csak egy kis balhét néznél akkor ajánlom a wotlk/legion/wod/pvp témákat.  ;)

Ezt nagyon nem nevezném kultúrának. A neten egyébként is mindenféle őrületre százak, ezrek kattintanak. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy szánhat valaki órákat ezeknek az elkészítésére, más valaki meg perceket pocsékol az életéből ezek nézésére ha meghaladta agyilag a 12 éves életkort. Soha nem jött egy visszajelzés sem, csak negatív. Nem zavarna, ha valahogy lehetne ignorálni a topicot a hírfolyamból, de legjobb tudomásom szerint erre ezen a fórumon nincs lehetőség. Ezennel szeretnék új fícsört kérni a fórumra, ha lehetséges, hogy bizonyos topikokat ne rakjon bele az új tevékenységek közé :D

• Hide the pain 1

Megkérhetnélek, hogy link-ként ragd be,  nem beágyazva. Ez a gagyi fórummotor már ennyinél is okoz egy kis akadást. Egy dolog ha szegény a cég, de azért hozzuk ki a helyből amit tudunk.

Edited by Phalanx
typo
  • Like 1
  • Feels 1

Maga a fórum topic töltődik be lassan a beágyazottól, a videolejátszással már nem szokott gond lenni.

Nálam sem töltődik be lassan. De most komolyan mit zabáltok ezen annyira és miért kell megosztani másokkal, hogy épp aktuálisan milyen vicces tartalmat néztek? Miért éreztek késztetést, hogy számotokra ismeretlen embereknek küldözgessétek ezeket? Legalább fűznétek hozzá valami megjegyzést, vagy minimum a videó címét mellékeljétek. De ez így gyakorlatilag spam.

• Woah 1

6 órája, Sontii írta:

Nálam sem töltődik be lassan. De most komolyan mit zabáltok ezen annyira és miért kell megosztani másokkal, hogy épp aktuálisan milyen vicces tartalmat néztek? Miért éreztek késztetést, hogy számotokra ismeretlen embereknek küldözgessétek ezeket? Legalább fűznétek hozzá valami megjegyzést, vagy minimum a videó címét mellékeljétek. De ez így gyakorlatilag spam.

Hát én a topic címe alapján wow is videókra gondoltam, hogy azokat linkelik. Az hogy előttem milyen videók lettek felrakva nem tudom 1-2 őt néztem meg. Érdekesség kép Linkeltem ezt a 2 videót majd 1 év munka van benne amit a srác elég igényesen össze rakott. Ja és és már pár éve a Blizzard fel figyelt rá és náluk dolgozik.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...