Jump to content
Sign in to follow this  
Porkolt

Legion. Azonnal!

Recommended Posts

5 percet kaptok hogy Legionra álljon a szeró! Vehetitek egérútnak is! Baszottul szar ez a kieg, már az előtt ki mopozta magát mindenki hogy ráálltatok volna mégpedig azért mert volt ebből egy rakat jó szerver. Warlordsból és Legionból egy darab játszható tört szerver se volt még soha így annak lenne sikere. MoP-ról meg mindenki csak elmegy. Nézzétek meg mihez kell folyamodnotok... Allival csatlakozhatsz hordásként BG-re csakhogy legyen végre BG. Szerintem ha csak 500 player lenne a szerón akkor se esne le hogy hülyék vagytok mert az 500 playerből 2 azt fogja mondani hogy "tyű de jó ez a kieg, tök jó segge van a panda csávóknak a warlords meg a legion egy szar mert a blizzard elbaszta és az egyetlen jó dolog amit a blizz megalkotott az a panda csávók luka" ti pedig eme szavak hallatán basztok a közkívánságra.

Edited by Porkolt
  • Dislike 2
  • Hide the pain 1
  • Picard Facepalm 1
  • Confused Nick Young 1
  • The fuck is this 5

Az egy moslék szerverre vall. Ha még 1 évig ez a kieg lesz már most megmondom hogy 1000 alatt lesz a player szám. Nem furcsa hogy régen milyen sokan voltak itt, 4 realmot is bőven feltöltöttek a playerek? De csak a kifogás meg a visszapofázás megy @crawen , nehogy már csinálni is kelljen valamit developperként. A statisztika engem igazol. Sorba hagyja itt mindenki a szerót. De még anno Nessaj csatornáján is téma volt hogy haldoklik a Tauri, szerintem ezt is gyorsan tagadd le Crawen vagy dobj egy kifogást. A Reborn WoW realmot is miért kellett bezárni?

Edited by Porkolt
  • Dislike 1
  • Tell Me More 1

Az a baj muci hogy teged nem igazol semmi, mivel a te logikad alapjan minel regebbi egy kieg, annal kevesebben jatsszak.

• Like 1
  • Putin Approves 2
  • Roll Safe 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 5 Guests (See full list)

There are no registered users currently online