Jump to content

Crystalsong ruleset poll  

1337 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Milyen szabályrendszert használjon Crystalsong? || What ruleset should we use for Crystalsong?

• PvP
      665
    • Normal (PvE)
      672

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 08/01/20 at 06:00 PM

Recommended Posts

durva amikor elhiszi valaki, hogy minden egyes szavazat külön embert takar 

• Like 2

Ha olyan nagy igény van erre a PvE dologra akkor mért nincs egy sikeres PvE szerver sem? Meg egyáltalán honnan ez a sok PvE párti ember mikor a Tauri mindig is PvP volt? Kicsit kamunak tűnik nekem ez a szavazás, biztos nem az az 5 ember szavazott 400x a PvE-re VPN-el akinek itt habzik a szája fórumon.... ja de

• Like 1
  • LUL 1
  • Woah 1

2 órája, Manuzoom írta:

Ha olyan nagy igény van erre a PvE dologra akkor mért nincs egy sikeres PvE szerver sem? Meg egyáltalán honnan ez a sok PvE párti ember mikor a Tauri mindig is PvP volt? Kicsit kamunak tűnik nekem ez a szavazás, biztos nem az az 5 ember szavazott 400x a PvE-re VPN-el akinek itt habzik a szája fórumon.... ja de

Én már nem 1x leírtam hogy ha PVE lesz megölik a szervert ez nem retail nincs annyi playerbaseje egy privát szeronak hogy PVEre alapozva egy sikeres szervert lehetne indítani nem hiába az összes high pop szero pvp.

• Dislike 1
  • LUL 1

Attól, hogy még törölve lesz a kommentem nem lesz kevésbé igazam, de leírhatom szofisztikáltabban is hogy egyre SZA*ABB a tauri játékos állomány. Lehet én vagyok a boomer, de "bezzeg az én időmben", még próbáltak az emberek jobbak lenni a játékban. Fele annyi erőforrásunk nem volt, mint ma nektek. Ezernyi guide van macrokra, bindekre, addonokra, classokra. Mit meg nem adtam volna annó, ha léteztek volna ilyenek. Nektek az öletekbe van dobva minden csak magasról tesztek rá. A ti zoomer generációtok figyelmét már semmi nem tudja lekötni 2-3 percnél tovább.
A lényeg, hogy legyen minden és azonnal jöjjön egy személyre szabott "easy mode" felirattal ellátott transzparensen pár "savetauri" "legyenwotlk" hesteggel együtt és majd királyság lesz. Bezzeg a spelljeitek és passive talentek elolvasása már túl nagy feladat lenne, ha meg lekéne fordítani esetleg az már több a soknál. Szerencsére a nálatok jobb játékosok fikázása és "bugger"-nek titulálása megy. A fórumra írt baromságok összehordása, pve és pvp realm jelentésének komplett hiánya, de még a dupla realm felvetése is megy. Bárcsak az a fránya bonyolult gémpléj is így menne, lehet nyugodtabb szívvvel tudnék invelni 25ös HC GDKP-ra, úgy hogy lassan egy éve bent van Siege of Orgrimmar.
De sebaj majd Naxx 25 menni fog mindenkinek. 

Hesteg reggeli gondolatok, hesteg maradj pozitív. :)
Legyetek jók jobbak ha tudtok!

Edited by Just
  • Like 4
  • LUL 1
  • Picard Facepalm 1
  • Feels Bad Man 1

Most tényleg úgy csinálsz,  hogy te eleve profiként kezdted? Az utat be kell járni, aki rátalál a helyes útra az eredményes lesz. Aki nem, az anyázva távozik, vagy cseréli a kariját mindig arra ami épp erősebbnek tűnik a az övénél. Ilyen a wow...

ui:

Nekem úgy rémlik anno a retri palával még egy analfabéta is "király" lehetett.

Köszönöm zen mester Phalanx, hogy megáldott a napi bölcsességével, tudom hogy a szövegértés nem az erőssége, de inkább az ön királyságában nem lennék retri pala.

• Like 1
  • LUL 1
  • Hide the pain 1

Pedig mindig ilyen volt a helyzet, legfeljebb annyi változott, hogy lecsökkent a végletekben gondolkodó játékosok aránya, akik rögtön a torkodnak ugrottak ha nem értettél egyet velük.  Az előző, munkaigényesebb kiegen szocializálódott játékosok mindig is fikázták a friss húst. Én vanilla/bc vonalon voltam kezdő, így nyugodtan röhöghetek a retriken, mert azok anno a vicc kategóriába estek és a csak buff-olni vitték őket mindenhova.

• Like 1

Utazás KOCKA CLASSban @Just:

"4 féle playert utálok:
- Aki nem tölti minden héten legalább egy egész éjszakáját a legújabb raid legnehezebb szintjének progresselésével egy számítógépes játékban,
- A nem contentfullosokat
- A casual játékosokat,
- és azokat, akik a wowon kívül más játékkal is játszanak,
úgyhogy ha az egyike vagy ezeknek, akkor a szememből nem akarod látni magad.

Itt volt ez a vírus, és konkrétan senkinek nem állt az érdekében az, hogy kihúzzon legalább egy karaktert fullosra, és igazából csak ült a seggén, és sorozatot nézett. Egész álló nap hónapokig, és így mindannyian őszintén válaszoljátok meg ezt nekem, hogy mennyit is törődtetek azzal, hogy a legjobb játékosok közé tartozzatok a szerveren, míg otthon voltatok? Mert én merem gondolni, hogy csak úgy voltatok, raidezni sem raideztetek, hagytátok hogy a hardcore játékosok raidezzenek, pvpzzenek, skillesedjenek helyettetek. 

Nagyon nagyon kiváncsi vagyok erre: van célja a wowozásotoknak egyáltalán? Mert konkrétan úgy érzem, hogy amúgy úgy wowoztok hogy nincsenek céljaitok, csak felloggoltok reggelente.
Tehát ha nem találjátok meg az életcélotokat a wowban, akkor miért wowoztok egyáltalán? "

Edited by Magicka
  • Like 3
  • LUL 1
  • Hide the pain 1
  • Confused Nick Young 1
  • Roll Safe 1
  • The fuck is this 1

6 minutes ago, Asgaard said:

csak en nem ertem mi a szart irt?

Akkor te szerencsés vagy :D

Nemrégiben felkapott lett egy máltai csaj akit egész Magyarország utált, a legtöbb streamer és youtuber csinált róla videót, hogy milyen tenyérbemászó kis ribi xD

https://www.youtube.com/watch?v=VviXrf5QB0Q&t

fúdeutálommagamamiérteztidelinkeltem

kár volt ebbe az utcába behajtani xd

Edited by Magicka

Szerintem lassan ideje lenne ezt a pollt lezárni és kiírni konkrétumokat a szerverről mert kezd vicces lenni hogy 2 héttel a start előtt semmit nem lehet tudni azon kívül hogy 1x xp lesz a class/race Realm First achievementig. Gondolok itt a ,,Naxx will be buffed SOMEHOW,,ra és elkéne dönteni végre hogy pvp vagy pve lesz. Mert ennek semmi értelme hogy a 2 tábor csak felbassza magát itt és a maradék kedve is elmegy a szervertől.

• Like 1

7 perce, Asgaard írta:

olyan szerverrol beszelsz ahol a siege of orgrimmar trailer 2 nappal a release elott lett feltoltve youtubera, majd szepen launch elotti hetfon kapsz infot (vagy nem)

Hát akkor max stvbe kiderül hogy pvp vagy pve nyert XDD

Miért kell mindig a vita? Beszélgessünk másról... Ti is várjátok már a szervert?:)

1 hour ago, Milan said:

Miért kell mindig a vita? Beszélgessünk másról... Ti is várjátok már a szervert?:)

fú én nagyon várom. Ha az első időponton lett volna nyitás, most lenne kb 7x a szerver, mára már tuti meglennének az achis emberek.

Asszem restro dudut kezdek majd, full resire építem (ha addigra kijavítják a resi dmg reductiont) bejoinolok bg-re, felteszem magamra az összes hotot, és szaladgálok, míg 10v1-ben 2 és fél óra alatt le nem terítenek, mint valami jól megtermett kocát a disznóvágáson. Egyik fogja a fülemet, a rugó szúr, a mage perzsel, aztán így tovább. Egész fun tud lenni, amíg nincs bent a shadowmourne.

Edited by Magicka

16 perce, Magicka írta:

fú én nagyon várom. Ha az első időponton lett volna nyitás, most lenne kb 7x a szerver, mára már tuti meglennének az achis emberek.

Asszem restro dudut kezdek majd, full resire építem (ha addigra kijavítják a resi dmg reductiont) bejoinolok bg-re, felteszem magamra az összes hotot, és szaladgálok, míg 10v1-ben 2 és fél óra alatt le nem terítenek, mint valami jól megtermett kocát a disznóvágáson. Egyik fogja a fülemet, a rugó szúr, a mage perzsel, aztán így tovább. Egész fun tud lenni, amíg nincs bent a shadowmourne.

Ja en is varomm... Prot palladint fogok epiteni szerintem kiprovalom full stamminaval. Ugy emlekszem az nagyon jo vokt 2v2re, egyszer meg elertem vele az 1420as ratinget is. Alig varom h ezeket uhra atelhessem, csak remelem nem buffoljak tul naxxot, mert emlexem anno alapbol sem vokt konnyu, bar talan 7ev alatt fejlodtunk egy kicsit : D xd

Make it PvE aka Warmode, I'm sure most people don't even know what a PvE realm actually is.

People who demand a PvP realm for the sake of world PvP just want to grief or gank lowbies.

I can hardly believe anyone here who says he plays actual fair lvl 80 world PvP, there just is none... How long would you have to wait/search to find another player that would result in a fair fight, and even then, how high is the chance that said player isn't just chilling/watching videos while getting attacked from the back. Don't tell me you're actually flying around all day, searching for a viable opponent. These people shouldn't have a problem with playing on a PvE realm, since they can actually world PvP with like-minded players.

If you want to PvP, then do BGs, Arena, Duels, Wintersgraps... or guess what, Opt-In for world PvP.

Inform people that a PvE realm still has PvP...

• Like 4
  • Dislike 6
  • Thanks 3
  • Hide the pain 1
  • Tell Me More 1

11 hours ago, Just said:

Attól, hogy még törölve lesz a kommentem nem lesz kevésbé igazam, de leírhatom szofisztikáltabban is hogy egyre SZA*ABB a tauri játékos állomány. Lehet én vagyok a boomer, de "bezzeg az én időmben", még próbáltak az emberek jobbak lenni a játékban. Fele annyi erőforrásunk nem volt, mint ma nektek. Ezernyi guide van macrokra, bindekre, addonokra, classokra. Mit meg nem adtam volna annó, ha léteztek volna ilyenek. Nektek az öletekbe van dobva minden csak magasról tesztek rá. A ti zoomer generációtok figyelmét már semmi nem tudja lekötni 2-3 percnél tovább.
A lényeg, hogy legyen minden és azonnal jöjjön egy személyre szabott "easy mode" felirattal ellátott transzparensen pár "savetauri" "legyenwotlk" hesteggel együtt és majd királyság lesz. Bezzeg a spelljeitek és passive talentek elolvasása már túl nagy feladat lenne, ha meg lekéne fordítani esetleg az már több a soknál. Szerencsére a nálatok jobb játékosok fikázása és "bugger"-nek titulálása megy. A fórumra írt baromságok összehordása, pve és pvp realm jelentésének komplett hiánya, de még a dupla realm felvetése is megy. Bárcsak az a fránya bonyolult gémpléj is így menne, lehet nyugodtabb szívvvel tudnék invelni 25ös HC GDKP-ra, úgy hogy lassan egy éve bent van Siege of Orgrimmar.
De sebaj majd Naxx 25 menni fog mindenkinek. 

Hesteg reggeli gondolatok, hesteg maradj pozitív. :)
Legyetek jók jobbak ha tudtok!

Neked mit számít hogy ki milyen játékos? meg hogy jön ez ide egyáltalán? felnőtt emberként ilyen frusztrált vagy? Tinédzser kor után illene elhagyni ezt a full passzív aggresszív szarkazmust, akkor megoldhattad volna ezt a posztot 2 mondatból is.

• Like 3
  • LUL 1

Typical global emergency chat example.... all lvl 80’s come to org/stormwind, they are killing all the flight masters and auction house npc’s! .... or another global emergency... need some lvl 80’s to help in stranglethorn vale! I have 3 lvl 80’s camping my corpse and keep killing me when i get back to my body! 

i think that pretty much sums up a pvp enabled server, lol. 

20 perce, Digitalreaper írta:

Typical global emergency chat example.... all lvl 80’s come to org/stormwind, they are killing all the flight masters and auction house npc’s! .... or another global emergency... need some lvl 80’s to help in stranglethorn vale! I have 3 lvl 80’s camping my corpse and keep killing me when i get back to my body! 

i think that pretty much sums up a pvp enabled server, lol. 

You can kill flight masters and auction house NPCs even on PvE servers

• Like 1

8 hours ago, Randamu said:

People who demand a PvP realm for the sake of world PvP just want to grief or gank lowbies.

so about half of all the people who have voted? and that isnt totally true, some pvpers kill any and every member of the opposing faction. red its dead sort of thing.

end of the day, pvp or pve is a personal choice, and everyone will have different reasons for picking their preffered version. seems like its gonna be pretty close too so roughly just under half of the population is gonna be salty to some extent.

Edited by jackblak

Úgy látom, hogy a pves játékosok nagy része igen beszűkült látómezővel rendelkezik ebben a témában, és az egyetlen kép ami a fejükben él a world pvp-vel kapcsolatban, az az hogy fejlődés meg virágszedés közben megölik őket. Azonban ez messzemenően nincs fedésben a valósággal.

A world pvp sokkal több és nagyobb mélységekkel rendelkező műfaj ennél, melynek a szemléltetésére álljon itt ez a videó, mely még a régi tauris wotlkon készült:

Annak idején komplett guildek alakultak hordában és alliban egyaránt kifejezetten abból a célból, hogy world pvpzzenek. És nem, nem a kis szintűeket campelték, hanem 80-as szinten folytattak minőségi pvpt-t. Epikus csaták és küzdelmek születtek, melyek időnként a szerver egészére kigyűrűztek, órákon át tartó szórakozást nyújtva a szerver egész populációjának. Igen, még pvesek is részt vettek benne és élvezték! A közös küzdelem és érdek összekovácsolta az embereket, megerősítette a frakciókat, szövetségeket, életre szóló barátságokat hívott életre! Ezek nélkül tartalmak nélkül sokkal szegényebb lenne a szerver, azt hiszem ezt mindannyian beláthatjuk!

Végtelenül önző dolognak tartom a pvere szavazók részéről, hogy kizárólag azért, mert nem tudnának nyugodtan fejlődni és virágot szedni, ami a játék igen apró szeletét teszi ki csupán, és nem is érinti a fő játékvonalukat, a raideket és instákat, képesek lennének megfosztani a szerver egész populációját ezektől a tartalmaktól.

Tisztelettel jelezném, hogy sokunknak a world pvp nem a játék apró szelete csupán, hanem ez az, amiért játszunk. Ezért megkérnék minden pvere szavazót, hogy mérlegelje az itt elhangzottakat, és ne lehetetlenítse el mások számára a szerveren való játékot, ne fosszon meg senkit ezektől az élményektől (önmagát sem)!

Köszönöm

• Like 7
  • Dislike 3
  • LUL 3
  • Picard Facepalm 3
  • Tell Me More 1

1 hour ago, Farba said:

I see that most pves players have a very narrow field of view on this topic, and the only image that lives in their minds about world pvp is that they kill them while evolving and picking flowers. However, this is far from covering reality.

World pvp is a genre with much more and more depth than this, as illustrated by this video, which was made on the old tauris wotl:

At that time, complete guilds were formed in both hordes and allis specifically for the purpose of making world pvpzz. And no, they didn't camp the small ones, but they did quality pvpt at the 80's. Epic battles and battles ensued, sometimes ringing the entire server, providing hours of entertainment for the entire population of the server. Yes, even the Pves took part in it and enjoyed it! The common struggle and interest forged people together, strengthened factions, alliances, called lifelong friendships to life! Without these content, the server would be much poorer, I think we can all see that!

I find it infinitely selfish on the part of pvere voters that just because they couldn’t thrive and pick flowers, which is just a tiny slice of the game and doesn’t even affect their main game line, raids and instas, they would be able to deprive the server entire population from these contents.

I would respectfully point out that for many of us, world pvp is not just a tiny slice of the game, it’s what we play for. Therefore, I would ask all pvere voters to consider what has been said here and not to make it impossible for others to play on the server, not to deprive anyone of these experiences (not even themselves)!

Thanks

All i read was "Pve players should just accept a pvp realm and get ganked at all times because players who can't do arenas and battlegrounds must be able to kill someone and feel good about themselves". Funny thing is that you can still do world pvp on a pve realm. All you need to do is flag yourself for pvp. Only difference is that you can't drag unwilling participants in the so called " world pvp". And i find it extremely selfish on behalf of the pvp players to drag unwilling participants in their "world pvp". Getting dragged unwillingly in " world pvp" is a huge turn off for pve players and in most cases players just leavr a server because of it.

So i respectfully ask that pvp players, who can still do world pvp with others who are willing to do so without draging unwilling people, to not ruin the game for people who don't consider world pvp fun or part of the game.

• Like 4
  • Love 1
  • Dislike 1
  • Thanks 1

after 15 years bli$$ realized that it is better to let the player the choice if they want pvp or not. and  honored them if they turn pvp on. dont't know why this didnt work on priv servers..

ppl think they are cool guy and feeled good himself ganking others..

• Like 3

2 órája, Farba írta:

Úgy látom, hogy a pves játékosok nagy része igen beszűkült látómezővel rendelkezik ebben a témában, és az egyetlen kép ami a fejükben él a world pvp-vel kapcsolatban, az az hogy fejlődés meg virágszedés közben megölik őket. Azonban ez messzemenően nincs fedésben a valósággal.

A world pvp sokkal több és nagyobb mélységekkel rendelkező műfaj ennél, melynek a szemléltetésére álljon itt ez a videó, mely még a régi tauris wotlkon készült:

Annak idején komplett guildek alakultak hordában és alliban egyaránt kifejezetten abból a célból, hogy world pvpzzenek. És nem, nem a kis szintűeket campelték, hanem 80-as szinten folytattak minőségi pvpt-t. Epikus csaták és küzdelmek születtek, melyek időnként a szerver egészére kigyűrűztek, órákon át tartó szórakozást nyújtva a szerver egész populációjának. Igen, még pvesek is részt vettek benne és élvezték! A közös küzdelem és érdek összekovácsolta az embereket, megerősítette a frakciókat, szövetségeket, életre szóló barátságokat hívott életre! Ezek nélkül tartalmak nélkül sokkal szegényebb lenne a szerver, azt hiszem ezt mindannyian beláthatjuk!

Végtelenül önző dolognak tartom a pvere szavazók részéről, hogy kizárólag azért, mert nem tudnának nyugodtan fejlődni és virágot szedni, ami a játék igen apró szeletét teszi ki csupán, és nem is érinti a fő játékvonalukat, a raideket és instákat, képesek lennének megfosztani a szerver egész populációját ezektől a tartalmaktól.

Tisztelettel jelezném, hogy sokunknak a world pvp nem a játék apró szelete csupán, hanem ez az, amiért játszunk. Ezért megkérnék minden pvere szavazót, hogy mérlegelje az itt elhangzottakat, és ne lehetetlenítse el mások számára a szerveren való játékot, ne fosszon meg senkit ezektől az élményektől (önmagát sem)!

Köszönöm

*Kiegészítés:

Néhányan azt mondjátok, hogy „de hát pve szerveren is belehet kapcsolni a pvp-t és akkor majd aki akar az world pvpzik”. Ezzel egy dolog hibádzik:

Ha kicsit távolabbra is látunk a saját orrunknál, akkor nem nehéz belátni, hogy vajmi kevés ember lesz oly botor vagy elszánt, hogy egy pve szerveren bekapcsolt pvp módban tálcán kínálja fel magát, lehetőséget adva ellenfelei számára hogy kivárják a pillantot mikor figyelme lankad, vagy egyéb módon kiszolgáltatott helyzetbe kerül, és akkor támadják majd orvul hátba 0 kockázattal a siker biztos tudatában.

Még kevesebb esély van arra, hogy ilyen körülmények között bárki késztetést érezzen arra, hogy esetleg egy klánt is alapítson ami ezzel foglalkozik. Nem beszélve az ügyeskedésekről, trükközésekről ami elkezdődne a pvp ki-be kapcsolgatásával, ki-be logolgatással stb.

Egy pve szerver egyszerűen a world pvp beszűkülését és eltűnését okozná. Kiherélné, ahogy annak idején cataclismben a repülő mountok Azerothon való megjelenése tette azt.

• Like 4
  • LUL 1

15 perce, Farba írta:

Ha kicsit távolabbra is látunk a saját orrunknál, akkor nem nehéz belátni, hogy vajmi kevés ember lesz oly botor vagy elszánt, hogy egy pve szerveren bekapcsolt pvp módban tálcán kínálja fel magát,

Ha valóban kevés ember kapcsolná be szerinted,  az csak azért lehet, mert kevés ember igényli a world pvp-t.

A nagy csatákról meg annyit, hogy attól függetlenül, hogy spontán alakul ki vagy előre szervezett, raidben lesznek a csapatok. Pvp off meg legfeljebb addig lesz, amíg a legizgágább be nem indul, vagy piros zónába nem léptek.

• Love 1

3 hours ago, Farba said:

Köszönöm

Ez Fantasztikus !!!
Akarok én is City Raid-et OG-ba !! A földel egyenlővé tenni OG-t. Legalább egyszer !
KELL A PVP !!

• LUL 1
  • Picard Facepalm 2

18 perce, Rock84 írta:

Ez Fantasztikus !!!
Akarok én is City Raid-et OG-ba !! A földel egyenlővé tenni OG-t. Legalább egyszer !
KELL A PVP !!

Az ellenséges fővárosok ostroma teljesen ugyanúgy működik mindkét típusú realmen.

De teljes mértékben tisztába vagyok vele mi a PVE szerver sőt valószínűleg a modorból kiindulva én már akkor wowoztam amikor te még a csörgőt ráztad a kiságyban :) 

• Like 1
  • LUL 1
  • Woah 1

10 hours ago, jackblak said:

so about half of all the people who have voted? and that isnt totally true, some pvpers kill any and every member of the opposing faction. red its dead sort of thing.

end of the day, pvp or pve is a personal choice, and everyone will have different reasons for picking their preffered version. seems like its gonna be pretty close too so roughly just under half of the population is gonna be salty to some extent.

Some people who voted PvP probably don't know what an PvE realm is, there even are examples of these misunderstandings in this thread. They just vote PvP because they don't know any better/only seen PvP realms. And of couse there are the players that will attack anything red. The sad truth about it thogh is that they'll only do that when they have the advantage. Noone is dumb enough to engage combat with a higher geared player and risk a lose from the getgo. In most cases they will wait till the "victim" pulled a mob / attacking from the back / has low HP or is just undergeared / underleveled. Which in the end is griefing.

Of course everyone has their own opinions and it is a personal choice, that's why we want a PvE server, to give everyone the choice. Don't force one opinion on a PvP realm. There is no reasonable disadvantage for PvP voters on a PvE realm. They can still flag themselves for world PvP. Which will result in a tighter world PvP community of people that actually want this experience.

• Like 2
  • Thanks 1

PvP on a PvE server is one of the most obnoxious thing, people that can't be attacked take away the soul of it.

• LUL 1
  • Confused Nick Young 3

Hülyék vagytok ha azt hiszitek hogy az interneten meg lehet győzni egymást valamivel kapcsolatban lmao

Calm your tits, ha PvE lesz ha PvP, akik tényleg játszani akarnak a szerón, azok játszani is fognak.

"Te a csokis fagyit szereted? De gyökér vagy, mindenki tudja hogy a pisztáciás a jobb"

• Like 2
  • Thanks 1

5 hours ago, MateLUL said:

Calm your tits, ha PvE lesz ha PvP, akik tényleg játszani akarnak a szerón, azok játszani is fognak.

Le se szedem a klienst ha PvE lesz. Aki játszott tauri wotlk-t szerintem nem erre vágyik, és akkoriban sem ez volt. Nem kell megint feltalálni a kereket. Ha olyan lesz mint a régi játszom, ha nem nem. Ez csak egy wow szerver, nem vérre megy.

Edited by Manuzoom
  • Like 4
  • LUL 1

10 órája, Farba írta:

*Kiegészítés:

Néhányan azt mondjátok, hogy „de hát pve szerveren is belehet kapcsolni a pvp-t és akkor majd aki akar az world pvpzik”. Ezzel egy dolog hibádzik:

Ha kicsit távolabbra is látunk a saját orrunknál, akkor nem nehéz belátni, hogy vajmi kevés ember lesz oly botor vagy elszánt, hogy egy pve szerveren bekapcsolt pvp módban tálcán kínálja fel magát, lehetőséget adva ellenfelei számára hogy kivárják a pillantot mikor figyelme lankad, vagy egyéb módon kiszolgáltatott helyzetbe kerül, és akkor támadják majd orvul hátba 0 kockázattal a siker biztos tudatában.

Még kevesebb esély van arra, hogy ilyen körülmények között bárki késztetést érezzen arra, hogy esetleg egy klánt is alapítson ami ezzel foglalkozik. Nem beszélve az ügyeskedésekről, trükközésekről ami elkezdődne a pvp ki-be kapcsolgatásával, ki-be logolgatással stb.

Egy pve szerver egyszerűen a world pvp beszűkülését és eltűnését okozná. Kiherélné, ahogy annak idején cataclismben a repülő mountok Azerothon való megjelenése tette azt.

hát nem élrzed ebben az iróniát? sirtok a pvpért, mert az az iGaZiWoTlKiKsZpIrIenSz, de ha választani lehet, akkor mindenki kikapcsolja. Nah akkror ez hogy a túróban van? eskü ez a topik olyan, mintha a bully kölykök sirnának, hogy lehessen már bűntetlenül szekálni meg cigánykodni a többiekkel.

• Like 3
  • Confused Nick Young 1

Ekkor: 2020. 07. 20. ekkor: 9:29, Just írta:

Köszönöm zen mester Phalanx, hogy megáldott a napi bölcsességével, tudom hogy a szövegértés nem az erőssége, de inkább az ön királyságában nem lennék retri pala.

Az én hozzászólásom tartalmát sem sikerült dekódolnia. Úgy látszik néhány embert könnyen összezavar pár összetett mondat, vagy csak szimplán szeretik magukat hülyének tettetni és direkt félreértenek, kiforgatnak dolgokat. Érvelés helyett inkább téged állítanak be hülyének. Nem tudom melyik eset a szomorúbb.

És most tekintettel a csekélyebb képességűekre, hátha így szélesebb csoporthoz jutnak el az általam kommunikálni kívánt információk:

Az én hozzászólásom tartalmát sem sikerült dekódolnia. Úgy látszik néhány embert könnyen összezavar pár összetett mondat. Vagy csak szimplán szeretik magukat hülyének tettetni. Direkt félreértenek és kiforgatnak dolgokat. Érvelés helyett inkább téged állítanak be hülyének. Nem tudom melyik eset a szomorúbb.

• Like 2
  • LUL 1
  • Picard Facepalm 2
  • Woah 1

Kezdjünk inkább arról beszélni, vajon kész lesz-e minden augusztus 5-re? AAz Adminok hogy látják? 2 hét múlva ugyan ekkor ugyan itt? Meglesz? Hogy áll az egész?

https://bug.tauriwow.com/index.php?do=tasklist&project=8

E szerint kb 15 oldalnyi bug van még, plusz még amit találnak addig a bugkeresők.

Hogy látjátok? Tartható az 5-ödike?

Edited by Magicka
  • LUL 1
  • The fuck is this 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...