Jump to content
duckheadhorse

Forma-1

Recommended Posts

5 órája, duckheadhorse írta:

Ennyit a károgókról. Le lett iskolázva a mezőny, 7x VB :)

Még jó, hogy mindenki inkább a középmezőnnyel foglalkozott, és azzal, hogy a 2 ferrari mekkora versenyt futott. Hamilton igazából elvolt első helyen, bottast meg azóta se találtam meg merre volt XD

Hát ahhoz egy szponzornak kurva nagyot kell pucsítania, mert a pénzen kívül nem létezik valid érv Perez ellen és/vagy Albon mellett.

Idén vagy 10x eljátszotta a szerződését Albon a pocsék teljesítményével, csak magát égetné le a Red Bull ha mégis maradna jövőre. Kabaré pilóta :D

Sztem ez pályafüggetlen, bárhol előfordulhat, hogy 300as tempónál elveszíti a kontrollt az autó felett. Ez kivédekezhetetlen sajnos. Mindenesetre brutális baleset volt...

Edited by Kazó

Eldőlt: Russell váltja Hamiltont a Mercedesben!

a Williams bejelentette, hogy Russell helyett a hivatalos tartalékversenyzőjük, Jack Aitken ül az autójukban a hétvégén

Hivatalos: Apja után 30 évvel Mick Schumacher is az F1-ben!

Oh my dzsízisz

808449312598541_22.png

Több dolog is ki fog derülni a hétvégén. Vajon tényleg csak az autó az, ami miatt verhetetlen Hamilton? Ha Russel is hozza ezt a szintet (pl. pole pozíció, dobogó) akkor Bottas mellett esélyt adnak neki jövőre a Mercinél? Ugye Hamiltonnak még nincs szerződése. Bottas ugyanúgy alá lesz rendelve a másik autónak, mint mikor Lewis vezeti? Jól csengő nevek lesznek jövőre az F1-ben, már csak Grosjean visszavonulását várom, épp ideje végetvetni annak az ámokfutásnak amit ő versenyzésként értelmez. 

Mondjuk 1 beugrás alkalmával még nem várnám, hogy azonnal megverje Bottast, azért meg kell szokni azt az autót. De lehet egyből feküdni fog neki, mert nagy tehetség. Mindenesetre nem írnám le egyből, ha Bottas mögött végez.

^this, meg azért a DAS-t megszokni, kitapasztalni és effektíven használni nem hiszem hogy pár napba telik. Mondjuk megbaszott mindenkit FP1ben szóval majd meglátjuk, de az is hozzátartozik hogy sosem kopott ki az F1-ből a pilóták favorizálása úgyhogy nem csodálkoznék ha a csapat nem tenné bele szívét-lelkét Russellbe a hétvégén.

Grosjean: bazmeg nem gondoltam volna hogy ilyet fogok életemben látni. Jó voltak már komoly koccanások amiket láttam, de ez vert mindent, főleg hogy egy bokarándulással meg pár kisebb égéssel megúszta.

Kicsischumi: eh. Fater kurva nagyot gurított a Ferrarival, de őszintén nekem szívem nem lenne egy ilyen szar motort a háta mögé rakni.

Hamilton: na végre bazmeg, úgy kellett ez mint egy falat kenyér. Elképesztően tele van már a tököm a szenteskedő nyilatkozataival, mintha nem tolná az FiA ott ahol lehet. Persze ettől még benne van egy Merc 1-2 a hétvégében, de Bottas vagy Russell szájából valahogy szerintem hitelesebben hangzanak a szokásos panelek.

Ja meg lemaradt hogy mad respecc a Red Bullnak hogy a helyén tudták kezelni Albon ajándék dobogóját

• Pusheen Blush 1

Hát ez nagyon unlucky Russel szempontjából, de azért szépen beárazta Bottast meg a fekete herceget is.

• Pusheen Blush 1

Unlooky valóban, még az elbaszott kerékcserénél nagyjából a helyén volt a vérnyomásom, de amikor defektet kapott akkor majdnem a földhöz basztam a telefonom. Ha van igazság akkor Toto még ma este felgyújtja Bottas szerződését, bár amekkorát Russell ment egész hétvégén egy olyan autóval amit szerda reggelig csak a tévében látott felőlem akár BLMChampét is meggondolhatná. Nem mondom hogy Perez nem érdemelte meg, Albon meg kezdheti kipakolni lassan az öltözőszekrényét.

• Putin Approves 1

Milyen izgalmas volt nezni a csatat a 12. helyert.

Anyways, tudom hogy  tfh material, de Lulunak nagyon nem akarodzott kimondani hogy 'next year', Russell -> Merc pls

• Pusheen Blush 1
  • Woah 1

Anno Ecclestone-nak is volt ráhatása ilyen-olyan pilóták szerződtetésére, marketing szempontból. 1-2 apróság/szívesség Hamika részére, nagyobb szabadság neki (ugye elvileg ez a kínja, hogy többet szeretne otthon lenni, vagy legalább is távol a kötelező szarságoktól) egyből meghozza majd a kedvét. Mind1, a lényeg, hogy senki nem mondaná azt egy luxuskurvának, hogy "bocs, de nincs kedvem már dugni téged jövőre". 1-2 rekord még, aztán 30 évig lehet ajnározni majd mekkora atyaúristen volt:D

edbjw_s-200x150.gif

Simán közli vele a Liberty hogy figyelj báttya itt van ez a nokiásdoboz kibírsz meg egy évet, kicsit autókázol, minden héten megköszönöd a csapatnak, te atyaúristen leszel, neked meglesz a saját motivációs tőkéd nekünk meg megvan a tokenfekánk, win-win.

• Like 1

Egyébként érdekes, hogy még mindig semmi hír az új szerződésről. Kétségem sincs afelől, hogy idén is ő vezeti majd a Mercit, de nagyon kíváncsi lennék, hogy mik lehetnek a követelési, ami miatt nem sikerül létrehozni azt a fránya papírt. Nyilván gecisok pénz, tengernyi szabadidő. Netán legyen a rajtrács is fekete?

sherlock-pusheen.gif

• LUL 1

Van egy olyan érzésem, hogy kb. 5 futamon belül a merci orvosolja a problémáit és visszakerülnek az élre. De a versenytempó még nagy homály, ott derül csak ki igazán mekkora is a baj.

A legutáltabb title már azelőtt meglett neki, hogy beült volna az autóba:D Tegnap meg rá is erősített az időmérőn.

A futam nem volt rossz, a középmezőnyben volt pár szép csata. Most nézem, hogy Verstappen visszaadta a pozícióját mert kiment 4 kerékkel a pályáról, sajnálom, mert szépen bedarálta Hamit. Előtte a 2 Merci meg tökön paszulyon át közlekedett, na mind1. A versenytempókat látva csalódott vagyok, így csak idő kérdése lesz mikortól válik sima Hamilton vbvé az idény. Hisz már most sincs jelentős hátrányuk.:S

13 perce, Kazó írta:

Előtte a 2 Merci meg tökön paszulyon át közlekedett, na mind1.

Merci a verseny első felében elhagyja a pályát a négyes kanyarban, semmi következmény
Verstappen-re meg azonnal rászólnak, hogy adja vissza a helyet, k.

fuck this

Viszont ha az egész évad alatt ilyen közel lesznek a csapatok egymáshoz, akkor egy pöpec évad előtt állunk.

(Vettel meg remélem visszavonul egy ilyen bemozdulás után)

Nos, ha így marad akkor tényleg izgalmas lehet (bár én még mindig test-test elleni küzdelmek híve vagyok, nem ennek a "20 körön át várom, hogy a végén utolérje végre a jobb gumija miatt" típusú harcnak) de ez most az eltérő taktika miatt alakult így. A középmezőny legalább eddig is szoros volt és ezután is az maradt.

Tavaly vagy azelőtt írtam már amit ma Wéber is említett Vettellel kapcsolatban, hogy Schuminak voltak ilyen manőverei a Merciben. Csak, hogy ő ott 40+ volt már:/Vettel 10 évvel fiatalabban már produkálja a tüneteket.

• Feels Bad Man 1

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Utólag azt mondják, hogy a Drivers Briefingben a döntés az volt, hogy addig nem foglalkoznak a négyes kanyar elhagyásával, amíg jelentős előnyt nem szerez a pilóta. A jó kis grey area =). FIA évek óta baszik arra, hogy megpróbáljon minden ehhez hasonló esetre egy kontrét döntést hozni.

• Roll Safe 1

Vagy csak azután szánják el magukat miután Hamilton kiszórakozta magát. Persze jelentős előny én ezt meg is értem, de 29 körön át szélesítette ki a pályát, ha csak 1 tizedet nyert vele az már majdnem 3 sec. Simán a győzelem múlott rajta. De a szezon egészére nézve vszinű nem oszt nem szoroz majd (sajnos).

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...