Jump to content

Legion

bruh where tf is legion?
 Share

Recommended Posts

Azt is azért írták be hogy lecsendesítsék a tömegeket, ha megnézed a development streamet jelenleg is meg a scriptelés.......ulduarra xt-re......warmanes videó alapján..........

Ahogy a meme is mutatja:

legion.jpg

• Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • LUL 2
  • Picard Facepalm 1

• 9 months later...

Helló. Klónoztam egy karaktert a PTR-n, de nem tudok bejelentkezni a szerverre. Azt írja, hogy "nem tudtunk felhatalmazni" Mi a probléma?

9 órája, VSh írta:

Helló. Klónoztam egy karaktert a PTR-n, de nem tudok bejelentkezni a szerverre. Azt írja, hogy "nem tudtunk felhatalmazni" Mi a probléma?

Az hogy amennyi teszt van is az zártkörűen zajlik, "éles" ptr-re még kb év végéig gondolni sem lehet

• Woah 1

Év végére a mások is lelépnek, mert lehet,  hogy lassabbak a magyaroknál. de azért ők sem teljesen hülyék. ;)

• Like 1
  • Picard Facepalm 1

• 2 months later...
Ekkor: 2020. 09. 23. ekkor: 15:53, Serigala írta:

Azt is azért írták be hogy lecsendesítsék a tömegeket, ha megnézed a development streamet jelenleg is meg a scriptelés.......ulduarra xt-re......warmanes videó alapján..........

Ahogy a meme is mutatja:

legion.jpg

Múltkor azt írták az egyik rinyálásomra hogy higgyem el hogy gőzerővel dolgoznak a Legion-ön. Azóta kussolok. De lehet írok már megint valamit mert tényleg semmi eredmény. 

Csak egy kis nyomás kell és lezavarják egy hónap alatt.  A wotlk csúsztatáskor megmutatták, hogy tudnak ha akarnak... (egy hónap alatt többet haladtak mint előtte több mint egy év alatt)

• Picard Facepalm 1
  • Kappa 1

Az új wotlkval összehozták,  az már más kérdés, hogy volt e értelme annak a realmnek.

Felhuztam 80 ra a karimat 1 hétig toltam vele,aztán abbahagytam, 1 hónapra rá meg kb 50% játékos lelépett. Nem sok értelme volt...

• Picard Facepalm 1

2 órája, Hightemplar írta:

Szerintetek van esély rá,hogy jövőre kijön Legion? Vagy ne legyek ilyen naiv? :D

Kezdem úgy érezni hogy fölös várnunk. Azt hittem szeptemberre már kapunk valamit vagy október-novemberben már játszhatunk de semmi. 

• LUL 1

• 2 weeks later...

I follow a lot of server updates on "Chargelog". And it's pretty clear they're still in the Legion's early stages. Maybe we can expect this expansion for the end of next year, if all goes well.

You can see they are still in Draenor. And it's hard work for the team, I wish them luck. And I congratulate the excellent work at MoP. Without a doubt, the best server ever.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...