Jump to content
Sign in to follow this  
Slayers

WoD-s karakterek külön BG-n játszanak, bg-kénti healerek maximalizálása

Recommended Posts

Kedves Tauri team, kedves játékostársak!

A lenti képpel illusztrálnám a napjában többször előforduló, játékélményt romboló problémát amit BG-ken lehet tapasztalni.

Elsősorban a WoD-s karikkal semmi bajom nem volt, mig full pvp gearbe nem joinolna minden Bg-re vagy 5 játékos, és mig a mi teamünkbe 0 geares emberek is vannak, unbalanced meccsek vannak. Megjegyezném, ha mi nyerünk alliba, az is olyan esetbe történik ha szarrá verjük a hordát. A rendszer iszonyatosan szarul válogatja össze a karaktereket egymás ellen, és élvezhetetlen szar BG-k zajlanak.

Ettől függetlenül, van ott elég player, aki pvpzik, ugyhogy őket külön BG groupokba raknám be egymás ellen. Persze miután Taurin vagy Evermoonon is eszi az ember a fáradtságot a pvp gear kifarmolására, már egyenlőek az esélyek, de tulnyómó részt nem ez van.

A másik a healerek... tudom tudom miért nincs a mi teamünkbe se egy healer, húzz fel egyet, ne dumálj stb stb... de könyörgöm, 3-4 healerekkel lévő csapatokat dob be ellenünk 10ből 7 alkalommal, de a 2 healer az fix. Azt mondom azt még normális, ha nem együtt rohangálnak még meg is lehet ölni őket, kb 5 playerrel. De legyen már maximalizálva, hogy max 2 healer karit dobjon be BG-n egy csapatba.  Nem lehet megölni őket. A Lick my crit guild tegnap bejött wsg-re 4 healerrel meg egy warriorral, élveztem nagyon

A monk... Twin Peaksen igazán igazságos, hogy a hordás monk, az allis baseről elugorva Flying nemtommianeve képességgel vizszintesen elrepül a középső folyóig, majd még elszál kb a hordás oldali tóig, és 10 sec és bevitte a flaget.  Ugyanezt eljátssza WSG-n is, és esélyed sincs elvenni a flaget. Ez balanced?       és akkor bejön 3 monk a BGre, egy darab megcsuk ugy 4 sec alatt stunba amit rogueal nem tudsz előadni

WoWScrnShot_052620_200812.jpg

• Like 1
  • LUL 1

Nem igazán értem a problémát. Mit vársz mit csináljanak? Egyszer veszítesz egyszer nyersz. Egyszer szar csapatot kapsz egyszer jót. Ez egy ilyen játék. Simán el lehet verni 1 healeres teammel egy 4-5 healereset is sőt mondok jobbat, 0 healeres team is verhet el 3 healereset és fordítva. Ezerszer megtörtént már. Rengeteg BG-t játszom nap mint nap és abszolut semmi probléma nincs ezzel.

Nem tudom működik-e a role alapon való team összeválogatás, de ha igen azzal akkor sem tudsz mit csinálni, ha valaki healt jelöl és bejön dps-ként, vagy fordítva.

Azon meg ne lepődj meg hogy bemegy 4-5 ember partyval és kikaptok mert 1 jó ember (healer) óriásit tud lendíteni a csapaton, nem még 4 másik.

Ha ez nem tetszik marad a pve.

Ja és ennél is jobban szétszedni a szervereket... hát nemár :D

Edited by Sontii
  • Like 1

afaik azért van néha ilyen sok healer egy teamben, mert rettenet sokat kellene várniuk, ha balanceolva lennének

• Like 1

Szerintem semmi ne történjen, én mindig örülök, ha vannak Wodosok az ellenfél csapatában. Akkor már lehet tudni, hogy valószínűleg nem játszanak az adott karakterükkel olyan szinten, hogy veszélyesek legyenek. Persze vannak kivételek. De nem lenne túl jó, ha nem élvezhetném tovább a wodos noobok öldöklését bg-n.:D

Idővel meg neked is lesz geared, kedves Slayers, ilyenek a battlegroundok. Ha belegondolsz, azért egy 10v10es harcot összehozni úgy, hogy kiegyenlítettek legyenek folytonosan az erőviszonyok, az nem igazán reális vágy.

Egyébként Krasarangban lehet farmolni honor pontot, ha kell a gear, utána gyűjtesz a contest p.-ért vásárolható fegyverre, aztán már mehet a pvp. Addig kicsit nehéz, de csak mert az, nem biztos, hogy a rendszerrel van probléma.

• Picard Facepalm 2

Krasangban átlag 2-3 ember  versenyez az említett mobok-ért. ezért nem hatékony módszer. Az extrém eseteket leszámítva egy hc dungeon max 15 perc. A justice-t konvertálhatod honorra, így meg van 250 honor körönként.

helosztok ide kell a seggemböl előhuzott statisztikákat írni?

Spoiler

(kárlettvolna wodbol normális pvpszerot csinálni ahogy akartak a playerek)

lol egyszer az a baj ha gear nélküli wodosok mennek be máskor meg ha gearesek XD döntsük már el, bár ez a omg megöl a monk meg elugrál is nagyot szóltxD

7 órája, Goratrix írta:

Szerintem semmi ne történjen, én mindig örülök, ha vannak Wodosok az ellenfél csapatában. Akkor már lehet tudni, hogy valószínűleg nem játszanak az adott karakterükkel olyan szinten, hogy veszélyesek legyenek. Persze vannak kivételek. De nem lenne túl jó, ha nem élvezhetném tovább a wodos noobok öldöklését bg-n.:D

Idővel meg neked is lesz geared, kedves Slayers, ilyenek a battlegroundok. Ha belegondolsz, azért egy 10v10es harcot összehozni úgy, hogy kiegyenlítettek legyenek folytonosan az erőviszonyok, az nem igazán reális vágy.

Egyébként Krasarangban lehet farmolni honor pontot, ha kell a gear, utána gyűjtesz a contest p.-ért vásárolható fegyverre, aztán már mehet a pvp. Addig kicsit nehéz, de csak mert az, nem biztos, hogy a rendszerrel van probléma.

Ezer éve talán igaz volt amit írtál, de akkor sem a skill miatt, hanem mert gyorsan meglépték a szinteket a wodosok de gearhez nem tudtak hozzájutni ugyanolyan gyorsan. Mostmár van NPC ami ingyen ad PVP geart. Szóval a dolog a visszájára fordult. Tauriról jönnek az olyanok mint te akiknek se eszük nincs se gearjük.
Sok tauris csapattársat kívánok neked. Peace

• Tell Me More 1
  • PogChamp 1

Juj, bocsánat, ha a lelkedbe gázoltam a tudatlanságommal.:D Köszönöm, vannak. Épp egy pöpec pvp guildben vagyok és nagyon kellemes bg-ket tolunk.:)

Eszembe sem jutna átmenni wodra. Nekem van gearem ( nem mellesleg, amiért megdolgoztam úgymond....számtalan igazságtalan vereséggel, mégsem jöttem ide sirkálni, de persze mindenki másképp éli meg a kudarcot),  az eszemet meglétét meg nem egy fórumon és nem neked fogom bizonygatni. Béka neked is fiú!

Mesélnél erről az igazságtalan vereségről? Elég viccesen hangzik.
Már bizonyítottál. Fölösleges újra.

• Hide the pain 1

Az ilyen vitáknál azt a legnehezebb eldönteni hogy melyikötökbe rugjunk bele h folytassátok.

Mondjuk a kontesztpont farmolást adom pöpec pvp guildel.

• LUL 1

Tauri "nem adunk title-t 2v2-re; banoljuk a wintrade-ereket" PvP-ről vitázni 2k17+3-ban lol

• LUL 1

Csak nyugalom arcok, itt semmi vita nincsen. Ilyen kiváló érvek mellett, hogy te hülye vagy és kész nem lehet ringbe szálni. :D

Már miért lenne? Csakmert nem egyezik a véleményünk, attól még nem leszek hülye, ellenben az efféle érvelés pont ezt feltételezi a kedves kollégától. Nem kell átmenni személyeskedésbe, csupán más nézőpontok mentén vizsgáljuk a dolgot. Még mindig nem láttam semmi konkrétumot, vagy bizonyítékot, hogy változzon a véleményem és tartom is magam hozzá. Jöjjön minnél több wodos a bg-imbe!:D

Viszont sajnálom, én itt befejeztem, reagálásaitoktól függetlenül. Nincs időm itt szájkaratézni, köszönöm a lehetőséget. :)

2 órája, Goratrix írta:

Csakmert nem egyezik a véleményünk, attól még nem leszek hülye

Nem attól leszel hülye*

2 órája, Goratrix írta:

ellenben az efféle érvelés pont ezt feltételezi a kedves kollégától. Nem kell átmenni személyeskedésbe, csupán más nézőpontok mentén vizsgáljuk a dolgot.

a "noob wodosok" és a "bizonyára nem játszanak olyan szinten a karakterükkel" már alapból személyeskedés tőled

A többi remek "érved" meg itt van:

szóval kicsit visszavehetnél az észosztásból, mert a végén még elfogy

• Love 1
  • Putin Approves 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...