Jump to content
Sign in to follow this  
Ieavemylife

Felesleges külön realmek

Recommended Posts

Legion nem lesz idén se, meg lett mondva; cr meg actually jó dolog, mert nem a main realm hal meg ha valami dc-t csinál egy raidben v bg-n, csak a cross.

19 órája, Avaren írta:

Őszintén, van ennek bármi értelme is? Pvp halott mar egy ideje, a Pve meg elérte hogy nincs miért geart szedni meg lassan nem is lesz kivel.

és ez indokolja a 3 realmet?

A merge ötletre írtam, de ezt a három realmes dolgot is említettem mar nem egyszer discordon Chrisnek amikor meg aktív voltam Taurin, Wodos merge-rol lassan 600 topic készült, de elég beszédes az, hogy ennek a topicnak a létezése óta egyetlen egy válasz se érkezett még. Az egész olyan mintha elengedtek volna az egészet azt majd lesz valami

• Love 1

2020-01-21
676cf...              core 548: Guten morgen              Chris              05:59:19

2020-01-20
2314d...             core 548: lol                                   Chris              12:50:45
48d50...             core 548: cleanup                         Chris              11:36:46

Vannak itt más bajok is.

Ekkor: 2020. 01. 21. ekkor: 2:36, Avaren írta:

A merge ötletre írtam, de ezt a három realmes dolgot is említettem mar nem egyszer discordon Chrisnek amikor meg aktív voltam Taurin, Wodos merge-rol lassan 600 topic készült, de elég beszédes az, hogy ennek a topicnak a létezése óta egyetlen egy válasz se érkezett még. Az egész olyan mintha elengedtek volna az egészet azt majd lesz valami

Na ez az, akkor meg jött a pofázás, hogy nincs különbség wod meg tauri között, most hogy fel lett dobva a téma, most már van. Halkan megsúgom, hogy a wod-os pve guildekből már többen tauris guildekben (köztük nálunk) raidelnek. A WoD pve merge az emberek érdeke és a TT-jé..

Majd ha a mostani 1500 helyett 1000 alatti lesz a peak, akkor talan (azert meg ugy sem valoszinu, de nagyobb az eselye) eszbe kapnak.

• Kappa 1
  • Tell Me More 1

Én szerver összevonás helyett inkább a cross realm raidelés lefejlesztését látnám jó ötletnek. Illetve, ha megvalósítható akkor cross realm guildeket, legalább guildchat szinten.

Ellehet mindenki a saját realmján, és mégis játszhat a többiekkel.

(Nem, a raid finderes cros realm raidelésről beszélek, hanem hogy összeinveltek egy raidet fele tauris, fele wodos emberből, bementek egy raidbe normon vagy hc-n 10-es vagy 25-ös verzióban, és látjátok egymást, le tudjátok győzni a bossokat. Nyilván vagy crosrealmon megy vagy az invelő ember szeróján. Akármelyik realm dc-jénél szopás. Trade nem megengedett realmok között, úgy mint most crosrealmnál, max az átadható itemet tradelheted. Az sem biztos, hogy megvalósítható, de ha meg lehetne oldani, akkor még kevesebb indoka lenne a realm összevonásnak.) 

Raid finderben működik mind a cross-realm, mind a cross-fraction raid. Az igazi hc b*zik meg túl finnyásak, hogy bárkivel összeálljanak, és akkor még nem is beszéltünk a wodosokkal kapcsolatos előítéletekről...

• Picard Facepalm 2

Legyszi ne irj tobbet

Am rakerdeztem a mergere krsiznel es azt mondta, mar millioszor ki lett targyalva a dolog

A jelenlegi kieg már így is lejárt lemez. Ha e miatt tovább lenne tologatva a következő fejlesztése, lehet hogy mire elkészül, már nem lesz aki játsszon rajta...

3 órája, Phalanx írta:

Raid finderben működik mind a cross-realm, mind a cross-fraction raid. Az igazi hc b*zik meg túl finnyásak, hogy bárkivel összeálljanak, és akkor még nem is beszéltünk a wodosokkal kapcsolatos előítéletekről...

Attól meg neked a loremaster a progress, az igazi hc buziknak meg pont nem. Nem finnyásak vagyunk, hanem elkeseredettek, hogy hogyan néptelenedik el totálisan a wod-os pve szekció. És igen, ha van rá mód, közösködnénk velük olyan tekintetben, hogy együtt raidelnénk. Viszont ezt nem a cross realm és a cross raideléssel kéne elérni, hanem a merge-el. 

2 órája, Daniel írta:

Am rakerdeztem a mergere krsiznel es azt mondta, mar millioszor ki lett targyalva a dolog

Persze, mégse történt semmi. WoD-ból lett egy PVP realm csinálva a vendorral és az ingyen gearrel. Ez szép és jó. Viszont a PVE szekcióval semmi nem lett kezdve. Jelen pillanatban NINCS ÉRTELME a crossrealmnek, ami a PVE-t illeti. 

• Like 1

35 perce, Phalanx írta:

A jelenlegi kieg már így is lejárt lemez. Ha e miatt tovább lenne tologatva a következő fejlesztése, lehet hogy mire elkészül, már nem lesz aki játsszon rajta...

Ez teljesen valid érv lenne ha nem negyedéve wotlk-val szarakodnának

2020-01-23
git:
Revízió              Leírás                      Szerző                 Mikor
8f060...             core 548: anyad     Aithne                 22:29:59

Nincs itt semmi probléma hölgyeim és uraim. 

Szerintem nem várhatunk tul sokat már a szervertől amit igazábol indulás óta hobbiból üzemeltetnek, ha éppen van idejük akkor csinálnak valamit, ez meg is látszik, jó volt szép volt a tauri annak idején.De most mi playerek hiába erölködünk ha ők szarnak bele...egy össze vont realmam szerintem még mindig több értelme lenne a pve és pvp résznek is, eleve feldobotabb az ember szerintem egy szerveren ha nem a sivárság van og ban vagy előtte vagy akármelyik városban, vagy akár fejlödésközben ha össze futsz valakivel, végülis ezért lenne mmorpg gondolom.

• Like 3

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this