Ugrás a tartalomra
crawen

Az Off offolója!

Recommended Posts

8 perce, Petykó írta:

valaki tudja amugy hogy soundon mennyire nezik at a taskakat es hogy tapogatni letapogatnak-e?

Soundon még nem jártam, de Volt-on nem voltak valami alaposak (a hátizsákomnak az egyik részét nézték csak át, a másikat nem. A sporttáskámat kinyittatták, a pali ránézett kb 1 másodpercre aztán megkérdezte, hogy viszek-e be valamit amit nem szabadna :D

(bocsi, hogy terelem a témát)

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
7 perce, Petykó írta:

kuncogo cica.

A cica szerintem nem érezné jól magát olyan zajban :(  Ha aranyosan kuncog, hozd inkább el hozzánk, én vigyázok rá :D 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
2 minutes ago, Aithne said:

A cica szerintem nem érezné jól magát olyan zajban :(  Ha aranyosan kuncog, hozd inkább el hozzánk, én vigyázok rá :D 

:DD dehogynem, jol fogja :S

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
32 minutes ago, Phalanx said:

Igen, elvitte a témát olyan irányba ahol résztvevők többsége csak a szemét forgatja, mert nem érti, ezért hozzá sem mer szólni.

Tekintve, hogy érdemben te sem reagáltál rá, ez megint csak projekció. Sőt a te felfogásod szerint a sértegetés az, ha más vélt viselkedését bírálják, eltérve az eredeti témától. Ebből pedig az a faramuci helyzet következik, hogy a saját definícióid alapján is elvesztetted a vitát, és csak sértegeted a többieket. Éppen ezért, mint felelős moderátor, megkérlek, hogy a jövőben mellőzd a többi fórumozó sértegetését, és tartsd be a netikettet.

• Like 1
  • Köszi 1
  • LUL 1
  • Putin Approves 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
1 perce, Daniel írta:

Tekintve, hogy érdemben te sem reagáltál rá, ez megint csak projekció. Sőt a te felfogásod szerint a sértegetés az, ha más vélt viselkedését bírálják, eltérve az eredeti témától. Ebből pedig az a faramuci helyzet következik, hogy a saját definícióid alapján is elvesztetted a vitát, és csak sértegeted a többieket. Éppen ezért, mint felelős moderátor, megkérlek, hogy a jövőben mellőzd a többi fórumozó sértegetését, és tartsd be a netikettet.

Szerintem azon kisebbség része vagyok aki igyekszik itt betartani a netikettet.  Vajon mi üzenetváltásunk megmarad, vagy ez is eltűnik a többivel együtt, hogy helyett  csináljon a macskáknak?

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
7 órája, Phalanx írta:

Milan:

Streameld, hogy fekszel az ágyon és nem lesz sok kétkedő :D

Nem merem, mert akkor az irl stream miatt törölnének a tauri oldaláról... LUL

• Roll Safe 1
  • Feels Bad Man 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Bennem fel sem merült, hogy a wow-os streamek közé kerüljön. De ha legközelebb felmerül a kérdés linkelheted( nem beágyazod) és akinek kétségei vannak megbizonyosodhat.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
18 perce, Phalanx írta:

A többi is eltűnt bárki is írta  ha nem illeszkedett az új macska stílushoz ...

Te most mi a fenéről beszélsz?

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
2 perce, Torch írta:

Te most mi a fenéről beszélsz?

Jó pár üzi ki lett törölve és nem csak az enyém.

Kazó:

Szerintem ez felér egy állatkínzással.

Módosítva Phalanx által
  • Dühös 1
  • Hide the pain 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
11 órája, Petykó írta:

valaki tudja amugy hogy soundon mennyire nezik at a taskakat es hogy tapogatni letapogatnak-e?

campingező ismerősömtől még azt a kis kalapácsot is elvették amivel a sátrat lefogó kis vasakat kellett volna a földbe verni, tőlem (normál kapun mentem be, nem campingnél) semmit, a figura kinyitatta az ásványvizem, beleszagolt, kellő megbizonyosodás hiányában bele is ivott, mikor konstatálta, hogy nem alkohol visszaadta (vagyis kínálta de hálám jeléül a nagyszerű munkájáért felajánlottam, hogy tartsa meg - természetesen a dolognak köze sincs ahhoz, hogy amíg a sorban olyan helyen álltam ahol rálátni, csak kb 5-6 üvegbe kóstolt bele). 

Tapogatás van de  csak finoman mert ma már minden cekcuális zaklatás. 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

ostoba phalanx nyilvan facepalmolja a jo hireket :dddddd

2 hours ago, Toyás said:

campingező ismerősömtől még azt a kis kalapácsot is elvették amivel a sátrat lefogó kis vasakat kellett volna a földbe verni, tőlem (normál kapun mentem be, nem campingnél) semmit, a figura kinyitatta az ásványvizem, beleszagolt, kellő megbizonyosodás hiányában bele is ivott, mikor konstatálta, hogy nem alkohol visszaadta (vagyis kínálta de hálám jeléül a nagyszerű munkájáért felajánlottam, hogy tartsa meg - természetesen a dolognak köze sincs ahhoz, hogy amíg a sorban olyan helyen álltam ahol rálátni, csak kb 5-6 üvegbe kóstolt bele). 

Tapogatás van de  csak finoman mert ma már minden cekcuális zaklatás. 

jol hangzik. nem akartam bumbaget vinni mert mocskosul bait, de ha igyis ugyis atneznek akkor mindegy. max nem furdok soundig azt olyan szagom lesz, hogy inkabb meg se nezik mi van nalam es beengednek LUL Kappa

6 minutes ago, Tarko said:

https://youtu.be/6z6zJB-96Fc#t=1m30s aztán majd így jár a mozgással...

FeelsBadMan

Módosítva Petykó által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Túlagyaljátok, ha belépés feltételeként szabják a motozást(nem ilyen hanyagul hanem alaposan mint egy meccs előtt), akkor sem fog senki sem hátat fordítani és lelépni.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
2 perce, Phalanx írta:

Túlagyaljátok, ha belépés feltételeként szabják a motozást(nem ilyen hanyagul hanem alaposan mint egy meccs előtt), akkor sem fog senki sem hátat fordítani és lelépni.

Mikor írt bárki bármi olyat, hogy ha motozás van akkor inkább nem megy? A kérdés az volt, hogy mennyire alaposan nézik át. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni engedd el, nem kell minden kérdés után ontani a "bölcsességet"

ui.: te inkább ne menj ilyen fesztiválok közelébe, úgy hallottam motozás közben rádragasztanak kis nyomkövetőt meg minden, és tudni fog rólad mindent a mocskos vakondemberek titkos szövetsége.

Módosítva Toyás által
  • Like 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

14 perce, Phalanx írta:

Szerintem te nem vagy tisztában a motozás fogalmával. Segítek, nem ugyanaz a csomag vagy ruházat átvizsgálás és a motozás. 

Lassan kezdem érteni, hogy miért utálnak téged itt a fórumon.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Toyás:

Purr szarkasztikusan szakértőnek nevezett, ezek után szerintem jogos az elvárás, hogy kifejtse azt, hogy a megállapításom mely részével nem ért egyet.

ui:

Mivel már kiöregedtem az ilyen fesztiválok elsődleges közönsége közül, legfeljebb üzleti ügyben fordulhatok elő arrafelé.

Musu:

Tisztában vagyok vele, ha kérdésed van témakörben szívesen felelek.

Módosítva Phalanx által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
20 minutes ago, Phalanx said:

igen?

3 minutes ago, Phalanx said:

Toyás:

Purr szarkasztikusan szakértőnek nevezett, ezek után szerintem jogos az elvárás, hogy kifejtse azt, hogy a megállapításom mely részével nem ért egyet.

ui:

Mivel már kiöregedtem az ilyen fesztiválok elsődleges közönsége közül, legfeljebb üzleti ügyben fordulhatok elő arrafelé.

jezusom, most ugy kepzeltelek el mint egy atlagos, kioregedo corporate assholet aki azthiszi hogy hip es trendi csak azert mert "tudja mit csinalnak a mai gyerekek" de azt sem tudjak, hogy mit jelent egy q. egyebkent azert nem jogos az elvaras, mert megint egy indokolatlan megjegyzest tettel hozza, ami nem kapcsolodik ahhoz, amirol beszeltunk. dont @ me

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
7 perce, Phalanx írta:

Musu:

Tisztában vagyok vele, ha kérdésed van témakörben szívesen felelek.

Gondoltam hogy te minden témáról tudsz beszélni.

• Roll Safe 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Vigyázz, mert addig kötekszel vele amíg be nem áll biztonságinak azt jól megmotoz...:| Bár ahhoz előbb fel kéne jönnie a pincéből.:ph34r:

• LUL 4

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
14 órája, Petykó írta:

Tusfürdős dobozba biztos nemfog beleinni ha veszel vmi lila vagy fekete axe rákot akkor abba belesüllyeszthetsz bármilyen vízhatlanított macskamosolyt.ceruzával lenyomod az ajjára aztánmeg bent szétvágod a dobozt vagy kihalászod valahogy.

Ilyen módon óvatosan a dezodor is kitekerhető és alá bemehet bármi.
Cipőtalp belső részéből kivágott tárolóról is hallottam csak kell rá betét ugye.

Módosítva Pallesz által
  • Köszi 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
6 minutes ago, Pallesz said:

abba belesüllyeszthetsz bármilyen vízhatlanított macskamosolyt.

image.png.5c2252aa90ceca2344b19e960b858042.png

1 minute ago, Phalanx said:

Eddig nem voltam biztos benne, hogy errefelé ennyi emberből csak a tudatmódosító szerek beszélnek...

engem az lep meg, hogy beloled nem... egyebkent ki beszelt itt tudatmodosito szerekrol? en nem mondtam el azota sem kerdesem okat.

Módosítva Petykó által
  • Pusheen Blush 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

@PhalanxSzerintem meg a többi ember rólad gondolja, hogy ilyen szerekkkel élsz. De majd kijavít valaki  aki nem így gondolja. :D

Módosítva Purrmode által
  • LUL 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
1 perce, Purrmode írta:

Szerintem meg a többi ember rólad gondolja, hogy ilyenekkel élsz. De majd kijavít valaki, aki nem így gondolja. :D

Ha így lenne, akkor simán befogadott volna ez a drogtanya. Inkább az lehet a gond, hogy tiszta életet élek.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
1 perce, Phalanx írta:

Ha így lenne, akkor simán befogadott volna ez a drogtanya. Inkább az lehet a gond, hogy tiszta életet élek.

Változtass aláírást. "Drogos (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 phalanx fan ezt ajánlja)"

Módosítva Purrmode által
  • Like 1
  • LUL 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

es ezt a konkluziot mibol vontad le? abbol, hogy kivancsi vagyok hogy mennyire komolyan foglalkoznak az emberek egyenkenteni atnezesevel egy fesztivalon, vagy mert tamogatom a fu legalizalasat?

ugye az megvan hogy a forumon mar csak par egyetemista van, majdnem mindenki masnak pedig csaladja van? :D

Módosítva Petykó által
  • Pusheen Blush 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Nem iszom nem drogozok nem dohányzok nem kávézok. 100milliós elszámolásokat csinálok beruházásokról és munkairányító vagyok, közművekkel tárgyalok szerződök. De ettől még lehet annyi eszem hogy kitaláljak egy ilyen szimpla csempész módszert.

Kösz egyébként hogy nem vagy előítéletes.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hát igen, az egész fórum, sőt az egész szerver kokainban úszik, mindenki be van lőve és esténként gyógyszerre piálunk.

• LUL 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
8 perce, Balu írta:

Hát igen, az egész fórum, sőt az egész szerver kokainban úszik, mindenki be van lőve és esténként gyógyszerre piálunk.

Kivétel a nagy Phalanx és ugye kivétel erősíti a szabályt, szóval minden érthető.  :$

Módosítva Purrmode által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hozzászólás előtt jelentkezz be

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Jelentkezz be most