Jump to content
Sign in to follow this  
Kajati Máté

Mikor indul a szerver?

Recommended Posts

Jelzem nem vagy egyedül ezzel a kérdéssel, mániákus stalker módon nyitom meg nap-mint-nap a Chris élete topicot, hátha azóta osztott meg velünk további részleteket, indulási időpontot stb. ...

Hype is real.

• LUL 1

Jelenleg nem játszok Taurin, de itt kezdtem a WoW-ot, és wotlk szerveren szeretnék játszani. Az viszont eléggé kiábrándító az alapvetőn pozitív tapasztalatok után, hogy még egy nagyjábóli, tervezet időpont sincs sehol, nyilvánosan kiírva, de legalábbis nem bárki által könnyen hozzáférhető helyen. Az meg szerintem szintén nem normális, hogy "stalkerkedni" kell ilyen-olyan offtopicon.

Kívülállók számára nem kelti egy komolyan vehető csapat benyomását ez így...

Köszönöm a korábbi jóslásokat a játékosoknak, azonban talán egy valamilyen tervezett indulást is kitűzhetne már hivatalosan a Tauri csapat. Van ilyen vagy nincs? Ha nincs miért nincsen? Nyilván dolgoztok rajta, akkor meg látnotok kellene a várható körülbelüli indulást. Sokan leírták már, hogy jó ötlet a wotlk szerver, meg hogy van benne potenciál, nyilván ti is ezért fogtatok a munkába. Viszont szerintem a munka azon része sem elhanyagolandó, amiben tájékoztatjátok a későbbi játékosaitokat. A MÁV is késik, de alapvetően az utasok nem kellő informálása ami elfogadhatatlan, nem önmagában a késés, ami előfordulhat. Remélem átmegy az üzenet.

Ha ennek hatására vagy amúgy lesz végre valamilyen hivatalos információ, azt nagyon köszönöm!

1 perce, Volkesz írta:

Tuti, hogy már nem is foglalkoznak vele

De, jelenleg is két fejlesztő aktívan dolgozik a WotLK instákon, Webby a dungeonöket javítgatja, Higi a raideket. Korábban Chris és Lightguard a vanillás zónákat húzták újra Trinityből, nem tudom, hogy az pontosan hogy áll, csak azt, hogy most a Legionös Warden miatt nincsen idejük befejezni.

A legnagyobb baj az, hogy havi szinten jönnek elő olyan problémák, amik teljes mértékben képesek beakasztani a content fejlesztést. Nekem is pl. lenne még vele munkám, és alkalomadtán csinálnám is, de még support-melóból is sikerült annyinak összejönnie, hogy hozzá se tudjak kezdeni a wotlk-s vackaimnak értelmesen, pedig igazán "apróságokról" beszélünk esetemben... Tervezett dátumok mindig vannak, Chris nagyon szeret nagyon optimistán becsülni, és általában nem jön be a becslése, ezért amit a random offtopicban stalkolsz, az valószínűleg nem egészen megbízható. Amikor van már valami tényleg kézzelfogható, az jó előre be lesz jelentve.

1 órája, Aithne írta:

De, jelenleg is két fejlesztő aktívan dolgozik a WotLK instákon, Webby a dungeonöket javítgatja, Higi a raideket. Korábban Chris és Lightguard a vanillás zónákat húzták újra Trinityből, nem tudom, hogy az pontosan hogy áll, csak azt, hogy most a Legionös Warden miatt nincsen idejük befejezni.

A legnagyobb baj az, hogy havi szinten jönnek elő olyan problémák, amik teljes mértékben képesek beakasztani a content fejlesztést. Nekem is pl. lenne még vele munkám, és alkalomadtán csinálnám is, de még support-melóból is sikerült annyinak összejönnie, hogy hozzá se tudjak kezdeni a wotlk-s vackaimnak értelmesen, pedig igazán "apróságokról" beszélünk esetemben... Tervezett dátumok mindig vannak, Chris nagyon szeret nagyon optimistán becsülni, és általában nem jön be a becslése, ezért amit a random offtopicban stalkolsz, az valószínűleg nem egészen megbízható. Amikor van már valami tényleg kézzelfogható, az jó előre be lesz jelentve.

Értelek, köszi. 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this