Jump to content
Sign in to follow this  
Pyrophobia

DBM .

Recommended Posts

Hali ! 

Az a szimpla kerdesem lenne,hogy tudnatok e ajanlani valami mas addont a DBM helyettt, vagy esetleg letezik e mas hasonlo addon ami ugyanugy mutatja a dolgokat mint a DBM . Egyebkent az a problemam vele,hogy bossfightok kozben elszall es nem mutat semmit abszolut, de van ,hogy egy egesz raidet igy kell csapnom ,mert egyszeruen nem mukodik . Probaltam mar relogolni , reloadolni , ujrarakni az addont , tobb helyrol leszedni , de valahogy sehogysem tudom mukodesre birni . Kivetelen csak horseman eventen mukodik , de ottsem vegig . Ha valaki tud ra megoldast kerem jelezze , elore is koszonom a figyelmet/turelmet . 

Udv , Pyro . 

Én is ezt a verziót használom amit selfcontroll linkelt, teljesen jól megy. Annyi hogy BigWigsbe nincsenek bent a dungeon modok ahhoz külön le kell szedni a LittleWigs-et. Bár MoP-ban nem igazán számít (max ha lesz challenge mode).

Edited by Asgaard
  • Thanks 1

Self , 12048 -as verziot szedtem , guild tarsamnak mukodik , de inkabb megyek biztosra es rad hallgatok :) . Egyebkent Littlewigs ugyanaz a verzio kell legyen mint a bigwigs igaz ? :)

4 hours ago, selfcontroll said:

Nem árt, ha az de én azt nem használom.

Beallitom , mert raidre nem minden percem megyek , azert jo nekem most a littlewigs.

BIGWIGS.jpg

Edited by Pyrophobia
UI .

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...