Ugrás a tartalomra
TauriWoW Community
Imi228

Tukui

Recommended Posts

Imi228    0

Szia!

Az ElvUI-t én is megtaláltam, de sajnos "nem állt rá a kezem"... Most volt egy gép reinstallom, érdekes, hogy előtte én TukUI-t használtam, tehát le tudtam tölteni a megfelelő verzióját a MOP-hoz anno. Szükségem lenne rá, úgyhogy ha valakinek megvan kérem jelezzen! :)

(köszönöm válaszod)

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Tarko    3

Mophoz az utolsó a 15.85ös volt. De mivel a régi tukui webiste halott csak a wodtól készültek vannak meg. Esetleg más szerveren keresgélj verziószám alapján.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
panducimonk    5
5 órája, Tarko írta:

Mophoz az utolsó a 15.85ös volt. De mivel a régi tukui webiste halott csak a wodtól készültek vannak meg. Esetleg más szerveren keresgélj verziószám alapján.

Nem halott a weboldal, direkt nem támogatják a privát szervereket azzal, hogy a régebbi verziókat kitörlik.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Tarko    3

Elvileg elkoltoztek, új oldalra. A régi letoltolinkeket törölték. Nem a privát szerverek voltak az okai elvileg. De ez mind lényegtelen meglett az addon. Illetve én is köszönöm lehet felrakásra kerül nekem is wotlk óta a kedvencem. 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Tarko    3

Tukui config addon nincs meg véletlen? (nem ártana framek helyezgetésén kívül mást is állítani) :D

Edit: Sry megvan, csak defender blockolta. :D

Módosítva Tarko által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot és jelentkezz be a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Új fiók létrehozása

Regisztrálj új fiókot egyszerűen!

Új fiók létrehozása

Bejelentkezés

Van már fiókod? Jelentkezz be itt.

Jelentkezz be most