Jump to content
Sign in to follow this  
Ieavemylife

Felesleges külön realmek

Recommended Posts

Hali!

Új év, új ötlet. Nos, mivel új játékosokat már nem tudtok és nem is tudnak (a playerek se) bevonzani, ezért a 3 külön realm-nek semmi de semmi értelme. A PVP miatt aki akart annak már rég megvannak a full pvp karakterei wod-on, aki eddig nem tudta felfogni, vagy elfogadni hogy léteznek "némmadzsar" játékosok is, azok már megbarátkoztak vele, az Evermoonosok pedig megszokták, hogy az átlag magyar pléjerek mennyire de mennyire tudják megnehezíteni a dolgukat cr-en. Így konkrétan a cross realm-nek mint olyannak semmi létjogosultsága sincsen, maximum annyi, hogy agyvérzést okozzon azoknál akik 1,5 órája queue-ban vannak RF-re mondjuk és az első boss után dc-zik a crossrealm. Tehát a javaslatom a következő: vonjátok össze a 3 szervert. A játék egyébként is 90-en kezdődik, ahol pedig semmilyen előnye nem származik a wod-osnak, se az evermoonosnak, de ezt tudjátok, hisz ezzel ti érveltetek még pár éve. Leccgó bojz.

• Like 5
  • LUL 1
  • Roll Safe 1
  • PogChamp 1

Inkább fizessetek be eredetire, minthogy ezen a szaron toljátok. Én is olyan 7-8 év után jöttem rá, hogy mennyi időt elcsesztem itt bohóckodva (jó, mondjuk alapból is időelcseszés játszani, de legalább amit elbaszol, az minőségi legyen), miközben odaát sokkal élvezetesebb az egész játék. Igaz most szögre akasztottam a kardot vagy fél éve, de majd meglátjuk, mit hoz az új kieg. Nem is értem, ki miért ragad még ide. :D Oké, hogy ingyenes, de nem adja vissza az eredetis játékélményt, szar a community (na jó az odaát sem jobb, bár a Blizzesek elég jó arcok) és bugos az egész.

Edited by Harcizeller
ggggserh
  • Thanks 1

@Harcizeller Akkor mi van azokkal, akik a csodálatos Amaterasu SHA bugolás után átmentek guildestől eredetire, és szépen kb 2 hónap alatt megunták, megutálták BFA-t? Sokan Catát és Pandát szidják, de a WoW történetének leges legrosszabb kiegészítője a BFA lett. Raid finder ugyan olyan, mint taurin, azzal a különbséggel hogy eredetin max fél órát vársz queue-ban, ugyanúgy wipe fest az egész. HC raidre nem visznek el hiába vagy értelmes játékos, mert nem vagy senkinek a senkije, csinálhatod a quest láncokat hetekig, hogy repülni tudj, mert túl mainstream bebaszni egy trainert ami tanítja a fly-t, ráadásul az 5. quest után megunod a questelést. Mythic dungeonban folyamatosan törik a kulcsod, ha nem haverokkal mész, dehát mivel nem vagy senkinek a senkije, így örülj ha a 0-ás kört végigütöd a héten és sikerül lekínlódnod egy 3-4-es kulcsot. Farmold az azerite-t végtelenségig és az este 9-kor jövő új küldiknél meg legyél résen, hogy legalább az Azerite-os küldiket megcsináld reset előtt. Ha te ezt élvezed üsse kő, ha még fizetsz is érte hát legyen. Én csak egy kurva raid findert akarok letolni, nem is végig, hanem 3 bosst anélkül, hogy kifagyna a cross realm egy olyan szerveren, ahol 1500 player játszik. 

• Like 2
  • LUL 1
  • Feels Bad Man 1

BFA egy rakás szar már bocsánat. Szart nem ér, legionban is sok volt a farmolás de azt 1-1 questel letudtad de ami bfa-ban van egy rossz vicc

Szar a BFA, de azért nem a legszarabb keig. Ha a 4-es m+ betörik, akkor a hiba az Ön készülékében van, 6-8-asoknál lehet balfaszokat kifogni, de még azok is simán lehet carryzni.(ez nem kiegen múlik) Azerite-ot nem kötelező farmolni, emissarykból és heti 3 mythic island expeditionből megvan 1-2 hét alatt.

• Like 1

4 órája, Ieavemylife írta:

@Harcizeller Akkor mi van azokkal, akik a csodálatos Amaterasu SHA bugolás után átmentek guildestől eredetire, és szépen kb 2 hónap alatt megunták, megutálták BFA-t? Sokan Catát és Pandát szidják, de a WoW történetének leges legrosszabb kiegészítője a BFA lett. Raid finder ugyan olyan, mint taurin, azzal a különbséggel hogy eredetin max fél órát vársz queue-ban, ugyanúgy wipe fest az egész. HC raidre nem visznek el hiába vagy értelmes játékos, mert nem vagy senkinek a senkije, csinálhatod a quest láncokat hetekig, hogy repülni tudj, mert túl mainstream bebaszni egy trainert ami tanítja a fly-t, ráadásul az 5. quest után megunod a questelést. Mythic dungeonban folyamatosan törik a kulcsod, ha nem haverokkal mész, dehát mivel nem vagy senkinek a senkije, így örülj ha a 0-ás kört végigütöd a héten és sikerül lekínlódnod egy 3-4-es kulcsot. Farmold az azerite-t végtelenségig és az este 9-kor jövő új küldiknél meg legyél résen, hogy legalább az Azerite-os küldiket megcsináld reset előtt. Ha te ezt élvezed üsse kő, ha még fizetsz is érte hát legyen. Én csak egy kurva raid findert akarok letolni, nem is végig, hanem 3 bosst anélkül, hogy kifagyna a cross realm egy olyan szerveren, ahol 1500 player játszik. 

Ha szerinted a BFA szar, akkor nem voltál ott wodon. Csücsülhetsz a Garrisonodban napestig és építkezhetsz, meg szedheted a virágaidat. :D
Bfa elég casualbarát. Kisebb erőbefektetés nélkül vágják hozzád a fasza geareket, world bossok dobnak aktuális patchez illő geardarabokat, beupgradeleht magától az ilvl, így jött be nekem anno a 340-es trinket 365-re, vagy lett 4 quest megcsinálásával ládából hc weaponom, oszt' még a közelében sem jártam a bossnak. Szóval, bőven könnyen lehet geart szerezni, röhögve. Persze, most lehet vitatkozni azon, hogy ez jó-e vagy sem, de szerintem egy magamfajta casual playernek teljesen jó, hogy nem kell a gép előtt órákat dekkolnia segget izzadva. Mythicben is fogja a játék a kezed, mert már egyetlen heti lejátszott körért is kapsz ládából cuccot x kulcsszinthez illően, ami megint ingyen van, ha meg eltört, segáz, csatlakozol más csapatához és kulcsához.
 Legionban még HC Argus is meg lett randommal. Sokkal összeszedettebb a rendszer és sokkal több dolgot tudsz csinálni, több módszer van farmolásra is, így mindenki meg tudja találni a saját maga módszerét. Most is farmolsz mopban, csak nem azeritet, hanem az éppen aktuális szart, amiből craftolhatod a cuccokat., meg ugyan azt csinálod, csak nincs world quest vagy nem ugrik fel a normos lootod lvlje, ha mákos vagy. Én inkább úgy gondolom, hogy jelenleg van beszűkült lehetőséged például arra, hogy cuccot szerezz. Néhány rosszabb tapasztalatot leszámítva randommal jutottam el majdnem mindenhová, az lvl ugrós rendszer miatt meg előző patch elején már hc képes gearben voltam és nem tettem érte semmit. :D.  Nyilván aki teljesítményorientált, annak ott a keményebb mythic, az menjen klánba. Nincs ismeretséged... hát ismerkedj. :D Azerites küldi kb mindig van és több órán át élnek, ott vannak az island expeditionok, a heti islandos quest, ami csak úgy hozzád vág 2 ezer azeritet, csak úgy.... Ne mond már, hogy nehéz összekukázni. Wodban az volt a baja mindenkinek, hogy nincs mit csinálni, most telerakták mindennel, most meg ez a baj. 

Monotonnak monotonabb, de pont azért, hogy az egyszerű plebsnek is legyen esélye normálisan játszani. Számomra ezerszer élvezhetőbb és rugalmasabb időbeosztást enged meg, az egyedüli, ami bosszant az a flyért való repuzás és a sok gyász mob, ami lerángat a földi montról, mikor át akarsz vágni egy területen. Na az tényleg idegesítő. Nem is lesz már meg, mert megvárom a kövi kieget, azt amúgy is jobban várom. 

Szóval nem szar, csak másabb. De teljesen megszokható. 

Ezeröccá' player. Mikor anno elkezdtem ezt az addiktív játékot, még 5-6 ezres volt CSAK a Tauri népessége. Valamikor 2009 körül. wodé olyan 3, Tauri Battlen is volt vagy 2 ezer ember. Eléggé elszublimáltak. 1500 ember nem tényező. Biztos izgi lehet minden nap ugyan azon emberek bamba karakterének fejét látni egy több százezres eredetis közösséggel szemben, de hát kinek mi tetszik... 

Edited by Harcizeller
  • Pusheen Blush 1
  • The fuck is this 1

18 perce, Phalanx írta:

Khm, eredetin nem 10+ M volt régebben? 9_9

Egy alap mythic letolásáért kaptál kulcsot egy nagyobba és így tovább. Lehetett ezt felfelé húzni vagy lebukni, ha kileaveltek pl. A dungi erőssége és a loot nagysága nőtt a kulcs szintjével. A héten lejátszott mythic szint fényében esett a ládából cucc. Ha csak M3-at toltál, akkor értelem szerűen kisebb ilvl cucc esett mint egy M8-as heti bestből. Van ennek skálázódása, de most új patchben valamit változtatnak a rendszeren. 
Pl. Ez az időtájt volt, mikor szüneteltetni kezdtem.  Majd Shadowlandsre visszamászok.
22161924171.png

Edited by Harcizeller

1 hour ago, deepsany said:

Szar a BFA, de azért nem a legszarabb keig. Ha a 4-es m+ betörik, akkor a hiba az Ön készülékében van, 6-8-asoknál lehet balfaszokat kifogni, de még azok is simán lehet carryzni.(ez nem kiegen múlik) Azerite-ot nem kötelező farmolni, emissarykból és heti 3 mythic island expeditionből megvan 1-2 hét alatt.

+7 az elo hell
siman bejon olyan priest aki _nem tudja_ hogy mik azok az essencek

21 hours ago, Harcizeller said:

Inkább fizessetek be eredetire, minthogy ezen a szaron toljátok. Én is olyan 7-8 év után jöttem rá, hogy mennyi időt elcsesztem itt bohóckodva (jó, mondjuk alapból is időelcseszés játszani, de legalább amit elbaszol, az minőségi legyen), miközben odaát sokkal élvezetesebb az egész játék. Igaz most szögre akasztottam a kardot vagy fél éve, de majd meglátjuk, mit hoz az új kieg. Nem is értem, ki miért ragad még ide. :D Oké, hogy ingyenes, de nem adja vissza az eredetis játékélményt, szar a community (na jó az odaát sem jobb, bár a Blizzesek elég jó arcok) és bugos az egész.

eredeti is szar a heti ""izgalmas"" m+ azerite roulettejevel

• Like 1

Ebben az egész gearelődésben az a legrosszabb, hogy legtöbb specnek annyira keveset ér a 3.-4. secondary stat az első 2-höz képest, hogy előfordulhat hogy 20 ilvl-el nagyobb gear sem lesz upgrade. Erre jön a csodálatos rng meg a reforge hiánya, hogy sokszor még csak meg se tudd közelíteni a bis geart mythic+ ból content végére, mert nem esik ki, legfeljebb akkor ha minden dungeont végig ütsz 100x.

1 perce, Vapid írta:

eredeti is szar a heti ""izgalmas"" m+ azerite roulettejevel

Ennyi erővel akkor minden szar. Classic meg azért szar, mert lassú, unalmas és idejétmúlt. Csak a nosztalgia szépíti meg annak, aki még játszott vele elsőre. Nincs új a Nap alatt, egy MMORPG-ben nem nagyon lehet már mást kitalálni, csak ilyen farmolós, geargyűjtögetős, fejlődős cuccokat. Utálok én is farmolni meg gyűjtögetni, de a lehetőségek tárháza jóval több, ezért több utat is választhatok, ami mondjuk nem rossz. A másik dolog meg a questek. Legionban éreztem először, hogy szeretek fejlődni, mert érdekes volt a sztori és nagyon tetszett, hogy még az elbújt questek jó részének is volt hangja. Ugyan ez BfA-ban. Sokat dob a hangulaton az egész, meg hát eredeti, na. Kevésbé bugos. :D

2 perce, Arsenal írta:

Ebben az egész gearelődésben az a legrosszabb, hogy legtöbb specnek annyira keveset ér a 3.-4. secondary stat az első 2-höz képest, hogy előfordulhat hogy 20 ilvl-el nagyobb gear sem lesz upgrade. Erre jön a csodálatos rng meg a reforge hiánya, hogy sokszor még csak meg se tudd közelíteni a bis geart mythic+ ból content végére, mert nem esik ki, legfeljebb akkor ha minden dungeont végig ütsz 100x.

Ez jogos. 

A mop-nál fosabb kula kieg nincsen. És én hogy nem unom meg a bfa-t? Sőt haverjaim se unják, viszont egyikük se mopozna semmi pénzért. A realm összevonással egyetértek. A wod realm amúgyis élvezhetetlenné válik ha kijön a legion. Legyen összevonva, a Legiont meg hírdessétek szarrá mielőtt kijönne vagy amikor beteszitek a prepatchet. Videókészítő verseny, pontosztás szavazatokért és még egy facebook megosztós nyereményjáték is belefér a ,,szarrá hírdetés"-be. A 2020 szóljon arról hogy rendbeteszitek végre a taurit. 1500 játékosnak nem kell ennyi realm.

• Like 1
  • Dislike 1
  • Tell Me More 1

Videókészítő versenyt engedd el.  Az előzőre ha jól emlékszem, összesen 6 videó jött, abból az egyiken volt egy egészképernyős vízjel, egy másik meg csak drive linket küldött, de le volt tiltva a hozzáférés és hiába kértük el, nem adta meg. A maradék 4-ből is egy volt az, ami mondjuk megütötte az erős közepes színvonalat. Ha az a 80k kredit amit nyerni lehetett nem motiválta az embereket, más se fogja.

Rendbetételen meg nem tudom mit értesz, de azért jó ha tudod, hogy azok szerint, akik változtatni tudnának itt bármin, a legnagyobb rendben van minden.

• Like 1

Eredetin is szántanak a faszukkal a taurenek? Meg van különbség tauri meg retail Goldshire RP között? 

• Love 1

Pl a Warmane hogy csinálja a nagy playerszámot? Nagyobb banner kell és ne kerüljön olyan kurva sok votepointba minden. Ha olyan tök fasza itt minden akkor miért van ilyen kevés játékos? És nem kell arra fogni hogy haldoklik a WoW ha egyszer más törtszeró is össze tudott kaparni 6k playert. És ha a videó készítő verseny nem jön be akkor béreljetek fel valakit aki csinál egy animált pöpec szerver reklámot nektek.

Edited by Skarif
  • Picard Facepalm 1

Valami újdonság kellene ami leköti az embereket, mert ez a holtszezon már kezd túl hosszúra nyúlni. Emlékezzetek mekkora sebet ejtett a helyen a wotlk content hosszabbítás...

• Like 2

Így is túl olcsó minden, 12 éve nem változott a vip itemek/szolgáltatások ára. Warmane meg úgy csinálja a nagy playerszámot, hogy felszorozza tízzel.

Még úgy is több mint a Taurié. És már bocsánat de jártam a Warmanen, SW-ben annyian vannak mint az egész Taurin. 

Edited by Skarif
  • Like 1

iiiigen botok. Meg BGre és dungeonre is azért hív be azonnal mert azok is biztos botok, és vissza is írnak. Elég jól vannak programozva. Még valami hülyeséget nem találtok ki? Mondjuk a tescoba azért vannak olyan sokan mert botok. 

• Picard Facepalm 1
  • Tell Me More 1

A kettő nem zárja ki egymást. Botokkal  lehet  az online játékosok számát növelni, ami több valódi játékost is odavonz, és tovább burjánzik az élet...

ui:

Valójában arra sincs garancia, hogy itt minden online mögött élő ember van.

Edited by Phalanx

Nem kell aggódni, majd megcsinálják ezt is amikor tökmindegy lesz. Lesz 3 üres szerverből 1. Értitek, nincs itt egy belső ember aki leírná mi az álláspontjuk. Lapítanak mint szar a fűben, aztán majd megint lesnek, hogy hova lettek a playerek és akik vannak azok is miért nem csinálnak semmit az afkoláson kívül.

Mondjuk ilyen emberekkel... valamelyik nap is felmegyek ircre, leírok egy hibát, Aithne meg ahelyett, hogy megköszönné keresi a kifogásokat, hogy hát ide írjam le meg oda írjam le meg ő így elfelejti 10 perc múlva meg hát most vasárnap van meg mittudomén.. Hát ilyen hozzáállással ez nevezhető üzleti vállalkozásnak? Vicc az egész. Mintha nem is a ti érdeketek volna hogy itt legyünk.

Edited by Sontii
  • Like 2

Hát hibát jelenteni nem irc-n kell, szóval a saját gyökérségedért ne mást hibáztass... Am meg az üzleti vállalkozás életébe a legritkábban szólnak bele közvetlenül a fogyasztók. Igen, Chris módszeresen szar döntéseket hoz, kb semmit nem tud megindokolni, hogy miért (nem) csinálja, nem hallgat senkire, de az ő szervere, úgy kúrja el, ahogy akarja.

Múltkor is pl. felhoztam neki, hogy heti 8-10 külföldi jön fel, hogy drunk figyelmeztetés nélkül banolta őket worldről, és kapásból ignoreolta is őket. Én fölmentem, megkérdeztem, hogy miért van ez, drunk meg leugatott h ki a fasz vagyok én és ne szóljak bele h mit csinál. Chris reakciója az volt erre, hogy biztos én szóltam rosszul drunkhoz, meg amúgy is mi az már, hogy a magyar szerveren (sic) angolok írnka a chatre. Ezek után én elengedtem az egészet, full kretén az ember.

• Like 3

> ircre jelent bugot

> vasárnap

hurrdurr nem lett azonnal megcsinálva micsoda szar üzleti vállalkozás hurrdurr

Btw Drunk meg ki a faszom hogy így beugasson?

Úgytűnik ezen a csodálatos szerveren csak én olvastam el a szabályzatot, meg talán aki írta. Talán.

iY5Jg51.png

Továbbá nem azt kértem, hogy instant legyen javítva, én csak leírtam a hibajelenséget. Erre Aithne egyből mentegetőzött. Kértek onnan is logot?

• Like 1
  • Feels Bad Man 1

Biztos az én szövegértésem gyenge, de úgy látom, hogy a játékmenetet érintő hibák jelentésére még külön ki is emeli a bugtrackert

• Thanks 1

Más játékok/szerverek általában a növekvő player base-re játszanak. Tanulhatnának a tauritól, hogy hogyan kell ezt fordítva csinálni.

• Picard Facepalm 1

számomra az is furcsa hogy hónapok alatt nem lehetett fixelni az arena spectatort ami amúgy minden kis szarabb 20 playeres fun szerveren is bent volt minden hiba nélkül, legalább amíg nincs bent addig szedjétek már ki az npct sw közepéről pls

Esetleg valaki aki kompetens a témában legalább ideböfögne valamit? Mondjuk hogy miért nem valósítható meg? Aztán majd jön a válasz ami már ezerszer el lett mondva, csak legutóbb még 300-al több volt az átlag player. Tudom crawen neked jobb lenne nem összevonni az egészet, mivel nyilván tudod hogy több wod-os guild emberei is már taurin raidelnek illetve mégtöbben szeretnének, így esélyetek lesz a top guildek közé tartozni wod-on ha egyedül maradtok.

• Like 1
  • Love 1
  • LUL 3

Ekkor: 2020. 01. 12. ekkor: 0:49, Ieavemylife írta:

top guildek            wod-on  (taurinisbtw)

gecinagy lol

Tehát ötletelés. 

Kihirdetitek, hogy pl. Január 20-31. között az összes wod-os játékosnak lehetősége van accountonként max 2 karaktert ingyen áthozni Tauri realmre. Karakterenként max 5-10k golddal, fullos proffal és NULLA alapanyaggal, CSAK SOULBOUNDOS itemmel (main/off gear/tmog). Fontos lenne, hogy az emberek ne tudjanak humbukolni ezzel, ne tudjanak rákészülni, ezért a végleges kihirdetésig ne is legyen téma sehol, ne legyen hír róla max annyi hogy ilyesmi tervbe van. A kihirdetés napja random legyen, az egész "akcióra" a wod-os communitynek pár napja max 1 hete legyen. Ez idő alatt a karakter áthelyezés minden formája legyen kikapcsolva VIP panelen. Aki jön jön, aki nem nem. Így a wod önmagában végre abszolút pvp realm lenne és talán a Tauri realm is bővül pár tucat pve játékossal. 

Őszintén, van ennek bármi értelme is? Pvp halott mar egy ideje, a Pve meg elérte hogy nincs miért geart szedni meg lassan nem is lesz kivel.

• Like 1

Nem lenne hülyeség egybe vonni a 3 realmet, legalább a cr szarakodását is ellehetne kerülni. Beálítani egy 3-4x szorzót, mert sokan pl azért voltak a wod on is vagy a Rebornon nem kellett annyit kilodni egy karakter húzással.Aztán idén jó lenne már bebaszni a Legiont is, minden kieg 4 évig bent van ezen a szerón minimum, a realmek sorra döglenek meg, ahoz képest mikkor itt kezdtem 2007 ben, mi lett ebből a szerverből...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this