Jump to content

Crystalsong ruleset poll  

1337 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Milyen szabályrendszert használjon Crystalsong? || What ruleset should we use for Crystalsong?

• PvP
      665
    • Normal (PvE)
      672

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 08/01/20 at 06:00 PM

Recommended Posts

4 perce, Magicka írta:

Hogy én? Hát nem akartam mondani, de én így nem jövök :D

Megettem már elég mérget a wowban az ilyen farmolós nyomoroncok miatt, ott vannak mindenütt. Teabaggingra meg loser zászlóra se igazán vágyom, az én szabadidőmet nem verem el erre.

Nekem nem a fejlődés közbeni pvpvel van főleg bajom, (azzal is) hanem az end game contenteléssel. Bár most a leveling került szóba a legtöbbször, de én pl gondolok egy sholazar repura, egy wintergrasp napizásra, toc napizásra, meg ami kell. Tehát amit 80ason csinál az ember. Na ott szoktak kurva nagy vietnámok kialakulni, az ilyen napizós helyeken. Elég nekem megcsinálni a dolgomat minden nap abban a kis időben míg feljövök, nem akarom a szülei elbaszott nevelését elszenvedni azoknak a degradált majmoknak akik direkt az ilyen helyeken kempelnek. Mert nekik meg az a content hogy a casualabb, vagy csak nem pvp bajnok playereket öldösik :D:D  de hát kinek mi.

A LoL-t is azért tettem le, mert az én idegrendszerem nem bírta. Van nekem elég gond az életemben. A vérnyomásomat meg ne egy ilyen kis szarrágó vágja már az egekbe nap mint nap.  Az a sok közmunkás low-end életű, és emiatt halál stresszes marha meg aki most veri a brét hogy kit hogy fog farmolni, legyen csak összezárva a hozzá hasonlóakkal. Jó lesz nekem eredetin, úgy is jön SL.

De tudjátok mit? Akkor már leírom ezt is csak hogy röhögjetek egy jót :D 

Az egész wotlk az én ötletem volt. Kb 2 éve én raktam ki facebook csoportba a szavazást, hogy legyen-e wotlk realm, hiszen úgy is ott van a honlapon kirakva hogy nem csak 5.4.8 hanem 3.3.5 is a szerver, és az LK realmek halottak, csináljunk már egy realmet az egészet a legelejéről, és én szavaztattam meg az emberekkel hogy legyen. Ennek volt köszönhető hogy a Tauri team felfigyelt erre, és elkezdte ezt az egészet.Tehát aki azért ugat mert wotlk van és nem legion, az engem köpködjön nyugodtan :D  Ha azt ott akkor nem teszem ki, akkor egészen biztosan nem derül ki hogy ekkora a kereslet rá, és nincs wotlk realm sem.

Mentségemre szóljon, hogy a tesztelésből viszont emiatt jócskán kivettem a részemet.

https://bug.tauriwow.com/index.php?do=user&area=users&id=906249

Végül 726 bugreportom lett. Jó sok idő volt ezt összekeresgélni.

Kérdezhetitek persze, hogy "na de akkor minek hoztad fel az egész lk témát, azt hitted pve lesz?"

Hát nem hittem azt. Először úgy gondoltam, tök mindegy mi, csak legyen LK, mert azt szerettem régen. De mindez 2 éve volt. Azóta ugye már aktívan eredetizek classicon és bfa-n is, és mindkettő verzióból a pve utat választottam. El voltam halva, hogy én igazából mennyire is szeretek wowozni. Mert bizony még az eredeti előtti Tauris időszakom abból állt ki hogy world pvpben fejlődés közben, és ugye end content fele is farmoltak, öltek, szították a mérget bennem, felkúrtak annyira h feljöttem én is rugóval huntival és kaszaboltam a kicsiket, és így tovább. Farmoltak, felbasztak, feljöttem nagy karival kicsiket öldösni, és úgy egy kicsit lenyugodtam. Vagy feljöttem nagy karival nekimenni a fasznak aki basztatott, és persze hogy a kis nyomorult egész életében pvpzett, és hát ügyesebb volt nálam, megölt megint. Ez neki biztos jó érzés volt, de engem egy-két ilyen alkalom annyira felidegesített, hogy a méreg kurva sokáig bennem volt, napokon át. Ez megalázás. A megalázás jó annak aki megaláz, és geci szar annak, akit megaláznak. Ez a gond itt.

Hogy ez az egész mekkora faszság volt :S Enélkül az egész nélkül SOKKAL szerethetőbb a wow. Koncentrálhatok a dolgomra, amit szeretek csinálni, fejleszthetem a karakteremet, a klánnal raidezgethetek, és építhetek egy szép karaktert, amivel később másoknak segítek a klánban. Igen, így is lehet játszani, habzó száj nélkül.

Ez a poll lehetőséget adott arra, hogy ilyen módon játszak LK realmen. De hát így sikerült, nem is érdekel. Megpróbáltuk. Egyébként ha poll se lett volna, és úgy lett volna pvp, akkor se jöttem volna. 1-2 ilyen gankelés után felkúrtam volna magam, és mentem volna úgy wowozni ahogy nekem tetszik, PVE módra eredetire. Engem a pve érdekel, de hát ezt sokal elképzelni sem tudják hogy lehet. :D 

Ha később esetleg lesz pve realm, arra én tutira jönni fogok.

De persze akinek a pvp a nagy élmény, az játszon nyugodtan, és jó játékot neki.

Én csak azt remélem, hogy ha végül lesz PVE LK realm, az is 0 contentről fog indulni. Nem szeretném, ha lk content közepe fele jönne be, és akkor minden pve játékos ulduartól kezdhetné. :S

Sajnálom

8 minutes ago, Milan said:

Sajnálom

:D Ugyan már, hát nem kell ezt sajnálni. Mondjuk én egy kicsit meggyászoltam azt a rengeteg belefeccölt időt a bugkeresésbe, mert az tényleg kurva sok idő volt...
Az admin aki javította a bugjaimat, biztosan látta, hogy elég lelkesen csináltam xD

De hát így jártam. (jártunk 553-an ugyebár)

Edited by Magicka

3 perce, Magicka írta:

:D Ugyan már, hát nem kell ezt sajnálni. Mondjuk én egy kicsit meggyászoltam azt a rengeteg belefeccölt időt a bugkeresésbe, mert az tényleg kurva sok idő volt...

Így jártam. (jártunk 553-an ugyebár)

Hát jaaa :D:D Szerintem biztosan nyílik majd pve realm is, ne aggódj. Én személy szerint alig várom, hogy kipróbálhassuk a wotlk-t a barátaimmal :D

• Like 1
  • Hide the pain 1
  • Picard Facepalm 1

Mintha az adminok szaván kívül lenne bármi bizonyíték a kamu szavazatokra lol az elejen el volt dontve mi lesz, a kerdes csak az volt van-e igeny ra, de verjetek tovabb a nyalatok boomerek, biztos fun lesz mind a 200 emberrel, a pvp meg oke de a toxic gyari munkas faszfejek hat lol

• Like 1
  • Dislike 1
  • LUL 1
  • Hide the pain 1
  • Picard Facepalm 2

Szerintem kéne külön realm alisoknak és hordásoknak, mert speciel én utálom a hordásokat, nem azért mert esetleg megöl, hanem mert undorító a kinézetük. Zöld kék szarok, gerincferdüléssel meg csontkinövéssel és még van velük egy tehén is eh....

• Thanks 1
  • LUL 2
  • Putin Approves 1

De geci kapjatok mar eszbe, milyen erdekunk fuzodne nekunk ahhoz hogy milyen rulesettel indul a realm? Az hogy kibasszunk a pvesekkel? Ne rohogtessetek mar :D

• Like 5
  • LUL 1
  • Feels Bad Man 1

Egy olyan helyen, ahol visszajár dicsekedni az, aki ügyeskedni próbált a szavazással, és közben közösen elröhigcsélnek a moddal?

• Roll Safe 1
  • Feels Bad Man 1

1 órája, Magicka írta:

Az egész wotlk az én ötletem volt. Kb 2 éve én raktam ki facebook csoportba a szavazást, hogy legyen-e wotlk realm, hiszen úgy is ott van a honlapon kirakva hogy nem csak 5.4.8 hanem 3.3.5 is a szerver, és az LK realmek halottak, csináljunk már egy realmet az egészet a legelejéről, és én szavaztattam meg az emberekkel hogy legyen. Ennek volt köszönhető hogy a Tauri team felfigyelt erre, és elkezdte ezt az egészet.Tehát aki azért ugat mert wotlk van és nem legion, az engem köpködjön nyugodtan :D  Ha azt ott akkor nem teszem ki, akkor egészen biztosan nem derül ki hogy ekkora a kereslet rá, és nincs wotlk realm sem.

Igen, gondolom hogy más fejében az életben nem fordult volna meg hogy wotlk szerót kéne indítani, mikor az összes külföldi szerveren a wotlk pörög és ez a legnépszerűbb kieg, továbbá maga a Tauri is wotlk alatt élte a fénykorát. Egy igazi hős vagy, köszönjük hogy elhoztad nekünk földi halandóknak ezt a fantasztikusan egyedi és hihetetlen ötletet, a tauri team is bizonyára esténként imába foglalja a neved hogy felnyitottad a szemüket ez ügyben. Gratulálok

ui.: Én már cata előtt is azt hírdettem hogy jobb volna a wotlk, nekem előbb volt az ötletem mint neked. Szerintem nekem köszönheti mindenki a wotlkot!

Edited by Yuta

Igazat megvallva a közelmúltban tervezgettem oda egy demo lock+uh dk kombót.  Egyfelől nosztalgiából, másfelől, hogy elüssem valamivel az időt a 31-es és a legion között. Újra átnéztem a régi anyagokat, a ptr-en finomítgatam a terveimet. A közelmúlt eseményei azonban teljesen elvették a kedvem tőle. Itt nem csak pvp-ről van szó, amit elviseltem volna, mivel évek óta ilyen realmen játszom, hanem  arról is , hogy vele együtt milyen  mentalitású emberek lettek teljesen szabadon eresztve, hogy ugassanak le mindenkit.

Egyszerűen nem látom értelmét, hogy több hónapnyi munkát öljek igényesen kivitelezett karakterekbe, ha a realm már az elején no go zóna lesz, így feladtam a wotlk--s terveimet.

Ha játszik itt 4-5k ember, akkor még belefér ilyesmivel szórakozni, de ezt a fogyókúrát már letudta a hely legutóbbi wotlk agónia során, a következőnél már igen alacsonyak a túlélési esélyek szerintem....

• Like 2
  • Picard Facepalm 1
  • Feels Bad Man 1

Hogy gondolhatja valaki egyáltalán, hogy csalás a szavazás? Nekünk az éri meg, ha több ember játszik, ezért érdekünk is az, hogy kiszűrjük az olyan szavazatokat, amik nem valósak, hogy jobban lássuk az igényeket. Annak semmi értelme nincs, hogy olyan szervert indítsunk, amin kevesebben játszanak, ha indíthatunk olyat, amin többen.

A másik, hogy egymás fikázásának sincs semmi értelme, attól nem lesz jobb/rosszabb a helyzet.

Az egész topic elment egy flame-war -ba. Itt az ideje zárni.

• Like 5
  • LUL 1

Lesz majd magyar is, de amugy translate.google.com

Ok so umbrella reply to the accusations that we manipulated the poll by filtering the votes.  
I would like to start with an apology, because I didn't make it clear in my last post that the votes will be filtered to guarantee the integrity of the poll, which turned out to be a huge oversight on my part. I simply thought it was obvious that we will check the votes regardless of outcome.

#What methods did we use to filter votes?

*We used IP filtering as the first line to give us an approximate picture on which votes came from around the same person

*Our second method was then checking the device ids provided by IPS, our forum engine and lining these numbers up against our IP filtering results, to eliminate possible false positive cases, where actual multiple people voted from the same IP. This is entirely possible by the way without malicious intent, because dorms and smaller communities (like apartment blocks), even whole villages sometimes have one IP address due to infrastructural limitations (mainly with xDSL connections). Also if multiple people are voting from the same household, they will have a matching IP, but different device ids.

*We also instantly eliminated accounts which were using known throwaway email services as their registered email address.

*We also manually filtered through the remaining accounts to spot glaring red flags (eg. sequential account names and email addresses, particularly if they were created after we announced the poll. Think of xyz01, xyz02, xyz03 ad inf)

#From which side did we subtract votes?

*Both, it just happened to be the PvE option which had the most duplicates (one guy voted 65 times for example, I'm not even mad).

#Why don't we just release the raw data?

*Because it would be a massive GDPR breach.

• Like 5
  • Thanks 3
  • LUL 1
  • Angry 1
  • Picard Facepalm 1
  • Putin Approves 1
  • Roll Safe 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...