Jump to content

WoD migráció engedélyezése tauri-ra

Chris
 Share

Recommended Posts

Én teljesen casualként örülnék, ha a karimat átrakhatnám az aktívabb Tauri szerverre, a fent leírt/tárgyalt feltételek mellett is bőven okés.

Csak azt akartam igazából megkérdezni, hogy mikorra várható ennek a megvalósulása körülbelül?

Nem vagyok nagyon képben, de a Rebornnal is volt valami hasonló anno, az hogyan ment végbe?

• 2 weeks later...

Szerintem dióhéjban össze lett szedve,hogy mit hogyan lenne értelme kivitelezni.

@Chris Esetleg infót kaphatnánk arról,hogy dolgoztok -e már rajta vagy nagyjából mikorra várható ? 

• Like 1

Üdv! Ha ez még csak gondolat, akkor ez több éves kiforrású dolog lesz, nyílván időzítve egy új kieg bejöveteléhez. Legalábbis úgy lenne ésszerű. Az biztos PVP-s állomány ide vagy oda nagyon kevés a játékos WOD realmen- bár szerintem CRYSTALSONG amúgy is megölte most a wodon kívül a taurit is- .  ( WOTKL:D)  mi van azokkal a playerekkel akiknek ez nem jön már be?? akik haladnánk nem vissza az időben, nagyapáink közé, LIch King előtt térdepelve...Persze értem én, nagy üzlet újra a Crystalsong, felélénkült karakterkereskedelem, adok veszek orrba szájba, cserélek, gold-kredit, kredit gold blabla körforgásos hisztéria. Kinek jó ez? mert a játékot megöli az tuti. Annak a pár "játékosnak" akik ezen busásan nyerészkednek biztos. Na de elnézést, az alaptéma a WOD-TAURI migráció kérdése volt! :D Várjuk szeretettel! 

• Picard Facepalm 1

Taurit az ölte meg hogy nem halad új kiegre 1 évvel azután hogy Soo is fullosan bent van.  Persze hogy fortnitezik meg minecraftozik mindenki addig

• LUL 1

A Tauri még nem hót meg, mi több, zökkenő mentesebben mennek a dolgok(teljes a kieg és a durva hibák sem hemzsegnek)  mint  a wotlk-n. Csak sokan kifullozták amijük volt és mással múlatva az időt azt várják, hogy lesz e itt még valami, vagy a cég kukázza a felépített játékosbázist, mert a jövőben valami egész más fajta üzletbe  akarnak kezdeni...

Idézet

Üdv! Ha ez még csak gondolat, akkor ez több éves kiforrású dolog lesz, nyílván időzítve egy új kieg bejöveteléhez. Legalábbis úgy lenne ésszerű.

A Legion bejöveteléhez elhúzni a migrációt minden , csak nem ésszerű lépés. Akkor mindegy ha azt az energiát amit a migrációba fektetnek inkább a Legion fejlesztésébe rakják bele. Ha bejön az új kiegészítő nem lesz szükség migrációra WOD-ról Taurira mivel (valószínűleg) mindkét realmen meg fog növekedni a játékosszám. De mivel ez a távoli jövőben lesz valamikor, addig teremteni kéne egy olyan környezetet ,ahol még lehet játszani annak a maradéknak , aki még itt van.

• Like 3

• 2 weeks later...

ezt adom nagyon, minden ami wodon ingyen megszerezhető az áthelyezés után kerüljön törlésre, eladható cuccokkal is ugyanez, achik/titlek/pve/pvp/ mind maradjon, goldot ne lehessen átvinni azt cső. +1 tegyétek be ezt az opciot minél hamarabb pls és ne legyen 30k kredit az ára peace and love :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

• Love 1
  • Thanks 1

• 1 month later...

Ha a tauri team lennék, csak összehuznám a 3 mop realmet. Persze lehet magyarázni, hogy crossfaction ah, mail, és queuek. De amikor normot/hct szeretnél ütni tauri horda oldalon, és napokkal elötte hirdetni kell már, akkor nem nagy segítség. Meg btw mennyivel gusztábban nézne már ki az 1 realm "sok" playerrel, mint ami most van.

1,  Állítólag ez az emu már nem bír el annyi játékost ezért is mozdultak el a cross realm dolgok felé

2,  Karakter/guild név, realm first  ütközés

3, A Crystalsong már megmutatta mennyire zűrös egy ilyen multikulti realm

4, A highrate-hez ragaszkodó wodosok lelépnének.

5,  Nincs előnye,  a hely csak egy Legion-nal lenne előrébb. Ha az van akkor minden realm beindul és fejlődik tovább, ha nincs akkor mind épül lefelé.

• Dislike 1
  • Confused Nick Young 1

Ajánlom figyelmedbe az ajándék prideful-t a wod-osoknak témát, van bővel ellenérzés a blizzlike ellen.

• Picard Facepalm 3

Tauri alli oldalon szerinted? kihalt mint a sivatag.....   legalább maradna bent állandóra a karácsony alatti   alli - horda együtt raidelhet dolog, illetve lenne az is megcsinálva crossrealmre, mert elég gyász amugy.    Trade chat ki van halva kb, stb

Mellesleg, amikor valaki átmegy evermoonra magyarként, mert sokan vannak szerintem, az nem az emlegetett Ki ha nem én nemség miatt van meg mert különcök, hanem egyszerűen ott van élet. Beirsz globalra és összeszedsz szedet vedett emberekből egy pár hc bosst ütő raidképes embert, 2-3xoros populácioval

Edited by Slayers
  • Like 4
  • Thanks 1

-  Qrva régen megy ez a tartalom,  odaát  is csak azért van mozgás mert sok az olyan új játékos akiket idecsaltak a közelgő  Legion ígéretével. De abból még ptr sincs,  csoda számba menne, ha  egy fél éven belül élesedne belőle valami. Nem ismerik a Tauri like content lassítást, meg fog törni a lelkesedésük.

-  Taurin épp most van 859 játékos akik ott "élnek", ami neked elmondásod szerint nem megy

-  Néhány hónapja felhúztam egy dk-t az Evermoon-on, chat ügyben leginkább a csendre emlékszem. Kb azon a szinten mint ami cross realm tevékenységek során megy,  a kommunikáció csak minimális, lényegre törő vagy sima kuss. A karit migráltam is a Taurira.

- Szerintem ez csak ott van élet dolog, nem más mint az önjelölt arisztokrácia sz*rkeverése.  Mert összeférhetetlen az "eredettörténetükkel" (egy haldokló realm utolsó értelmes játékosai aki új életet kezdtek egy új világban más értelmesebb emberek társaságában), hogy a Tauri  nélkülük is tovább működik, mivel legfeljebb mennyiségi és nem minőségi veszteség a távozásuk.

• Picard Facepalm 1

Phalanx fasznak vergődsz folyamatosan minden topicba úgyis te leszel az ultosó ember aki fent lesz a szerveren, nem is értem mi a fasz értelme van. Hónapok óta nem történik semmi, évek óta szar döntéseket hoznak egymás után, semmit nem tanulva a másikból, biztos majd életképes marad ez az egész még, úgy hogy egy kieg eddig 4 éve van bent de lesz az 6 is. Hagyjuk már, legyél te a legokosabb a kihalt szemétdombon.

Edited by Avaren
  • Like 3
  • Love 1
  • Feels Bad Man 3

Légy kemény mint a víz, és rugalmas mint az acél!

edit:

Annyi eszem csak van, hogy nem izomból próbálom  mint te, ha látom, hogy úgy nem megy. 9_9

Edited by Phalanx
  • Picard Facepalm 1
  • Feels Bad Man 1

2 órája, Phalanx írta:

Néhány hónapja felhúztam egy dk-t az Evermoon-on, chat ügyben leginkább a csendre emlékszem. Kb azon a szinten mint ami cross realm tevékenységek során megy,  a kommunikáció csak minimális, lényegre törő vagy sima kuss. A karit migráltam is a Taurira.

fogadjunk, hogy global helyett worldre csatlakoztál. Különben meg invalid amit mondasz, evermoon global pörög mint a franc.

Edited by badam

Már nem emlékszem.

Edit:

Most nézem, de nem igazán pörög, pedig elvileg napi csúcs van.

Edited by Phalanx
  • LUL 1
  • Picard Facepalm 1

Amúgy csak nekem tűnt fel hogy Phalanx minden ötletet le hurrog, de érdemileg semmit se tesz hozzá a szerverhez?

• Like 2
  • Love 1
  • Roll Safe 2

Szóval akkor a wodot temethetjük is? Az akinek 200+ napos /played-es karaktere nyugszik ott már jó ideje meg el van felejtve? Habár könnyen érvelhettek ellenem azzal hogy kevesen vagyunk (sok playedes wodosok).

• LUL 1
  • Feels Bad Man 2

14 órája, Ay-wod írta:

Amúgy csak nekem tűnt fel hogy Phalanx minden ötletet le hurrog, de érdemileg semmit se tesz hozzá a szerverhez?

Nos,  a wod migrációt is támogattam kedvezőbb feltételekkel, de csak, hogy egy közelebbit említsek azt is támogattam, hogy minden  realmen elérhető  legyen az olcsó prideful.  Ha pedig érdemileg semmit tevőket  keresel  ajánlom figyelmedbe az emote botokat,  akik teljesen felpörögtek amikor félbehagytuk a beszélgetésünket.

Nekik aztán tényleg lényegtelen mi van, csak balhés legyen... ;)

• Feels Bad Man 1

3 órája, Phalanx írta:

Nos,  a wod migrációt is támogattam kedvezőbb feltételekkel, de csak, hogy egy közelebbit említsek azt is támogattam, hogy minden  realmen elérhető  legyen az olcsó prideful.  Ha pedig érdemileg semmit tevőket  keresel  ajánlom figyelmedbe az emote botokat,  akik teljesen felpörögtek amikor félbehagytuk a beszélgetésünket.

Nekik aztán tényleg lényegtelen mi van, csak balhés legyen... ;)

eddig az volt a baj hogy belepofáznak olyan emberek akik nem játszanak itt vagy nem érdekli őket, most már az is baj ha ugyanezek nem ugatnak hanem oda emoteolnak csak valamit, igaz hogy 6 éve itthagytam már ezt a shitshowt de azért bazdmeg hagy röhögjek már azon ahogy veszekedtek a semmin xD

• Like 1

• 2 weeks later...

Valószínűleg akkor amikor már senki nem akar migrálni. Vagy nem lesz ki.

• Like 1
  • LUL 1
  • Feels Bad Man 1

Ekkor: 2020. 10. 12. ekkor: 9:10, Chris írta:

Sziasztok!

Felmerült az igény (újra és újra), hogy a wodos karaktereket migrálni lehessen taurira. ( evermoon migrációval evermoonra is)
Elkezdtük kidolgozni ennek a folyamatát.

Sajnos hatalmas mennyiségű filterezést kell csinálnunk, ezért kérnénk a ti segítségeteket is.
Elsőnek az alapvető kritériumokat kell lefektetnünk. Részünkről a következőek lennének:
- Ha egy wodos karakter már egyszer is migrálva lett taurira, onnantól kezdve a karakter áthelyezés / karakter AH tiltva lenne az adott karakteren.
- Ha valaki wodos karaktert áthelyezes taurira, akkor 1 hét CD-vel vissza tudja helyezni WoD-ra, de a karakter áthelyezés/karakter AH tiltva lenne így is, mert már egyszer történt migráció
- Maximum 5000 goldot vihetnek át. ( gold * 0,005%, ami azt jelenti, hogy a goldjuk 0.5%-a.  )
- Az összes vendortól megvásárolható crafting material kuka
- Az összes nagy értékű item, ami vendornak adható el kuka. (pl.: Vial of the Sands)
- Achievementek nem kerülnek törlésre
- Repuk nem kerülnek törlésre

Egyelőre ennyit szedtünk össze.

@Chris ez alapján lesz belőle valami lassan? vagy esetleg vannak már új kritériumok a migráláshoz?

Edited by Slayers

Aki WoD-on játszik írja már le, hogy MIÉRT JÁTSZIK WOD-on?! Mert ezek cső hülyék, szerintük azért wod-oznak a playerek, mert nem akarnak hetekig (LOL, max 1 hét 1x-esen minden repu) repuzni. Holott az ingyen pvp gear miatt vannak wod-on olyan játékosok, akik 90%-ban TAURIN játszanak. Úgy vélik elbuknák a wod-os playerszámot (akik amúgy taurisok, csak wod-os ingyen gear miatt pvp-znek ott) ... Vicc

• Like 1
  • Tell Me More 1
  • Woah 1

• 5 weeks later...

Jó estét. Kit kell it leszopni, hogy végre áthozhassam a karijaimat taurira?

• Dislike 1
  • LUL 3
  • Picard Facepalm 1
  • Pusheen Blush 1

Ez az szerintem nem jó a taurin 5000 gold az egyenlő a semmivel fizetsz azért jó sok pénzt hogy a taurin legyen 90 es karid inkább veszel ennyiért a taurin.wodon meg hagyod a karid aludni.

nem jót tesztek vele hanem rontanátok a helyzeten A taurin amúgy sem olcsó az sms sem más már bocsi ezért de így van Ha már fizet érte kapjon is annak fejében egyenlő értékü dolgot 

cuccokat viheti át a wodról . Probáltam a taurin farmolni de nem lehet .moobol nem lehett lootolni zöld cuccokat minden 4-5 et lehett csak lootolni akkor hogy a fenébe farmoljon a wodos ? Fly is nagyon sokba kerül és sok más is ! éve nem voltam itt kb de amikor beléptem a tauris karokról hiányoztak a goldok amiért elég sokat szakmáztam .Minden esetre már nem volt kedvem a nulláról indulni ismét pvp ről nem is írok na az meg más kategoria .sajnos csalodtam mikor vissza jöttem régebben nem volt ennyi bug.Jah tudom nem közelező itt játszani ...De csak egy probát meg ért hátha régi lesz a tauri sok magyar nincs inkább külföldi már a szerver...alig látok magyart sajnos..

Gyakorlatilag leírtad, hogy miért nem jó az, ha nagyobb pénz összegben tudna átvinni; ráadásul az ki is használható lenne új játékosok számára.  Az aki átakarja vinni valószínűleg nem azért akarja átvinni, hogy ott már ne legyen dolga, hanem azért, hogy az addig megszerzett dolgokat kitudja menteni/játszhasson ott. Az 5000 teljesen rendben van. Az achievement, a mount, a beleölt idő és az elért eredmények a lényeg az én szememben, nem az anyagi javak. Nekem ha át kellene vonszolnom a karim másik realmra akár 0 golddal is rendben lenne, addig amíg utóbbiak megmaradnak, mert a gold kifarmolható.

• Like 1

Szerintem rosszul álltok hozzá. Át kell nevezni a topicot wod->everlol  migrációra és felpörög a dolog, még az átvihető gold is többszöröse lesz. A Taurit  fel akarják számolni, mert akad itt még 1k játékos aki a veséjükbe lát  és nem olyan könnyű lehúzni mint az idevetődött naiv külföldieket.

• Picard Facepalm 1

2 órája, Phalanx írta:

Szerintem rosszul álltok hozzá. Át kell nevezni a topicot wod->everlol  migrációra és felpörög a dolog, még az átvihető gold is többszöröse lesz. A Taurit  fel akarják számolni, mert akad itt még 1k játékos aki a veséjükbe lát  és nem olyan könnyű lehúzni mint az idevetődött naiv külföldieket.

olvasd el feljebb hogy az evermoonos playerek milyen toxican fogadták az egész ötletet és ellenezték

• 4 months later...

Ejtsünk azért pár könnyet a migráció nem létrejötte miatt eladhatatlan gladiator karik miatt xD

Edited by Slayers
  • LUL 1

22 órája, Slayers írta:

Ejtsünk azért pár könnyet a migráció nem létrejötte miatt eladhatatlan gladiator karik miatt xD

alapból úgy lett volna megcsinálva hogy ne is lehessen 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 6 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...