Jump to content

Recommended Posts

Azért mert te voltál a Master Looter. Reportolva van, hogy akkor nem kapsz quest itemeket.

http://mop-bug.tauriwow.com/index.php?do=details&task_id=7158

@Chris pls

(képeket meg legközelebb inkább valami értelmes képmegosztóra töltsd fel pl.: https://imgur.com/ )

Edited by Asgaard

Amit feldobtál bug report az egy korábbi és nem a mostanihoz kapcsolódik! Az is bug volt de azt javították mivel ML-en is lehetett szedni a sigileket (még én is annak ellenére hogy Master Looter voltam), és mivel akkor ML-en volt senki nem tudta kiszedni! Viszont most mind a 9 ember kiszedte csak érdekes mód én nem ML alatt! Vannak képeim ahol mindenki kiszedi, sőt komplett videó is. Köszönöm a választ de az általad linkelt report nem felel meg a mostani szituációnak és nem is megoldása...nem is jelentettek ilyet sehol!

Édes istenem. Egy és ugyan az a bug. Master looton nem lehetett sigileket kiszedni, erre jött egy fix ami után már más kitudta venni csak a master looter nem (mert neki nem mutatja hogy dobta). Ugyan ez a helyzet itt is.

Nehéz elolvasni a report alján a kommenteket. LUL

Edited by Asgaard

Megint megy az okoskodás :/ Tudok olvasni, bár az elején megírtam hogy nem biztos jó helyre írok..de látom már 100% hogy nem mert megint a hozzászólók csűrik csavarják...nem értem miért nem lehet értelmesen szaros megjegyzések nélkül beszélgetni, bár nem beszélgetésre dobtam fel a témát!

Más X szerveren egy ilyen bug (mert ez bug! Chris is leírta)!

" CHRIS
2017-07-25 07:46

FFA típusú item. Chance van rá, hogy dobja, de ha dobta, mindenkinek dobja. Az bug, hogy a master looternek nem dobta."

és ha már bug akkor tesznek érte, hogy az adott problémát kezeljék! Ha bizonyítja (képel stb..), hogy igenis jogosult arra az itemre az illető és nem kapta meg akkor, legalább megteszik azt hogy utólag postán megkapja az ember. De itt....csak fórumon lehet "szájkaratézni" egy ilyenből.

Hagyjuk az egészet nem érdemes vele foglalkozni szaros gem ennyit nem ér.

Köszi

Ne akard megmagyarázni, hogy nincs igazam (amikor teljesen egyértelmű ha elolvasod a reportot) és akkor nem írok semmi "megjegyzést".

Account problémákhoz nyiss forumon egy topicot és írd le mi a gondod (aztán vagy visszakapod az itemet, vagy azt mondják hogy jövőhéten megszerzed majd).

Edited by Asgaard

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...