Jump to content
duckheadhorse

Forma-1

Recommended Posts

Elkezdik ismételni a rajtot, mikor jönne a lényeg elveszi. Valami van a pályán akkor meg azt kell nézni hogy mit csinál a közönség. 

Vettel meg lassan hagyományt teremt. 

• Feels Bad Man 2

LeClerc szépen megérkezett. Még a végén Schumi után képes leszek vkinek újra szurkolni9_9 Na jó, attól még nagyon messze van, de szimpatikus a srác.

Ez a srác jövőre a VB-ért fog menni. Tavaly is látszott, hogy tehetséges, most meg már futamok óta oda-vissza veri Vettelt. Ahhoz képest, hogy mindenki azt mondta előzetesen, esélye sincs a Ferrarinak Szingapúrban, azért egész jók eddig. Csak aztán nehogy megint meglepi legyen a rajtnál. :D

Bottas meg kb egy szobanövény szerepét tölti be. Ott van, csak minek? 

Versenykörülmények között jobb a merci (Hamilton mindenképp), szóval egy rossz rajt a győzelmébe is kerülhet. Bottas meg klasszikus 2. számú pilóta, ez sztem eddig se volt kérdéses :D 

Merci másik erőssége szerintem a csapategység. Ki tudnak dolgozni normális taktikát akár megváltozott körülmények között is, úgy hogy abból jól jöjjenek ki. Ferrari már bizonyította párszor, hogy simán el tudnak szúrni egy biztos dobogót önerőből. 

Le a kalappal LeClerc előtt, kíváncsian várom a futamot, remélem ezt is behúzza. Ha 2x kiesne Hamilton még akár izgi is lehetne a véghajrá (tudom, hogy nem fog):/

Hát vegyes érzéseim vannak. De nem az eredmény miatt ezt szerencse hozta nekik és kihasználták a mercik. Leginkább a jó dolog ha kb ugyanilyen közel lesz a 2 csapat egymáshoz jövőre akár egy izgalmas évet is láthatunk. De sok a ha. Lec meg a következő élmenő verstapennel együtt van egy norris még. A jövőben ha közelebb lesznek a csapatok látunk megint majd egy erős mezőnyt nem 1-2 szereplős versenyeket. Vettel meg minden csak nem oké 4tizedet kap konstans időmérőn az a pilóta aki a legjobbak között volt egy körön a saját mezőnyében. Egy másodéves kisfiútól hozzá képest. 

Ferrari szépen feljött itt az idény második felére, jól sikerültek a fejlesztések. Viszont a Mercedes nem tudom mennyi hangsúlyt fektet még az idei autójára. Azt is el tudom képzelni, hogy már csak finomhangolásokat végeznek. A versenytempójuk nem volt rossz ma, Hamilton közepes gumikon is tudott menni Leclerc után. 

Az idei év már úgymond le van rendezve, de jövőre, ha a Ferrari az év elejétől versenyképes tud lenni, akkor akár még izgalmas is lehet. 

Már többször volt róla szó, hogy a Tauri nem csak a WoW-al foglalkozik, de nem gondoltam volna hogy ilyen széles körökben mozognak. 

Amúgy az eddigi név sokkal jobb volt.

Még szerencséjük, hogy már az idény végén történik ez, így nem kell huzamosabb ideig haragos légkörben lenniük... Ilyen hülyeséget már megint Vettel-től :D Télen meg kell válni tőle (nem fognak tudom).

GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. GASLY 2. 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 4 Guests (See full list)

There are no registered users currently online