Jump to content
Sign in to follow this  
crawen

Topic of the Year és Phalanx-díj, 2019

Recommended Posts

A hagyományoknak megfelelően idén is kiválaszthatjátok, hogy kik méltók ezekre a rangos díjakra, dec 31 éjfélig küldhettek be szokás szerint indulókat, és kb január közepéig szavazhattok rájuk. Aztán lehet tovább ha nincs időm kihirdetni, de majd úgyis eldöntjük. Ha van jelölted bármelyik díjra, csak annyi a dolgod hogy ideírod kommentben hogy ki/mi a jelölted, illetve hogy miért gondolod hogy megérdemli ezt a hatalmas elismerést, topicok esetén szükség lesz a topic linkjére is.

Az illusztris panteon, amelyhez csatlakozhatnak a kiválasztottak:

Topicok

• 2015: Honor Hold-on kicsiket farmolnak, tragédia 16 felvonásban by Rastah
  • 2016: RP topic, Fruzsi vs világ, 7 oldalas mestermű. Minden babért learatott ez a topic abban a szezonban
  • 2017: MoP Guild HC Progress, elfoglalta megérdemelt helyét a szégyenfalon ez a csaholófülke is
  • 2018: Raid loot, egy késői induló Ava jóvoltából, majdhogynem a semmiből előzte jobbról az addigi esélyeseket, a legnagyobb meglepetést az Amaterasu retail progressre való ráduplázás jelentette 

Felhasználók

• 2015: dugesz
  • 2016: Harcifruzsina
  • 2017: Flor egy brutális hajrával, a 2017-es topicot felhasználva a kampányfinisben
  • 2018: Harcifruzsina óriási bravúrt végrehajtva nyerte ezt a megtisztelő díjat, ugyanis egész évben 5 - öt - hozzászólást írt, és mind az ötöt az előző évi Phalanx-díj topicba. Szép volt Fruzsi.

Én jelölném az összes make wod great again topicot, mert elismerésre méltó naivság (volt már egy éve is) azt hinni, hogy wodból még lesz bármi is; meg Beastet, amihez sztem nem kell különösebb kommentár.

Ekkor: 2019. 12. 20. ekkor: 11:23, crawen írta:
  • 2018: Harcifruzsina óriási bravúrt végrehajtva nyerte ezt a megtisztelő díjat, ugyanis egész évben 5 - öt - hozzászólást írt, és mind az ötöt az előző évi Phalanx-díj topicba. Szép volt Fruzsi.

Köszi, máig is ez életem teljesítménye. 
Na mizu?

12 órája, crawen írta:

Latom nem dosoltatok ki a szervert az aktivitasotokkal :D na majd jovore

Én mondtam, hogy a 2019-es trónt meghagyom valaki másnak. Majd idén év végén még bekukkantok. 

Annyira biztosan, hogy ne kapkodjanak semmivel.  A wotlk végi megroppanás után jobban be voltak ijedve, ami meglátszott a fejlesztés tempójában és a játékosokkal szembeni hozzáállásban egyaránt.

Edit:

A végén még is csak összejön crawennek az a díj :D

Edited by Phalanx

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this