Jump to content
Torch

Vidám topic, mindenkinek lehet jó napja :)

Recommended Posts

Ekkor: 2017. 11. 30. ekkor: 16:47, crawen írta:

Teljesen mechszűz voltam eddig, életemben nem próbáltam ki egyet sem, és mivel egyrészt a logitech cuccokkal világéletemben jó tapasztalataim voltak, másrészt pedig az amazon prime egy kurva jó cucc (főleg a black fridayjel párosítva), ezért kb féláron sikerült vennem egy logitech g810-et.

xXGhuZn.jpg

Hát azt kell mondanom hogy egyelőre elég szokatlan, főleg mert az actuation point nem a béka segge alatt van mint a membránosoknál hanem kicsit mintha érintőképernyőn gépelnék, viszont iszonyatosan kényelmes és szerintem nem lesz nehéz megszokni. Emellé pluszpont hogy amúgy kurva jól is néz ki, de ez igazán másodlagos szempont volt.

Ja meg van hozzá billentyűhasználati hőtérkép is, realtime frissíti a billen, és bár amúgy gyakorlati haszna nem sok van, engem az ilyenek mindig is érdekeltek (lásd pl IOGraph).

image.thumb.png.019703973e530d345d8380cbb15a5139.png

Q4xMfhn.jpg

Szóval nagy általánosságban azt kell mondanom hogy nagyon jó vétel volt, Logitech cuccokban meg amúgy is elég ritkán kellett eddig csalódnom (ha egyáltalán).

Advil a raideléshez kell vagy fórumozás közben szorulsz rá? :D

1 órája, Phalanx írta:

Végre sikerült kihevernem a Reborn migráció veszteségét, újra 10 millió gold felett vagyok :D

Minek annyi, ha szabad kérdezni?

9 perce, Phalanx írta:

Játék a játékban.

Pedig megörültem, hogy igénybeveszed minden kariddal ezt. 

FeelsBad 

• LUL 1
  • Woah 1

1 órája, Phalanx írta:

Végre sikerült kihevernem a Reborn migráció veszteségét, újra 10 millió gold felett vagyok :D

Offin én 100k goldból olyan vígan elvagyok, több nem is kell. :D

Edited by Darkpepp

16 órája, Toyás írta:

Advil a raideléshez kell vagy fórumozás közben szorulsz rá? :D

Szimplan csak kurva sokat faj a fejem mert gyakorlatilag minden ebren toltott percemben monitorokat bamulok

23 órája, Phalanx írta:

Pont az ilyen magatartás vezet ahhoz, hogy bedőljön a gazdaság!!!4! ;)

• Tell Me More 1
  • Roll Safe 1

Az valami rapper?

Itt még nem is büszkélkedtem az új szerzeményemmel (toolbox not included és tbh kicsit fel is basz, hogy van vagy 300 zseton benne, de tárolásra alkalmas eszköz nincs):

EH.thumb.jpg.d1877b9b3b2bdaed86e4c0fdb8ab1338.jpg

Ahhoz képest, hogy a techno nem a kedvencem, ez a Scooter koncert rohadt jó volt :D (csak a Fire hiányzott :/) 

shit dog, el sem hiszem hogy cegtulajdonossa valok iden (persze, ha csak meg nem all a folyamat valami oknal fogva). pls kivanjatok szerencset thx

btw how do taxes
:(

Nice. Nekem a bow esett ki nemrég (lol fél éve) olyan karakterrel ami fel is tudja venni hogy villanjon az acsi. (Locknál ott rohad vagy 5 éve).

Megvan végre az új bringám :D Vagy 2 hónapja nem tudom rávenni magan, hogy megint eljárjak futni heti 2-3 alkalommal. Tehát módszert váltottam és vettem egy normális bringát :D

DSC_0580.JPG

DSC_0579.JPG

• Like 3

Én is ezen gondolkodom már egy pár hete. Futni nem szeretek, mert nekem unalmas, de biciklizni szerettem, csak már az sincs egy ideje. :)

Amúgy ez nekem kicsit túldíszített. :D Ha nem lennének a felniken azok a csíkok, jobban nézne ki szerintem, de grat hozzá. 

• Like 1

Köszi :)

A narancssárga csíkok az előző tulajtól származnak. Sima matrica, de neken így jobban tetszik :D

Edit: plusz ugye alapból nem ilyen ülés volt rajta, hanem sportosabb. De azokat utálom mert túl csontos a seggem és 10 perc alatt megfájdul xD

DSC_0582.JPG

Edited by Torch

:o Phalanx írt valamit!

Amúgy nagyon reméljük, hogy nem lesz olyan elcsépelt, mint amilyen a rebels volt. Gondolok itt arra, hogy a rohamosztagosokat nem lelőtték, ha nem csak fejbe dobták valamivel, nehogy véletlenül túl erőszakos legyen.

nagy a vidamsag, bekoltoztem az albiba, elvileg a heten hoznak egy szep nagy asztalt, ma megcsinaltak a wifit is (kar hogy kabelt meg mindig nem tudok rakotni a gepre amig a landlord nem sziveskedik felhivni minket, igy laptoprol kell bridgelni wifit lol), az egyetlen fennmarado problema az csak az, hogy sketchy arabok es lengyelek mellett elunk, es egesz nap egy drogdiler no ul az utca vegen a templom ajtajaban.

• Like 1

3 órája, Petykó írta:

egy drogdiler no ul az utca vegen a templom ajtajaban.

Legalább nem kell messzire menni buliravalóért.

• Like 1
  • Pusheen Blush 1

Hat azert a clone wars is inkabb tunt clone brawlsnak, olyan hudenagyon nem igyekeztek sem a Jedik sem a katonak az evek kikepzesevel es tanulasaval elsajatitott skilleket hasznalni, es a reszek konfliktusainak 95%-a megoldhato lett volna masodpercek alatt ha nem akartak volna mindenaron family friendlyre csinalni.

@Petykó mindig tuzzetek egy szelet bacont az ajtora es biztonsagban vagytok

srsly tho... im not that guy. az evek soran tul sok ismerosomet vittek es butitottak le az ilyenek. az a baj a szintetikus cuccokkal, hogy osszevan vagva mindenfele faszsaggal (ha esetleg nem lenne eleg a drognak az alapveto onpusztito hatasa). na meg, alapvetoen egy addiktiv szemelyiseg vagyok, nem kockaztatok inkabb.

a varosban iden nyaron elterjedt a csovesek meg narkosok kozott valami uj szintetikus fu (mamba? mamber? idk), ami ha szerencsed van csak bezombit 4 orara, ha nincs, akkor belehalsz. :D par oraja vittem ki vonatallomashoz baratomat, es mikozben vartunk kint odajott egy ujsagiro, hogy tudjuk-e mi tortent, miert allnak ott a rendorok meg mento... fene tudja, most jottunk bocsi. erre mellettunk ulo csavo odaszol neki, hogy ja o tudja, valami csoves be volt mambazva es annyira szarul lett, hogy valaki kihivta ra a mentot. es onnan tudja, hogy az volt a tagban, mert o is hasznalja ezt a drogot. :dddddd furcsanak talalom, hogy valaki igy bevallja egy random embernek, de whater' floats ya boat i guess

Jah budapesten is valami zombító cucc megy most. 

Egyébként ja, egyszer füveztem életemben, két haverral ültünk egy nyaraló teraszán, készülvén arra hogy 48 órán keresztül csak zabálni, makettezni és sörözni fogunk, mint a királyok (szóval a lehető legjobb lelkiállapotban) és úgy baszott jól esett. Aztán belegondoltam abba, hogy az a fajta fasz vagyok aki képest napi 1 órát azon szorongani, hogy megváltoztatták a munkahelyem riasztó kódját és mivan ha elrontom és megszólal, és a gyakori füvezés EZT a káoszt amit fejnek hívok erősítené fel... na inkább kihagyom xD.

1 hour ago, Shreds said:

Egyébként ja, egyszer füveztem életemben, két haverral ültünk egy nyaraló teraszán, készülvén arra hogy 48 órán keresztül

:o hat nemtom nekem masfel-ket oranal nem tart tovabb xD de ja van aki csont paranoias lesz tole

related content (legalizaltak orvosit btw):

https://wundergroundmusic.com/thousand-brits-develop-chronic-pain-night-medicinal-cannabis-legalised/
hi doc my back very hurt can i hab marijuana card pls no medicin work

17 órája, Phalanx írta:

Épp ma 9 éves az  itteni wow accountom :D

Hopp tegnap nekem is évforduló volt :O 

Account készítve
2008-10-10 15:14:23

• Like 1
  • Woah 2

Régi szépidők :D mondjuk már nyáron kezdtem, de akkor még Nightmare-n. Aztán jött Taurin az undead warriorom, az őrült egérklikkelés, mert az hittem akkor gyorsabban autoattackol, meg a battle stances tankolás :D

a pulcsi vagy a cipo? kenyelmes mind a ketto.

valoban vannak sokkal jobb colourwayek, de kek/libafos/fekete tucatszamra hordjak az emberek, az egyedibbek pedig £200+, ez csak £130
kovetkezonek air max 97 silver bullet og-t akarok venni ( 800622_01.jpg) de OG-t mar nem lehet boltban kapni, szoval depoprol kell majd meretemben vadaszni egyet. :D

Edited by Petykó

19 perce, Petykó írta:

valoban vannak sokkal jobb colourwayek, de kek/libafos/fekete tucatszamra hordjak az emberek, az egyedibbek pedig £200+, ez csak £130
kovetkezonek air max 97 silver bullet og-t akarok venni ( 800622_01.jpg) de OG-t mar nem lehet boltban kapni, szoval depoprol kell majd meretemben vadaszni egyet. :D

Mindkettő xD

3 órája, Petykó írta:

stb... 

Nem a színnel van baj, hanem a kinézettel. Itthon kb. a cigányokon látni ilyent, csak ők a búcsúban szokták venni ezeket. Meg alapból ronda is. 

• Thanks 1

20 hours ago, imbalancedhi0 said:

@Petykó egy 97 x skeptát coppolj $itte$em 

coppolnek csak nagyon draga, imadom skeppyt szoval valoban elgondolkoztam rajta :sss meg szurke amugy is komoly, sok fekete cipom van es nem akarok meg egyet. lehet hogy geciskedesbol mondtad, es gaz vagyok emiatt de lefosom igazabol, grime/rave culture bigman.

[bugzy malone TN is kibaszott bomba :D ]

mindenki:

a pulcsi ronda? roflmao

17 hours ago, selfcontroll said:

Meg alapból ronda is. 

oregek vagytok : S

Edited by Petykó

silver bullet is kb annyiért megy, átgondolandó :D 

Horror árak vannak a sima cipőknél is, 30ezret minimum rá kell áldoznod, hogy nap végére ne bokasüllyedéssel ülj le a villamoson. 

dehogy, silver bullet ujonnan £140, de hasznaltan mint conditiont talalsz depopon/ebayen mar £80-90ert is, azzal meg sok gond nincsen. skepta 97 pedig £250 korul megy hasznaltan, ujat nem is nagyon lehet talalni

ja, es raadasul a nagyreszuk valami iszonyat ergyan is nez ki de mivel gyorsan tonkremegy meg amiatt sem eri meg sokkal olcsobbat venni... akkor mar inkabb raaldozok kicsit tobbet, hogy normalis cipoim legyenek.

8 perce, imbalancedhi0 írta:

Horror árak vannak a sima cipőknél is, 30ezret minimum rá kell áldoznod, hogy nap végére ne bokasüllyedéssel ülj le a villamoson. 

Arra talpbetét való. Vagy elmész az ortopédiára és íratsz, vagy betérsz egy nagyobb cipö/sportboltba és 2-3k huf magasságában már igen jó darabok vannak.

@Petykó idk annyira nem vágom a 97-eseket, flightclubon néztem ott 320$+ a silver bullet és 325$+ a skepta cw. 

@Phalanx Köszönöm, nagyon kedves vagy! Erre nem is gondoltam, hogy akinek tényleg gond van a bokájával az forduljon orvoshoz és ne egy drága cipőtől várja a csodát. :S

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...