Jump to content
Sign in to follow this  
Slayers

Kredites és egyéb Account-Bound Mountok

Recommended Posts

Sziasztok!

Az lenne az javaslatom, illetve a kérésem, hogy tegyétek opcionálissá hogy az ember a megvásárolt kredites mountot fixen egy karakterhez köti ( egy külön menüpontba VIP panelen ) ami többé nem lenne visszavonhato, illetve az egyéb akár achivmentekért járó jutalom mountokat is ezzel a módszerrel választhatóan lehessen karakterhez kötni.

Valószínűleg csak nekem hiúsági kérdés, illetve elvárás is hogy a kredites mountok esetében is, azt szeretném hogy a main karakteremé legyen.  A pandariás achivmentet mountokat mindent megosztos dolog miatt igy is használhatná az accounton lévő többi karakter.
Ám egy olyan esetben, mint például másik accountra történő karakterátvitel, ami bár nem tudom mennyire tiltja a tauri szabályzat ( lévén létezik a karakterkereskedelem igy nem nagyon ) a megvásárolt kredites mountok például ott maradnak az üres accounton.

De engem nem karaktereladás céljából érdekel ez a javaslat, hanem mert alapvetően a mainemre szándékoztam venni a mountokat ,  kb 3-4 kivételével mind megvan szoval nem kevés kredit van benne, és szeretném ha ez a karakterem tényleges és eszmei értékéhez számítson hozzá

Köszönöm előre is a válaszaitokat

Jelenleg az igen, de például biztonsági és egyéb okokbol accot váltottam vele 2 éve, a petjeim meg ott ragadtak a másik accounton. Miért nem lehet átvinni őket a karakterrel, miért nem lehet választottan egy opcioba adott karakterhez rögziteni mountot, mint azokat amellyek nem ujraküldhetők. Ez lenne cak a kérdésem, kérésem. Van egy Murkimus the Gladiator a régi accomon, Singing Sunflower, Argent Gruntling ami az Argentes pet ugyetokenért kifarmolva, az is ott ragadt. Holott a karakteremé elvileg

@Aithne ezt már kérdeztem asszem egyszer chaten, de tudnátok ebbe valami infot adni, hogy technikailag megoldhato lenne e?   Főleg a mountos rész érdekelne, minden kredites mount megvan és szeretném ha fixen a main karim birtokolná csak, onnantol kezdve ha nem leht ujrakiküldeni a megvett kódokat nem érdekel, csak maradjon rajta. Köszi előre is a választ

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...