Jump to content
Torch

Vidám topic, mindenkinek lehet jó napja :)

Recommended Posts

4 órája, wtmalex írta:

mfw öregnek érzem magam, hogy én még ebben a korszakban ragadtam :( 

Nekem is hasonlók jönnek be, de sajnos széles a lábam az ilyenekhez :(

Ekkor: 2018. 10. 11. ekkor: 17:38, Petykó írta:

https://www.adidas.co.uk/premiere-sweatshirt/DH3915.html

image.png.00efc2eae2644a57773d9b0570c8fb31.png

airmax 95

az elmult 6 honap legjobb vasarlasa lett ez

Nekem nem jönnek be, mondjuk én inkább az egyszínű dolgokat szeretem valami nyomtatott mintával. Mondjuk ez generációs különbség, gimnáziumban a hárommal alattam levők imádták az ilyeneket. Egyébként angliában is nehéz 45-ös cipőt találni készleten, ami nem ocsmány?

btw nem generacios kulonbseg, inkabb izles(es penz) kerdese. rengeteg 30+os sneakerheadet ismerek es olyan, nalam fiatalabbat aki pont leszarja es eleg neki a deichmann kategoria 

Edited by imbalancedhi0
typo

15 hours ago, deepsany said:

Nekem nem jönnek be, mondjuk én inkább az egyszínű dolgokat szeretem valami nyomtatott mintával. Mondjuk ez generációs különbség, gimnáziumban a hárommal alattam levők imádták az ilyeneket. Egyébként angliában is nehéz 45-ös cipőt találni készleten, ami nem ocsmány?

dehogy generacios kulonbseg, izles kerdese. igazabol nem ocsmany cipot ugy alapbol nehez talalni, de altalaban van 10/11 meret, en labam is 10es (43-45 elm) es siman talalok cipot [legutobb pl egy mocsokjo ralph lauren canvas cipot vettem felaron, mert ebben a meretben mar kutyanak se kell].

Edited by Petykó

Megtaláltam azt a KJK könyvet ami 3 éve eltűnt a szobámból. Anyum valamiért betette az egyik szekrény polcára a folyosón. Sohatöbbénemengedlekel.

- a kétféle bónusz az 3x-os valor-t jelent

- timeless heti quest+ 9k coinból megvan az accra a teljes bónuisz

- a többinél timeless  +6k coin

- instába csak akkor megyek ha nincs elég coin

Az első nap le tudtam tudni első 20 karit mert volt coin, másodikon a 10 ugyan úgy eltartott egész nap mert nem volt, és igen sokat kellet várni, hogy behívjon a df.

@poszeidon

A Launcherből letölthető addonokat csak összegyűjtötték a kényelem érdekében. Természetesen Legionhöz is lesznek addonok, amiket le lehet majd tölteni Launcherből, de egyrészt nem tudjuk garantálni, hogy minden jelenleg letölthető MoP addonnak van Legion változata (időnként a fejlesztőik nem támogatják tovább), másrészt ha van rá igény, hogy egy meglevő addon elérhető legyen onnan, be lehet tenni, de attól még Curse-ről meg hasonló egyéb forrásokból ugyanúgy letölthetőek.

• Like 1

Ugyan, ez még egyáltalán nem is durva. Meglepődnél, mennyire kreatívak a userek, ha a random nyűgjeiket kell totál random szekciókban totál random topicokba belefosni. De ha őket ez teszi boldoggá...

1 órája, Aithne írta:

Ugyan, ez még egyáltalán nem is durva. Meglepődnél, mennyire kreatívak a userek, ha a random nyűgjeiket kell totál random szekciókban totál random topicokba belefosni. De ha őket ez teszi boldoggá...

Nem arra van a mod, hogy áthelyezze a megfelelő helyre? A helyett, hogy csatlakozik a játékához.

51 perce, Daniel írta:

Miért necrozol?

Témába vág.

18 perce, Phalanx írta:

áthelyezze a megfelelő helyre?

Egy komment áthelyezésére tudtommal nem biztosít lehetőséget a fórummotor. Rá tudok szólni hogy @poszeidon figyelj oda legközelebb, hogy hol kérdezel, de a legfájdalommentesebb megoldás az, hogy válaszolsz az (egyébként meglehetősen értelmetlen) kérdésre, aztán legyintesz egyet, és elfogadod, hogy időnként rossz helyre szemetelnek a userek. Totál fölösleges triggerelődni az ilyesmi miatt...

55 perce, Aithne írta:

Egy komment áthelyezésére tudtommal nem biztosít lehetőséget a fórummotor.

mfw régi retek fórum jobb

• Kappa 2
  • Pusheen Blush 1

@Petykó Neked is durván beütött az az ürességérzet az összes tetves kurva beadandó és szakdolgozat és online zh megírása után, hogy nincs már mit csinálnod?

• Feels Bad Man 1

2 hours ago, Aithne said:

@Petykó Neked is durván beütött az az ürességérzet az összes tetves kurva beadandó és szakdolgozat és online zh megírása után, hogy nincs már mit csinálnod?

meg nem teljesen, a vedesre fel kell keszulni meg :D de egyebkent ja, 8 leadandom, 3 zh, 1 vizsga ment le az elmult 2 honapban a szakdoga mellett... mar a gondolata is tetszik a semmittevesnek tbh, mondjuk az sem lesz olyan sokaig mert jun 1.-n kezdek az uj munkahelyemen. szerencsere full remote (backend dev), headhuntolva kapott allasajanlatot hasznalva eleg jo bert alkudtam ki ennel a cegnel ahol kevesebb penzert is szivesen dolgoztam volna, szoval remelem jo lesz tenyleg

Edited by Petykó

Huhhh, az alaplap megdöglött, de a háttértárak túlélték. Szerdán vagy pénteken kész az új vas, és fullban leszek megint.

• Putin Approves 2
  • PogChamp 1

32 perce, Phalanx írta:

Huhhh, az alaplap megdöglött, de a háttértárak túlélték. Szerdán vagy pénteken kész az új vas, és fullban leszek megint.

Direkt ezt mondtam zarlatos a lan ic leveszed onnantól bootol, majd bisban letiltod ujraindít és lám semmi baja csak a lant bukod. 

Lassan 9 éves lett volna az a gép. Mondhatni hibátlanul ment(csak takarítás, venti csere/olajozás kellett neki) ennyi ideig. Az új vasat is tervezgettem hónapok óta, nem fogok vele barkácsolni. Megy a sarokba az előző 3 gépem mellé...

Sziasztok, kellemes estét! 

Próbáltam végig olvasni ezt a sok hozzászólást, jó látni hogy ennyi jó hangulatú kommunikatív ( nem antiszociális}) játékos van itt. Én új, kezdő játékosként most ismerkedem a wow világával. Nehéz számomra még kicsit a skillek tapasztalt használata, de igyekszem. Számomra fontos a wow, Apum iszik Anyum sokat dolgozik én pedig általános 8 - ba indulok. Előttem a pályaválasztás miatti izgalom, osztálytársak - ismerősök Apum miatt bántanak. Ezért a wow világába menekülök néha. Tudom, nem megoldás de menedék míg megerősödöm. Köszönöm szépen mindenkinek aki elolvasta jegyzetem, sziasztok kellemes estét - hetet! 

Norina

• Feels 5

23 hours ago, Pygmeus said:

Sziasztok, kellemes estét! 

Próbáltam végig olvasni ezt a sok hozzászólást, jó látni hogy ennyi jó hangulatú kommunikatív ( nem antiszociális}) játékos van itt. Én új, kezdő játékosként most ismerkedem a wow világával. Nehéz számomra még kicsit a skillek tapasztalt használata, de igyekszem. Számomra fontos a wow, Apum iszik Anyum sokat dolgozik én pedig általános 8 - ba indulok. Előttem a pályaválasztás miatti izgalom, osztálytársak - ismerősök Apum miatt bántanak. Ezért a wow világába menekülök néha. Tudom, nem megoldás de menedék míg megerősödöm. Köszönöm szépen mindenkinek aki elolvasta jegyzetem, sziasztok kellemes estét - hetet! 

Norina

dude ha ez igaz akkor irj nyugodtan akarmikor, ill be ur friend xo

https://www.facebook.com/peter.cseik

Ekkor: 2020. 06. 30. ekkor: 19:18, Petykó írta:

dude ha ez igaz akkor irj nyugodtan akarmikor, ill be ur friend xo

https://www.facebook.com/peter.cseik

Szia, köszönöm szépen hogy ilyen kedves vagy.! Nem sűrün engedik hogy játszam, mondván hogy elfecsérelt idő. Hétvégén a taurin és a wod - on kezdtem worgen druida és mágust. Ha leírod a játékban a kalandorod nevét akkor bejelöllek. Köszönöm előre is. Kellemes napot és hetet. 

• Feels Bad Man 1

Hibavonal nélküli forgalom elsőre, már csak az a rákos elsősegély van és rituálisan elégethetem a bérleteimet meg a hátizsákomat, sőt még a kártyát sem kell megvárnom mert júni 18 óta az igénylőlap 30 napra helyettesíti a jogsit <3

Néztél már autót? Mik a főbb választási szempontok? Autóra volna szükségem, de nem igazán értek hozzájuk. Vannak tippek azonkívül, hogy autószerelő haverral menjek? Ugyanis nincs. Kisvárosi használatra kellene, napi 20-30 kilométer csupán. Hallottam olyan tippet, hogy olyan első autót vegyél amit 3-4-5 havi fizetésből ki tudsz fizetni, így a jövőben a fenntartásával sem lesznek gondok.

Edited by Sontii

Már van, egy 2007-es Saab 9-3 NG Linear 1.9 TiD, Magyarországon lett forgalomba helyezve és szervizelve azóta, és az igazán nagy hangsúly a beltéren volt (210 magas vagyok, nem férek el bármiben, vezetni meg megint egy másik dolog).

Amúgy igen, ez az első hogy autószerelő haverral menj. Igazából ha meghatározol valami büdzsét magadnak az már jó, mert akkor be tudod határolni hogy mit keress, nyilván az igényeidet is figyelembe véve. A kisvárosi használat elég tág fogalom, mi is kisvárosban lakunk csak Gazdagrétre járok be dolgozni minden nap, ez vagy 50 kilométer város vagy 70 kilométer autópálya napi szinten, szóval a dízel igencsak indokolt nálam, de ha keveset mész naponta a kocsival és nem pályázol/országutazol legalább hetente, akkor valami közepes benzinest tudnék hirtelen mondani (1.4-1.6 környéke). A nap végén mindenkinek más igényei vannak és más ízlése szóval én nem tudom megmondani hogy milyen autót vegyél, mindegyiknek van előnye és hátránya, mi például úgy vettük meg a kocsit fél millával olcsóbban hogy a srác azt mondta hogy szarakodik az önindítója és a féktárcsák következő olajcserére csereérettek lesznek, namost az önindító hibátlan csak az aksi volt gány, vettem bele egyet 30000 forintért és azóta pöccröff, féktárcsát meg sikerült óccsón márkásat szerezni, eddig benne van kemény 90000 forintomba a dolog, munkadíjjal sem hiszem hogy nagyon túlszaladna a 100k-n, és van egy hellyelközzel hibátlan kocsim ami a világból kivisz, és hepciáskodó ricerboyokat is csendre tud inteni egy moderáltabb gázadással kettestől felfelé (gyárituningos, 170 környékén kezdi el finoman kérni a 6ost).

Nade hirtelen amire gondolok az egy Honda Jazz mondjuk, szögegyszerű 1.4es szívóbenzin, a kocsi meg egy élére állított tejesdoboz, körülbelül bármit bele tudsz pakolni, és a 2. generációtól felfelé egész értelmeseket kapni. Ha túl családbarát akkor szívesen mondanám hogy vegyél egy Civicet (jaamúgy Honda fanboy vagyok ha feltűnt...) de azokból nehéz olyat találni ami nincs szarrárúgva és olcsó, viszont csak egyszer kell belenyúlnod. Egész jó megoldás amúgy még a Suzuki SX4, egész vállalható benzines motorjaik vannak, az 1.6os DDiS (máshol 1.6 hDi) blokk a legjobb a kategóriájában, 91 lóerő meg bőven elég egy 1200 kilós kocsinak, sőt, dízelhez képest egész jól tűri a városi használatot (ettől még persze nem árt kéthetente-havonta kikormolni). A német "prémiumokat" szerintem felejtsd is el, nagyon kevés olyat találni amit nem laktak még le brutálisan a bennszülöttek, igazából az a csoda ha nem esik ki belőle a motor a próbakörön. Ha mindenképpen az a fétised, akkor viszont Németországból kell behozatni, de az megintcsak zsebbenyúlós. Franciákra nem nagyon tudok mit mondani, jellegtelen az összes, van egy-kettő amit a motor ment meg, viszont az elektronikája mindegyiknek közmondásosan szar (ugyanide tartoznak az újabb Nissanok és Daciák, bár azoknak nem csak az elektronikája szar), az olaszok meg általánosságban nem a legmegbízhatóbb autók hírében állnak. Esetleg amit el tudok még képzelni az a Ford, esetleg egy eggyel régebbi Focus, csak ott vigyázni kell mert ha mondjuk flottás volt a kocsi, akkor az kurvaisten hogy szarrá van rúgva, mert a legtöbben csak használják de nem vigyáznak rá. Játszanak még a Skodák és a VW-k, igazából egyáltalán nem vészesen rosszak, a kettő kb ugyanaz csak más a nevük, Opelből nem nagyon éri meg 2012 utánit venni mert amennyire hallottam kurva gagyik. Amikről még jókat hallottam de nem volt alkalmam tapasztalni azok a koreai autók, amik állítólag kurva jók, főleg a 2006 utániak, az egyik álmom egyszer egy vadči noví Proceedet kihozni a szalonból. Általánosságban még a japánokról elmondható hogy hajlamosak rohadni, alváz, küszöbök, sárvédőívek, illesztések, vázelemek amikre figyelni kell, de ha viszel magaddal autószerelőt akkor ő úgyis tudni fogja mit kell nézni, és a japán váltók általánosságban kibaszott jók.

Mindegy is, a legjobb tanács amit adni tudok hogy a vételáron felül legyen kéznél legalább 250-300 ezred, amiből mondjuk 100 az átírás mindenestül, a maradékot pedig rá tudod locsolni ha valami nagyon akut a kocsin.

Edit: jaj, a svédek. Volvóval vagy Saabbal nem nagyon tudsz mellényúlni plusz mindkettő tank, de Saaboknál az alkatrész kurva drága ha nem a motorba kell, pl az egyik gyári kulcsa ocsmány mint a picsa, egy új kulcsház beépítéssel együtt 40k, balelső biztiöv mechanika 45k (ja igen még az is lóg, de féktisztítóval átdörzsölve a kevlárt olyan mint az új), viszont mivel NG Saaboknál a géptető alatt gyakorlatilag egy B Vectra van, a blokk meg Alfa alapú, normál méretű tétel bele az alkatrész.

• Like 1

Prémium autónak a javítása prémium árban van 20 évesen, azért nem érdemes venni kevés pénzből. 2008 előtti Mazdák meg mind rohadnak.

1 órája, deepsany írta:

Prémium autónak a javítása prémium árban van 20 évesen, azért nem érdemes venni kevés pénzből

Meg mert abban jo esellyel olyan cibszag lesz hogy az eletben nem szellozteted ki.

Fanatikusoknak amugy van olyan bukolampas 323as Mazdaja amin egy koromnyi rozsda nincs, igaz negy masikbol osszeollozva.

Na elsosegely is pipa, mondjuk a srac aki velem vizsgazott az feelsbadman mert kapott egy nullpointert az agya aztan nem tudta mi az a nyomokotes. Neni megkerdezte hogy tanfolyamon volt-e, gyerek mondta hogy volt, erre neni megkerdezte hogy es ott nem mutattak meg hogy hogy kell? Srac szerint nem mutattak...

Alakul ez a Mandalorian, előbb dark trooper, most meg Thrawn is előkerül. Úgy látszik tényleg  kukázzák a 7-8-9 borzalmat és úgy folytatódik a történet ahogyan kellett volna.... :D

• Roll Safe 1

Epic nap: :D

- letudtam a heti raideket

- kiszedtem az 1500 valort a 32-sel

- megjött az új monitorom

- az egyik df-es bag-ben egy raven lord volt

• PogChamp 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...