Jump to content
cleave2123

WoTLK MIÉRT?

Recommended Posts

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni hogy , mi értelme van visszafelé fejlődni?

Nagyjából 12 éve játszom a játékkal ( nagyrészét eredetin de, felváltva itt is.)  , igen én is szerettem a WoTLK kiegészítőt de ez akkor volt , akkor volt a contentje. 

Idézet

Miért kell megölni a main realmot?

Eleve kevés player volt a realmen (TAURI) de hogy most belett vezetve a WoTLK ennek örömére csúcsidőben összevissza 500player van a MAIN REALM-on , a másikon meg 1300+ playas. 

Miért fejlődünk vissza?

Azt is tudom hogy a WOTLK se most lett betéve, csak most kicsit felcseszte az agyam hogy 170/170 A/H játkos van a TAURI-n WoTLK-n meg 1000+.

MIÉRT?
MIÉRT?

Tudom / gondolom számos ilyesfajta TOPIC van létrehozva de, őszintén nincs kedvem keresgetni.

Edited by cleave2123
  • Like 3
  • LUL 1
  • Hide the pain 1
  • Picard Facepalm 2
  • Tell Me More 2
  • Feels Bad Man 2
  • The fuck is this 1

Dániel?

Ha tényleg komolyan gondoltad, akkor  én nem aggódnék a helyedben. Ezzel a kieggel bezárólag kevés a tartalom, amiből még kevesebb a szólózható. Azt, amit itt sokan world pvp-nek tartanak meg kinyírja az xp szorzó.  Hullámvasút lesz belőle, amíg van friss tartalom addig megugrik, utána meg meredeken zuhan a játékos szám. Content lassítás nélkül meg igen gyorsan elfogyna az a kevés, amit a wotlk adni tud...

• LUL 1

Igaza van, teljesen meghalt a tauri, nem hív be rf, és állandó tank/heal hiány miatt nincsenek raidek, vagy nagyon ritkán. A városba csak a karakter hirdetés megy, szervezni senki nem szervez semmit, mert  ugyse sikerül... Ez a lehető legrosszabb ötlet volt hogy wotlk servert csinálnak, tönkre tették a taurit.... 

• Like 1
  • Pusheen Blush 1
  • Feels Bad Man 2

Csatlakozok eddigiekhez. A "fő" szerver napjai kezdenek számlálodni. Pláne, hogy a várva várt (megjegyzem kb világon első értelmes) Legion szerver meg még oly messze van, nemtudom hogy fog tulélni a tauri még 2-3 év mopot. Szerintem a merge lehetne talán megoldás, de azzal már párszor el lett kuldve a community a francba, hogy kivitelezhetetlen.

• Like 1

Azért aki átment wotlk-ra valszeg már annyira mop nem kötötte le, tehát wotlk nélkül is szépen lemorzsolódott volna. Mop végére ért, azért ilyenkor alap h kezdenek eltűnni az emberek. 

• Like 1

Annak a cross realm miatt nincs értelme(meg mindig is lehetett költözni), ráadásul olyan nemzetiségi konfliktusok forrása lenne, amihez képest a crystalsong  minden nációnak saját world_x csatornát, mert nem szívesen közösködök azokkal akik nem beszélik nyelvemet, semmiségnek tűnne...

Heti 2x logolok fel MoPra, hogy maines raiden leüssük Soo-t... ennyit érdekel Legionig a tauri szerver.. és a wotlk-n játszó playerek nagyrésze tauriról szabadult oda az unalom miatt, ez így van. szóval legionig hasonló állapotok fognak uralkodni

Perpill nekem sincs sok dolgom mop-on:

- heti 3 transmog raid

- napi 1 cooking quest  hátha esik egy  reci

- a 31-esnek van még 2 megyéje a cata loremasterből

Wotlk-ztam is néhány hétig, felhúztam két karit 80-ra, a pre-cata fejlődés Azerothban egy élmény volt, de 80-on már unalomba fulladt az egész.  Évekig játszottam azon a tartalmon, a végén már ordítottam a catáért, minek kínozzam magam vele és másoknál is előjöhet ez a dolog.

Már azon is gondolkodtam kezdem a 32-est., de  qrva nehéz egy jó kari nevet találni kismillió low lvl  névfoglaló kari mellett...

Edited by Phalanx
  • Love 1
  • Dislike 1
  • Picard Facepalm 1

Aki azt mondja hogy az Evermoon + a Tauri kiegészíti egymást, az egy orbitális nagy faszság, már elnézést. :D Van Crossrealm, de hogy itt nem látszódik meg az is biztos. :) Továbbá akárki akármit mond igenis el lett baszva az egész tauri a WoTLK bejövetelével, mert mindenki a szaros WoTLK-n van, aminek annyi értelme van mint egy kidurrant lufit újra felfújni.

Gratulálok tauri, megcsináltad megint. 

• Picard Facepalm 1

1 embert elvesztett a Tauri cleave2123 személyében. Szerintem zárjátok be a szervert, mert igy már nincs is értelme üzemeltetni.

• Like 4

@cleave2123 Nem teljesen úgy van, ahogy te azt látod.

Először is azt kell megértened, hogy Legion fejlesztése hatalmas időt vesz igénybe, és nekünk azt az időszakot valahogy át is kell vészelnünk. Az LK messze nem vesz el annyi időt, mint egy Legion.

https://tauriwow.com/files/stat.html

Itt láthatod, hogy annyi történt, hogy februárhoz képest evermoon és tauri népessége felcserélődött, így valójában MoP-pal ~ugyanannyian játszanak.

Abban igazad van, hogy pár klán átment crystalsongra, de a statisztikák azt mutatják, hogy ez a szám messze kevesebb, mint az új/régi emberek visszatérése. (Meg amúgy is nagyjából már inaktívak voltak)

A WotLK-s játékosok nagy része tehát NEM Mop-ról ment át játszani.

Legion fejlesztés jövő héttől folytatódik.

• Putin Approves 1
  • Kappa 1
  • Pusheen Blush 1

1 órája, Chris írta:

Először is azt kell megértened, hogy Legion fejlesztése hatalmas időt vesz igénybe, és nekünk azt az időszakot valahogy át is kell vészelnünk. Az LK messze nem vesz el annyi időt, mint egy Legion.

Itt láthatod, hogy annyi történt, hogy februárhoz képest evermoon és tauri népessége felcserélődött, így valójában MoP-pal ~ugyanannyian játszanak.

Abban igazad van, hogy pár klán átment crystalsongra, de a statisztikák azt mutatják, hogy ez a szám messze kevesebb, mint az új/régi emberek visszatérése. (Meg amúgy is nagyjából már inaktívak voltak)

"Hatalmas munka" amihez 03.19 óta nem nyúltak hmm . Chris leavenek azt írtad kb fél éve hogy 25%-os a legion azóta mennyi? Ja hogy hozzá se lett nyúlva 

haladunk a legióval pic.png

Edited by Fyncsusz

1 órája, Chris írta:

@Chris

Én megértem, teljes mértékben hogy sok a munkátok és nem is követelőzésnek szántam a topicot.
Mivel nem vagyok jártas az ilyesfajta programozás-ban meg úgy kb semmiközöm és tudásom ahhoz amit ti csináltok ezért azt sem kritizáltam hogy nem csinálnátok, csak egyszerűen nem értettem hogy mi értelme van egy LK contentnek. 
De ahogy kivettem a szavaidból ez egysfajta időhúzás hogy a playerek játszanak valamivel amíg a Legion keszül, ami érthető is valamilyen szinten meg nem is. 

De remélem minél előbb megjelenik egy PTR Legion PRE-PATCH teszt.

Válaszolva @myrenne -nek, nem nem fogom itt hagyni a taurit ez csak egy megjegyzés volt.

Nagyon ellene voltam a wotlknak egész sokáig, de a számok azt mondják, hogy megérte nekik. Szóval szerintem fölösleges ezen rágódni. A jövőre kellene fókuszálni. Jó lenne a legion, akár fél kész állapotban is. A jelenleg futó legion szervereket simán lekörözné szerintem. Apropó mikor lesz tesztszerver, ha már elindul a fejlesztés? Szívesen jönnék segíteni hibát keresni (ptr), hogy ezzel is gyorsítsam a kiadását.

• Like 1

Mindig van benne vmi olyan újítás ami miatt már szar lesz a régi. A WotLK-ból már annyi minden hiányzik hogy képtelen lennék rajta játszani.

• Like 3
  • Picard Facepalm 1

1 órája, Waycrest írta:

Ki legionözne már? Aki még WoWozik az ki tudja már fizetni az eredetit is. Komolyan 3000Ft/hó? Nem pénz :D

Pl. : én. Az egy dolog, hogy tolhatom bfa-t, meg pár hónap múlva sl-t, de az nem legion. Sokáig wotlk volt a kedvenc kiegem, de a legion letaszította és attol, hogy végig toltam eredetin elejétől a végéig nem jelenti azt, hogy nem tenném megint. Senkit nem érdekel az a szutyok bfa és igazából sl se hoz már lázba. Lehet kipróbálom pár hónap után, ha megjelent, de nem akarok egy bfa 2.0-át megint végig szenvedni a nevetséges rng-ivel. Tény, hogy legion-ben is volt egy bizonyos rng faktor, de közel sem zavart annyira mint bfa-ban. És mivel hangulatban és játékélményben nálam tuti betalált, ezért szívesen tolnám megint. 

• Picard Facepalm 1

Sztem a Tauri is ilyen Warmane féle lesz hogy visszafelé fejlődnek. Akár egyesülhetnének is, mi értelme ennyi törtszerónak amikor kb majdnem mind ugyan olyan és wotlk.

• Dislike 2
  • Picard Facepalm 1
  • PogChamp 1

Nem is sértő, inkább... csalódást okoz, hogy egy P2W szerverrel vonnak párhuzamot, akik még annak is szükségét érzik, hogy kamuzzanak a playerszámról.

Na mi van megy a brühühühü turné ? :DDDDDD Nyivákol a sok balf*sz aki fél évig nyomatta az úgy se lesz wotlk-ra igény dumát mert hát ott van a wArMaNe senki nem fog woltkozni jó ha lesz rajta 500 aktív player, aztán most azért megy a sírás hogy a kiürült a Tauri? :DDDDD Angolul meg azért még se tanultok meg hogy átmenjetek Evermoonra ugye? :DDD 

Ekkor: 2020. 09. 10. ekkor: 23:08, Aithne írta:

Nem is sértő, inkább... csalódást okoz, hogy egy P2W szerverrel vonnak párhuzamot, akik még annak is szükségét érzik, hogy kamuzzanak a playerszámról.

Tauri még nagyobb P2W mint warmane. 

• Like 2
  • Confused Nick Young 1
  • The fuck is this 4

1 órája, Ieavemylife írta:

Tauri még nagyobb P2W mint warmane. 

?xdddddddddddddddddddddddddd

Még ha a héten össze is hoznánk egy wotlk rip-et, akkor sem valószínű, hogy idén lesz belőle valami éles dolog. Mivel vannak dolgok, amikhez  önmagában a fejlesztői pánik is kevés...

• Like 1

13 perce, Ieavemylife írta:

Akkor egy fontosabb kérdés: LEGION WHEN!? Várható karácsony előtt? 

2025 után már akármelyiknél jöhet :D

Annál a céldátumnál még az is jobb ötlet, hogy ha a fejlesztők már most beállnak a sorba sorszámért a helyi munkaügyi központban...

(Már ha nem végez mindenkivel a korona még idén... mert akkor már édes mindegy)

1 órája, Phalanx írta:

Még ha a héten össze is hoznánk egy wotlk rip-et, akkor sem valószínű, hogy idén lesz belőle valami éles dolog. Mivel vannak dolgok, amikhez  önmagában a fejlesztői pánik is kevés...

Tudod mi a szomorú? Hogy a MOP haldoklása miatt nem alakult ki fejlesztői pánik, és nem húztak bele a legionbe. A wotlk szép és jó, de láthatóan ott is fogynak rohamosan a játékosok. A kérdés már csak az, hova tovább?

• Like 1
  • Picard Facepalm 1

Ha továbbra is  csak rövid távon gondolkodnak akkor sehová. Mert egyszerre fog a nyakukba szakadni annyi minden, amit nem tudnak majd kezelni.  A tömeget jelentő  játékos típus meg képtelen globálisabban gondolkodni, mindig az  aktuális szeszélye miatt lesz kiborulva, így megértésére nem érdemes számítani.  A törzs játékosok  jobban átlátják a dolgot és türelmesebbek, de  nem vagyunk annyian, hogy csak velünk életképesnek tűnjön a hely és újakat vonzzon be....

Szerintem neked mindegy hogy mi történik drága Phalanx. Single player wowot játszol 12 éve.

• LUL 1
  • Feels Bad Man 3

Abszurd dolog amit állítasz, egyedül nem lehet  wow-ozni.  Legfeljebb amit láthatsz az a  wow természetes  fejlődése.  A "finder" jellegű megoldások automatizálják az invelést  és egész korrekt szabályrendszerrel kézben is tartják a működést, perifériára szorítva a hagyományos módszert.

A módszer jó, mert egyfelől az is tud gearelődni/élvezni a contentet aki nem vágyik progresz raidelésre. Másfelől aki progresszre vágyik az sem fog csupaszon jelentkezni várva, hogy felgearelják hozzá.

Ez legfeljebb azoknak a f*szoknak nem tetszhet, akik pár  társukkal guild néven kvázi bűnszervezetet működtettek, aki számít gyarapodjon, a többin meg lehet élősködni módszerrel...

• Dislike 1

Mert az ugye fel sem merült, ha nem lennének ilyen fanatikusok mint én, akkor ez a hely már évekkel ezelőtt bedőlt volna, mivel a fejlesztők elnyúló passzív időszakai kiürítették volna a helyet. Ha meg nincs wow, akkor fórum sem kell,  ahol trollkodhatnak egyesek...

• Picard Facepalm 1

Nemtom csak olyan gyökereket vennénk be, akiknek legalább 31 karijuk van, de egyikkel se vinném el még rhc-ra se lul

Edit: Kattintani a hülye is tud, még ha nem is tudja miről van szó. Ha  véleményed van szólj hozzá, derüljön ki érdemes e komolyan venni.

Edited by Milan
  • Picard Facepalm 1
  • Feels Bad Man 1
  • Woah 1

Engem nem érdekel az ajánlat, gyanúm szerint másnak meg nincs ennyi karija, ebből adódóan életképtelen ez az üzlet terv.

(Gyanítom másoknak a nélkül is leesett, hogy kifejtettem volna, de így nem tudtam megspórolni ezt a hsz-t :()

Miért nem? Jót játszanánk... Ingyen kinyitom neked a lockboxokat, eskü. 

Edited by Milan

3 órája, Avaren írta:

Mi lenne a profil?

Illegális futtatás, újraélesztve ezzel a "Sapped girls cant say no" guildet, ha már egyszer újra wotlk van taurin

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...