Jump to content
Sign in to follow this  
Szeraf

Crystalsong HC Ninja

Recommended Posts

Üdv! 

Elnézést a topicért, de már undorító ami itt megy hcén ha tankolok a dpst elviszi a tank cuccot, ha dpselek akkor a tank viszi a dps cuccot ( tudom mit sírok csak HC ) 

Jó lenne kezelni ezt is mert felháborító főleg, hogy  most az epic cuccok sokat érnek.

Üdv

WoWScrnShot_090720_201916.jpg

WoWScrnShot_090720_201951.jpg

Ha nem is veszik el a cuccot vagy 2-3 nap pihi mehetne érte jelzés képpen 

• Hide the pain 1
  • Pusheen Blush 1
  • Feels Bad Man 1

13 perce, panzergodx írta:

Bejoinolsz es letolod ujra

jah mikor 20. alkalommal viszik el kicsit vices :) és az jelen esetben 20 nap mivel napi egyszer üthető :) 

49 perce, panzergodx írta:

Bejoinolsz es letolod ujra

Csak direkt join van,  egy instát naponta csak egyszer üthetsz a kapott cd miatt.

Meg se próbáltad elkérni tőle instant toxic vagy úgy, hogy még azt se tudod, hogy boe item, ha annyira kell questelsz 2 órát és megveszed a quest reward goldból, de jobb a folyamatos vergődés RHC LOOTÉRT

Edited by Avaren

2 órája, Avaren írta:

Meg se próbáltad elkérni tőle instant toxic vagy úgy, hogy még azt se tudod, hogy boe item, ha annyira kell questelsz 2 órát és megveszed a quest reward goldból, de jobb a folyamatos vergődés RHC LOOTÉRT

igen ez a magyar mentalitás mint amit te csinálsz valamire nem vagy jogosult de elveszed gg

• LUL 1
  • Feels Bad Man 1
  • Feels 1

Éppen, Szeraf írta:

igen ez a magyar mentalitás mint amit te csinálsz valamire nem vagy jogosult de elveszed gg

Jó pár cuccot előlem is elvittek tanként, de meglepő módon nem jöttem fel ide hisztizni. Inkább összeszedtem a következő nap a saját kis csapatomat és mentem velük. De hát igen, hisztizni könnyebb, mint valamit kitalálni, ami megoldaná a problémádat.

3 perce, Szeraf írta:

Akkor azért hisztizel mert nem tudtad érvenyesíteni a magyar mentalitásodat? Te tank Te loot? btw előlem is vittek el !!!!EPIC!!!-et (hajaj rhc loot) mégis megoldható volt 6 nap alatt hogy pre raid bis-be legyek, de ha még nem is sikerül összehozni olyan bugyuta szar a raid hogy zöld gearbe is leüthető

Éppen, Volkesz írta:

Jó pár cuccot előlem is elvittek tanként, de meglepő módon nem jöttem fel ide hisztizni. Inkább összeszedtem a következő nap a saját kis csapatomat és mentem velük. De hát igen, hisztizni könnyebb, mint valamit kitalálni, ami megoldaná a problémádat.

nem erröl van szó hanem a fair játékról :) de nem a hiszti ez csak jelzés értékképpen, hogy menyire nincsenek fair játékosok de a válaszodból ítélve te sem veted meg a dolgot :) 

• LUL 1
  • Hide the pain 1

Ja mer neked azt jelenti a fair h nálad landol minden item, világított neki a need gomb ugyanúgy jogosult volt rá (jézusom miez hogy "jogosult") mivel a class tudja használni, más kérdés hogy nyilván a dungi után már baszta is be ahba, de a boe itemeknek mindig is ez volt a sorsuk/céljuk vagy hogy is nevezzem. S igaza van Beninek is h nyomod itt a magyar mentalitás vergődést miközben te voltál az aki instant leugatta a másikat hogy gg report epic ninja, ahelyett hogy beböfögtél volna egy ennyit h can i have that pls, it would be an upg for me.

Úgyhogy sok sikert a holnapi dungiba :D

/ui. ezért az action barért meg külön meg is érdemelted h nem a tied lett/

Edited by panzergodx
  • Like 1

5 perce, panzergodx írta:

Ja mer neked azt jelenti a fair h nálad landol minden item, világított neki a need gomb ugyanúgy jogosult volt rá (jézusom miez hogy "jogosult") mivel a class tudja használni, más kérdés hogy nyilván a dungi után már baszta is be ahba, de a boe itemeknek mindig is ez volt a sorsuk/céljuk vagy hogy is nevezzem. S igaza van Beninek is h nyomod itt a magyar mentalitás vergődést miközben te voltál az aki instant leugatta a másikat hogy gg report epic ninja, ahelyett hogy beböfögtél volna egy ennyit h can i have that pls, it would be an upg for me.

Úgyhogy sok sikert a holnapi dungiba :D

/ui. ezért az action barért meg külön meg is érdemelted h nem a tied lett/

látszik ha már nincs mindenki bebindelve akkor ( te értelmezetedben gondolom egy noobnak számit meg nincs kicsicsázva akkor már béna is ) tudod nem attol vagy jó játékos, hogy kicsicsázod a wowot meg bebindelsz mindent :) ha eddig nem tudtad volna :) 

Mondjuk nem is értem minek magyarázom itt nektek, nektek más a nézőpontotok nekem is ezért utálnotok kell, ide raktam mert engem már nagyon idegesít a dolog erre ide jösztök böfögni hogy mekkora egy szar vagyok ? Hát látjátok ez az amiröl beszéltem magyar mentalitás :) szép napot gyermekeim :) 

• LUL 1
  • Picard Facepalm 1

• Magyar mentalitás hazbás
  • kis gyerekezés
  • gyorsabban kattolok mint ti a bindekkel
  • te vagy a szar
  • helyesírásba belekötni
  • tájszólás

Gratulálunk Ön 5/6 pontot ért  wow-os proli teszten, kimagasló teljesítmény!

Mellesleg ostoba vagy, jöhet a +1 titkos pont: kihívni a másikat IRL 1v1-re

Edit: Remélem amikor valaki megöl "world pvp-ben" akkor is írod neki, hogy: mész forum bb accnak

Edited by Avaren
  • Like 2
  • Roll Safe 1

1 órája, Avaren írta:
  • Magyar mentalitás hazbás
  • kis gyerekezés
  • gyorsabban kattolok mint ti a bindekkel
  • te vagy a szar
  • helyesírásba belekötni
  • tájszólás

Gratulálunk Ön 5/6 pontot ért  wow-os proli teszten, kimagasló teljesítmény!

Mellesleg ostoba vagy, jöhet a +1 titkos pont: kihívni a másikat IRL 1v1-re

Edit: Remélem amikor valaki megöl "world pvp-ben" akkor is írod neki, hogy: mész forum bb accnak

worldben eddig max 2v1ben tudtak elverni :) 

• LUL 1
  • Picard Facepalm 1
  • Tell Me More 3

Már én is gondoltam arra hogy bejoinolok dudu healként, hogy kiszedjem az agis dps cuccokat raidre, hogy átálljak ha kell, de mindig féltem h mi van ha ebből baj lesz, feljönnek chatre vagy fórumra és megy majd a nyálverés, hogy ninjáztam. Azt hiszem a gond az lehet, hogy nem igazán van definiálva a ninjázás kifejezés. Talán csak raiden számít annak, ahogy megfigyeltem. Mert hát végül is azzal, hogy be lett állítva a need-greed úgy, hogy druid ne needelhessen clothra, paladin healer mail cuccokra stb, ki lett fejezve egyfajta "main roll" vagy ahhoz hasonló rendszer, és hát a kasztok közötti átjárása lett így megtiltva a cuccoknak need által, a talent átjárás nem, pedig a cél ugyan az lenne, hogy azt segítse elő, hogy vigye, akinek valóban kell.

Ha jól tudom volt már olyan wow kiegészítő, ahol a need greed rendszer nézi a talentedet is, és nem enged needelni olyanra ami nem jó neked. Vagyis hát ugye, ami nem a main gearedre jó. (Vagy automatikusan olyat oszt ki, ami a talentednek megfelelő, és esélyed sincs más talentre gearelni) Vagy valami ilyesmire emlékszem. Tehát ez így meg lesz oldva később.

De viszont valóban több megoldási lehetőség is rendelkezésre áll, például ha szedsz magad mellé 2 olyan embert, akinek nem kell a te geared, például egy rogue és egy dps shaman, és megbeszélitek, hogy kickeltek minden olyan embert, aki akár csak needelhet platere. (kivéve, ha 4k gs-ben van, mert az úgy sem fog rá needelni a hcs gearre, és valszeg csak napizni jött) RENGETEGEN csinálták és csinálják ezt. Kellemetlen, de hát ez is egy megoldás. Vagy az egyszerűbb út, ha simán csak kilépsz a dungeonből, ha van bent ilyen "veszélyt jelentő" ember, és joinolsz újra. Hidd el, előbb utóbb kapsz egy olyan csapatot ahol egyedül te hordhatsz platet, hamarabb mint hinnéd.

Én ezt a leavelgetést alkalmaztam, miután 4edjére vitte el 2.3k gs-es spell dps a healer epic gyűrűmet, ami az utolsó olyan cucc volt, ami HCk-ből kellett .
Beléptem dungeonbe, körülnéztem, ha nem volt spell dps vagy arra képes ember, maradtam, ha volt ilyen, megnéztem a gyűrűjeit, hiszen lehet hogy neki már meg is van amiért én jöttem, és mivel Unique úgy sem viheti el előlem, vagy esetleg jobbak vannak neki, és akkor nem jelent veszélyt. Hát.. Általában kaptam ilyen "sziasztok, van 2 gyűrűm, zöld, 60 gs-esek" palikat. Ilyenkor úgy éreztem kár erre ellőnöm a napi HC ID-met, mert ha kiesik 3-an verik szét az egerüket a Need-re kattintva, és joinoltam újból. Ők kapnak a helyemre 5 perc alatt valakit, én pedig újra joinolhatok. Minek ID-zzem le magam, ha rossz esetben 3 másik emberrel kell needelnem az itemre ha kiesik, amikor le ID-zhetem magam aznapra úgy is, hogy mivel csak nekem jó, 100% hogy viszem, ha esik?

Egyébként ha ettől az alap "ninjázástól" frászt kapsz, várd csak meg a Brewfestet. Hohó, mennyi roguen lesz staminás trinket :D Mert hát GS!!!  Amikor a stamis trinketre needelő holy paladin szeme ég ki a chaten nála, és (természetesen a szerencsétlen) tanknál is nagyobbat needelő hunteren. :D Na ott megy még a kő kemény ipari lootharcolás. Hallows end ugyan az, a kedvencem a tank warrior aki elviszi az agis gyűrűt  :D  Nem is nézi csak needel.

Edited by Amasus

Nindzsázás az, amikor eltérsz attól a lootosztási szabályrendszertől, amiben előzőleg kölcsönösen megállapodtatok.

Dungeon Finderen nincs előzetes kölcsönös megállapodás, hanem maga a szerver rátok kényszeríti a Need Before Greed rendszert, ami (néhány megbaszott trinkettől eltekintve, amit kb. lehetetlen értelmesen genericen kategorizálni) nem enged téged needrollolni olyasmire, amit a CLASSOD nem tud használni. Nem néz jelenlegi "mainspecet" (mert nem is mindenki arra akar rollolni, simán lehet hogy belekényszerült az offspecébe), és WotLK-ban nincs lootspec, mint MoP-ban (amit mellesleg szintén lehet bossonként állítani, tehát az is csak class-appropriate szűrésre jó...)

A Brewfestes stamis trinket egy fun item, warri pedig má' nem tud agis szemétre needelni nagyon régóta.

Nem ninja, ha a rendszer engedi. Rendszert kell hibáztatni, de azt fölös, mert mindenki tudja, hogy nem helyez hangsúlyt annyira arra, hogy fair legyen.

Mellesleg például én dps létemre tankként jártam dungeonba, és úgy szedtem a dps geart, hogy hamarabb hívjon.

Esetleg lehet a másik etikus és figyelmes, de nem kötelezheted a másikat arra, hogy amiért megy, azt átadja.

Ez nem egy raid. Következő az lesz, hogy valaki beninjazta a frostweave clothot, pedig nem is tailoros?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...