Jump to content
Sign in to follow this  
zozo

Kereső

Recommended Posts

Hello!

Én egy olyan ötlettel fordulnák hozzátok , hogy egy item keresőt nem e tudnátok össze lökni a játékhoz?

Hasonlót mint az atlas loot... Be irod egy pl. egy kieső fegyver nevét és ki dobja, hogy kinek van meg, vagy hogy kik lootolták ki addig a napig...

Én személy szerint szeretném meg tudni , hogy kiknek van meg a corrupted ashbringer ... És sokat segítene ha tudnám az illetők nevét , hogy fel tudjam venni velük a kapcsolatot ...

(vagy ha netán valami más mód már van rá akkor kérem jelezze valaki )

Ha tudnátok segíteni azt megköszönném ... :)

• Picard Facepalm 1
  • Confused Nick Young 1
  • Pusheen Blush 1

Biztos, hogy nem lehetetlen, inkább csak használhatatlan lenne a sok inaktív karakter miatt, meg gondolom szétkúrna mindent, ha valaki rákeresne, kinek van linen clothja, és kiíratna ötmillió karaktert

Nem, azon kívül hogy egy rendkívül ostoba és felesleges "feature" lenne, amivel ahogy Daniel is mondta, teljes mértékben le lehetne terhelni a szervert mindenféle haszon nélkül, tényleg nincs semmiféle használható kommunikációs lehetőség a kliens és a szerver között, ami ezt támogatja. Az egyetlen packet, amiben ilyen jellegű infót fel tudsz küldözgetni, az a chat, string formátumban, aztán azt interpretálni kell, és a chat már így is egy rendkívül erőforrás-igényes dolog. Lefele talán lehet "varázsolgatni", de azért tőled elvártam volna, Daniel, hogy tisztában legyél, mennyire implementálhatatlan ez.

És bármiféle más "okoskodás" is ha azért lehetetlen, mert nem létezik a földön annyi hardver, hogy elbírja, vagy annyi fejlesztő, hogy a random edge casek kihasználását patchelni tudja, attól még nem lesz kevésbé lehetetlen.

Az eredeti kérdésre pedig a válasz: Nem, sajnos nem tudjuk elmondani neked, vagy bármilyen más úton tudomásodra hozni, hogy ki mindenkinek van Corrupted Ashbringere és hogyan tudod "felvenni velük a kapcsolatot". A legcélszerűbb megoldás még mindig az, hogy megvárod, amíg valaki meghirdeti.

• Hide the pain 2
  • The fuck is this 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...