Jump to content
crawen

Az Off offolója!

Recommended Posts

3 órája, Phalanx írta:

1, Ha márciusban kimarad pár hét az még koránt sem a tanév vége, ha meg hónapokig elhúzódna a dolog, akkor az iskolák jelentenék a legkisebb gondot.

a viktor azt nyilatkozta hogy offos lenne ez a tanév ha bezárják most

btw én sem igazán örülnék ha a fél műszak elmenne táppénzre mert anyuka nem tudja hova rakni a gyereket, mer apuka dolgozik a nagyszülők meg debilek

Ez amúgy most csak az iskolákra vonatkozik, vagy a bölcsődék/óvodák is bezárnak?

Csak iskolak, a bolcsik es az ovodak ha jol tevedek akkor onkormanyzati hataskorbe tartoznak

• Woah 1

A Gyurcsány-dilemma. :D Dióhéjban a BALOLDALI ellenzék. Elotte pár napja azt írta, hogy elfogadhatatlan, hogy az iskolákban maradjanak a gyerekek, és petíciót indított. Azt a posztot tegnap este törölte.

4951CC67-0580-411A-BA0E-8C2AC009B940.png

Star.Wars.Episode.IX.The.Rise.of.Skywalker.2020.AMZN.1080p.WEB-DL.H264.AC3-EVO ha valakit epp erdekel btw

• Woah 2

Annyiban igaza van, hogy ez így önmagában nem elég. Az otthon maradó gyerekekhez kell 1 vigyázó, annyi szabadság meg a világon nincs, hogy nyárig fedezze a szülőket. A rengeteg táppénz pedig komoly anyagi veszteség a családnak. Szóval az elmondottak alapján ez gecinagy káosz lesz... Remélhetőleg a kormányrendeletből kiderül a többi részlet is, ha van :D Az meg, hogy ez az ország nem áll készen erre, az egészen nyilvánvaló.

• Pusheen Blush 1

Vagesz, de elotte meg azért ugatott, hogy zárjanak be az iskolák. Ha rajtam múlna, én nem zártam volna be egy iskolát se épp emiatt. 

Annyira Orbán-fobiaja van a baloldalnak, hogx néha én szégyellem magam, hogy ellenzéki vagyok.

Ugyanitt: Ncore meghívót vennék, azonnali utalással :SSS

Edited by Putrich

Akkor gondolom a hanyatlo Nyugaton elo diakoknak csak annyi lenne szerencseje hogy az o kormanyuk nem azt akarja megmutatni hogy ki a legeny a gaton, hanem a leheto legkevesebb embert probal meg kitenni a veszelynek

1 órája, crawen írta:

Star.Wars.Episode.IX.The.Rise.of.Skywalker.2020.AMZN.1080p.WEB-DL.H264.AC3-EVO ha valakit epp erdekel btw

waste of bandwith, mai napig nem értem, hogy tudtak ekkora szart alkotni.

Nem tudom, hogy mi az erőlelépés abban, hogy valamilyen oknál fogva a kurva Palpatine-t ebbe a trilógiába is bele kellett valahogy vinni. szvsz ez kb megegyezik egy cheap fanservice-szel.

Nem igazán volt átfogó koncepció az előző két részben, csak kavartak össze vissza  mert star warst akartak csinálni, amit  úgy is elad a hype.  Ekkora szemétdombot ilyen látványosan lezárni, még ha kicsit vontatott is a story szerintem  teljesítmény, még ha nem is ér fel a disney előtti filmekhez.

Edited by Phalanx
typo

A star wars sorozat a valaha volt legvontatottabb, legunalmasabb és legsemmitmondóbb dolog amit a filmipar kiszart magából.

• Dislike 1
  • Hide the pain 1
  • Feels Bad Man 1

6 órája, Putrich írta:

Vagesz, de elotte meg azért ugatott, hogy zárjanak be az iskolák. Ha rajtam múlna, én nem zártam volna be egy iskolát se épp emiatt. 

Annyira Orbán-fobiaja van a baloldalnak, hogx néha én szégyellem magam, hogy ellenzéki vagyok.

Ugyanitt: Ncore meghívót vennék, azonnali utalással :SSS

Te miről beszélsz ember? Milyen orbán fóbia? Online oktatás egyik napról a másikra. :D Mo ebben is le van maradva kb 20 évvel, elmúlt 10 évben semmit sem fejlődött az online oktatás. Kanadában pl a középiskolát végigcsinálhatod teljesen online, itthon meg kb annyi van hogy néhány egyetem feltesz 1-2 videót az előadásokról. Amúgy én nem követem gyf-et, elég alja egy ember sztem, de teljesen jogos kritika. Olaszországban pl nem kell közműt fizetni amíg tart a járvány, a lakáskölcsönöket felfüggesztették erre a pár hónapra, adócsökkentéssel segítik a vállalkozásokat és hasonlók. Mondjuk ott már minden le van zárva, nem csak az iskolák. Szerintem jó a bezárás, a magyar eü nem sok embert fog megmenteni(ha az olasz nem bírja el lehet képzelni mi lesz itt...), így mindenkinek az érdeke hogy lassítsuk a terjedését, több száz diák összezárva pedig elég gyorsan tudja terjeszteni a vírust.

Ja és nem azt kritizálta hogy lezárták az iskolákat, ezt csak te képzeled bele... Viszont a tv 2 benézte, ők pont az ellenzéket fikázták hogy ez mennyire rossz döntés lenne, miközben a kormány lezárta a sulikat csak ők ezt még nem tudták mikor a szokásos lejárató műsort csinálták. xD De persze az orbán fóbián kell vergődni. :D

14 perce, Hekxy írta:

Viszont a tv 2 benézte, ők pont az ellenzéket fikázták hogy ez mennyire rossz döntés lenne, miközben a kormány lezárta a sulikat csak ők ezt még nem tudták mikor a szokásos lejárató műsort csinálták

Ezt egy ismerősöm úgy fogalmazta meg hogy "amikor nem tudod meg időben hogy a fenséges segg megfordulni méltóztatott, így sajna fassopássá alakultak át a dolgok"

• LUL 4

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...