Jump to content
Sign in to follow this  
Sasmadár

Mindenki így csinálja!!

Recommended Posts

Alcímként az is szerepelhetne itt, hogy Hogyan lehet csalni büntetlenül.

Történt, hogy egy EoE10-re csatlakoztam, ahol a hírdetés szerint SNR Raid Roll volt, amit a raid leader később a raid chaten is leírt (lásd első képen), majd mielőtt kirolloltatta volna az itemet már hozzáírta, hogy MS, úgyhogy onnantól az Main Roll bármit is írt előtte (lásd második kép) nemcsak a raid leader, de a kedves GM-ek szerint is (negyedik kép).

Alkalmazza minden csaló mostantól ezt, nem jár érte büntetés, higyjétek el! ;)

Ui.: Nem én vittem, semmi közöm a dologhoz, csak szerintem oltári nagy f*szság, hogy ez megtörténhet.

WoWScrnShot_122320_004713.jpg

WoWScrnShot_122320_004723.jpg

WoWScrnShot_122320_004730.jpg

image.thumb.png.73cd4215f610a6988ba0e8aa41431eb3.png

Edited by Sasmadár
  • Like 1
  • Feels Bad Man 1

Ha nem te vitted, és semmi közöd a dologhoz, akkor amúgy miért te panaszkodsz róla fórumon, és miért nem a sértett?

• Confused Nick Young 1

1 órája, Aithne írta:

Ha nem te vitted, és semmi közöd a dologhoz, akkor amúgy miért te panaszkodsz róla fórumon, és miért nem a sértett?

"Moderátor". 

• LUL 3
  • Kappa 1

Akkor részletezem a problémákat a reporttal, és azzal, amit OP mond.

Hivatkozik itt a raidhirdetésre, azonban a fórum reportjában sehol nincs benne még csak utalás se arra, hogy ki és melyik channelen mit hirdetett.

A chates beszélgetés szintén hiányosnak néz ki - használd a chat kinagyítás fícsört hogy beleférjen minden egy screenshotba.

Hiányoznak a timestampek is, nem látszik, hogy a priest mennyivel később rollolt az agis gyűrűre - igen, van olyan, hogy a raidleader vár 20 másodpercet, majd kiosztja, és miközben a masterloot menüt böngészi, rollol valaki, aki aztán jön méltatlankodni.

Mivel nem a sértett reportolta, ezért hiányzik az az infó is, hogy a sértettnek kell-e egyáltalán az item, vagy megállapodtak/nem érdekli. Ha megállapodtak, akkor a rugónál maradhat az agis gyűrű, nem kell intézkedni semmit - és ezért fontos, hogy ki az, aki egyáltalán reportol.

Nagyon sok dologgal van probléma a reportodban, nem csodálom, hogy Mokeszli elkaszálta. Az meg amúgy tök általános, hogy minden melee class rárollol mainspecben az agis gyűrűre, és raidleadere/megegyezése válogatja, hogy odaadják-e UH dk-nak. Mi vitás esetekben legjobb tudomásom szerint nem szoktuk str-es classnak ítélni az agis gyűrűt (intesnek meg pláne nem), de létezhet olyan helyzet, ahol simán odaadják egy dk-nak/palának/mittudoménminek.

• Hide the pain 1
  • Picard Facepalm 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...