Jump to content

Make Tauri Great Again part 666

Avaren
 Share

Recommended Posts

Gold:

Azért nem kellene őket megnyomorítani:

- A bejelentés előtt regisztrált accountokon max 50k/karakter

- A bejelentés után regisztrált accountokon  max 5k/karakter

Alapanyag:

- Csak a mop-ost szűrném  fajtánként 20db/ karakter

Nevek:

- A Reborn merge-nél a Taurisok voltak előnyben, most sem kellene a Wod-osokat előnyben részesíteni, bármilyen régiek is

Más...

Felmerült, hogy instant  max lvl lesz a wod. A merge kezdetén zárolni kellene az összes karaktert, az acc vezérlőből legyen elérhető a döntés:

- Költözik véglegesen a Taurira, csak ott tud ezután belogolni

- Marad a max lvl-es  wod-on, a karakter a továbbiakban nem költöztethető

Elkerülendő, hogy karaktergyár legyen ezután a Wod...

Edit:

Már korábban kellene egy rename-et tenni minden olyan max lvl15-ös karakterre, amiknek az accjával nem léptek be ez elmúlt 5 évben.

Edited by Phalanx
  • Dislike 1

bestmemeeee.jpg

Viccet félretéve, ha ebben látjátok a megoldást, kívánom a legjobbakat. Nehogy az legyen mint másfél éve hogy a csicska wodos miatt nem lett merge ,mert tiltakozott, ráadásul ezzel még a taurinak is ártott!!44!4!44!!

• LUL 6
  • Hide the pain 1
  • Picard Facepalm 1
  • Putin Approves 1
  • Pusheen Blush 2
  • The fuck is this 1

8 perce, Madcuzbad írta:

kívánom a legjobbakat

khm, mivel nem nagyon, ezért írtam ezt, ami az egyetlen véleményem a témával kapcsolatban ami nem ironikus, szóval remélem ezzel kihúzza a szeró legionig jó állapotban, viszont mint wodos remélem azért 1-2 döntésről az a maroknyi wodos player aki még játszik a szerón meg lesz kérdezve hogy esetleg van-e valami kivetni valója a dolgokkal kapcsolatban, hogy lehetne másképp, stb. Személy szerint én sem játszom annyit hogy nagyon belepofázhassak, viszont van 1-2 player akiről tudok hogy szívesen hozzászólna, szóval ha ők is beleszólhatnának az nem ártana.

• Like 1
  • Dislike 1

Egy heti 230 peakes realmnél szerintem itt már teljesen felesleges kérdezgetni hogy kinek mi lenne jó , ennek 5 évvel ezelőtt lett volna még értelme amikor nem voltak fix enyészetre ítélve bizonyos realmek. 

• Like 1
  • Dislike 1
  • Tell Me More 1
  • Feels 2

2 órája, Madcuzbad írta:

khm, mivel nem nagyon, ezért írtam ezt, ami az egyetlen véleményem a témával kapcsolatban ami nem ironikus, szóval remélem ezzel kihúzza a szeró legionig jó állapotban, viszont mint wodos remélem azért 1-2 döntésről az a maroknyi wodos player aki még játszik a szerón meg lesz kérdezve hogy esetleg van-e valami kivetni valója a dolgokkal kapcsolatban, hogy lehetne másképp, stb. Személy szerint én sem játszom annyit hogy nagyon belepofázhassak, viszont van 1-2 player akiről tudok hogy szívesen hozzászólna, szóval ha ők is beleszólhatnának az nem ártana.

Igen és akkor az olyan nyomorult wodosok miatt nem lenne MEGINT merge akik amúgyis már RÉG abbahagyták a játékot taurin, de azért ők sírtak a legjobban. Nem tűnik el a wod, aki akar az marad aki nem az nem. 

• Dislike 1

6 órája, Avaren írta:

@Chris

Na akkor wodos merge-hez szabályok:

Előljáróban a szorzók a szerveren: Quest 15x, Item 5x, Gold 20x, Kill 15x, Explore 15x. A Quest-Kill-Explore az xp mennyiségét szorozza. A Gold szorzó a mobból eső gold mennyiségét szorozza. Az item szorzó csak a vendorozó itemekre hat -> Raidből nem esik több item és nem is nagyobb az esélye.

Akkor most pontoként:

• Itemek: Csak azok az itemeket ne lehessen átvinni ami nem soulboundos. Ami boe itemek/craft alapanyag/flask/poti/food etc ezeket nem.
  • Gold: Meg kell adni a pontos összeget vagy váltási számot szerintem ilyen ~100-200 körüli osztóval megoldható lenne ez. (Gold limit esetén 10k-5k goldot hozna a karakter)
  • Mount: Mivel minden mount acc wide és tömegesen használták ki ezt, így nem gondolom bármi értelme van elvenni bármelyik craft/vendor mountot.
  • Proff: Mivel instant fel lehetett húzni bármit és gondolom nincs adatbázi, hogy melyik karakter volt előtte meg utána így ezt a részt a TT-re bíznám hogy 0 proff vagy nem érdekli.
  • Repu: Teljesen jelentéktelen a játék mostani állapotában.
  • Currency: Nem hat szorzó rá így 1:1-be mehet.

Talán ezzel lefedtem a főbb dolgokat, de majd írjátok ha nem. További szabályok amik kellenének szerintem:

• Két lehetőség van szerintem -> Csak azok a karaktereket lehet merge-elni taurira amik: vagy x idő eltelt a készítés óta(mondjuk fél év vagy ilyesmi), vagy a topic születése előtti karaktert csak.
  • Ne lehessen az ilyen karakterekkel kereskedni egy hosszabb ideig vagy végleg.
  • Az újonnan vett wodos karaktereket ne lehessen mergelni.
  • Névnél: Öregebb karakter tarthatja meg a nevét ha ütközés lenne, persze ha aktív mind2.
  • Guild nevet lehessen elkérni, de migrálásuk felesleges.

Szerintem belekezdeni a beszélgetésbe ennyi elég, várom a reakciót Chris.

Nem értem, hogy ahhoz hogy karit tudj mergelni miért kéne egy adott played time. 

Semmi nincs kőbe vésve amit leírtam az egész ötletelés, ha meg annyin megragad a hozzászólás hogy ez az egész szar csak nyilván hosszan kerülgetve az egészet azzal nem tudok mit csinálni. Mondj jobbat ilyen egyszeru. Azért kell idő korlátot szabni hogy milyen karakter jöhet át, hogy aki elhiszi hogy mekkora kreditet fog keresni azzal, hogy most karit húz es majd átviszi az ezt ne tudja megtenni. De leírom megint, első válasz volt arra, hogy végre van hajlandóság a TT felől erre. Nem konkrétan igy lesz most lehet küzdeni mindenkinek a saját érdekéért nem egyből sírni kell. Nyilván ha olyan módon lesz kifejtve valakinek a véleménye hogy lerí róla hogy fullba nyomja a kretent pont annyit is fog számítani 

• Like 3

Igen, hozzuk át azt a néhány aktív playert, hogy nekünk jó legyen, de úgy szabjuk a szabályokat, hogy nekik szar legyen.

10k gold nagyon kevés, 50k még vállalhatóbb.

received_341304797197613.png

• Like 1
  • Dislike 1
  • Hide the pain 2
  • Confused Nick Young 1
  • PogChamp 1

Gec miért olyan nehez megérteni hogy írd le mi a bajod es mondj helyette olyat ami megfelel neked? Senki nem mondta meg mindig hogy így lesz, de gondolom majd megy a sírás ha mar meg lett csinálva hogy miért nem igy ugy

• Like 1
  • Woah 1

Nehéz dolog elfogadható formában megfogalmazni a javaslataitokat egy olyan dologban, ami tulajdonképpen mindkét oldalt pozitívan érintené. Nem baj, így még ironikusabb, hogy a pár hsz-szel ezelőtt posztolt wodos meme pont qtja template-tel készült.

• Like 1
  • Love 1
  • Feels Bad Man 1

Ha duzzogás helyett módosító javaslatok jönnének,  akkor talán könnyebb lenne jó kompromisszumot találni...

• Like 1

Én szeretném javasolni hogy minden átmásolt kariért fizessenek forintal chrisék a tulajnak így megspórolva a hirdetési időt. Igen quality feature lenne mindenki számára akinek ez fontos.

• Woah 1
  • PogChamp 1

22 perce, Milan írta:

Nehéz dolog elfogadható formában megfogalmazni a javaslataitokat egy olyan dologban, ami tulajdonképpen mindkét oldalt pozitívan érintené. Nem baj, így még ironikusabb, hogy a pár hsz-szel ezelőtt posztolt wodos meme pont qtja template-tel készült.

Hát igen. Wodos kutyák vagyunk. Baj?

Viccet félretéve nyilván unfair lenne az 1:1 wod kari taurira másolása ugye a szorzók miatt. De az is unfair lenne, ha nehány ezerre lenne korlátozva a gold. 50k-100k nekem fairnek hangzik, tekintve, hogy legtöbb embernek legalább 1 goldcapje van. A materialoknak pl living steel vagy hasonló meg lehetne 20-as limit szerintem.

• Like 1
  • Dislike 1

50k goldcap még viccnek is rossz 5k max. Plusz profok redukált szint mittom 300as úgyis előtte a szopás csak. Így a szopás része kikerülve de mégis kell valamit tenni érte. Azért wodrol ne legyen olyan merge h a proffokat maxon hadja, azért wod csak olyan mintha kb npc adná a szintet. 

• Dislike 2

repulsive shit. short. Here's what to say about BG. the choice is simply enchanting. if the alliance wins 1 out of 10 BG, then you can go and rejoice. No desire to play AT ALL

• Confused Nick Young 1
  • The fuck is this 1
  • PogChamp 1

10 órája, Szennyedek írta:

Hát igen. Wodos kutyák vagyunk. Baj?

Viccet félretéve nyilván unfair lenne az 1:1 wod kari taurira másolása ugye a szorzók miatt. De az is unfair lenne, ha nehány ezerre lenne korlátozva a gold. 50k-100k nekem fairnek hangzik, tekintve, hogy legtöbb embernek legalább 1 goldcapje van. A materialoknak pl living steel vagy hasonló meg lehetne 20-as limit szerintem.

Szerintem engedd el, majd eldöntik hogy legyen, aztán vagy átmegy aki akar vagy nem, ironizálva se lehet idejönni mert akkor azért vagy normie, ha meg komolyan leírod mi lehetne és hogyan, akkor téged memelnek meg, meg csicska vagy. Legyen annyi goldja mindenkinek, meg szarja mindenkinek, ahogy a taurin játszó playerek eldöntik, úgy is az ő szerójukra kerülnek a karik és úgy is alig van szó pár karakterről vagy játékosról, komolyan írtam és a legkevesebb sértődés sincs bennem, csak leszarom, ha olyan döntés lesz ami esetleg nem tetszik, akkor maradok az instant 90 szerón, ami egyébként már lehetne a wod tavaly soo eleje óta.

• Like 1
  • Feels Bad Man 1

Proffokhoz hozzáírtam egy ajánlást miszerint legyenek redukálva a Catas max szintre, talán mindkét félnek elviselhető annélkül hogy lazadas lenne a sporeggar repu miatt

• Like 3

4 órája, Tarko írta:

50k goldcap még viccnek is rossz 5k max. Plusz profok redukált szint mittom 300as úgyis előtte a szopás csak. Így a szopás része kikerülve de mégis kell valamit tenni érte. Azért wodrol ne legyen olyan merge h a proffokat maxon hadja, azért wod csak olyan mintha kb npc adná a szintet. 

xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

4 órája, Avaren írta:

Proffokhoz hozzáírtam egy ajánlást miszerint legyenek redukálva a Catas max szintre, talán mindkét félnek elviselhető annélkül hogy lazadas lenne a sporeggar repu miatt

- Nagyon sokan maguknak húzták a proffokat, értelmetlen redukálni a proff szintjét, mivel amúgy sem ez a játék lényege.

- 50k gold cap szerintem is túl sok, 10k nagyon max 20k, de aki azt mondja, hogy 10k vagy 20k az vicc, mint ahogy tauris bohócunk írta az kösse fel magát.

• Like 1
  • Confused Nick Young 1
  • Feels Bad Man 1

Szerintem a proffokal nem kell foglalkozni. Lehet, hogy wod-on lehet vendor-ból húzni,  de a Taurin sem  egy nagy szám a dolog. Ha van értéke, akkor azt csak a kifarmolt ritkább recik jelenthetik...

• Like 2

Megértem, hogy a Hardcore wod arcoknak fáj a proff redu, a gold elvétele. Csak azok akik farmoltak érte azok mellé berakni fullon a free karikat prof szint repu minden szinten nem fair. Nem érdekel a dolog tőlem minden 1-1be átlehetne rakni mert csak idő a különbség, skill semmihez nagyon nem kell amik fel annak sorolva. De mivel evermoon és tauri közt van átjárás evermoonra átpasszolva a karikat fullon mindennel 0befektetett idővel nem fair az esetleges új játékosokkal szemben. Vagy akár a régebiekkel sem, nem mellesleg feketekereskedelem melegágya lenne a dolog a huf/euró tradeknek meglehetősen megágyazna. Viszont a "gazdaságban" a kari árakat megint lenyomná. Lassan mint a gold mint a kredit értéktelen. Ha most free fullos karik is megjelennek akkor a kari áthelyezés árát is megkellene emelni 2400-ra, hogy ne fika összeg essen ki a kereskedésből. Tudom nagy összeget írtam de akik 300-400k és több krediten ülnek mégsem kottyan a dolog. Vagy %os értéket meghatározni kredit trade-re.

• Like 1

Holtszezon van(de akár a vég is közeledhet ilyen érdektelenség mellett), aminek a végét egyesek évekre vizionálják.  Van olyan ember, aki ilyen körülmények között karit venne?

Edited by Phalanx

Átmergelt karakterekre fix 2 éves transfer bann-t... Szerintem alap. 

Másik... Aki idő hiány miatt WoDozott, ha kijön Legion akkor visszamigrál? 

• PogChamp 1

Szerintem ha akkor még létezni fog a Wod, akkor instant max lvl-es lesz. Szóval a visszamigrálással nem érdemes kalkulálni...

Ha most ez megvalósul akkor ez nyilvánvaló hogy egyszeri alkalom lesz szóval ha egyszer átviszed a karidat akkor már nincs vissza út.

Trade ban meg elég fontos lenne

Edited by Avaren
  • Like 1

Átlak playernek tartom magam, taurin mind a 13 (10db 90) karakteremen van maximum 50-70k gold, szóval én az 50k áthozható goldot egy karakterre soknak tartom. 5-10k körül határoznám meg.

Szerintem csak esélykiegyenlítés az  az 50k. Ha teljesen  legagyásodva jönnek át, akkor lezülleszthetik a Taurit, a Cryrstalsong  szintjére, ahol a vendornak eledható zöldekért is egymás torkának esnek az emberek. Én pedig nem szeretnék egy ilyen légkört...

• Like 3
  • Dislike 1

3 órája, Tarko írta:

Megértem, hogy a Hardcore wod arcoknak fáj a proff redu, a gold elvétele. Csak azok akik farmoltak érte azok mellé berakni fullon a free karikat prof szint repu minden szinten nem fair. Nem érdekel a dolog tőlem minden 1-1be átlehetne rakni mert csak idő a különbség, skill semmihez nagyon nem kell amik fel annak sorolva. De mivel evermoon és tauri közt van átjárás evermoonra átpasszolva a karikat fullon mindennel 0befektetett idővel nem fair az esetleges új játékosokkal szemben. Vagy akár a régebiekkel sem, nem mellesleg feketekereskedelem melegágya lenne a dolog a huf/euró tradeknek meglehetősen megágyazna. Viszont a "gazdaságban" a kari árakat megint lenyomná. Lassan mint a gold mint a kredit értéktelen. Ha most free fullos karik is megjelennek akkor a kari áthelyezés árát is megkellene emelni 2400-ra, hogy ne fika összeg essen ki a kereskedésből. Tudom nagy összeget írtam de akik 300-400k és több krediten ülnek mégsem kottyan a dolog. Vagy %os értéket meghatározni kredit trade-re.

10 éve nem farmoltam proffokért LULW Nem mindegy, hogy az npc-t auctioneernek vagy jc vendornak hívják?

• Like 2

3 perce, deepsany írta:

10 éve nem farmoltam proffokért LULW Nem mindegy, hogy az npc-t auctioneernek vagy jc vendornak hívják?

Ebben igazad van, de ah-hoz messze több gold kell mint vendorhoz. 

6 órája, Metalshadow írta:

Átlak playernek tartom magam, taurin mind a 13 (10db 90) karakteremen van maximum 50-70k gold, szóval én az 50k áthozható goldot egy karakterre soknak tartom. 5-10k körül határoznám meg.

Átlagon felüli vagy, főnök!

Én elég sokáig játszottam taurin, de sosem volt egyszerre több mint max. 3 db 90-esem, illetve 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor volt nálam 10k-nál több gold összesen lul

• Feels Bad Man 2

12 órája, Tarko írta:

Hogy jön ide az, hogy valaki 300-400k krediten ül ember?!?!?!?!?!?!??!?!!?!?! Mert attól még, hogy mondjuk van 5db tauris player aki sok kredón ül és ezért nekem 2400 kreditet kell fizetnem attól miért lesz jobb? Nekik ugyan úgy megmarad a 300-400k kredit. A huf/euró tradekről meg szerintem fingod sincs ilyen érvek mellett. Én is kihúztam X karakterre a proffjaimat taurin és wodon is elárulom szerintem ugyan annyi idő volt kihúzni...

• Confused Nick Young 1

Amúgy bazdmeg csak én vagyok egy ilyen pves/pvps buta geci aki leszarja a goldot,reput meg a proffot? Ja meg a faszom mountjaitokat.

Edited by Vazz
  • Putin Approves 1
  • PogChamp 2

8 órája, Vazz írta:

Én is kihúztam X karakterre a proffjaimat taurin és wodon is elárulom szerintem ugyan annyi idő volt kihúzni...

Amúgy a régi wodos vendoros proffhúzás nagyobb aids volt, mint akármi más, amit valaha csináltam a játékban. Aki azokat a vendorokat összerakta, remélem állja a sok szemrák kezelésének költségeit. Abban egyetértek, hogy a proffokat teljesen felesleges bántani, mondjuk aztán tőlem bárki átjöhetne gold cappel is, az sem érdekel. Tbh csak muszáj volt kiadnom magamból, hogy a wodos proffhúzás 10000000000x szarabb volt mint taurin a trainer meg az ah között futkozni. 

• Like 3

19 órája, Vazz írta:

Amúgy bazdmeg csak én vagyok egy ilyen pves/pvps buta geci aki leszarja a goldot,reput meg a proffot? Ja meg a faszom mountjaitokat.

Tehát akkor tőled le is lehet nullázni a karaktereket értem. De amúgy meg vergődsz mint ponty a szatyorban tesó. Nagyon durva amit előadsz. Legtöbb ember teljesen nyugodtan írja a dolgokat te meg minden szart személyes sértésnek veszel kb. Ami teljes mértékben mutatja, hogy igenis téged érdekel ezek közül minden a legjobban. Igen te fizess 2400at minimum a free full lvles kari eladásért igen mennyi is a karakterboost nem tudom de legyen pont annyi a migrált karakter átjelyezés accountok között. És embert nem érdekli, h mennyi karaktert húztál taurin amíg nem tauris karakter a téma szerintem. Az is lehet, hogy rák wodon proffot húzni nem mondja senki, hogy nem. 

• Like 2

Elsősorban, csak azért nemtudom ezt a témát komolyan venni, mert már megint Avaren nyitotta ezt a topic-ot, "aki egyértelműen WoD-on játszik és nagyon szeretne átmenni Tauri-ra mert nincs player akivel raideljen" vagy pedig azért, hogy átvigye a 666 RF-es karakterét a 16k achijával, hogy ne itt porosodjon, kövezettek meg ha erre tud írni egy nyomósabb indokot, mint az, hogy "megmenti a játékosbázist, mert itt nincs kivel játszaniuk". Kéremszépen, az összes player aki Tauri-zni akart, már rég átment, a karaktere nélkül. Ha ezt meg is valósítanák, nehány player átmenne, viszont aki ittmarad, az mit kezdene magával  miután a többi itt hagyja, nem lenne kivel raideljen, mert a raidteamje fele átmegy, így hát nem marad más választás, abbahagyják a játékot, és hála nektek kibasztok azzal a maradék 30 playerrel aki még azért van WoD-on, mert ott akar játszani. (De legalább orbitálisan megnövelitek a Tauri-s populációt... :D

- Ha meg Goldról van szó, 10k-val akarjátok kiszúrni a szemem? xD :D  És még aztmondja, hogy az lenne az ideális a WoD-Tauri szorzóhoz képest, hát akkor csak annyit mondok, hogy wodon ami petet eladtam nagynehezen 100k goldért, azt taurin megvették 8k-ba, és ami időt én beleöltem abba, hogy legyen goldom, még az a felhozott 50k is szánalmas összeg, amellett, hogy milyen brutálisan nevetséges feltételeket szabtok ki. xD 

De nem szeretnétek levonni a 10k-ból az  összes reforge-ra költött goldunkat az utóbbi egy év alatt? Tudtommal az sincs ingyen Taurin... :D 

Ha meg átmegyek, csak annyit látok hogy, csicska wodos, a geart vendorból vetted, a reput két mobból megkaptad, a te RF-ed nem is igazi, holott a dátum nem erről ír. ( MÁR HA MEGMARAD , ja mi )

Edited by Arrchangel
  • Like 2

1 órája, Arrchangel írta:

Elsősorban, csak azért nemtudom ezt a témát komolyan venni, mert már megint Avaren nyitotta ezt a topic-ot, "aki egyértelműen WoD-on játszik és nagyon szeretne átmenni Tauri-ra mert nincs player akivel raideljen" vagy pedig azért, hogy átvigye a 666 RF-es karakterét a 16k achijával, hogy ne itt porosodjon, kövezettek meg ha erre tud írni egy nyomósabb indokot, mint az, hogy "megmenti a játékosbázist, mert itt nincs kivel játszaniuk". Kéremszépen, az összes player aki Tauri-zni akart, már rég átment, a karaktere nélkül. Ha ezt meg is valósítanák, nehány player átmenne, viszont aki ittmarad, az mit kezdene magával  miután a többi itt hagyja, nem lenne kivel raideljen, mert a raidteamje fele átmegy, így hát nem marad más választás, abbahagyják a játékot, és hála nektek kibasztok azzal a maradék 30 playerrel aki még azért van WoD-on, mert ott akar játszani. (De legalább orbitálisan megnövelitek a Tauri-s populációt... :D

- Ha meg Goldról van szó, 10k-val akarjátok kiszúrni a szemem? xD :D  És még aztmondja, hogy az lenne az ideális a WoD-Tauri szorzóhoz képest, hát akkor csak annyit mondok, hogy wodon ami petet eladtam nagynehezen 100k goldért, azt taurin megvették 8k-ba, és ami időt én beleöltem abba, hogy legyen goldom, még az a felhozott 50k is szánalmas összeg, amellett, hogy milyen brutálisan nevetséges feltételeket szabtok ki. xD 

De nem szeretnétek levonni a 10k-ból az  összes reforge-ra költött goldunkat az utóbbi egy év alatt? Tudtommal az sincs ingyen Taurin... :D 

Ha meg átmegyek, csak annyit látok hogy, csicska wodos, a geart vendorból vetted, a reput két mobból megkaptad, a te RF-ed nem is igazi, holott a dátum nem erről ír. ( MÁR HA MEGMARAD , ja mi )

Igen, aki át akart menni taurira az megtette, az meg abbahagyta aki azért nem tudott átmenni, mert ezen a szar realmen porosodik a karija. 

Edited by Vazz

Igen drága disznópásztorom, megmaradnak az rfek.

• Dislike 1
  • Woah 1

Elsősorban csak azért nem tudom komolyan venni a hozzászólasodat mert te írtad. A kérdés az, hogy azért vagy az egész ellen mert nem lennél kakas a szemétdombodon vagy azért mert a raidteam fele gondolkozás nélkül menne át másik szerverre ha lenne rá lehetősége és lehet már nem is lenne arra szorulva, hogy veled játszon. Az összes wodos player nagy szájhúzzással, kínjában hagyta ott a szervert mert nem volt már más opció.

Goldos témára csak ugyanazt tudom leírni 66 szor, mondj jobbat mert az, hogy ez szar senkit nem fog meghatni.

Ha meg átmész taurira szinte biztosíthatom, hogy 100-ból talán 1 ember fogja tudni, hogy wodon játszottál.

Mellesleg ha annyira érdekel  egyetlen egy karakterem van wodon ami említésre méltó ahhoz meg nem kell nagy ész hogy megtaláld.

5 órája, Vazz írta:

Igen, aki át akart menni taurira az megtette, az meg abbahagyta aki azért nem tudott átmenni, mert ezen a szar realmen porosodik a karija. 

Csak 1 nevet mondj, aki azt mondta neked, hogy "abbahagyom a játékot mert nem engedik hogy áttegyem a karakterem taurira." 

5 órája, Vazz írta:

Igen drága disznópásztorom, megmaradnak az rfek.

Kérlek, inkább ne beszéljünk így egymással. Jobb, ha lenyugszunk mindketten.

5 órája, Avaren írta:

Elsősorban csak azért nem tudom komolyan venni a hozzászólasodat mert te írtad. A kérdés az, hogy azért vagy az egész ellen mert nem lennél kakas a szemétdombodon vagy azért mert a raidteam fele gondolkozás nélkül menne át másik szerverre ha lenne rá lehetősége és lehet már nem is lenne arra szorulva, hogy veled játszon. Az összes wodos player nagy szájhúzzással, kínjában hagyta ott a szervert mert nem volt már más opció.

Goldos témára csak ugyanazt tudom leírni 66 szor, mondj jobbat mert az, hogy ez szar senkit nem fog meghatni.

Ha meg átmész taurira szinte biztosíthatom, hogy 100-ból talán 1 ember fogja tudni, hogy wodon játszottál.

Mellesleg ha annyira érdekel  egyetlen egy karakterem van wodon ami említésre méltó ahhoz meg nem kell nagy ész hogy megtaláld.

Kire gondoltál a klánomból, arra a 4 playerre? Akit megkérdeztem erről és ugyan az a véleményük mint nekem? Ők sem tauriznak, hanem a hulladék wotlk miatt mentek el, mert azis fontosabb volt mint egy WoD kieget berakni 3 hónapra, majd utána  a Legiont, és nemkell elmondani hogy a WoD egy szar, mindenkinek ez a véleménye, kivétel nekem... :( :) 

Egyébként meg le is fosom az egészet, pont úgy ahogy a nagyok a WoD-osok véleményét az egészről. A Gold-ot is lefosom, azis csak egy vélemény volt... hamár szóba jött a téma. A karaktered pedig nem érdekel, mert pontosan tisztába vagyok vele hogy mid van WoD-on, hisz felvan tüntve kisbetükkel minden egyes commented alatt. Ahogy azt illik a magadfajtához. 

• Like 2
  • Feels Bad Man 1

Kire gondoltál a klánomból, arra a 4 playerre? Akit megkérdeztem erről és ugyan az a véleményük mint nekem? Ők sem tauriznak, hanem a hulladék wotlk miatt mentek el, mert azis fontosabb volt mint egy WoD kieget berakni 3 hónapra, majd utána  a Legiont, és nemkell elmondani hogy a WoD egy szar, mindenkinek ez a véleménye, kivétel nekem... :( :) 

Ezt, hogy 3 hónapig WoD lesz ezt honnan szedted? 

És ismét nem tudsz értelmesen hozzászolni másokhoz, te disznőszarseprő anorexiás szar. Ha bármit is vétettem neked azon kivül, hogy kegyetlenül utállak, remélem belepusztulsz a gondolatba. Valahogyan nyugtasd meg magad, verd a fejed a falba, vagy vágd fel néhány ered, vagy csak menj és egyél valamit, akkor nem leszel ideges , éhesen kifordulsz magadból

Csak annyit mondtam, hogy az rfek megmaradnak, de ez már mióta így van és ahelyett, hogy megkérdeznéd, h "megmaradnak az rfeink?" Inkább lázadsz

• Picard Facepalm 2

Ekkor: 2020. 09. 27. ekkor: 18:43, Milan írta:

csicska wodosooooooooooooooooooooooooooooooooooook

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((

mék vót ark? mék bántott? waz még1x bántod arkim, kettétörlek.

Szerintem egyébként, és ezt most komolyan mondom, aki nyitotta a topicot, az az Ava beszélje meg Chrissel, úgy is viszonylag semleges, reális és elfogadható feltételeket szab, ez meg itt úgy sem lesz értelmesen megbeszélve, de szerintem erre már páran rájöttek. Amíg pedig nem arról vitatkoztok hogy wodot hogyan vigyétek ki az erdőbe és lőjétek fejbe( old but gold ), én nem fogok nagyon beleszólni. Azzal kapcsolatban meg hogy átmigráljak 1 egész guildet taurira esélytelen kampányolnom itt, kutyát nem fogja érdekelni, meg sztem Christ se, pedig lenne 3-4 arc aki egész guildet áthozna, ha lehetne ilyet. Azzal sem vagyok tisztában, hogy ez egy kis extra erőfeszítés után kivitelezhető-e vagy sem, bár valszeg lényegtelen.

• Like 1

Avarenönk évek óta át akarja hozni a wodos cuccait(tekintet nélkül a többiekre), ha privátban ő alkudná ki a feltételeket, annak valószínűleg  az lenne a vége, hogy őt vinnék ki irl az erdőbe a megmaradt wodosok. A vérszivattyú pumpáját is már csak akkor hagynák leállni, amikor már biztosak benne, hogy a szelleme már halott, és nincs értelem tovább a testét gyötörni.

Szóval mindenkinek jobb ha nyilvánosan megy az egyezkedés...

• Dislike 1
  • Roll Safe 1
  • Woah 1

Phalanx agyad?

51 perce, Phalanx írta:

évek óta át akarja hozni a wodos cuccait(tekintet nélkül a többiekre)

???

A többire meg csak annyit, hogy sok volt a ragasztó reggel vagy miafasz?

• Like 2
  • LUL 2
  • Hide the pain 1
  • Feels 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 2 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...