Jump to content
Shadow

Vicious Mount Szerző Akció (WOD Horde, 2020.06.27-)

Recommended Posts

Üdvözlök minden kedves olvasót!

Bizonyára hallotátok már a nevem,in-game Ballér néven vagyok ismerős. (ha mégsem,nem haragszunk rád). Szeretnék egy Rated BG akciót szervezni amelynek keretén belül,10v10-es csapatokkal tolnánk a rated BG-ket egymás ellen. A végső cél hogy legyen 40 win mindenkinek,és ezzel megszerezzük magunknak a Vicious Mount-okat (War Wolf / Skeletal War Horse).

SZABÁLYOK:

• Annak érdekében hogy ne legyen unfair az összes match,max 5 match-enként megkeverjük a csapatokat. Így kiegyensúlyozottabb lesz a játék.
  • A BG-k végső eredményét a szerencsére és a skil-re bízzuk,minden azon áll vagy bukik hogy a csapatok hogyan játszanak.
  • Egymás anyjába küldése felesleges mivel lehet a kövi körben egymással lesztek,de amúgymeg közösen dolgozunk majd azért hogy mounthoz jussunk,szóval egymásnak segítünk.
  • TÖKMINDEGY milyen classal/role-al jössz! DPS TANK HEAL egyaránt jöhet. Ha a csapatokban mondjuk nincs heal az sem baj.
  • Ha megvan a 20 (10+10) ember,utána még tartalék embereket szívesen várunk arra az esetre ha valaknek mennie kell vagy már elfáradt. Olyankor értelemszerűen a hiányos csapatba fog beugrani az illető.
  • Ez az akció NEM egy napos lesz,valószínő több napot fog igénybe venni,de a rövidtávú terv hogy naponta min. 1 győzelme legyen mindenkinek mert akkor már 1 lépéssel előrébb vagyunk. Magamat ismerve elég könnyen fel tudom húzni magam a BG-ken,és gondolom hogy nem csak én vagyok vele így. Szóval nem muszály orrvérzésig tolni minden nap,elég akár napi 1 win is mindenkinek. Ilyenkor előfordulhat hogy egy adott csapat több win-t is begyűjthet.
  • HA,úgy alakul hogy egy csapatnak megvan a 40 win ami az achihoz kell,akkor addig ne hagyjuk abba ameddig mindenkinek meg nem lesz a 40 win. (Ez tartalékok esetén attól függ hány winjük van,ebben a szituációban ha 30 fölött van akkor még folytatjuk de ha valakinek éppen van csak 10,akkor arra nem tudok garanciát vállalni hogy a 2 csapatnak lesz még ahhoz idegzete.
  • HA még kell pár embernek win,akkor nyílván sokan lesznek úgy vele hogy "minek ha már nekem megvan?",nos azért mert ameddig ő még küzködik a maradék győzelmekért,addig te szerezhetsz még conquest-et (ha még nem telt be a weekly maximum neked XD ) valamint ratinget (ha persze nyersz) ami ha eléri a 2200-at akkor ritka pvp cuccokra teheted rá a kezed.
  • NEM kötelező a PVP gear! akár PVE-s karakterek is jöhetnek akik éheznek menő pvp-s mountokra. Megmondom őszintén én a sámánommal fogok jönni ami többnyire 522-es pvp gearben van,de van nála némi pve cucc is. De ha gyorsabb és kiegyensúlyozott játékot akartok,hozzatok 522-es pvp gear

Ha van kedvetek csatlakozni akkor találkozunk Discordon,mert IGEN még DISCORD szeró is van ahol könnyen és kényelmesen tudunk kommunikálni egymással BG közben!!!
https://discord.gg/BNdVhxb
Remélem sokan eljöttök és együtt megszerezzük a mountokat :)

• Thanks 1

Nem mondom, hogy nem lennék benne, de szerintem ez ugyanolyan win trade-nek minősül mintha arénában próbálnátok feljebb mászni a ranglétrán, ami szabályellenes.

Engem 8-9 éve megköveztek a forumon hasonló ötletért amikor AB 1600-1590 achievmentet próbáltam szervezni és igazuk is volt. Egy idő után úgyis megszerzi az ember, nem kell mindent a feneke alá tenni. Ha nem 1 hét után akkor 1 hónap múlva, ha nem 1 hónap múlva akkor 300 meccs után, de meglesz.

Más játékossal szemben pedig nem fair ez a módszer. Vannak akik sok időt és energiát öltek bele. Pont ez a lényege az acsi rendszernek, minél nagyobb a kihívás annál nagyobb a jutalom, annál kevesebb játékos büszkélkedhet a hátassal jelen esetben.

Ha rendesen mondjuk tournament-stílusúan játszanak, nem számít wintrade-nek... De a nyitóposzt tényleg elég kreténül van megfogalmazva.

1 perce, Aithne írta:

Ha rendesen mondjuk tournament-stílusúan játszanak, nem számít wintrade-nek... De a nyitóposzt tényleg elég kreténül van megfogalmazva.

Hát,így sikerült összeszedni a gondolatokat

8 perce, Betsyke írta:

Nem mondom, hogy nem lennék benne, de szerintem ez ugyanolyan win trade-nek minősül mintha arénában próbálnátok feljebb mászni a ranglétrán, ami szabályellenes.

Engem 8-9 éve megköveztek a forumon hasonló ötletért amikor AB 1600-1590 achievmentet próbáltam szervezni és igazuk is volt. Egy idő után úgyis megszerzi az ember, nem kell mindent a feneke alá tenni. Ha nem 1 hét után akkor 1 hónap múlva, ha nem 1 hónap múlva akkor 300 meccs után, de meglesz.

Más játékossal szemben pedig nem fair ez a módszer. Vannak akik sok időt és energiát öltek bele. Pont ez a lényege az acsi rendszernek, minél nagyobb a kihívás annál nagyobb a jutalom, annál kevesebb játékos büszkélkedhet a hátassal jelen esetben.

Igen,de érted hogy Rated BG-re alig jönnek emberek mert azt úgy szokták megszervezni. Meghát,ott van Waz aki tudomásom szerint nagyon be akar majd raidelni minket,ami remélem nem fog sikerülni neki.
Nyílván ha alap bonus BG elég lenne mindenkinek meglenne már a mount.

1 perce, Aithne írta:

...Miért nem csatlakozol Wazékhoz?

Áh,én vérbeli PVE-s vagyok szabályosan kiherélnének,meg amúgy is,ők sem sokat mennek ha nincs ellenfelük nem?

Ekkor: 2020. 06. 20. ekkor: 19:34, Shadow írta:

Hát,így sikerült összeszedni a gondolatokat

Igen,de érted hogy Rated BG-re alig jönnek emberek mert azt úgy szokták megszervezni. Meghát,ott van Waz aki tudomásom szerint nagyon be akar majd raidelni minket,ami remélem nem fog sikerülni neki.
Nyílván ha alap bonus BG elég lenne mindenkinek meglenne már a mount.

Nem lesztek "beraidelve" 

Eszküsöm, naon megbántam, hogy kitrade-eltem de majd jön a 2023.január.42 és akkor majd megszervezem, naon megbántam eskü

• LUL 1

Elvileg pont azért nyitotta a topicot, mert meglegyintettem őt egy bizonyos kalapáccsal.

• Pusheen Blush 1

On 6/25/2020 at 12:56 PM, Putrich said:

Oooh, hol voltál 5-6 éve, bogaram? :( 

jo is volt 2.3k felett a masfeleves q heheheeheeheeehe

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...