Jump to content
crawen

Az Off offolója!

Recommended Posts

Ekkor: 2019. 09. 07. ekkor: 19:11, Phalanx írta:

Alattvalók? 9_9

Köztük vagy te is. Örömmel látom hogy próbálkoztok, de komolytalan emberektől nem tudom ezeket komolyan venni.. 

• Woah 1

Ekkor: 2019. 09. 07. ekkor: 11:32, Putrich írta:

Ugyanezt mondta neked a prosti, amikor végre el akartad veszteni a szuzesseged 25 évesen?

Azt mondta neki a prosti, hogy az alattvalói miatt nem lesz annyi öröme? Nem azért mondom, de ez nagyon cringe.

• Confused Nick Young 1

Egy ilyen komplexus azzal is együtt jár, hogy az egyén szükségét érzi arra, hogy rákényszerítse a világra. Azért, hogy lehetőséget kapjon erre, hajlandó sok minden mást is megcsinálni , mert nem munkaként tekint rá., hanem a saját érvényesülésének útjaként. Szóval mielőtt valaki ilyesmire adná a fejét, érdemes komolyan elgondolkodni azon, hogy a szeszélyek kiélésének lehetősége megéri e azt az árat amit fizetni kell érte.

• Picard Facepalm 1
  • Roll Safe 1

Pangás van,  de szerintem a te szokásos tömény rosszindulatodnál így is érdekesebb.

Más...

Néztétek már az armoryban ha sd-re állítod a karakter modelljét miket jelenít meg, tisztára valami kísértetjárás...

Edited by Phalanx
  • Like 1

Még szerencse, hogy nem használtad, hisz

Idézet

Kattintani a hülye is tud, még ha nem is tudja, miről van szó. Ha véleményed van, szólj hozzá, derüljön ki, érdemes-e komolyan venni.

• Picard Facepalm 1
  • Pusheen Blush 1

Én képes vagyok  mindkét módszert használni párhuzamosan, de a nálam szerényebb képességűek számára is hasznos lenne.

Edited by Phalanx
typo
  • LUL 1

Békés és áldott Karácsonyt mindenkinek <3 sajnos nem mindenki tud ma pihenni, a taurenek ebben a pillanatban a falloszukkal szántják fel Westfall mezőit.

Reakció=1 ima a fasszal szántó taurenekért :(

• Love 1
  • LUL 1
  • Pusheen Blush 2
  • Feels Bad Man 1
  • Woah 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 2 Guests (See full list)

There are no registered users currently online