Jump to content
Sign in to follow this  
Slayers

BG join-hoz iLevel követelmény legyen

Recommended Posts

Tessék a 90-es szinten lévő BGre való joinolást is, a PVE-s  RF raidekhez hasonlóan itemlevelhez kötni.  Hogy ne 400as full zöld itemlevelbe joinoljon 3 ember a 10 fős teambe, és bassza el mások játékát. Szerintem teljesen ésszerű és logikus korlátozás lenne.   justice pontbol lehet honorra váltani, meglehet oldani hogy honort szerezzen az ember, de nem ez a módja

Vagy odljátok meg, hogy a rendszer egy raidátlag itemlevelt nézzen amikor beinveli BGre az embereket

Remélem legalább erre a posztra értelmes válaszok és megértés érkezik, köszönöm

Edited by Slayers
  • LUL 2
  • Confused Nick Young 1
  • Feels Bad Man 1

Éppen, Slayers írta:

Remélem legalább erre a posztra értelmes válaszok és megértés érkezik

elég komoly elvárás

• Feels Bad Man 1

Sorka nem mennél vele azon kivül hogy nagyobb lenne a que time, ezek az emberek +50 ilvlben is beszaladnak a 2v6 fightokba, abn 10en rámennek 1 base re azt szaladgálnak körbe körbe stb. 

Erre a problémára nincs jó megoldás:

- aki csak pvpz-ni akar az nem fog instában pvp geart farmolni

- ha ketté lesz szedve a behívás két ivl tartományra, akkor a "fullosok" azért fognak hisztizni mert nincs kit gankelni vagy nem hívja be őket

-  az ilvl skálázással meg az lenne a gond mint korábban, hogy nem minden  item skálázódik

Edited by Phalanx
  • The fuck is this 1

Ezzel csak 2 probléma van:

1. sz@rnak a pvp-re

2. sz@rnak a player-ekre

Én már javasoltam ezt kb 1 éve, egész pontosan a mindenkori honorból kivehető gear item level lett volna a queue választó, az alatti és az felettiek külön queue-ba lettek volna. És az alacsony geareseknél az átöltözést is lockoltam volna, hogy ne menjenek be gearesek pedofilkodni, vagy ha bemegy, marad abban a sz@r gearben, amiben bement.

De mivel ez a poszt itt van, gyanítom, hogy semmi sem változott... A mi véleményünk nem számít, nem értünk van a szerver.

Igen, kicsit nőne a queue time, de csak kezdetben, mivel ilyen formában mindenki tudna úgy játszani, hogy élvezze, a kis nyomik a kis nyomikkal, és a gearesek a gearesekkel, azaz esélyes hogy többen lennének a queueban egy idő után, mivel többen élveznék a játékot..

Max azok akik pedofilkodni mennek nem élveznék, de ők meg az a réteg akik jobb is ha el vannak távolítva, mivel pozítívan hat az eltünésük. Mellesleg az új szerver is ha jól látom pvp lesz, ezen érdemes lenne elgondolkozni, hogy a többség szeretne pvp-zni? (és ezek gyakorlatilag csak a pve-s emberek szavazatai, mert aki komolyan szeret pvp-zni, vagy épp csak pvp-zni szeret, az valószínűleg nem is aktív a szerveren már)

• Like 2
  • Dislike 1

4 órája, Winkoo írta:

Max azok akik pedofilkodni mennek nem élveznék, de ők meg az a réteg akik jobb is ha el vannak távolítva, mivel pozítívan hat az eltünésük.

Ez miféle jelenség? A játék ott kezdődik, hogy megléped a max-ot aztán megszerzed az aktuális szezongeart. Az ha valakinek a gearszerzés menete a kihívás.. Baromira nem tolonganak az emberek a szerveren, így jó esély van rá, hogy sorozatban kapsz lowgear/balfasz csapattársakat. Ezzel nem lehet úgy mit kezdeni, ez egy átmeneti állapot ha valaki lowgeares. Egyébként is ugyanannyi esélyed van lowgear szemét csapattársakra mint az enemynek.

Amúgymeg ez a stílus hagy kívánnivalót maga után..

Csak nem mmr reset creditért  dolgon töröd a fejed? Az a legutóbb is csak elnyújtotta kieg leginkább vergődő időszakát, igen sok játékos elvesztésével...

(Legion kell, nincs pvp gear, a meglévő meg skálázódik)

13 órája, deepsany írta:

Nem blizzlike.

Ez így van, nem nevezheti senki blizzlikenak magát, aki ignorálja azt, amit a blizzard preferál.

AWC 2008-ban indult, mígy az MDI csak 2017-ben jelent meg.. Ha a Blizzard nem a PVP-t preferálná, nem 9 év kellett volna, hogy indítson PVE versenyt is, már sokkal előbb kitalál valamit, és megvalósítja.

• Confused Nick Young 1

Alapból a bg arra van hogy kiszedd vele az alap kezdő pvp geart ha nagyon tryhardolni akarsz arra ott a rated bg, inkább indítványozd hogy legyen soloq szerű rated bg mint hogy az alap bgn legyen ilvl korlát (egy pvp player se kezdene el rhc-t farmolni hogy tudjon pvpzni, példa lásd: bfa cryfest hogy Pve gear kell pvpre)

• Like 1

Gyakorlatban viszont nem hatékony módszer a honor farmra. Valahogy sz*r az egész honor rendszer, mivel a győztes jutalma sem valami nagy szám, a vesztesnek meg szinte semmi nem jut. Amennyire emlékszem még wotlk-ban is ha keményre vettük a figurát és küzdöttünk akkor még vesztes csapat tagjaként is jött  a honor rendesen.

Most meg csak leosztáson múlik minden, ha rossz csapatba kerül az ember akkor küzdeni sem nagyon érdemes, csak le kell tudni dolgot, hátha a következő kör szerencsésebb lesz...

• Like 2

Es akkor meg azért sírnál mert nem hív a bg meg am low gearesekkel is lehet nyerni ha nem segghulyek na cs

Viszont a BG-ről kilépőket jó lenne valami komolyabbal is szankcionálni mint a deserter vagy azt elérni valamivel, hogy megérje bent maradni vesztes bg-n is AKTÍV játékosként. Nincs ötletem, de jelenleg az megy, hogy amint egyértelművé vált, hogy a csapatod veszteni fog, elindul a kilépkedés. Volt olyan WSG ahol 2 perc alatt ~30 ember fordult meg, mert az aktuálisan ottlevők balfaszok voltak, elbaszták, kiléptek, akik meg újonan érkeztek nem fogják magukat törni látván, hogy veszettül pörög a cset a ki-be lépésektől és anyázásoktól.

kicsit visszatérve a honor pont kiosztásra, azt mindig viccesnek találom hogy azalatt a kb. 7 alkalommal max évente amikor unalombol megyek bgzni, elõfordul hogy a team carry jelentõsen kevesebb honort kap mint én aki fel-alá szaladgál a pályán mint egy fejetlen csirke full pve gearben

ez hogyan történik? kapok honort minden halálért?

6 órája, Sontii írta:

Viszont a BG-ről kilépőket jó lenne valami komolyabbal is szankcionálni mint a deserter vagy azt elérni valamivel, hogy megérje bent maradni vesztes bg-n is AKTÍV játékosként. Nincs ötletem, de jelenleg az megy, hogy amint egyértelművé vált, hogy a csapatod veszteni fog, elindul a kilépkedés. Volt olyan WSG ahol 2 perc alatt ~30 ember fordult meg, mert az aktuálisan ottlevők balfaszok voltak, elbaszták, kiléptek, akik meg újonan érkeztek nem fogják magukat törni látván, hogy veszettül pörög a cset a ki-be lépésektől és anyázásoktól.

Nem meglepő, főleg miután 4-5 ilyen BGre bedob... mennyire élvezetes már mikor 0-25 a kill arány 4 perc után és még vissza van 15 perc, tényleg megéri aktív játékosnak lenni. Plusz bármennyire is játék, nem ezzel akarja elbaszni szerintem senki az idejét. Az megint más, ha nagyjából egyenlő csapatokat dob be és 20 percig harcoltok egymással fej fej mellett.

Edited by Slayers
  • Like 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...